خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9
مشکل مونتاژ ایران هست . تلویزیونهای سامسونگ و الجی گارانتی دار داخل ایران مونتاژ میشن و اون کیفیت ریلیزهای اروپا و آمریکا رو ندارن به خاطر همین شما که میری از نزدیک میبینی میگی شاید این سایتها الکی نمره میدن در صورتی که مشکل از مونتازهای اینجاست نه نمره اونا . من خودم یه تیوی بدون گارانتی سامسونگ پارسال خریدم بد نبود ولی یکی از دوستام هم خرید چند تا پیکسلش سوخت ظرف چند ماه . تلویزیونهای بدون گارانتی ( بانه ای ) هم چون با خر و الاغ حمل میشه بعضی هاشون مشکل پیدا میکنن بعد یه مدت .

بله در مورد مونتاژ و تعویض بعضی قطعات و افت کیفیت باهاتون موافقم بارها این موضوع رو شنیده بودم ولی چاره چیه اینطور که میفرمایید گارانتی دارها مونتاژن و بدون گارانتی ها هم حمل ناجور دارن البته یه موردی که هست تی وی های گارانتی دار سونی رو من دیدم و با گارانتی دارهای سامسونگ و الجی مقایسه کردم حالا نمیدونم سونی هم کیفیت گارانتی دارهاش پایین تز از بدون گارانتی هست یا نه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تصویر EC9300 رو قبلا دیدم ، تلویزیون بدی نیست یا حداقل به کلا مدلهای سامسونگ که من تاحالا دیدم میارزه اما نباید با مدلهای ۴K مثلا X900C سونی یا ۴K فیلپس و یا پاناسونیک مقایسه بشه
من بشدت از TV خودم راضی هستم اما اگر بخوام عوضش کنم هیچ وقت نمیرم با EC9300 عوض کنم و میرم X900C میگیرم
اما اگر بخوام فقط ال جی بگیرم بی شک انتخابم EG9600 هست نه EC9300
دوست عزیز من نقد این تلویزیون خوندم.اولین مشکلش استفاده از پنل ips هستش.کنتراست روی این تلویزیون نابوده.دومین مشکلش زاویه دید خوبی نداره.دوستان من اصلا این تلویزیون رو به کسی توصیه نمیکنم.عملا پولتون رو انداختین دور.

maani24

کاربر سایت
Feb 8, 2016
9
دوست عزیز برو یک جستجو کن نقد و بررسیها رو بخون.همه از کیفیت این تلویزیون شکه شدن.کنتراست بینهایت،رنگهایی نزدیک به واقعیت،زاویه دید عالی،دیگر از تلویزیون شما چی میخوای.سایت cent کف وخوش قاطی کرده بود موقع بررسی تلویزیون دیده خودت تا آخر قضیه رو بدون.در خریدش شک نکن
آون دوست عزیزم imamoud هم بهتره یک مقدار اطلاعاتش از تلویزیون رو بالاتر ببره.من خودم w800 b سونی رو دارم ولی قرار نیست به برند سونی یا پاناسونیک تعصب داشته باشم.همیشه باید حقیقت گفت.

محسن جان دوست عزیز
من ابدا اهل تعصب نیستم اگه دقت کرده باشی اگه حسن یه محصولی رو گفتم عیبشم گفتم برند اصلا برام مهم نیست زمانی که یه برند دیگه بخواد محصول بهتری رو ارائه بده کلا کیفیت و کاراِئی و .. برام مهمتره چه سامسونگ چه الجی چه سونی چه فیلیپس .... اگر صحبتی میشه فقط جهت تبادل اطلاعات و نظراته برای کمک کردن به هم که بتونیم انتخاب بهتری بکنیم البته این وسط حق دارین دچار سوء تفاهم بشید چون افراد ذینفع و یا متعصب همه جا وجود دارن که البته در مورد دوستمون imahmoud بنظرم اینطور نیست فکر میکنم ایشون علاقه و دقت زیاد و اطلاعات خوبی در مورد تی وی دارن و هدفشون کمک کردنه

من هم وقتی تست ها رو دیدم رفتم OLED الجی بخرم تو بعضی تصویرها هم بینظیر بود کنتراست عالی و درخشندگی رنگ خوب بخصوص تو تصاویر ساختگی و مصنوعی و پوستر یا کاتالوگ مانند و... ولی تو تصاویر طبیعی مثل درخت و جنگل و اینچیزا بخصوص مناطق کم نور و سایه روشن و شلوغ جزتیات به خوبی دیده نمیشد و مورد دوم هم که قبلا عرض کردم من چشام خیلی زود خسته شد
متاسفانه امکان اینکه دوتا تی وی رو با یک دمو ی یکسان در حال پخش و همزمان کنار هم ببینیم خیلی خیلی کمه، دموها واقعا تفاوتهای زیادی دارن از لحاظ کیفیت و غلظت رنگ و سرعت حرکت و ...
یجا رفتم همون دمویی که تو OLED الجی دیدم رو داشت برام تو X805C پخش کرد هم چشام خسته نشد هم نوع رنگها بیشتر به دلم نشست ولی در مقابل اون کنتراست ضعیف بود بیشتر از این هم نمیتونم نظر بدم چون موارد دیگه رو تست نکردم البته زاویه دید OLED رو یادم رفت بگم که عالی بود یه مشکل دیگه هم یادم اومد اینکه صفحه رفلکس داشت و من ناصافی هم تو صفحه OLED دیدم

بازم من اصراری ندارم و خوشحال میشم کسایی که میرن تصاویر رو تو این تی وی با دقت میبینن بیان و تجربیات و نظراتشون رو بیان کنن

ممنون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوست عزیز من نقد این تلویزیون خوندم.اولین مشکلش استفاده از پنل ips هستش.کنتراست روی این تلویزیون نابوده.دومین مشکلش زاویه دید خوبی نداره.دوستان من اصلا این تلویزیون رو به کسی توصیه نمیکنم.عملا پولتون رو انداختین دور.
:-o:-o:-o:-o:-o:-o
تا به این لحضه بالاترین کیفیت رو داشته و امتیازهاش هم خیلی بالاست
البته هنوز به ایران نرسیده
LG EG9600 Review (55EG9600, 65EG9600)
رتینگز بهترین مرجع برسی تلویزیونه بهتره خودتون هم بخونید چی در موردش نوشته ;)

- - -ویرایش - - -

[video=aparat;g89hn]http://www.aparat.com/v/g89hn[/video]
LG EG۹۶۰۰ ۴K OLED دربرابر Samsung JS۹۵۰۰ SUHD
پیشنهاد میکنم حتما ببینید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
محسن جان دوست عزیز
من ابدا اهل تعصب نیستم اگه دقت کرده باشی اگه حسن یه محصولی رو گفتم عیبشم گفتم برند اصلا برام مهم نیست زمانی که یه برند دیگه بخواد محصول بهتری رو ارائه بده کلا کیفیت و کاراِئی و .. برام مهمتره چه سامسونگ چه الجی چه سونی چه فیلیپس .... اگر صحبتی میشه فقط جهت تبادل اطلاعات و نظراته برای کمک کردن به هم که بتونیم انتخاب بهتری بکنیم البته این وسط حق دارین دچار سوء تفاهم بشید چون افراد ذینفع و یا متعصب همه جا وجود دارن که البته در مورد دوستمون imahmoud بنظرم اینطور نیست فکر میکنم ایشون علاقه و دقت زیاد و اطلاعات خوبی در مورد تی وی دارن و هدفشون کمک کردنه

من هم وقتی تست ها رو دیدم رفتم OLED الجی بخرم تو بعضی تصویرها هم بینظیر بود کنتراست عالی و درخشندگی رنگ خوب بخصوص تو تصاویر ساختگی و مصنوعی و پوستر یا کاتالوگ مانند و... ولی تو تصاویر طبیعی مثل درخت و جنگل و اینچیزا بخصوص مناطق کم نور و سایه روشن و شلوغ جزتیات به خوبی دیده نمیشد و مورد دوم هم که قبلا عرض کردم من چشام خیلی زود خسته شد
متاسفانه امکان اینکه دوتا تی وی رو با یک دمو ی یکسان در حال پخش و همزمان کنار هم ببینیم خیلی خیلی کمه، دموها واقعا تفاوتهای زیادی دارن از لحاظ کیفیت و غلظت رنگ و سرعت حرکت و ...
یجا رفتم همون دمویی که تو OLED الجی دیدم رو داشت برام تو X805C پخش کرد هم چشام خسته نشد هم نوع رنگها بیشتر به دلم نشست ولی در مقابل اون کنتراست ضعیف بود بیشتر از این هم نمیتونم نظر بدم چون موارد دیگه رو تست نکردم البته زاویه دید OLED رو یادم رفت بگم که عالی بود یه مشکل دیگه هم یادم اومد اینکه صفحه رفلکس داشت و من ناصافی هم تو صفحه OLED دیدم

بازم من اصراری ندارم و خوشحال میشم کسایی که میرن تصاویر رو تو این تی وی با دقت میبینن بیان و تجربیات و نظراتشون رو بیان کنن

ممنون
دوست عزیز من نظر سایتهای معروف رو اینجا میزارم اگه نظر شخصی منو بخای میگم همه تلویزیون های(از 5 میلیون بگیر تا 13 میلیون)کیفیت تصویرشون فرقی با هم نداره(مثال زدم)در حال حاظر پنلهای oled کنتراست بینهایت,رنگهای نزدیک به واقعیت زاویه دید عالی.موشون فلو بسیار خوب.فقط یک مشکلی داره اونم قیمت بالاش هستش.
شما هم ببخشید اگه بد صحبت کردم

- - -ویرایش - - -

:-o:-o:-o:-o:-o:-o
تا به این لحضه بالاترین کیفیت رو داشته و امتیازهاش هم خیلی بالاست
البته هنوز به ایران نرسیده
LG EG9600 Review (55EG9600, 65EG9600)
رتینگز بهترین مرجع برسی تلویزیونه بهتره خودتون هم بخونید چی در موردش نوشته ;)

- - -ویرایش - - -

[video=aparat;g89hn]http://www.aparat.com/v/g89hn[/video]
LG EG۹۶۰۰ ۴K OLED دربرابر Samsung JS۹۵۰۰ SUHD
پیشنهاد میکنم حتما ببینید
دوست عزیزمن x900c رو گفتم.حرف تو دهن من میزاری.دیگه هم با شما بحث نمیکنم.موفق باشی=;

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوست عزیز من نظر سایتهای معروف رو اینجا میزارم اگه نظر شخصی منو بخای میگم همه تلویزیون های(از 5 میلیون بگیر تا 13 میلیون)کیفیت تصویرشون فرقی با هم نداره(مثال زدم)در حال حاظر پنلهای oled کنتراست بینهایت,رنگهای نزدیک به واقعیت زاویه دید عالی.موشون فلو بسیار خوب.فقط یک مشکلی داره اونم قیمت بالاش هستش.
شما هم ببخشید اگه بد صحبت کردم

- - -ویرایش - - -

دوست عزیزمن x900c رو گفتم.حرف تو دهن من میزاری.دیگه هم با شما بحث نمیکنم.موفق باشی=;
شما تو پستت اسمی از X900C نیست
چیزی هم که چند روز پیش در تصویر X900C دیدم کاملا متفاوت با فرمایشه جنابعالی هست
اتفاقا بنده هم هیچ تمایلی ندارم عزیزم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شما تو پستت اسمی از X900C نیست
چیزی هم که چند روز پیش در تصویر X900C دیدم کاملا متفاوت با فرمایشه جنابعالی هست
اتفاقا بنده هم هیچ تمایلی ندارم عزیزم
شما برو نقد x900c رو بخون تا بفهمی من در مورد کدوم تلویزیون صحبت میکردم.در ضمن با مشاوره دادنت کاربرا رو گمراه نکن بیزحمت.شما پیشنهاد کردی x900c رو بگیرن من هم گفتم x900c به جای پنل va از پنل ips استفاده کرده واین پنل کنتراست بسیار پایینی داره.شما وقتی مشاوره میدی اول یک تحقیقی بکن بعد اینجا مشاوره بده.بیشتر از این دیگه ادامه نمیدم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
شما برو نقد x900c رو بخون تا بفهمی من در مورد کدوم تلویزیون صحبت میکردم.در ضمن با مشاوره دادنت کاربرا رو گمراه نکن بیزحمت.شما پیشنهاد کردی x900c رو بگیرن من هم گفتم x900c به جای پنل va از پنل ips استفاده کرده واین پنل کنتراست بسیار پایینی داره.شما وقتی مشاوره میدی اول یک تحقیقی بکن بعد اینجا مشاوره بده.بیشتر از این دیگه ادامه نمیدم
بنده از اونجایی که دستم در تست محصولات تصویری یکم بازه ترجیح میدم خودم برم و با کنسول و تصاویرهای خودم تست کنم و تصوریر رو ببینم تا اینکه بشینم پای نت و یه مشت پستهای بی پای و اساس
تا این لحظه هم تعصی رو هیچ برندی نداشتم
جنابعالی هم در پستات کاملا مشخصه که تعصب دارید روی برند خواصی که دارید بهترین پنلهای ۴K رو میبرد زیره تلوزیونی ( EC9300 )که پنلش حتی ۴K هم نیست
دوستانی هم که پستای من و شمار میخونن خودشن بهتر متوجه میشن کی متعصب هست و من شما چی میگیم
شاد و پیروز باشید

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بنده از اونجایی که دستم در تست محصولات تصویری یکم بازه ترجیح میدم خودم برم و با کنسول و تصاویرهای خودم تست کنم و تصوریر رو ببینم تا اینکه بشینم پای نت و یه مشت پستهای بی پای و اساس
تا این لحظه هم تعصی رو هیچ برندی نداشتم
جنابعالی هم در پستات کاملا مشخصه که تعصب دارید روی برند خواصی که دارید بهترین پنلهای ۴K رو میبرد زیره تلوزیونی ( EC9300 )که پنلش حتی ۴K هم نیست
دوستانی هم که پستای من و شمار میخونن خودشن بهتر متوجه میشن کی متعصب هست و من شما چی میگیم
شاد و پیروز باشید

بسیار خوب. از این به بعد هر کسی خواست تلویزیون بگیره سایت های تخصصی مثل cent. rtinfs رو ول میکنه بعد میاد سمت شما هرتلویزیونی که به چشم شما زیبا و قشنگ آمد آنها میان همین تلویزیون رو میخرن

the7nightmare

کاربر سایت
May 12, 2015
70
نام
آرش
دوستان من خیلی اطلاعاتی راجع به مانیتور ندارم,
Response time اِ 14 میلی ثانیه غیر قابل تحمله ؟
یه مانیتور IPS ال جی 21:9 ultrawide با قیمت مناسب پیدا کردم ولی توی این Response time اش شک دارم.
ممنون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
بسیار خوب. از این به بعد هر کسی خواست تلویزیون بگیره سایت های تخصصی مثل cent. rtinfs رو ول میکنه بعد میاد سمت شما هرتلویزیونی که به چشم شما زیبا و قشنگ آمد آنها میان همین تلویزیون رو میخرن
عزیز مثل اینکه کلا متوجه نیستی
دوست عزیزمون جناب Xenon360 در مورد خرید تی وی ۴k با بودجه ۹ تومن راهنمایی خواستن که فکر میکنم شما به اشتباه فکر میکنید EC9300 ال جی ۴K هست و دارید به اشتباه با X900C سونی و CX700 پاناسونیک مقایسه میکنید و خیلی اسرار بر این دارید که از این ۲ برند که ۴K هستن خیلی بهتر هم هست :))
به جانه خودم EC9300 فول اچ دیه و ارزش خرید هم نداره با این رنج قیمت

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام دوستان و اساتید عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه

عزیزان یه راهنمایی میخواستم ... با بودجه ی 9 ملیون تومان کارآمدترین تلوزیون نسبت به این بودجه چیه در حال حاضر؟؟

عزیزان LG 55EC9300 و پیشنهاد دادن به ما که هم OLED هست هم Curved ... حقیقتا کفیت تصویر هم دوست داشتنی بود ... یه مسئله ای که هست راجع به این تی وی همه جا رزولوشنش رو FHD قید کردن ... اما گلدیران توی کاتالوگ رزولوشن رو 2K اعلام کرده ... خیلی عجیبه این مسئله واقعا !!!

اما میخواستم ببینم تو این رینج قیمت مدل بهتری از برند های دیگه هم هست؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ... چون کم پولی نیست واقعا ...

ضمنا اصلا Input Lag مهم نیست و تلوزیون فقط برای تماشای فیلم هستش ...

این کامنت دوستمون. گفت کارآمد ترین تلویزیون.حرفی از4k نزده.دیگه خواهشا تاپیک رو بیش از این منحرف نکن.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان و اساتید عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه

عزیزان یه راهنمایی میخواستم ... با بودجه ی 9 ملیون تومان کارآمدترین تلوزیون نسبت به این بودجه چیه در حال حاضر؟؟
اقا اصلا من اشتباه میکنم
دوستان و اساتید محترم تشریف بیارن و این دوستمون که با ۹ میلیون تومان قصد خرید TV دارن رهنمایی کنن
خواهشا منم راهنمایی کنید که برام روشن شه فول اچ دی EC9300 ارجعیت داره نسب به ۴k سونی X900C و X850C ؟؟؟
و تو این شرایط که پنل های پیشرفته ۴کی تو بازار موجود هست خرید فول اچ دی با این قیمت عاقلانست ؟

- - -ویرایش - - -

ممنون برادر
مدل پیشنهادی از برند سونی با بودجه ی ۹ ملیون چیه؟

Sent From Sony Xperia Z2
اینم از پست دوست عزیزمون که مدل پیشنهادی بنده رو با بودجه ۹ میلیون خواست

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
هر چی ما هیچی نمیگیم باز این آقا حرف خودشو میزنه.عزیزم دلبندم وقتی محتوای 4k موجود نیست.برای چی باید بره 4k بخره؟ایشان گفتن میخوان با این تلویزیون میخوان فیلم ببینن.در ضمن کنتراست ec 9300 بینهایت.یعنی وقتی داخل یک اتاق تاریک فیلم میبینی مشکی عمیق رو مشاهده میکنی.خود سایتها تایید کردن بهترین گزینه برای فیلم دیدن.خواهشا دیگه بیخیال ما شو.شب بخیر.در ضمن ما دو ساعت گفتیم x900c کنتراست پایینی داره و به درد فیلم دیدن نمیخوره به خاطر این که از پنل ips استفاده کرده باز میاد میگه x900c؟:|
خواهشا دیگه منو نقل قول نکن ممنونت میشم

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
هر چی ما هیچی نمیگیم باز این آقا حرف خودشو میزنه.عزیزم دلبندم وقتی محتوای 4k موجود نیست.برای چی باید بره 4k بخره؟ایشان گفتن میخوان با این تلویزیون میخوان فیلم ببینن.در ضمن کنتراست ec 9300 بینهایت.یعنی وقتی داخل یک اتاق تاریک فیلم میبینی مشکی عمیق رو مشاهده میکنی.خود سایتها تایید کردن بهترین گزینه برای فیلم دیدن.خواهشا دیگه بیخیال ما شو.شب بخیر.در ضمن ما دو ساعت گفتیم x900c کنتراست پایینی داره و به درد فیلم دیدن نمیخوره به خاطر این که از پنل ips استفاده کرده باز میاد میگه x900c؟:|
خواهشا دیگه منو نقل قول نکن ممنونت میشم
دلیل نداره وقتی محتوای ۴کی هنوز دسته شما نرسیده این دوست عزیزمون هم بره پولشو نفله کنه /:)
شما سیستم ۴کی بخرید خودم ۱۰۰تا محتوای ۴کی به شما هدیه میدم و ادرس ۲۰جا که فیلمهای ۴کی روز دنیا رو دارن بهتون میدم
منم هرچی میگم شما باز حرف خودتونو میزنید

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز اینجا کسی مانیتور بنکیو RL2755HM داره من رو در خریدش برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ راهنمایی کنه ؟
از نظر زمان پاسخگویی چطوره ؟ واقعا همین یک میلی سانیه هست که تو مشخصاتش قید شده ؟
و از نظر رنگ قابل قبول هست ؟

دوستان من خیلی اطلاعاتی راجع به مانیتور ندارم,
Response time اِ 14 میلی ثانیه غیر قابل تحمله ؟
یه مانیتور IPS ال جی 21:9 ultrawide با قیمت مناسب پیدا کردم ولی توی این Response time اش شک دارم.
ممنون
تا ۵ میلی سانیه برای گیم قابل قبول هست
اما ۱۴ میلی سانیه برای مانیتوری که بخواید برای گیم استفاده کنید بالا حساب میشه اما اگر میخواید برای استفاده روزمره و غیر از گیم بگیرید مشکلی براتون ایجاد نمیکنه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر