خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
سلام دوستان
قصد خرید tv زیر قیمت دو و دویست دارم (البته الان کنسول ندارم شاید بعدا بخرم) نظرتون در مورد این دو مدل و input lag اینها چیه؟
Samsung 40JU6980
LG 43UF69000GI

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان تلویزیون 32 مناسب گیم چی پیشنهاد میدین؟محدودیت بودجه دارم متاسفانه ! -_-
و اینکه تفاوت فاحشی خواهد بود در کیفیت بازی؟ینی وسواس الکی نباشه یه موقع!

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان... یه چند تا مانیتور با قیمت حداکثر یک ملیون بگین لطفا.. مانیتور های benq خوبن برای بازی با ps4 ؟ ایا با قیمت یک ملیون میشه مانیتور ۲۷ اینچ به بالا خرید ؟!! که نمیشه مانیتور های پیشنهادی حداقل ۲۷ اینچ باشن لطفا... با تشکر فراوان

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
(مانیتور بنکیو 27 اینچ GL2760H) دوستان این مدل و پیدا کردم از مدل سامسونگ (SamsungS27D590) بهتره؟ فردا می خوام بخرم لطفا جواب بدین... اگه تو رنج یک ملیون مانیتور بهتری هست لطفا بگین...

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوستان یک سوال ایا کیفیت کابل HDMI تاثیری روی کیفیت و میزان لگ داره؟
تو لگ که خیر! ولی تو کیفیت تصویر شاید درصد کمی تاثیر بزاره و تصویر بدون نویز تری به شما بده اونم خیلی ناچیز

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

RED-NATAN

کاربر سایت
Jul 1, 2013
32
نام
علیرضا
سلام دوستان يه مدل تلويزيون 42 اينچ يا 43 معرفي كنيد تابتونم به بهترين نحو آنچارتد 4 رو اجرا كنم هرتزش بالا باشه يكي از دوستان مدل65000 ال جي رو معرفي كرد كه سرعت تصوير يا هرتزش 1100 هستش بازم پيشنهاد بدين تا 4 ميليون هم مشكلي نيست هزينه كنم

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
با کمال تعجب ps4 ام رو تلویزیون دیگه تصویر نمیده کابل رو وصلیدم به یه تلویزیون دیگه تصویر داد...بعد با یه کابل دیگه همون تلویزیون تصویر داد کلا دستگاه دیگه تصویر نمیده رو تلویزیون مخصوص بازیم کابل هارو هم عوض کردم فقط صدا میده خیلی عجیبه
حالا تو فکر خرید تلویزیون مخصوص بازی هستم نمیدونم مانیتور بهتره یا تلویزیون !!!! رنج زیر یک ملیون

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام دوستان يه مدل تلويزيون 42 اينچ يا 43 معرفي كنيد تابتونم به بهترين نحو آنچارتد 4 رو اجرا كنم هرتزش بالا باشه يكي از دوستان مدل65000 ال جي رو معرفي كرد كه سرعت تصوير يا هرتزش 1100 هستش بازم پيشنهاد بدين تا 4 ميليون هم مشكلي نيست هزينه كنم
این مدل بهتره samsung juc7920
صمنا بهترین مدلها رو از این چارت هم میتونید ببینید
Input Lag of TVs
که مدل sony w800c هم گزینه خوبیه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
این جریان مانیتور های ایسوس منطبق بر محیط زیست که دی اکسید کربن کم تولید میکنن خوندم یه جایی چیه؟ کسی ميدونه یا نه!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر