خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان از کجا بفهمم تی من HDR داره؟؟
نه ساپورت نمیکنه.دوست عزیز tv شما full hd هست .تلویزیونهای 4k معمولا hdrساپورت میکنن. باید 4k بگیرید با داشتن قابلیت hdr.

دوستان چند مدل تی وی که قابلیت HDR دارن رو معرفی کنید و توی بازار ایران هم موجود باشن
بودجه شما چقدره؟گارانتی مهمه؟

Last edited by a moderator:

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
این مدل سونی x850 اصلا به درد نمیخوره.کنتراست به شدت پایینی داره.
من پیشنهادم ks8500 هست.این تلویزیون عالیه کنتراست بسیار عالی.اینپوت لگ بسیار کم.مناسب بازی هست.hdr رو به خوبی ساپورت میکنه
این سری تلویزیونهای xd سونی اصلا نقدهای مثبتی نداشتن.در عوض سامسونگ سری ks عالی کار کرده.

ممنون از نظرتون. نظرتون درباره ال جی چیه. اینپوت لگ سامسونگ خارج از گیمینگ مد در حدود 110، 120 است. چون تا حالا با تلویزیون بازی نکردم و نمی دونم این عدد چقدر بالاست. در حالی که تصویر الجی از سونی بهتره ولی از سامسونگ کمتره و همچنین اینپوت لگش هم 50 میلی ثانیه است. با این اوصاف نظرتون همون سامسونگ (8500 یا 8000) هست. این مدل سامسونگ آیا وارد ایران شده است؟

سلام
تلویزیون ks8000 نوع ارتقا یافته تلویزیون js8500 هست که تو ایران با نام js8980 شناخته میشه و کیفیت بسیار خوبی داره . متاسفانه سونی سری d کیفیت خوبی نداره و کنتراست بسیار پایینی داره .
در مورد بازی سامسونگ در حالت گیم اینپوت لگ خوبی داره ولی در خارج از حالت گیم اینپوت لگ بالاست . وقتی هم تلویزیون رو تو حالت گیم میزاری کیفیت تصویر افت میکنه . در هر حال من تو حالت استاندارد بازی میکنم برای گیم با تنظیمات اختصاصی و راضیم ولی سری C سونی برای گیم بهتزه چون در حالت خارج از گیم هم اینپوت لگ پایین داره .
ممنون. سری c رو بررسی کردم از d بهتره. حرفتون در مورد سامسونگ هم درست. نظرتون در مورد اون الجی چیه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
صفحه قبل هم گفتم.یک مدل سامسونگ مدل ks8500 هست.این تلویزیون از هر نظر فوق العاده هست.برای بازی عالیه.اینپوت لگ 20 میلی ثانیه.
کنتراست بسیار عالی 6000:1
اگر تلویزیونتون جایی هست که پر نور هست مشکلی ایجاد نمیکنه
نشت نور اصلا نداره
بانه قیمت گذاشته 6600
سونی مدل x930d هست اما تصویر زیاد جالبی نداره.قمیتش هم 6700
سامسونگ از هر نظر عالیه با اینکه خودم عاشق سونی هستم.سونی متاسفانه خراب کرده داخل این سری تلویزیونهاش

ممنون از نظرتون. نظرتون درباره ال جی چیه. اینپوت لگ سامسونگ خارج از گیمینگ مد در حدود 110، 120 است. چون تا حالا با تلویزیون بازی نکردم و نمی دونم این عدد چقدر بالاست. در حالی که تصویر الجی از سونی بهتره ولی از سامسونگ کمتره و همچنین اینپوت لگش هم 50 میلی ثانیه است. با این اوصاف نظرتون همون سامسونگ (8500 یا 8000) هست. این مدل سامسونگ آیا وارد ایران شده است؟

ممنون. سری c رو بررسی کردم از d بهتره. حرفتون در مورد سامسونگ هم درست. نظرتون در مورد اون الجی چیه؟
الجی کدوم مدالهاش رو میگین؟oled هاش قمیتهای بالایی دارن

• Like
Reactions: amirfakhrian

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
الجی کدوم مدالهاش رو میگین؟oled هاش قمیتهای بالایی دارن
مدل uh8500 رو می گم.
من از این صفحه اینپوت لگ رو خوندم که برای ks8500 مقدار لگ رو 123 میلی ثانیه ذکر کرده.
Input Lag of TVs

سایتی که تلویزیون سامسونگ رو داره برام می فرستید.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان لطفا جواب منو بدین
Tv من 4k ساپورت میکنه و قابلیتhdr هم داره تو مشخصاتشم زده4k upscaler میخوام بدونم چجوری یه ویدیو کیفیت پایینو ارتقا میده؟مدلش اینهlg uh651

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام وقت بخیر اساتید
یه سوال من یه F8880 سامسونگ دارم
از همه نظر عالیه
سوالم اینه: آیا HDR در این TV تاثیری داره ؟ کلاً ساپورت شده هستش ؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مدل uh8500 رو می گم.
من از این صفحه اینپوت لگ رو خوندم که برای ks8500 مقدار لگ رو 123 میلی ثانیه ذکر کرده.
Input Lag of TVs[/QUOTE
Samsung KS8500 Review (UN49KS8500, UN55KS8500, UN65KS8500)
23 میلی ثانیه هست
اون تلویزیون الجی هم نقدشو خوندم.نشت نور زیادی داره
داخل اتاق های پر نور هم نور رو به خود منعکس میکنه.
اینپوت لگش 26 میلی ثانیه هست.
کنتراستش پایینه
با اینکه hdr ساپورت میکنه ولی زیاد تاثیری رو ی کیفیت تصویر نمیزاره.

سلام وقت بخیر اساتید
یه سوال من یه F8880 سامسونگ دارم
از همه نظر عالیه
سوالم اینه: آیا HDR در این TV تاثیری داره ؟ کلاً ساپورت شده هستش ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel

اینپوت لگ 120 خیلی بالاست و تو بازی اخلال ایجاد میکنه مخصوصا بازیهای سریع اما تو حالت مووی یا استاندارد میتونید تلویزیون رو کالیبره کنید که اینپوت لگ پایین بهتون بده . حالا مثل گیم مد نمیشه ولی در حد مثلا 50 که بشه راحت بازی کرد خوبه .
یه نکته دیگه در مورد سامسونگ رفلکت نور هست که خیلی در این زمینه سامسونگ خوبه ولی سونی در این حد نیست .
در مورد الجی چند وقت پیش یکی از بچه ها یه oled 4k الجی خرید 26 میلیون ! بهترین تلویزیونی هست که تو تاریخ اومده ! و واقعا کیفیت تصویرش ورای تصوره ! ولی خب یه جیب خیلی پرپول میخواد تلویزیونهای غیر oled الجی تلویزیونهای خوبی نیستند و توصیه نمیشه.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: amirfakhrian

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی دوستان من تصمیم دارم یکی از این تلویزیون های 4k سونی خریداری کنم :
این سری اندروید که جدیدا اومده خوبه ؟(مشکلی چیزی نداره)
توی تلویزیون های سونی زیرنویس فارسی به خوبی ساپورت میشه یا اذیت میکنه آدم رو ؟(چون شنیدم تلویزیون های سونی زیاد با زیرنویس فارسی مچ نیستن)
--------------------------------------------------
دوستان میتونید یک تلویزیون خوب برای گیم با بودجه نهایتا 3،500 به پایین حدود اینچ 40-49 معرفی کنید.
که از نظر هرتز،اینپوت لگ و میلی ثانیه برای اتاقی که نور زیادی در طول روز داره پیشنهاد بدید.
سامسونگ یا سونی یا برندی که شما واقعا ازش تجربه دارید.
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان دو روزه یهو میبینم تصویرم میپره بعد صفحه مشکی میشه و بعد برمیگرده..این مشکل از کابلhdmi هستش ؟؟
من میترسم از خروجی hdmi تلویزیون باشه..چون اینقدر جای مزخرفی گذاشتنش ( سامسونگه ) دهن ادم سرویس میشه وصلش کنه..میگم فشار اوردم مشکل براش پیش نیومده باشه..
دوستان کابل hdmi احتمال داره مشکل براش پیش بیاد ؟ همین مورد که گفتم منظورمه..قطع و وصل تو هر چند مین
چون فعلا دسترسی ندارم به کابل دیگه ای ..شک دارم..بعد اینکه هر چند دقیقه این اتفاق تکرار میشه
کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر