خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
با سلام خدمت اساتید.
دوستان من یک سالی هست که مدل 55x8500b سونی رو دارم از کیفیتش واقعا راضی هستم یعنی شارپنس و رنگ ها فوق العاده ست راجع به 4k هم که به نظرم عالی هست حقیقتش من بخاطر طراحی زیبای Wedge و بدنه قوی ای که داره این مدل رو انتخاب کردم کیفیت ساخت سری های 2014 واقعا بهتر از سال های بالاتر هست به نظر من هزینه بالایی هم برام آب خورده حدود 8 تومن با توجه به این موارد به نظرتون ارزش داره تعویض کنم با مدل x8500c ؟ سری های D که هم که به نظرم جالب نیستند یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
با سلام خدمت اساتید.
دوستان من یک سالی هست که مدل 55x8500b سونی رو دارم از کیفیتش واقعا راضی هستم یعنی شارپنس و رنگ ها فوق العاده ست راجع به 4k هم که به نظرم عالی هست حقیقتش من بخاطر طراحی زیبای Wedge و بدنه قوی ای که داره این مدل رو انتخاب کردم کیفیت ساخت سری های 2014 واقعا بهتر از سال های بالاتر هست به نظر من هزینه بالایی هم برام آب خورده حدود 8 تومن با توجه به این موارد به نظرتون ارزش داره تعویض کنم با مدل x8500c ؟ سری های D که هم که به نظرم جالب نیستند یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
منم رو این سری دارم فکر میکنم لطفا جواب بدید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با سلام خدمت اساتید.
یک مقدار اینپوت لگش بالاست.کیفیت تصویرش خوبه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یک مقدار اینپوت لگش بالاست.کیفیت تصویرش خوبه
x8500b چیزی که من دارم اینپوت لگ خوبی داره حدود 38 میلی ثانیه هست که به هیچ عنوان تأخیری احساس نمی کنید شما منظورتون 8500C هست؟

من کلی تحقیق کردم توی سری های 2016 و سری D فقط مدل x930D خوب هست که اونم متاسفانه اینپوت لگ بالایی داره بالای 49 میلی هست که برای گیم اذیت می کنه بقیه مدل ها هم اکثرا پنل IPS هستند که کنتراست پایینی دارند توی سری های 2015 هم بهترین انتخاب همین x8500c هست به نظر من چون از هر لحاظ مناسب هست پنل VA هست رفرش ریت واقعی 120hz کنتراست بالا و عمق رنگ مشکی عالی بقیه مدل ها هم باز اکثرا IPS هستند البته من مدل های 4k رو دارم عرض میکنم.

این جدول میتونه راهنمای خوبی باشه

upload_2016-10-19_11-24-54.png

Last edited by a moderator:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
تو ایران هستن این مدلاش؟
برا گیم کدوم سری پیشنهاد میشه؟
مشکل تلویزیون های سامسونگ اینه که تو حالت خارج از گیم مد اینپوت لگ بالایی داره . من js8980 دارم که مونتاژ js8500 هست . تو حالت گیم مد کیفیت تصویرش زیاد جالب نیست . تو حالت عادی هم که برای گیم کالیبره میکنی اینپوت لگ به شدت بالاست یعنی بالای 110 که عملا بازی کردن سخته با این وضعیت ولی برای فیلم دیدن و بقیه چیزها عالیه . اگر عمده استفادتون گیم هست x850c سونی بگیرید هرچند اون HDR رو به صورت سخت افزاری ساپورت نمیکنه و با فریمور بهش اضاف شده که کیفیت HDR سامسونگ رو نداره .
هرچند در نهایت من خودم با مانیتور بیشتر حال میکنم برای بازی کردن .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

fermium100

کاربر سایت
Jan 28, 2014
17

دوستان بهترین مانیتوری که تا یک میلیون میتونم برا PS4 PRO بخرم چیه؟ میدونم باید 4k باشه ولی 4k گرونه مجبورم بین همین مدلای 1080 انتخاب کنم
نظرتون راجب BenQ RL2455HM چیه 24 اینچ ؟

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن.
تلویزیون من در حال حاضر Sony 46 HX 925 هست و در آینده نزدیک قصد تعویضش رو با یک مدل 4K دارم. البته بخاطر سایز بزرگتر می خوام تعویضش کنم و هیچ گلایه ای از کیفیتش ندارم. سوالم اینه وقتی قابلیت HDR رو روشن می کنم تصویر خاموش روشن میشه و اتفاق خاصی نمی افته، نباید خطایی بده یا کلا فعال نشه وقتی تلویزیون ساپورت نمی کنه؟ سوال دوم: مدل تلویزیون سونی 4K با HDR با سایز 65 و حداکثر قیمت 10 میلیون گزینه ای وجود داره یا نه؟ ممنون

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
چند ماه هست که دارم تحقیق می کنم تا یه TV خوب بگیرم البته با برند سونی.
قبلا تا یه مدتی X850C مدنظر داشتم اما با کلی جستجو و زیر و رو کردن سایت های تخصصی TV به مدل X930D رسیدم که اون هم در هر سایتی یه توضیح در رابطه اش نوشته شده مثلا 4k.com یه امتیاز داده Rting هم یه امتیاز اما در مجموع بهترین TV سونی و در بین 7 تلویزیون برتر 2016 قرار داره.
سوالم اینه که این تلویزیون دو مدل در ایران داره یکیش X9300D هست و یکی هم X9305D که این برای بریتانیا لحاظ شده.
اما مسئله اینه که بین X9300D که در بانه هست با X930D که در ایران نیست تفاوتی وجود داره؟ چون در بررسی سایت ها X930D هست در حالی که X9300D مربوط به سونی آسیا میشه.

دوم اینکه کسی فروشگاهی سراغ داره که مدل X930C بشه ازش خرید؟ واقعا TV تکی هست.

در مجموع خرید X9300D از بانه را کسی رد یا تأیید می کنه؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بهترین تی وی موجود در بازار تو سایز ۵۰ اینج با حدود قیمت ۵ تومن چی هست؟
هر چی سریعتر راهنمایی کنین ممنون میشم

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
کسی نیست راهنمایی کنه
دوست عزیز اگه منظورتون تنظیماتی هست که توی کنسول اضافه شده اون رو وقتی روی اتومات میزاری خود کنسول یه چک می کنه اگه تلویزیون HDR رو داشته باشه فعال میشه و اگه تی وی ساپورت نکنه باز هم اتفاق خاصی نمیفته اون چشمکی که میزنه همون چک کردن تی وی هست. مال من هم دقیقا همین حالت رو داره. به نظر من سری های 2015 رو انتخاب کنید عالی هست مدل x9300c فک میکنم بتونی 55 اینچ رو با قیمتی حدود 9 میلیون خورده ای تهیه کنی برد کردید درسته 65 اینچ نیست ولی کیفیت خارق العاده ای داره اگه سایز خیلی بزرگ برات مهم نیست این بهترین انتخاب هست از طرفی دیگه دومین انتخابتون که بهترین انتخاب بعد از اون 9300c هست 65 اینچ x8500c هست که اونم همین دورو بر 9 میلیون پیدا میشه من کلی تحقیق کردم بهترین ها همین دو مدل هست توی 2015 که از هر لحاظ عالی هستند مخصوصا 9300c اگه سایز بزرگتر برات مهم تره بهترین گزینه 65x8500c هست.
توی سری 2016 یا همون D هم فقط 9300d عالی هست که اون بزرگترین عیبش اینپوت لگ بالای اون هست که متاسفانه بالای 49 میلی ثانیه هست و تأخیر رو احساس میکنی.

بهترین تی وی موجود در بازار تو سایز ۵۰ اینج با حدود قیمت ۵ تومن چی هست؟
هر چی سریعتر راهنمایی کنین ممنون میشم
x800d سری 2016 هست HDR هم داره سایز 49 اینچ پنل VA گزینه مناسبی هست از نظر من.

Last edited by a moderator:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام
تو رنج 4.5 تا 5 تومن از برند سونی , TV مناسب که HDR Support باشه و صرفا جهت گیمینگ کدوم مدل رو میتونم بخرم ؟
پست قبلی دوستمون هم مدل خوبی معرفی کردن.ولی من هر چی جستجو کردم همچین مدلی رو داخل سایتهای ایرانی ندیدم.بانه هم فکر کنم نداره.
فکر کنم هنوز وارد بازار ایران نشده x800d

• Like
Reactions: M@SOUD64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر