خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
تلوزیون x850d الان بگیرم یا صبر کنم ارزانتر شه . امکان داره ۸۵۰ ارزونتر بشه ؟
آقا احسان بعیده فعلا ارزونتر بشه..البته چند وقت پیش سونی این مدل رو با 100 دلار تخفیف میفروخت ولی تو دزد بازار داخلی هیچ کاهشی نداشت..الانم دوباره برگشته به همون قیمت اولیه که 1100 دلار هست..

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
سلام دوستان.یه سوالی واسم پیش اومده.
چرا بعضی تلویزیون های فول اچ دی ال ای دی بدون سیستم عامل بدون hdr پردازنده تک هسته ای از خیلی تلویزیونای 4k hdr با سیستم عامل گرونتره؟
مثلا من یه تلویزیون سامسونگ خریدم با مشخصات زیر(اسمش طولانیه حوصله ندارم بنویسم)
سه بعدی
240 هرتز
فول اچ دی
تخت
بدون سیستم عامل
تک هسته ای
سری 2014
ولی دو سال پیش از نمایندگی با گارنتی شد 4100 در حالی که میتونستم با 4100 چه چیزایی بگیرم.حیف اونموقع اطلاعات نداشتم.
چرا حالا تی وی ای با این مشخصات باید اینقدر گرون باشه؟
البته من کنتراست و سیاهی صفحه رو با ذره بین با لبه ی پنل خودش و با پنل اولد مقایسه کردم تقریبا کنترایت بینهایت بود

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام دوستان.یه سوالی واسم پیش اومده.
چرا بعضی تلویزیون های فول اچ دی ال ای دی بدون سیستم عامل بدون hdr پردازنده تک هسته ای از خیلی تلویزیونای 4k hdr با سیستم عامل گرونتره؟
مثلا من یه تلویزیون سامسونگ خریدم با مشخصات زیر(اسمش طولانیه حوصله ندارم بنویسم)
سه بعدی
240 هرتز
فول اچ دی
تخت
بدون سیستم عامل
تک هسته ای
سری 2014
ولی دو سال پیش از نمایندگی با گارنتی شد 4100 در حالی که میتونستم با 4100 چه چیزایی بگیرم.حیف اونموقع اطلاعات نداشتم.
چرا حالا تی وی ای با این مشخصات باید اینقدر گرون باشه؟
البته من کنتراست و سیاهی صفحه رو با ذره بین با لبه ی پنل خودش و با پنل اولد مقایسه کردم تقریبا کنترایت بینهایت بود
شاید اونموقع اونا تازه به بازار اومدن و تکنولوژی هایی که الان به صورت وسیع در تلویزیون ها استفاده میشه برای اولین بار در اون ها استفاده شده. شما اسم و مدلش رو بنویس

• Like
Reactions: Xenon360

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
شاید اونموقع اونا تازه به بازار اومدن و تکنولوژی هایی که الان به صورت وسیع در تلویزیون ها استفاده میشه برای اولین بار در اون ها استفاده شده. شما اسم و مدلش رو بنویس
منم این سوال برام پیش اومده.مثلا همین تی وی خودم رو دو سال پیش حدود 3000 بهش پول دادم اونم 42. مدلشم 42lb69000gi
حالا اگه چیزه خاصیه ممنون میشم به منم بگید.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
766
سلام به همه دوستان عزیز.راستش میخوام یه تلوزیون x850d sony بخرم اما نگران اینپوت لگش هستم که بالا هستش قبلا هم از این اینپوت لگ زیاد ضرر دیدم الان دیگه میترسم تلویزیون اینپوت لگ بالا بخرم.پولمم بیشتر از این تلویزیون نمیکشه.توی سایت ریتینگ هم خوندم نوشته با اخرین اپدیت هم هنوز یه مقدار بالا هستش حالا انگلیسیم هم خوب نیست شاید من بد متوجه شدم x800d انگار خیلی سرتر از x850d از لحاظ اینپوت لگ. لطفا راهنمای کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: snoko

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به همه دوستان عزیز.راستش میخوام یه تلوزیون x850d sony بخرم اما نگران اینپوت لگش هستم که بالا هستش قبلا هم از این اینپوت لگ زیاد ضرر دیدم الان دیگه میترسم تلویزیون اینپوت لگ بالا بخرم.پولمم بیشتر از این تلویزیون نمیکشه.توی سایت ریتینگ هم خوندم نوشته با اخرین اپدیت هم هنوز یه مقدار بالا هستش حالا انگلیسیم هم خوب نیستش شاید من بد متوجه شدم لطفا راهنمای کنید
داداش با آپديت اندرويد ٦ اينپوت لگ 4k توي Game mode برطرف شده
ولي 4K HDR فك كنم دست نخورده و هنوز ٥٧ ميلي هست

سايت ريتينگ هم هنوز با آپديت اخدرويد ٦ تست نكرده اينپوت لگ رو

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
منم این سوال برام پیش اومده.مثلا همین تی وی خودم رو دو سال پیش حدود 3000 بهش پول دادم اونم 42. مدلشم 42lb69000gi
حالا اگه چیزه خاصیه ممنون میشم به منم بگید.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
من فکر میکنم به همین خاطر بوده، یعنی اون موفعی که اومدن جز محصولات پیش گام و تاپ بودند

سلام به همه دوستان عزیز.راستش میخوام یه تلوزیون x850d sony بخرم اما نگران اینپوت لگش هستم که بالا هستش قبلا هم از این اینپوت لگ زیاد ضرر دیدم الان دیگه میترسم تلویزیون اینپوت لگ بالا بخرم.پولمم بیشتر از این تلویزیون نمیکشه.توی سایت ریتینگ هم خوندم نوشته با اخرین اپدیت هم هنوز یه مقدار بالا هستش حالا انگلیسیم هم خوب نیست شاید من بد متوجه شدم x800d انگار خیلی سرتر از x850d از لحاظ اینپوت لگ. لطفا راهنمای کنید
اگر اینپوت لگ برات مهمه سامسونگ بردار خب. سری های جدید سامسونگ علاوه بر اینپوت لگ پایین کیفیت بسیار خوبی هم دارن. من 6300ku خریدم و واقعا راضیم. شما بودجت بیشتره میتونی از سری جدید تر برداری که هم 120hz هست، هم لگ پایینی داره و هم HDR pro

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام
نه تنها اینپوت لگ بهتری داره
تازه کنتراستش 3 برابر و کاملا برای گیم تخصصی تراز 850 هست
سامسونگ هم اگه بخوای مدلایی هست ک اینپوت لگ پایینی دارن

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
766
من فکر میکنم به همین خاطر بوده، یعنی اون موفعی که اومدن جز محصولات پیش گام و تاپ بودند

اگر اینپوت لگ برات مهمه سامسونگ بردار خب. سری های جدید سامسونگ علاوه بر اینپوت لگ پایین کیفیت بسیار خوبی هم دارن. من 6300ku خریدم و واقعا راضیم. شما بودجت بیشتره میتونی از سری جدید تر برداری که هم 120hz هست، هم لگ پایینی داره و هم HDR pro
اخه تلویزیون سامسونگ توی حالت گیم مود کیفیت تصویرش افت میکنه اما طبق گفته دوستان توی همین سایت سونی اینجوری نیست و توی حالت گیم مود میتونی کیفت تصویر رو مثل خارج از حالت گیم مود در بیاری.کیفیت تصویر خیلی برام مهمه

سلام
نه تنها اینپوت لگ بهتری داره
تازه کنتراستش 3 برابر و کاملا برای گیم تخصصی تراز 850 هست
سامسونگ هم اگه بخوای مدلایی هست ک اینپوت لگ پایینی دارن

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
فقط متاسفانه 60hz نمیدونم مشکلی ایجاد میکنه یانه نظر شما چی هست

Last edited by a moderator:

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
فقط متاسفانه 60hz نمیدونم مشکلی ایجاد میکنه یانه نظر شما چی هست
اون نرخ بازسازی تصویره. اینطوری بهش فکر کن که شبیه به فریم ریت عمل می کنه(یکی نیستن اصلا) و تصویر هر ثانیه 60 بار بازسازی یا از اول پردازش میشه که اگه بخوای تا 60 فریم بازی کنی مشکل خاصی پیش نمیاد اما بالاتر از 60 فریم ممکنه که لگ ببینی توی تصویر. البته مانیتورایی هستن که هرتز بالاتری دارن که مخصوص گیم تولید شده مثل BenQ یا مدل های گیمینگ اسوس. اما اگه می خوای تلویزیون بگیری پیشنهاد من سونیه. خودم سری 8000 سامسونگ دارم و در حالت گیم مود کیفیت تصویر افت محسوسی داره و خارج از این حالت هم تاخیر و لگ شدید نمی ذاره اصلا بازی کنی.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
766
اون نرخ بازسازی تصویره. اینطوری بهش فکر کن که شبیه به فریم ریت عمل می کنه(یکی نیستن اصلا) و تصویر هر ثانیه 60 بار بازسازی یا از اول پردازش میشه که اگه بخوای تا 60 فریم بازی کنی مشکل خاصی پیش نمیاد اما بالاتر از 60 فریم ممکنه که لگ ببینی توی تصویر. البته مانیتورایی هستن که هرتز بالاتری دارن که مخصوص گیم تولید شده مثل BenQ یا مدل های گیمینگ اسوس. اما اگه می خوای تلویزیون بگیری پیشنهاد من سونیه. خودم سری 8000 سامسونگ دارم و در حالت گیم مود کیفیت تصویر افت محسوسی داره و خارج از این حالت هم تاخیر و لگ شدید نمی ذاره اصلا بازی کنی.
پس بنظر شما مشکلی نداره 60hz بودنش.همونطور که قبلا شنیدم درسته که توی تلویزیون سونی توی حالت گیم هم میتونی تلویزیون رو دستکاری کنی که با حالت خارج از گیم کیفیت تصویرش فرق نداشته باشه

• Like
Reactions: Xenon360

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
پس بنظر شما مشکلی نداره 60hz بودنش.همونطور که قبلا شنیدم درسته که توی تلویزیون سونی توی حالت گیم هم میتونی تلویزیون رو دستکاری کنی که با حالت خارج از گیم کیفیت تصویرش فرق نداشته باشه
با توجه به اینکه می خوای تلویزیون بگیری؛ احتمالا می خوای با کنسول بازی کنی که در اینصورت مشکلی نداره اما حتما کیفیت تصویرشو ببین چون بعضی از کمپانی ها ( سامسونگ ) نرخ تصویر رو قلابی اعلام می کنن ( نرخ تصویر نرم افزاری رو می گنن)

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوست عزیز اینپوت لگ 850 با آپدیت جدید حل شده و با آپدیت اندروید 7 هم که قراره براش بیاد خیلی بهتر میشه...
نکته مهمی که در تی وی های 4k هست و کسی بهش توجه نمیکنه اینه که کیفیت و تفاوت واقعی تی وی های 4k از سایز 55 اینچ به بالا مشخص میشه..
به نظرم آینده نگر باش و تی وی 120 هرتز و 55 اینچ به بالا بخر که دیگه نیاز نباشه بزودی تعویضش کنی..
مدل 800 هم تی وی خوبیه ولی علاوه بر 60 هرتز بودنش،43 اینچم هست که کیفیت واقعی 4k رو نمیتونی ببینی..
اگر هم توان مالیت اجازه میده سری 9 سونی و سری ks سامسونگ عالی هستن..
در کل در تی وهای 55 اینچ زیر 5 تومن سونی 850 فوق العاده ارزشمنده و قطعا هیچکس از خریدش پشیمون نمیشه..از نظر hdr هم 850 خروجی بهتری بهت میده تا 800..
800 درسته حدود 1.5 ارزونتره نسبت به 850...ولی سایز خیلی کمتر و هرتز پایین تر و قدیمی تر بودنشم در نظر بگیر..
موفق باشی..

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
766
دوست عزیز اینپوت لگ 850 با آپدیت جدید حل شده و با آپدیت اندروید 7 هم که قراره براش بیاد خیلی بهتر میشه...
نکته مهمی که در تی وی های 4k هست و کسی بهش توجه نمیکنه اینه که کیفیت و تفاوت واقعی تی وی های 4k از سایز 55 اینچ به بالا مشخص میشه..
به نظرم آینده نگر باش و تی وی 120 هرتز و 55 اینچ به بالا بخر که دیگه نیاز نباشه بزودی تعویضش کنی..
مدل 800 هم تی وی خوبیه ولی علاوه بر 60 هرتز بودنش،43 اینچم هست که کیفیت واقعی 4k رو نمیتونی ببینی..
اگر هم توان مالیت اجازه میده سری 9 سونی و سری ks سامسونگ عالی هستن..
در کل در تی وهای 55 اینچ زیر 5 تومن سونی 850 فوق العاده ارزشمنده و قطعا هیچکس از خریدش پشیمون نمیشه..از نظر hdr هم 850 خروجی بهتری بهت میده تا 800..
800 درسته حدود 1.5 ارزونتره نسبت به 850...ولی سایز خیلی کمتر و هرتز پایین تر و قدیمی تر بودنشم در نظر بگیر..
موفق باشی..
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.کیفیت تصویر هم برام خیلی مهمه توی حالت گیم مود کیفیت تصویر افت میکنه اما میگن تلویزیون سونی حتی توی حالت گیم مود هم میتونی کیفیت رو مثل خارج از حالت گیم مود بالا ببری با دستکاری توی سیتینگ تلویزیون اما سامسونگ اینجوری نیست میخواستم بدونم اگر سونی بخرم توی حالت گیم مود کیفیت تصویر افت نمیکنه چون میخوام ps4 pro بگیرم و بازیها رو با نهایت کیفیتشون بازی کنم نه اینکه مجبور بشم بزارم رو حالت گیم مود و کیفیت افت کنه. حالمون هم گرفته بشه.شما خودت تلویزیون سونی دارید ایا این موضوع حقیقت داره یا نه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر