خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان مانیتور LG W2261VP تمیز دست دو چقدر می ارزه؟

منم 5-6 سالی هست w2261vp دارم. اون زمان دلار هزار تومن بود 250 اینا خریدم :D

گیرت اومد ترو تمیز حتما بگیر .

یه مانیتور asus mx299q میخوام بگیرم و از w2261vp به عنوان مانیتور دوم استفاده کنم

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
مانیتور خیلی خوبیه خودم 6 سالی هست دارمش! ولی دیگه تولید نمیشه این سری قیمت جدید نداره ، قیمت 6 اون موقع هم 240-270تومان بود!!

منم 5-6 سالی هست w2261vp دارم. اون زمان دلار هزار تومن بود 250 اینا خریدم :D

گیرت اومد ترو تمیز حتما بگیر .

یه مانیتور asus mx299q میخوام بگیرم و از w2261vp به عنوان مانیتور دوم استفاده کنم

والا منم مردد بودم ولی الان که گفتید حتما میگیرمش
فقط اون طرف هم قبلا خریده میگه نمیدونم قیمتش الان چنده خودت یه قیمت بگو منم نمیدونم:d اگه دوستان کسی میدونه با توجه به قیمت مانیتورهای مشابه چند می ارزه لطف کنه بگه.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
والا منم مردد بودم ولی الان که گفتید حتما میگیرمش
فقط اون طرف هم قبلا خریده میگه نمیدونم قیمتش الان چنده خودت یه قیمت بگو منم نمیدونم:d اگه دوستان کسی میدونه با توجه به قیمت مانیتورهای مشابه چند می ارزه لطف کنه بگه.
داداش منم همین مانیتور رو دارم.بعد 6 سال هفته پیش خراب شد!
خواستم بگم قیمت بالا بر نداری چون 6سال از عمرش گذشته و معلوم نیست تا کی سالم بمونه.البته من دادم تعمیر ولی معلوم نیست تا کی بازم برام کار کنه.
درضمن حتما خوب اول چکش کن که سالم باشه.با تنظیماتش یکم ور برو و ببین که پیکسل سوخته زیاد نداشته باشه!چون برای من از همون اول یکی داشت و گارانتی هم قبول نمیکرد.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دوستان این TV سونیSony KLV-24R402 24" BRAVIA Multisystem Full HD LED TV 110 220 240 volts pal ntsc برای گیم مناسبه؟یا تو این رنج مانیتور بگیرم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام چندان مناسب نیست و مانیتور بهتون توصیه میشه

درضمن دوستانی که قصد خرید SONY TV رو دارن اونم برای گیمینگ حتما سری W رو مد نظر داشته باشن

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
سلام دوستان یه مانیتور میخام hdmiداشته باشه قیمتش خیلی برام مهمه مدلی مد نظرم نیست ممنون میشم راهنمایی کنین

من خودم مانیتور LG 22MP55HQ برای ps4 استفاده میکنم که مدل بسیار خوبیه و ارزش خرید بالایی داره .
قیمتش من خودم با 1 سال گارانتی 525 تومان خریدم و بدونه گارانتی 480 تومانه بود.
خروجی هدفون - HDMI - 1080P - پنل IPS

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
سلام دوستام من میخوام کنسول نسل 8 بخرم از بابت TVمشکلی ندارم فقط میخواستم بپرسم که مانیتورم ورودیhdmiنداره با تبدیل هم نمیتونم براش کاری بکنم چون دیگه اخر بودجه من یک وهفتصده که اونم میره پای کنسول پول تعویض مانیوتور هم ندارم اخه یکجایی خوانده بودم با تبدیل کار طرف راه افتاده بوده منظورم از تبدیل تبدیلhdmiبهVGAهستش

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام دوستام من میخوام کنسول نسل 8 بخرم از بابت TVمشکلی ندارم فقط میخواستم بپرسم که مانیتورم ورودیhdmiنداره با تبدیل هم نمیتونم براش کاری بکنم چون دیگه اخر بودجه من یک وهفتصده که اونم میره پای کنسول پول تعویض مانیوتور هم ندارم اخه یکجایی خوانده بودم با تبدیل کار طرف راه افتاده بوده منظورم از تبدیل تبدیلhdmiبهVGAهستش
اگه TV دارین که فبها.
وگرنه با تبدیل چیز خوبی در نمیاد،اکثراً کیفیت ساخت خوبی ندارن و باعث افت شدید کیفیت و هرتز و بالا رفتن اینپوت لگ میشن.

XPERIA Z3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر