خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
سلام خسته نباشيد من عضو جديد هستم و قراره چند روز ديگه ps4 بخرم حالا مشكل اينجاست كه ميخوام تلويزيون براش بخرم و پول زيادي ندارم نهايت هزينه ام ١.٥٠٠ هست حالا دو مدل تو يه فروشگاه هيت كه با هزينه من ميخونن و هردو 100hz هستن و فول اچ دي هستن من مدلاشو مينويسم شما بفرماييد كدوم يكي مناسب تره ! استفادم هم در درجه اول خود ps4 ئه در درجه دوم هم فيلم و سريال و بعضي مواقع هم تلويزيون خودمون
SONY 40R350C
LG 43LH541V
اگه مدل ديگه اي تو اين رنج قيمت هيت كه خوب باشه هم بفرماييد.ممنون فقط عجله دارم بايد زود تصميم بگيرم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان با ps4pro ميشه فيلم 4k ديد ؟ اگر نميشه چه ابزاري پيشنهاد ميكنيد بواي 4k hdr 60fps (خود تي وي نميتونه اجرا كنه (sony x9000c )

Sent from my iPhone using Tapatalk

یه لپتاپ یا pc با پردازنده نسبتا قوی

سلام خسته نباشيد من عضو جديد هستم و قراره چند روز ديگه ps4 بخرم حالا مشكل اينجاست كه ميخوام تلويزيون براش بخرم و پول زيادي ندارم نهايت هزينه ام ١.٥٠٠ هست حالا دو مدل تو يه فروشگاه هيت كه با هزينه من ميخونن و هردو 100hz هستن و فول اچ دي هستن من مدلاشو مينويسم شما بفرماييد كدوم يكي مناسب تره ! استفادم هم در درجه اول خود ps4 ئه در درجه دوم هم فيلم و سريال و بعضي مواقع هم تلويزيون خودمون
SONY 40R350C
LG 43LH541V
اگه مدل ديگه اي تو اين رنج قيمت هيت كه خوب باشه هم بفرماييد.ممنون فقط عجله دارم بايد زود تصميم بگيرم
کیفیت سونی بهتره ولی فکر نکنم زیر نویس فارسی نشون بده! اگه با این قضیه مشکلی نداری سونی بگیری بهتره
اگه شما w650 هم بتونی گیر بیاری خیلی خوبه!

Last edited by a moderator:

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
کیفیت سونی بهتره ولی فکر نکنم زیر نویس فارسی نشون بده! اگه با این قضیه مشکلی نداری سونی بگیری بهتره
اگه شما w650 هم بتونی گیر بیاری خیلی خوبه!
والا زيرنويس كه مهمه ! ولي اگه فرق كيفيتشون خيليه سوني رو بگيرم... توي بازي خيلي فرق داره؟ w650 خيلي گرونه نميرسه پولم

• Like
Reactions: abbas.n

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
والا زيرنويس كه مهمه ! ولي اگه فرق كيفيتشون خيليه سوني رو بگيرم... توي بازي خيلي فرق داره؟ w650 خيلي گرونه نميرسه پولم
رفیق اگه میتونی صبر کن بودجت رو یکم بیشتر کن سری W بخر که سری R اصلا کیفیت خوبی نداره مخصوصا برای گیم سری W برای گیم عالی هست کاملا پشیمون میشی از خرید R

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
رفیق اگه میتونی صبر کن بودجت رو یکم بیشتر کن سری W بخر که سری R اصلا کیفیت خوبی نداره مخصوصا برای گیم سری W برای گیم عالی هست کاملا پشیمون میشی از خرید R
منم موافق نظر دوستمونم.

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
صبر كه نميتونم بكنم چون حتما پنجشنبه بايد پي اس ٤ و بخرم و تي وي ندارم براش . حالا با اين تفاسير الجي يرو بردارم؟ مدل جديد هست و سايز بزرگتر هم داره!؟

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان با ps4pro ميشه فيلم 4k ديد ؟ اگر نميشه چه ابزاري پيشنهاد ميكنيد بواي 4k hdr 60fps (خود تي وي نميتونه اجرا كنه (sony x9000c )

Sent from my iPhone using Tapatalk
تهران نوین تک
مدیا پلیر بخر از این سایت.من چند سال پیش خریدم راضیم.( البته همون اول دستگاه به مشکل خورد پس فرستادم یه مدل دیگه گرفتم ولی دیگه تو این 4 5 سال دچار مشکل نشده و فکر کنم هم اگه میشد نمیتونستم کاریش کنم#:-S ) از شیر مرغ تا جون ادمیزاد رو هم پخش میکنه ...

• Like
Reactions: hajoo and abbas.n

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
دوستان فكر كنم بايد سوني رو بيخيال بشم! چون قيمت بيشتر بايد بدم و كيفيت پايينتر بگيرم! بين برند هاي ديگه بين 1 تا 1.5 ميليون پيشنهاد بديد ممنون.يه تلويزيوني كه تصوير لذت بخش تري هنگام بازي بهم بده! اينم بگم كه بيشتر شب ها قراره بازي كنم و اتاق كاملا تاريكه فقط تلويزيون روشنه تو اتق براي بازي نميدونم توي انتخاب تاثير داره يا نه!?

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
دوستان فكر كنم بايد سوني رو بيخيال بشم! چون قيمت بيشتر بايد بدم و كيفيت پايينتر بگيرم! بين برند هاي ديگه بين 1 تا 1.5 ميليون پيشنهاد بديد ممنون.يه تلويزيوني كه تصوير لذت بخش تري هنگام بازي بهم بده! اينم بگم كه بيشتر شب ها قراره بازي كنم و اتاق كاملا تاريكه فقط تلويزيون روشنه تو اتق براي بازي نميدونم توي انتخاب تاثير داره يا نه!?
دقیق نمیتونم مدل معرفی کنم ولی سامسونگ بگیر سری ۶۰۰۰.من دارم راضیم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شما با اين بودجه ٤٣ اينچ lg uh651 بردار
٤كي هست و hdr هم داره
من ١٧٠٠ قيمت داشتم اما فك كنم با قيمت ارز يكم جا ب جا شده باشه قيمتش

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: abbas.n

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
٤كي هست و hdr هم داره

من هم می خوام این مدل LG رو بگیرم. شما تجربه کار باهاش داری؟ می خوام ببینم برای ps4 pro خوبه بگیرم؟

• Like
Reactions: Xenon360

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
٤كي هست و hdr هم داره

دوست عزیز منم میخوام تا 2 تومن یه تی وی 4k hdr برای pro بگیرم..به نظرت این مدل روی pro جواب میده؟مدل 770 همین سری چطوره؟یه جا خوندم که ظاهرا هم قیمتن ولی 770 یکم بهتره..

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
٤كي هست و hdr هم داره

قيمت گرفتم همين الان ١.٩٠٠ بيمت كفشه كه موقع خريد بتز ميگن گرون شده

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من هم می خوام این مدل LG رو بگیرم. شما تجربه کار باهاش داری؟ می خوام ببینم برای ps4 pro خوبه بگیرم؟
من اين تبوزيون رو از نزديك ديدم ... توي مغازه بود و پخش 4k داشت نشون ميداد

تلوزيون متوسطي بود... بهتر از سري ٥ سامي بود

در كل با اين بودجه الان مناسب ترين و بهينه ترين انتخابه
هم ٤كي هست . هم ٤٣ اينچ ك اندازه معقوليه و هم hdr داره

ضمنا دوست عزيز شما اگه برا گيم ميخواي كلا توي بخش game mode تي وي ها كيفيت اصلي تي وي رو نمي بيني و افت زياد داره ...

دوست عزیز منم میخوام تا 2 تومن یه تی وی 4k hdr برای pro بگیرم..به نظرت این مدل روی pro جواب میده؟مدل 770 همین سری چطوره؟یه جا خوندم که ظاهرا هم قیمتن ولی 770 یکم بهتره..
قيمت گرفتم همين الان ١.٩٠٠ بيمت كفشه كه موقع خريد بتز ميگن گرون شده

دوست عزيز من كله سيراز و نمايندگي هاي LG رو زير و رو كردم UH770 نبود ... يعني تو بازار نيست هنوز ... بانه فك كنم باشه البته كره اي نيست ... قيمتش با Uh850 پونصد هزار تومن فرقشه ... ضمنا ٧٧٠ با ٦٥١ هم قيمت نيستن
ال جي خواستي بگيري كره اي بگير فقط
اگه هم بودجت به ٣٢٠٠ ميرسه UH850 بگير تلوزيون خوبيه و پر امكانات

قيمت هم من روزي ك دلار ٣٨٠٠ بود شيراز اندازه ٤٣ اينچش ٦٥١ قيمت دادن ١٧٠٠ و ٤٩ اينچش ٢٢٠٠

الان يا ميتونيد ٦٥١ بگيريد يا ٨٥٠ ... ك ب نظر من ٨٥٠ انتخاب خيلي بهتريه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر