خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام یه سوال . تلوزیون x850d قابلیت پخش زیر نویس فارسی داره ؟ من فیلم ریختم رو فلش زیر نویسم کپی کردم بغلشو فلشو زدم به تلوزیون ولی هر کاری میکنم زیر نویس فارسی پخش نمیشه .
سلام آره دادا قابلیت پخش زیرنویس و داره هر جور هم بخواهی میتونی تنظیم کنی
از خود TV برنامه MX Player رو دانلود کن وارد برنامه که میشه از قسمت تنظیمات میتونی گزینه زیرنویس رو on کنی و هرچقدر میخواهی تنظیمات انجام بدی مثل سایز زیرنویس , فونت , رنگ و ...

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
نه تو مهم ترین ویژگی با هم فرق دارن
تو بررسی همین سایت Input lag سونی 1080p @ 60Hz : 47.4 ms در صورتی که ال جی 1080p @ 60Hz: 21.3 ms
که کاملا برتری ال جی رو تو این زمینه نشون میده
حتی تو نکات منفی بررسی این مدل سونی گفته شده Input lag میتونست بهتر باشه
در صورتی که مدل ال جی c7 تو این ویژگی به شدت تعریف شده ازش که ارقام هم این موضوع رو ثابت میکنن
تو امتیاز کلی Input lag:
LG C7 = 9/10
SONY A1E =7.5/10

پس اگر گیمری بخواد تصمیم به خرید یکی از این دو تا tv رو داشته باشه قطعا LG C7 رو انتخاب میکنه البته اگر با قیمت 3000 دلار اون مشکلی نداشته باشه:|
از لحاظ اینپوت لگ ال جی یه مقدار بهتر هست البته برای گیم زیر 49 کافیه هیچ لگی احساس نمیشه ولی در مورد Image Flicker ال جی اصلا خوب عمل نمی کنه سری های oled هاش در صورتی که سونی این مورد کاملا برتر هست و flicker free هست و امتیاز 10/10 رو هم گرفته در ضمن این مورد هم توی گیم و بازی بسیار تأثیر داره و واقعا عذاب آوره این پرش تصویر کسایی که تجربه داشتن کاملا آشنا هستن بااین مشکل در بقیه موارد اختلاف خاصی دیده نمیشه.

• Like
Reactions: arsenalmom

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام یه سوال . تلوزیون x850d قابلیت پخش زیر نویس فارسی داره ؟ من فیلم ریختم رو فلش زیر نویسم کپی کردم بغلشو فلشو زدم به تلوزیون ولی هر کاری میکنم زیر نویس فارسی پخش نمیشه .
داداش اسم زیرنویس فیلم رو دقیقن مشابه اسم فیلم بزار درست میشه..

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
از لحاظ اینپوت لگ ال جی یه مقدار بهتر هست البته برای گیم زیر 49 کافیه هیچ لگی احساس نمیشه ولی در مورد Image Flicker ال جی اصلا خوب عمل نمی کنه سری های oled هاش در صورتی که سونی این مورد کاملا برتر هست و flicker free هست و امتیاز 10/10 رو هم گرفته در ضمن این مورد هم توی گیم و بازی بسیار تأثیر داره و واقعا عذاب آوره این پرش تصویر کسایی که تجربه داشتن کاملا آشنا هستن بااین مشکل در بقیه موارد اختلاف خاصی دیده نمیشه.
یک مشکل دیگه ای که oled ها دارن بجاماندگی تصویر هستش که اصلا خوب نیست.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
یعنی خودم اسم فایل زیرنویس رو تغییر بدم ؟
بله...برو روی خود فیلم کلیک راست بکن و گزینه rename رو بزن ..اسم فیلم رو انتخاب و copy کن و بعد برئ روی فایل زیر نویسش و کلیک راست کن و گزینه rename رو بزن و اونجا past کن..

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یک مشکل دیگه ای که oled ها دارن بجاماندگی تصویر هستش که اصلا خوب نیست.
آره دقیقا این مشکل هم بخاطر فناوری خاصی که oled ها دارن هنوز مرتفع نشده به طور کامل و مشکل کم نور بودن اون ها نسبت به led ها که البته این مورد تا حدود خیلی زیادی بخوبی رفع شده.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
رفقا تایپکهای دیگه که هرچی سوال کردم کسی جواب نمیده اینجا اگر کسی میدونه جواب بده خواهشا
من چند روزه نمیتونم برم تو استور !! کنسول به اینترنت وصل هست راحت آنلاین میزنم و آپدیتها رو دانلود میکنم ولی تا میخوام برم استور pleas wait میزنه بعدشم خارج میشه!!
دوستان اگه میدونن مشکل چیه راهنمایی کنید ممنون میشم

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
من lg 55uh850v از بانه گرفتم و واقعا راضیم ازش چه تو پخش فیلم و سابتایتل چه بازی کردن باهاش از لحاظ امکانات واقعا عالیه.تنها بدی که داره به نظر من نبودن مشگی عمیق هستش البته برای من مشگل خاصی نیست ولی بعضی ها به این چیزا حساس هستند و براشون مهمه من برای این افراد سامسونگ سری 2015 و 2016 رو پیشنهاد میکنم.

• Like
Reactions: Xenon360

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام خدمت همه بزرگواران
دوستان بنده قصد خرید یک مانیتور گیمینگ دارم
از میان مانیتورهای Full HD موجود در بازار مدلی هست که از HDR پشتیبانی کنه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام خدمت همه بزرگواران
دوستان بنده قصد خرید یک مانیتور گیمینگ دارم
از میان مانیتورهای Full HD موجود در بازار مدلی هست که از HDR پشتیبانی کنه؟
خير متاسفانه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر