خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
آقای محترم اگر مشکلی دارید به سایت مربوطه مراجعه کنید و از اونا ایراد بگیرین و بی خودی خودتون رو شیرین نکنید
ما هی چیزی نمیگیم شما هی ادامه میدید

من اشتباه راهنمایی میکنم شما درست راهنمایی کنید ملت رو
آخرین بارتون باشه که پستهای منو نفل میکنید
عزیز من در کمال احترام به شما پاسخ دادم ولی مثل اینکه شما راه خودتون دارید میرید.
من اصلا با سایت سامسونگ ایران کار ندارم که نوشته سری 6
میخوام برات قشنگ مسله روشن بشه
در تلویزیون ku7000 امریکا از تکنولوژی رنگ crystal color استفاده میکنه ولی تلویزیون ku6300 از تکنولوژی pure color که کیفیت crystal color رو نداره.حالا شما برو داخل مشخصات ku7970 رو ببین از تکنولوژی pure color استفاده کرده.این یعنی اینکه همون مدل ku6300 هست.در ضمن اینجا تاپیک وهرکسی میتونه بقیه رو نقل قول کنه.جالبه شما رو اصلاعات اشتباهتون هم پا فشاری میکنید.دفعه دیگه اینطوری صحبت کنید منم جور دیگه ای رفتار میکنم
پستتون هم گزارش شد
به سلامت

ahmad ps4 online

کاربر سایت
هیچ تضمینی وجود نداره و قطعه ای که الکترونیکی هست و با برق کار میکنه حتی خود شرکت هم نمیتونه
تظمینش کنه چه برسه به من و امثال من
من 5 تا دوست میشناسم که تعمیر کار مجرب هستند و نمایندگی اکثر محصولات که حتی ان عزیزان هم به صورت شخصی
علاقه ای به خرید تلویزیونهای ساخت داخل ندارن و یه موردی که به طور کلی بهم میگن اینه که
تلویزیونهای داخلی از انواع و اقسام قطعات از انواع شرکتهای داخلی و چینی تشکیل شده برای کاهش هزینه و بالا بردن سود بیشتر
حالا شما اینطور نگاه کنید که یه قطعه کره ای یا زاپنی یا آمریکایی رو کنار قطعات بی کیفیت چینی بزاریم چی میشه ؟
شما درست میگید لوازم برقی اطمینان ندارن.چیزی که با برق کار میکنه و شما بیای مثلا یه tv نو بخری و فقط خاموش و روشن بکنی واسه یه دقیقه هیچ تضمینی نیست که دوباره این تلویزیون روشن بشه.حالا من بیام جنس ایرانی بگیرم و مثلا دو سال گارانتی داره تو این دو سال گارانتی،tv خراب میشه و من باید ببرم نمایندگی گارانتی درست کنن و بعد از دو سال گارانتی، تلویزیون خراب شد من چی کار کنم اگه باز ببرم نمایندگی و هزینه کنم، که همون میشه و باز خراب میشه.
اگر من یه جنس خوب بگیرم گارانتی داشته باشه یا نداشته باشه خب تو این دو سال اذیتم نمی کنه که بردارم ببرم درست کنن حد اقل تا دو سال خوبه دردسر حمل و نقل نداره و وقتی خراب شد یا درست میشه یا دور میریزم اینجوریم با صرفه تره نه پول قطعاتو می دم نه پول حمل و نقل نه دست مزد نه معطل میشم.

ata_se7en

کاربر سایت
عزیز من در کمال احترام به شما پاسخ دادم ولی مثل اینکه شما راه خودتون دارید میرید.
من اصلا با سایت سامسونگ ایران کار ندارم که نوشته سری 6
میخوام برات قشنگ مسله روشن بشه
در تلویزیون ku7000 امریکا از تکنولوژی رنگ crystal color استفاده میکنه ولی تلویزیون ku6300 از تکنولوژی pure color که کیفیت crystal color رو نداره.حالا شما برو داخل مشخصات ku7970 رو ببین از تکنولوژی pure color استفاده کرده.این یعنی اینکه همون مدل ku6300 هست.در ضمن اینجا تاپیک وهرکسی میتونه بقیه رو نقل قول کنه.جالبه شما رو اصلاعات اشتباهتون هم پا فشاری میکنید.دفعه دیگه اینطوری صحبت کنید منم جور دیگه ای رفتار میکنم
پستتون هم گزارش شد
به سلامت
دوست عزیزم
بزرگوار
گرانقدر
من و پستهای من رو بی خیال بشین و کار خودتونو انجام بدین
گزارش هم بکنید و هر کاری دلتون میخواد بکنین فقط من و پستهای من رو بی خیال بشین لطفا

ata_se7en

کاربر سایت
شما درست میگید لوازم برقی اطمینان ندارن.چیزی که با برق کار میکنه و شما بیای مثلا یه tv نو بخری و فقط خاموش و روشن بکنی واسه یه دقیقه هیچ تضمینی نیست که دوباره این تلویزیون روشن بشه.حالا من بیام جنس ایرانی بگیرم و مثلا دو سال گارانتی داره تو این دو سال گارانتی،tv خراب میشه و من باید ببرم نمایندگی گارانتی درست کنن و بعد از دو سال گارانتی، تلویزیون خراب شد من چی کار کنم اگه باز ببرم نمایندگی و هزینه کنم، که همون میشه و باز خراب میشه.
اگر من یه جنس خوب بگیرم گارانتی داشته باشه یا نداشته باشه خب تو این دو سال اذیتم نمی کنه که بردارم ببرم درست کنن حد اقل تا دو سال خوبه دردسر حمل و نقل نداره و وقتی خراب شد یا درست میشه یا دور میریزم اینجوریم با صرفه تره نه پول قطعاتو می دم نه پول حمل و نقل نه دست مزد نه معطل میشم.

بله درسته
ببینید
کالاهایی هستند که بدون گارانتی اصلی و قیمتهای پایینی هم دارند یعنی همون کالا ولی با گارانتی فلان شرکت
که مشکلی هم ندارن و پاسخگو هستند که البته من فقط تلویزیون رو نمیگم و شامل هر چیزی میشه
از طرفی هم این گارانتی های اصلی خون مردم رو میکنن تو شیشه و پول آب و برق و گاز مغازه رو هم میگیرن از ملت
نظر شخصی من اینه که جنس خوب با گارانتی معمولی بهتر از جنس معمولی و رده پایین با گارانتی عالی هست
شاید خیلیها نظرشون فرق داشته باشه و البته قابل احترام هست و نمیشه از هیچ کس گله داشت
مثلا سی پی یوهای اینتل بدون گارانتی هستند و اصولا باید نخریدشون ولی در این مورد این پردازنده رو
شرکتی میزنه که به محصولاتش اطمینان داره و احتمال خرابی صفر هست که رقم فوق العاده ای هست
البته این مثال بود بر این نظر شخصی بنده و میشه تو هر زمینه ای استفاده کرد
مثلا من 3 سال پیش یک جفت کفش خریدم که حتی خط هم روش نیوفتاده و مثل روز اولش هست چرا ؟ چون گشتم و بهترین جنس رو خریدم
ولی عید سال پیش یه کتانی چینی خریدم که 3 ماهه داغون شد و حتی طرف فروشنده گفت ببر خراب شده بیار عوضش کنم !!!!
همین کلمه و تبلیغ باعث میشه مردم فک کنن که جنس فلانی عالی هست و طرف داره گارانتی هم میده
پس داشتن گارانتی دلیل بر خوب بودن یا نبودن نیست

آخرین ویرایش:

arsenal_th

کاربر سایت
سلام
سوال داشتم دوستان اين 49ks8000 چرا با گارانتي يا بي گارانتي نيست، با گارانتي منتاژ داخل هنوز توليد نشده؟ قيمت جهانيش تو سايت ساسمونگ با 49ku7975(7500) يكي هست، منتظر گارانتي دارش بشيم قيمتش دوروبر قيمت 7975 هست يا نه دلو صابون نزنيم همين 7975 رو بخريم؟
تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

ata_se7en

کاربر سایت
سلام
سوال داشتم دوستان اين 49ks8000 چرا با گارانتي يا بي گارانتي نيست، با گارانتي منتاژ داخل هنوز توليد نشده؟ قيمت جهانيش تو سايت ساسمونگ با 49ku7975(7500) يكي هست، منتظر گارانتي دارش بشيم قيمتش دوروبر قيمت 7975 هست يا نه دلو صابون نزنيم همين 7975 رو بخريم؟
تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
والا منم خیلی وقته که منتظر موجود شدن این مدل هستم و دارم لحظه شماری میکنم براش البته مدل وارداتی
برخی مدلها برای تعادل بازار و فروش مدلهای دیگه دیر موجود میشن و گاهی موقعه هم قیمت و برخی مواقع
هم نبود تقاضا دلیل این مورد میتونه باشه / کمی هم صبر کنید ضرری نداره ولی اگر احتیاج به تلویزیون دارید همین فردا نیازتونو برطرف کنید
چون اگر قرار باشه صبر کنید هر چند ماه یا هر سال مدلهای جدیدی معرفی میشن و اونوقت باید همچنان صبر کنید

دوستان
به نظرتون میشه روی پنل تلویزیون یه لایه مات بکشیم تا از انعکاس جلوگیری بشه ؟
مدل 25 اینچ الجی که البته مانیتور هست یک لایه ای روی پنل داره که اگر دقت کنید پشتش کاملا براش هست
پس احتمال این فرضیه وجود داره که پنلهای مانیتورها براق تولید میشن و بعد با یه سری تکنیکها ماتشون میکنن تا از نعکاس جلوگیری بشه
من حتی تو مانیتورهای ایسوس هم دیدم و چند مدلی که داشتم یک لایه مات کننده روشون بود
البته اینم اضافه کنم که در این صورت از شفافیت تصویر و کیفیتش کاسته میشه ولی خب به نظر من ارزشش رو داره

Last edited by a moderator:

vivaz360

کاربر سایت
دوستان
به نظرتون میشه روی پنل تلویزیون یه لایه مات بکشیم تا از انعکاس جلوگیری بشه ؟
مدل 25 اینچ الجی که البته مانیتور هست یک لایه ای روی پنل داره که اگر دقت کنید پشتش کاملا براش هست
پس احتمال این فرضیه وجود داره که پنلهای مانیتورها براق تولید میشن و بعد با یه سری تکنیکها ماتشون میکنن تا از نعکاس جلوگیری بشه
من حتی تو مانیتورهای ایسوس هم دیدم و چند مدلی که داشتم یک لایه مات کننده روشون بود
البته اینم اضافه کنم که در این صورت از شفافیت تصویر و کیفیتش کاسته میشه ولی خب به نظر من ارزشش رو داره
شدنش که میشه ولی اینکه به خوبی و تمیزی مانیتورای مات کارخونه ای بشه و تهیه کردن مواد لازمش شاید سخت یا نشدنی باشه.
شما کافیه how to make a glossy monitor matte رو گوگل کنید تا با روشهای مات کردن اشنا بشید.این ویدیو رو هم ببینید بد نیست راجع به مات کردن imac هست.

ata_se7en

کاربر سایت
شدنش که میشه ولی اینکه به خوبی و تمیزی مانیتورای مات کارخونه ای بشه و تهیه کردن مواد لازمش شاید سخت یا نشدنی باشه.
شما کافیه how to make a glossy monitor matte رو گوگل کنید تا با روشهای مات کردن اشنا بشید.این ویدیو رو هم ببینید بد نیست راجع به مات کردن imac هست.
درود
بله کاملا درسته چون من چند وقت پیش از چند شرکت واردکننده پرسیدم گفتن اصلا نمیدونیم چی هست
فک کنم کلا نباشه ولی اگر بشه جوری پیدا کرد عالی میشه
بله قبلا خیلی بررسی انجام دادم در موردش که تنها مشکلش اینه که میشه گفت کیفیت تصویر داغون میشه و
دیگه اون شفافیت و درخشندگی و روشنایی رو نخواهد داشت
این ویدئو رو دیدم قبلا که نکته جالبش اینه که اون صفحه مات کننده که روی آی مک استفاده کرد دقیقا هم اندازه
سایزش بود ولی در اینجا فک نکنم دیگه حتی در همین سایز بشه یافت چه برسه به سایزهای بسیار بالا
مطمئنن اینایی که خود کمپانیها روی محصولاتشون استفاده میکنن بسیار با کیفیت و خاص هستند و البته بیرون هم پیدا نمیشه
ولی الان سوالی که پیش میاد اینه که چرا کمپانهای بزرگی مثل الجی و سامسونگ و سونی این مشکل انعکاس
رو رفع نمیکنن تا مثلا منی که میخوام از تلویزیون 43 اینچیم به جای مانیتور استفاده کنم مشکلی نداشته باشم
ولی این مشکل انعکاس در سری SUHD سامسونگ خیلی کاهش یافته که البته از یک نوع تکنیک اولترابلک استفاده کرده و در نوع خودش جالبه و البته اولدهای گرون قیمت که ما خوابشم نمیتونیم ببینیم

آخرین ویرایش:

mohsenh

کاربر سایت
سلام خسته نباشید من یه TV SAMSUNG F8880 دارم موقع فیلم دیدن جاهای تاریک فیلم هاله های سفید میندازه اون وقت روشنایی را میزارم روی 35 خوب میشه ولی تار میشه الان تنظیمات تصویر روی پویا هست روشنایی روی 45 هست روی تنظیمات خود. پویاست زنگ زدم به نمایندگی اومد. دید گفت تلویزیون مشکلی نداره همه TV ها اینطوری هست هاله سفید میندازه گفت LED ها اینطوری حالا من میخواستم TV SAMSUNG KS8985 بگیرم
راستی من TV داخل اتاقم هست وقتی اتاق روشن هست مشکلی نیست ولی موقع که تاریک میشه این طوری میشه
از نمایندگی که اومد گفت جاهای تاریک بدتر میشه
حالا بین TV SAMSUNG KS8985 VS TV SAMSUNG F8880 کدام بهتر به جز 4K از نظر. تصویر
ببخشید یه نامه شد خیلی ممنون اگر زود. جواب بدهید با تشکر

HAMED200

کاربر سایت
درود
خب از مدلهای داخلی هیچ چیزی بعید نیست و این مشکلات هم هست و هر کسی جای شما باشه گیج میشه
از همون مدلهای اصلی تهیه کنید از سلام بابا که شرف دارند
اگر نقدهایی که تو دیجی کالا برای این مدل نوشتن بخونید میبینید اون چیزی نیست که باید باشه
نه داداش .داری سلیقتو تحمیل میکنی به بقیه ! قبلا هم بهتون گفتم چرا اینقدر فکر میکنی اختلاف کیفیت هست بین مونتاژی و اصلی ولی قانع کننده جواب ندادی و فقط گفتی حتما من چیزایی میدونم ک شما نمیدونی !
در مورد این تلویزیون نقد هایی ک تو دیجی کالا هست رو خوندم چیزی نگفته !

INCENT∇

کاربر سایت
من چند وقت پیش 50 اینچش رو خریدم 3 میلیون.

سلام، داداش ممنون میشم اگر از کیفیت HDR این TV بخصوص اگر به PS PRO وصل کرده باشید بگین.

من مدتیه پیگیر TV های سامسونگ از بانه هستم که میگن چون فعلا فقط مونتاژ مصر وارد میشه، ما وارد نمیکنیم، حالا من نمیدونم مونتاژ ایران بگیرم؟ یا صبر کنم اصل کره بیاد؟ یا همون مونتاژ مصر گیر بیارم؟

جالبه مدل وطنی ks8000 تو دیجی ریت 5.8 از 10 از کاربرا گرفته! معلومه کیفیتش با ks8000 کره مو نمیزنه

تو سایت سامسونگ ایران نوشته که سایز های موجود: 49 و 60 و... ولی فعلا 49 موجود نیست.

اگر تفاوت کیفیت مونتاژ وطنی با کره ای قابل چشم پوشی هست بگین تا منتظر مدل وطنی 49 اینچ بمونیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند