خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوست گرامی میشه نظرتون رو در مورد تلویزیون x930C سونی که 2015 هم هستش بدونم و همچنین dse - gray uniformity این مورد خوب هست یا نه
در مورد ویدئو چیزی نمیدونم اما خودش گفته 99درصدLGها مشکل دارند که قبلا هم گفتمLGجز بدترین برند های بازار هست
x930cاینپوت لگش بالاست به فکر یه TVدیگه باشید

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
762
در مورد ویدئو چیزی نمیدونم اما خودش گفته 99درصدLGها مشکل دارند که قبلا هم گفتمLGجز بدترین برند های بازار هست
x930cاینپوت لگش بالاست به فکر یه TVدیگه باشید

اینپوت لگ تلویزیون x930c که توی سایت Sony X930C Review (XBR65X930C) هم هستش 37 میلی هست که عالیه. برای گیم هم توی همین سایت از نمره 10 به این تلویزیون 8.3 داده شده چجوری شما میگی اینپوت لگ این تلویزیون بالاست یه سر بزینین به سایتی که در بالا گذاشتم من نگران این مورد هستم dse - gray uniformity که اگه مثل تلویزیون الجی نباشه عالیه

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اینپوت لگ تلویزیون x930c که توی سایت Sony X930C Review (XBR65X930C) هم هستش 37 میلی هست که عالیه. برای گیم هم توی همین سایت از نمره 10 به این تلویزیون 8.3 داده شده چجوری شما میگی اینپوت لگ این تلویزیون بالاست یه سر بزینین به سایتی که در بالا گذاشتم من نگران این مورد هستم dse - gray uniformity که اگه مثل تلویزیون الجی نباشه عالیه
اون مورد که باید خودتون تست کنید هیچ جوابی براش نیست!
TVهایی که پست های قبل معرفی کردم اینپوت لگ 19دارند!
سر5msو1msاینجاد بحث :D
یه میلیون بار گفتم الانم میگم واسه گیم TVنخرید مانیتور بهترین گزینه است

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40

درود..این مانیتور vx239h و vx229h ورودی vga هم داره برای کارت گرافیک قدیمی؟؟کاش اتصال usb هم داشت و میشد فیلم رو به وسیله فلش باهاش دید...و اینکه ایا توسط همون ورودی hdmi میشه گیرنده دیجیتال بهش وصل کرد و تلویزیون هم باهاش دید؟؟
ممنونم

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
762
من فقط برای گیم نمیخوام برای فیلم هم میخوام توی چند سایت دیگه خارجی رفتم چک کردم که اینپوت لگ این تلویزیون رو زده بود عالی و برای تلوزیون های جدید سامسونگ هم زده بود خیلی عالی.در ضمن دوست دارم صحفه تصویر بزرگ باشه میخوام 65 اینچ بگیرم مانیتور کوچیک هستش حال نمیکم. با چند نفر از دوستان که فروشگاه تلویزیون دارن صحبت کردم میگفتن توی بازی اگر 40 میلی هم باشه سخت میشه تشخیص داد حالا اینکه 37 میلی هستش. در هر حال ممنون بابت راهنمایی که کردی. البته من خودم با مانیتور کار نکردم از چند تا دوستانم پرسیدم گفتن تلویزیون بهتر. یکی w800b داشت میگفت خیلی بهتر از مانیتوره

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
معلومه كه ساخت مالزي باشه بهتره.
مالزيايي ها بهترين مونتاژ كارهاي جهان هستند.
دقت كن حتما روي كارتون يا روي دستگاه نوشته باشه
made in malaysia

اگر نوشته بود made by sony يا هر چيزي به غير از made in malaysia يعني داخل ساخته شده.

نميدونم توي مغازه اصلا ميشه تلويزيون رو تست كرد يا نه.
به آكبند و پلمپ بودنش توجه كن.

يك عكس كاملا مشكي 1080p داشته باش.
و يك عكس كاملا سفيد 1080p.
اين دوتا عكس رو پخش كن و دنبال پيكسل سوخته بگرد.
اگر پيكسل سوخته بيشتر از 5 عدد باشه بايد برات عوض كنه.

ویدیو تست لكه های سیاه در تصویر dse - gray uniformity
اين فيلم رو هم ببر پخش كن و اگر ديدي لكه هايي روي تصوير هست مشكل داره.
البته به ميزان خيلي كمي همه تلويزيون ها اين لكه ها رو دارند.
احتمالش خيلي كمه كه w800 اين مشكل رو داشته باشه ولي تستش ضرري نداره.

ديگه چيز خاصي نيست كه بخواي تست كني.

از جاي مطمئن خريد كن.
اگر از تهران جمهوري ميخواي بخري مي دونم كه اونجا مغازه ها بدون گارانتي ها رو يك ماه خودشون ضمانت مي كنند.
ممنونم از راهنمایتون.
رفتم تلوزیون فروشی تو شهرمون(رشت)گفتم مدل w800b رو میخوام.اولش گفت قیمتش رفته بالا .هفته پیش پنجشنبه گفت 2730000 الان گفت دلار گرون شده گفت ..
الا2850000 .
خواستم بگیرم که گفت تموم کرده.باید یک هفته واسم تا بیاره.
الان به نظرتون ارزش داره 2850000 واسه یه تلویزیون 42 اینچ بدم?????
تو سایت بانه مارکت زده 2230000.
بنظرتون سایت مطمئن ای هست و ارزش داره از بانه مارکت بگیرم??
راستی تلویزیون های Sony w600 مدل 48 اینچ رو هم به من پیشنهاد داد و گفت تنها فرقش با w800b اینه که سه بعدی نیست.
الان به نظرتون ارزش داره این تلویزیون رو به جای w800b بگیرم??
تنها تفاوتش در سه بعدی نبودنه یا مشکلات دیگه ای هم داره??
شرمنده که وقتتان رو گرفتم.الان خیلی گیج شدم که کدوم رو بگیرم.
ممنون میشم به سوالم جواب بدین.
راستی نظرتون در مورد" 48 w705c و چیه????w828b

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
درود
این مدل 4K سونی گل سرسبد این شرکت هستش.
مخصوصاً سری X940C.
دارای سیستم آندروید و حافظه 16 و 32 گیگابایتی است.
با ترایلمینیوس پیشرفته. و اینپوت لگ پایین 33ms حالت گیم. و HDR پیشرفته و HDMI 2.0
و مخصوصاً MHL 3.0.
هم برای گیم و هم برای فیلم یکی از بهترین گزینه هاست.

Z5 PREMIUM DUAL

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
762
درود این مدل 4K سونی گل سرسبد این شرکت هستش. مخصوصاً سری X940C. دارای سیستم آندروید و حافظه 16 و 32 گیگابایتی است. با ترایلمینیوس پیشرفته. و اینپوت لگ پایین 33ms حالت گیم. و HDR پیشرفته و HDMI 2.0 و مخصوصاً MHL 3.0. هم برای گیم و هم برای فیلم یکی از بهترین گزینه هاست. Z5 PREMIUM DUAL
سلام کجای شما دنبالت میگشتم شدید. دارم دیوانه میشم خواهشنا کمکم کنید.راستش در مورد خرید تلویزیون X930C سونی یکم دودل شدم ممنون میشم راهنمای کنید اول اینکه به سایت RTINGS رفتم این نوشته که پایین گذاشتم از خود سایت نگرانم کرد انگلیسیم خوب نیست ولی احساس بدی دارم توی یه سایت ایرنی هم نوشته برای بازی زیاد خوب نیست یعنی متوسطه.اما توی همین سایت RTINGS از تلویزیون Samsung JS9000 برای بازی خیلی تعریف کرده راهنمای کنید بیشتر نگرانیم واسه اینپوت لگ هستش که x930c.سی و هفت میلی بود ولی سامسونگ فکر کنم 23 میلی تازه رو حالت گیم مود 37 میلی هستش که من رو حالت گیم مود نمیزارم بخاطر که از نظر من کیفیت بازیو میاره پایین توی خیلی از tv ها امتحان کردم پس وقتی از حالت گیم مود tv رو خارج کنم اینپوت لگ هم میاره بالا بخاطر همین ترسیدم.حالا یکی میگه مانیتور بهتر یکی میگه تلویزیون There's not too much delay between entering a command and seeing the reaction onscreen, so most people will have no issues with gaming on this TV

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
درود..این مانیتور vx239h و vx229h ورودی vga هم داره برای کارت گرافیک قدیمی؟؟کاش اتصال usb هم داشت و میشد فیلم رو به وسیله فلش باهاش دید...و اینکه ایا توسط همون ورودی hdmi میشه گیرنده دیجیتال بهش وصل کرد و تلویزیون هم باهاش دید؟؟
ممنونم
سلام 2HDMIو 1 VGAداره
گیرنده دیجیتال رو تست نکردم ولی نباید مشکلی داشته باشه

- - -ویرایش - - -

ممنونم از راهنمایتون.
رفتم تلوزیون فروشی تو شهرمون(رشت)گفتم مدل w800b رو میخوام.اولش گفت قیمتش رفته بالا .هفته پیش پنجشنبه گفت 2730000 الان گفت دلار گرون شده گفت ..
الا2850000 .
راستی تلویزیون های Sony w600 مدل 48 اینچ رو هم به من پیشنهاد داد و گفت تنها فرقش با w800b اینه که سه بعدی نیست.
سلام بگو واست بیاره ارزشش رو داره من بررسی کردم بقیه TVها فروشنده حرف مفت زده رسما :D

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام کجای شما دنبالت میگشتم شدید. دارم دیوانه میشم خواهشنا کمکم کنید.راستش در مورد خرید تلویزیون X930C سونی یکم دودل شدم ممنون میشم راهنمای کنید اول اینکه به سایت RTINGS رفتم این نوشته که پایین گذاشتم از خود سایت نگرانم کرد انگلیسیم خوب نیست ولی احساس بدی دارم توی یه سایت ایرنی هم نوشته برای بازی زیاد خوب نیست یعنی متوسطه.اما توی همین سایت RTINGS از تلویزیون Samsung JS9000 برای بازی خیلی تعریف کرده راهنمای کنید بیشتر نگرانیم واسه اینپوت لگ هستش که x930c.سی و هفت میلی بود ولی سامسونگ فکر کنم 23 میلی تازه رو حالت گیم مود 37 میلی هستش که من رو حالت گیم مود نمیزارم بخاطر که از نظر من کیفیت بازیو میاره پایین توی خیلی از tv ها امتحان کردم پس وقتی از حالت گیم مود tv رو خارج کنم اینپوت لگ هم میاره بالا بخاطر همین ترسیدم.حالا یکی میگه مانیتور بهتر یکی میگه تلویزیون There's not too much delay between entering a command and seeing the reaction onscreen, so most people will have no issues with gaming on this TV
زیر سایه شما.
این میشه گفت بهترین 4K TV شرکت SONY هستش، اینو کنار OLED شرکت LG دیدم، واقعاً کیفیت بینظیری داره.
در ضمن این TV سایز 55 و 65 اینچ داره و قیمتش بالاست.و موشن فلو وحشتناک 1200hz داره.
در ضمن پر سرعت ترین استریم APP هايى مثل NETFLIX 4K متعلق باین تلویزیونه.
من خودم 55X9004A با اینپوت لگ 40ms دارم،پخش تصویر و بازی عالیست. و هیچ مشکلی تو بازی ایجاد نمیکنه.

Z5 PREMIUM DUAL

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
سلام دوست گرامی میشه نظرتون رو در مورد تلویزیون x930C سونی که 2015 هم هستش بدونم و همچنین dse - gray uniformity این مورد خوب هست یا نه
اولا خيلي خوشحالم كه كم كم همه دارن روي اين موضوع بسيار مهم حساس مي شوند.
از نظر gray uniformity اين دستگاه در وضعيت متوسطي قرار دارد.اصلا فكر نكن كه مثل تلويزيون هاي lg هست.در حالت عادي به هيچ عنوان قابل مشاهده نيست.
يعني در كل آزار دهنده نخواهد بود.
در كل تلوزيون x930c تلوزيون خوبي است.
شايد دستگاه عالي نباشد.كه هيچ دستگاهي عالي نيست.ولي در كل امتياز بالايي را از هر نظر ميگيرد.
سامسونگ js9000 هم انتخاب خوبي هست.و در برخي موارد از x930c هم بهتر است.از جمله gray uniformity بسيار خوبي دارد.
اينپوت لگ پاييني دارد.البته اينپوت لگ 23 هم براي اين دستگاه در حالت game هست.در حالت هاي ديگر بدتر ميشود.

در سايت rting در مورد gray uniformity در x930 نوشته
The gray uniformity is not very good on this TV. It has less dirty screen effect than the SamsungJS9500, but the screen is not as uniform overall.
ترجمه : در اين تلويزيون يكنواختي رنگ خاكستري (gray uniformity) خيلي خوب نيست.البته اين تلويزيون در مقايسه با js9500 سامسونگ از اين نظر وضعيت بهتري دارد.
اما به طور كلي صفحه نمايش يكنواخت نيست.
**
در كل اگر بين اين دوتا مدل گير كردي مدل js9000 بهتر است.
زياد هم به مانيتور فكر نكن چون مانيتور سايزش كوچيك هست. و اينجور كه من فهميدم شما هم مثل من دوست داري در سايز بزرگ بازي كني.
يك تلويزيون خوب بهتر از مانيتور است.
من فكر كنم سو تفاهم شده.شما در اين پست response time يا زمان پاسخدهي رو با اينپوت لگي كه مد نظر دوستمون بود اشتباه گرفتيد.
اين ها دوتا مسئله جدا از هم هستند.
ممنونم از راهنمایتون.
الا2850000 .
دشمنت شرمنده من در خدمتتم.
به هيچ وجه خريد از بانه به صورت غير حضوري توصيه نميشود.
شما اگر قيمت پايينتري ميخواي بدي.بايد بياي تهران.
اگر بياي تهران و در خيابان جمهوري بگردي همون قيمت هاي بانه رو پيدا خواهي كرد و حتي كمتر از بانه.
چون هزينه 150 تا 200 تومني پست رو هم نمي خواي بدي.

همون w800b عاليه بگيرش. ديگه خودت رو با مدل هاي ديگر گيج نكن.
..............................

+++
زياد هم سخت نگيريد دوستان.در مورد زمان پاسخدهي و اينپوت لگ و dirty screen effect اگر دستگاهي در وضعيت خوبي بود.مشكلي نداره.
زياد دنبال بهترين ها نباشيد.اين اختلاف هاي اندك اصلا با چشم انسان قابل تشخيص نيست.و دستگاه هاي خاصي نياز داره.

مگر اينكه يك دستگاه در يك بررسي نوشته باشه در وضعيت "بدي" هست.
اگر نوشته باشه "بد" يعني نبايد سمتش رفت.ولي متوسط رو به بالا خوبه.

اگر شما مثل من يا بعضي ها تلوزيون ال جي ميگرفتيد كه مشكل شديد dse داشت مي خواستيد چكار كنيد.؟!؟!
روحيه گرفتم چون فكر ميكردم از من حساس تر نيست.:d:d

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
مشخصات 4K TV SONY 2015
cec767dfeb33231c1f6eaaf81fcf5b49.jpg
f91eb6596f19d8123bcff85a562d1698.jpg

و FULL HD TV SONY 2015
010c82dd8174c2cd610e5c8a5002313e.jpg
940d86b26a315bdf5e2eae3e200d558c.jpg

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
اولا خيلي خوشحالم كه كم كم همه دارن روي اين موضوع بسيار مهم حساس مي شوند.
از نظر gray uniformity اين دستگاه در وضعيت متوسطي قرار دارد.اصلا فكر نكن كه مثل تلويزيون هاي lg هست.در حالت عادي به هيچ عنوان قابل مشاهده نيست.
يعني در كل آزار دهنده نخواهد بود.
در كل تلوزيون x930c تلوزيون خوبي است.
شايد دستگاه عالي نباشد.كه هيچ دستگاهي عالي نيست.ولي در كل امتياز بالايي را از هر نظر ميگيرد.
سامسونگ js9000 هم انتخاب خوبي هست.و در برخي موارد از x930c هم بهتر است.از جمله gray uniformity بسيار خوبي دارد.
اينپوت لگ پاييني دارد.البته اينپوت لگ 23 هم براي اين دستگاه در حالت game هست.در حالت هاي ديگر بدتر ميشود.

در سايت rting در مورد gray uniformity در x930 نوشته
The gray uniformity is not very good on this TV. It has less dirty screen effect than the SamsungJS9500, but the screen is not as uniform overall.
ترجمه : در اين تلويزيون يكنواختي رنگ خاكستري (gray uniformity) خيلي خوب نيست.البته اين تلويزيون در مقايسه با js9500 سامسونگ از اين نظر وضعيت بهتري دارد.
اما به طور كلي صفحه نمايش يكنواخت نيست.
**
در كل اگر بين اين دوتا مدل گير كردي مدل js9000 بهتر است.
زياد هم به مانيتور فكر نكن چون مانيتور سايزش كوچيك هست. و اينجور كه من فهميدم شما هم مثل من دوست داري در سايز بزرگ بازي كني.
يك تلويزيون خوب بهتر از مانيتور است.

من فكر كنم سو تفاهم شده.شما در اين پست response time يا زمان پاسخدهي رو با اينپوت لگي كه مد نظر دوستمون بود اشتباه گرفتيد.
اين ها دوتا مسئله جدا از هم هستند.

دشمنت شرمنده من در خدمتتم.
به هيچ وجه خريد از بانه به صورت غير حضوري توصيه نميشود.
شما اگر قيمت پايينتري ميخواي بدي.بايد بياي تهران.
اگر بياي تهران و در خيابان جمهوري بگردي همون قيمت هاي بانه رو پيدا خواهي كرد و حتي كمتر از بانه.
چون هزينه 150 تا 200 تومني پست رو هم نمي خواي بدي.

همون w800c عاليه بگيرش. ديگه خودت رو با مدل هاي ديگر گيج نكن.
..............................

+++
زياد هم سخت نگيريد دوستان.در مورد زمان پاسخدهي و اينپوت لگ و dirty screen effect اگر دستگاهي در وضعيت خوبي بود.مشكلي نداره.
زياد دنبال بهترين ها نباشيد.اين اختلاف هاي اندك اصلا با چشم انسان قابل تشخيص نيست.و دستگاه هاي خاصي نياز داره.

مگر اينكه يك دستگاه در يك بررسي نوشته باشه در وضعيت "بدي" هست.
اگر نوشته باشه "بد" يعني نبايد سمتش رفت.ولي متوسط رو به بالا خوبه.

اگر شما مثل من يا بعضي ها تلوزيون ال جي ميگرفتيد كه مشكل شديد dse داشت مي خواستيد چكار كنيد.؟!؟!
روحيه گرفتم چون فكر ميكردم از من حساس تر نيست.:d:d

داداش ممنون بابت توضیحاتت.
فقط نگفتین بین Sony w800b. و Sony w600غیر از سه بعدی نبودن مدل دوم چه فرقی داره?
شما مدل اولی سایز 42 رو پیشنهاد میکنید یا مدل دوم 48 اینچ رو??
از نظر کیفیتی فرقی میکنند یا نه.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
داداش ممنون بابت توضیحاتت.
فقط نگفتین بین Sony w800b. و Sony w600غیر از سه بعدی نبودن مدل دوم چه فرقی داره?
شما مدل اولی سایز 42 رو پیشنهاد میکنید یا مدل دوم 48 اینچ رو??
از نظر کیفیتی فرقی میکنند یا نه.
w800c مدل جدیدتره w800b هستش فاگر این مدل گیرت اومد بگیر، اندروید تی وی هم داره شاید بدردت بخوره در کل یکم اینگار بهتره

ولی فرق w800 چه مدل B چه مدل C ، با سری w600 خداوکیلی فرقشون زیاده!!
قشنگ کنار هم باشن متوجه میشی!

پیشنهاد میکنم شک نکنی 42 اینچ دبلیو 800 بخری،جای 48 اینچ دبلیو 600 !
از من به شما نصیحت!حالا هر جور خودت صلاح میدونی!من W800b دارم و حقیقتش راضی ام :)

موفق باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر