خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
با درنظر گفتن اینکه tvهای ۳۲ اینچ موجود در بازار از نظر کیفیت تصویر از حد متوسط هم پایینتر هستن بهتره که مانیتورهای گیمینگ بگیرید

- - -ویرایش - - -

درود
دلیل اینکه کمتر کسی سمت ال جی میره اینه که رفرش ریت پایینی دارن و برای گیم مناسب نیست و به همین دلیل لگ بسیار بالا و افت فریم دارن (در مورد بیشتر مدلهای سامسونگ هم صدق میکنه )
در مورد مدل مدنظرتون متاسفانه اطلاعاتی ندارم که راهنماییتون کنم
اما زیاد هم دنبال اپشن های جانبی مثل 3D و اسمارت نباشید ( حداکثر ۱۰ روزه اول تازگی دارن و ازشون استفاده میکنید و خیلی زود براتون عادی مشیه و خیلی هم کاربردی نیستن )
در مرحله اول دنبال کفیت تصویر باشید ( که از هر مواردی مهمتره )

ممنون از پاسختون
مدل مورد نظر من اینه
ال جی ایران | LG 42LF6500 Full HD Cinema 3D Smart LED TV – تلویزیون هوشمند ال جی مجهز بهwebOS 42''LF65000GI
این الان سرعت تصویرش ۱۱۰۰ ؟ ۱۱۰۰ مناسب نیست ؟
مورد دیگه هم که اینا دارن قابلیت دوال پلی هست که میتونه هر کس تو بازی هایی که صفحه نصف میشه فقط تصویر خودشو کامل ببینه
نظرتون راجع به این مدل و این قابلیت چیه ؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ممنون از پاسختون
مدل مورد نظر من اینه
ال جی ایران | LG 42LF6500 Full HD Cinema 3D Smart LED TV – تلویزیون هوشمند ال جی مجهز بهwebOS 42''LF65000GI
این الان سرعت تصویرش ۱۱۰۰ ؟ ۱۱۰۰ مناسب نیست ؟
مورد دیگه هم که اینا دارن قابلیت دوال پلی هست که میتونه هر کس تو بازی هایی که صفحه نصف میشه فقط تصویر خودشو کامل ببینه
نظرتون راجع به این مدل و این قابلیت چیه ؟
اصلا به موادر و مشخصات روی کاغذ اعتنا نکنید
ما درنظر میگیرم که ۳۰۰۰۰۰Hz باشه
اما وقتی پردازنده تلویزیون قابلیت و قدرت پردازش تصویر رو نداشته باشه عملا به هیچ کاری نمیاد
حتی این ضعف نه تها در گیم بلکه تو تصاویر با کیفیت یا HD خودش نشون میده و باعث تاخیر و نا هماهنگی در تصویر و صدا میشه
در مورد قابلیت دوال پلی هم خودم شخصا تست کردم
بد نیست تلویریون این قابلیت رو داشته باشه
اما زمانی که استفاده میکنید به قدری نور و گرافیک گیم میاد پایین که نمیتونید از گیم لذت ببرید

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
گرامی‌ بودجه تو همون بازه‌ای هست که تمام مدل‌هایی‌ که مد نظر داشتم قرار میگیرند دیگه. یعنی حدود ۱.۳۰۰ اینطورا یکم این‌ور اونور
البته برای ۳۲ اینچ اما با توجه به اینکه چند مدل پیشنهادی در پست‌های قبلی‌ دیدم با این قیمت در سایز ۴۰ گفتم شاید این مدل‌ها بد نباشند که معرفی‌ شدند توسط دوستان دیگه
چرا دور IPS رو خط بکشم ؟! بنده تجربه بی‌ نظیری از IPS روی مانیتور‌های LG داشتم (البته روی تلویزیون‌های LG به همون اندازه ناامید شدم)
در مورد پیشنهاد شما هم W800 نیاز به مشاوره نداره اصلا، منتهی W800 آپشن بنده نیست!

سلام دوست عزیز.شما اول به من بگید بودجتون نهایتا چقدره?و همچنین سایز؟اول اینکه دور پنل ips رو خط بکش.بهترین مدل از برند سونی رو من w800c میدونم.سایز این مدل 43 هستش و قیمتش هم با کرایه بار2500.اون مدل هایی که گفتی شناخته شده نیستند و کفیت جالبی ندارن.

عرض کردم انتخاب هام محدود نیست دانش بنده به این ۴ مدل محدود هست و راهنمایی‌ خواستم برای مدل‌های بیشتر.. خیلی‌ فرقی‌ نمیکنه ۳۲ یا ۴۰ ، کیفیتش برام مهم تره.. راستی‌ خیلی‌ از تصویر VX279 خوشم اومده اما نمیتونم خودم روا قانع کنم مانیتور ۲۷ بگیرم با این بودجه، ۳۲ رو بیشتر هستم.. گرچه میدونم حتی W670 هم جلوی این مانیتورها حرفی‌ برای گفتن نداره..سپاسگزارم

درود
اگر انتخابتون محدود به همین چهار مدل هست
بین ۴۰ اینچ ها توشیبا از شارپ بهتره بدلیل اینکه سرعت رفرش تصویر بالاتری نسبت به شارپ داره
و بین ۳۲ اینچ ها فیلیپس رو انتخاب کن بدلیل اینکه هم 3D هست و هم اسمارت
موفق باشید

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
گرامی‌ بودجه تو همون بازه‌ای هست که تمام مدل‌هایی‌ که مد نظر داشتم قرار میگیرند دیگه. یعنی حدود ۱.۳۰۰ اینطورا یکم این‌ور اونور
البته برای ۳۲ اینچ اما با توجه به اینکه چند مدل پیشنهادی در پست‌های قبلی‌ دیدم با این قیمت در سایز ۴۰ گفتم شاید این مدل‌ها بد نباشند که معرفی‌ شدند توسط دوستان دیگه
چرا دور IPS رو خط بکشم ؟! بنده تجربه بی‌ نظیری از IPS روی مانیتور‌های LG داشتم (البته روی تلویزیون‌های LG به همون اندازه ناامید شدم)
در مورد پیشنهاد شما هم W800 نیاز به مشاوره نداره اصلا، منتهی W800 آپشن بنده نیست!

عرض کردم انتخاب هام محدود نیست دانش بنده به این ۴ مدل محدود هست و راهنمایی‌ خواستم برای مدل‌های بیشتر.. خیلی‌ فرقی‌ نمیکنه ۳۲ یا ۴۰ ، کیفیتش برام مهم تره.. راستی‌ خیلی‌ از تصویر VX279 خوشم اومده اما نمیتونم خودم روا قانع کنم مانیتور ۲۷ بگیرم با این بودجه، ۳۲ رو بیشتر هستم.. گرچه میدونم حتی W670 هم جلوی این مانیتورها حرفی‌ برای گفتن نداره..سپاسگزارم
درود
با بودجه تو رنج ۱۵۰۰ توی TVها بهتر از همین توشیبا 40L2450 پیدا نمیکنی عزیز
در مورد مدلهای مانتیور متاسفانه زیاد اطلاعات ندارم
اما از مانتیور گیمینگ بنکیو rl2755hm زیاد تو سایتهای غیر ایرانی دیدم که ازش تعریف کردن ( خودم هم بزودی این مانیتور رو میخرم )

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
سلام دوستان مابین بحث هاتون میشه به منم کمک کنین بگین تا 1200 tv بگیرم یا مانیتور؟ و اینکه چه مدلایی خوبه؟

منم همینقدر پول دارم و میخوام اینو بگیرم
BenQ RL2755HM Gaming LED Monitor | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
به نظرم یکی از بهترین گزینه هاست اگه فقط برا کنسول می خواید

- - -ویرایش - - -

سلام
مانیتور گیم 27 اینچ حدود 1 تومن چی پیشنهاد میدید؟
کلا میارزه مانیتور یا تی وی بگیرم؟

من تو این قیمت tv خوبی پیدا نکردم
اگر صرفا برای کنسول میخواید benq rl2755hm گزینه خوبیه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
یعنی اصلا به درد فیلم دیدن با PC نمیخوره ؟
چون من مانیتور برا PS4 و هم دیدن فیلم میخوام

من از چند نفر که خریده بودن پرسیدم خیلی راضی بودن هم برا فیلم هم بازی.
ولی اگه فیلم نسبت به بازی مهم تر هست برات یه نگاهی به ips های ایسوس هم بنداز مانیتور های خوبی داره وگرنه از این مانیتور ندیدم کسی ناراضی باشه
در کل بهتره از نزدیک ببینی و خودت مقایسه کنی
فر وشگاه های benq تو شهر خودت رو میتونی از لینک زیر پیدا کنی
http://ffcco.farzaneganfars.com/salecenter-713.htm

آخرین ویرایش:

moeinrez

کاربر سایت
Feb 17, 2016
14
سلام دوستان
بنده قصد خرید تلوزیون برای PS4 و همچینین استفاده معمولی و تماشای فیلم دارم تا سایز نهایتا 43 اینچ ،چندین صفحه از فروم رو خوندم با فروشنده ها هم مشورت کردم یه مقدار از مشخصات فنی و نوع Plasma بودن یا LED بودن و مشخصات دیگه گیج شدم چون نظرات خیلی تفاوت داشت.
میدونم سوال تکراریه اما اگر ممکنه برای کاربرد من بهترین مدل ها ی موجود در بازار رو پیشنهاد بدین؟
نمیخوام 3d یا Oled یا چیز خاصی باشه ، و ترجیحاً پایین ترین قیمت رو داشته باشه چون بعد از یک سال باید بفروشمش.
ممنون میشم اگر کسی وقت بزاره و مدل معرفی کنه به من ;)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام دوستان
بنده قصد خرید تلوزیون برای PS4 و همچینین استفاده معمولی و تماشای فیلم دارم تا سایز نهایتا 43 اینچ ،چندین صفحه از فروم رو خوندم با فروشنده ها هم مشورت کردم یه مقدار از مشخصات فنی و نوع Plasma بودن یا LED بودن و مشخصات دیگه گیج شدم چون نظرات خیلی تفاوت داشت.
میدونم سوال تکراریه اما اگر ممکنه برای کاربرد من بهترین مدل ها ی موجود در بازار رو پیشنهاد بدین؟
نمیخوام 3d یا Oled یا چیز خاصی باشه ، و ترجیحاً پایین ترین قیمت رو داشته باشه چون بعد از یک سال باید بفروشمش.

سایز 43 فقط w800c سونی . هرچی غیر این بخری باخت کردی .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,900
نام
malek
سلام دوستان

ارزونترین و با کیفیت ترین تصاویر رو میتونی تو پلاسما پیدا کنی اونم از نوع پاناسونیک و ال جی.البته دیگه خیلی کم شدن ولی نسبت به قیمتشون و تصاویر بسیار بسیار عالیشون خیلی به صرفه هستن

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
dbfe82e45c370d70d7110544b621ec79.jpg
4c3c82c4f3abc80ba58b2f200742ba71.jpg

w800c ـه من بالاخره اومد

کابل اچ دی ام چهار متری از کجا بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
درود
مبارکه عزیز
یکی از بهترین انتخاب های موجود. مخصوصا برای گیم :x
برای کابل HDMI هم اگر تهران هستید
تشریف ببرید خیابان جمهوری جنب پاساژ علاءالدین پاساژ بزرگمهر - طبقه اول ، دوم
یا خیابان جمهوری بعداز پل حافظ پاساژ امجد

سلام
سامسونگ suhd 9990 چطوره؟ هم 3D هم بازی و فیلم.
ممنون میشم سریع جواب بدین
درود
از نظر کرو ، و ۳D بی نظیره
اما برای استفاده گیم و فیلم گزینه های بهتری هم تو بازار موجود هست
مدلهای کرو و ۴K فیلیپس و سونی هم عالی هستن;)

- - -ویرایش - - -

فیلیپس کرو ۴K . سری US8700
http://www.philips.nl/c-p/55PUS8700...riezijdig-ambilight-en-pixel-precise-ultra-hd

سونی کرو ۴K. سری S85C
http://www.sony.co.uk/electronics/televisions/s8505c-series#product_details_default

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
از دوستانی که مانیتورهای BenQ دارن یک سوال دارم

من راهنمای استفاده BenQ RL2455HM رو از نت گرفتم ظاهرا هیچ دکمه جداگانه‌ای برای تغییر ورودی (Source) در نظر گرفته نشده و باید کلی مراحل رو طی کرد تا مثلا از HDMI به DVI سوییچ کرد مثل تصویر زیر ، آیا واقعا اینطوره ؟
این که خیلی بیخوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر