خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان یکی به من کمک کنه بگه من چطور میتونم با رئیس اینا و مدیریت سام یرویس ارتباط پیدا کنم اسمش محمد حسین برخوردار هست میخوام پیگیر باشم
واقعا" اگه ما ساکت بشینیم که اینا جنس خراب بذارن توی جبه تحویل بدن بعد بگن مشکل نیست که به همین کارشون ادامه میدن فقط فکر کنید که این شرکت داره آشغال تحویل میده و هیچ کس از خدمات اونها راضی نیست چون هیچ کس رو راه نمیندازن و همش میدونن شده که بار ها قطئه بالای چند ماه به مشتری ندادن یا وسیله رو خراب کردن و تحویل مشتری دادن و گفتن درست نمیشه و به ما هم مربوط نیست لطفن پیگر باشید این یه مورد هم حل بشه خودش خیلی عالی هست
حداقل جواب بی احترامی اون دختر که بد برخورد میکنه رو هم بدم کافی هست

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,781
نام
علی
اگه دیر بجنبم این تی وی از دستم می پره!
کسی نیست بگه خوبه یا نه؟!
---
سوال دیگه چرا تو برخی تی وی ها وارد یه محیط های بسته که میشیم برخی قسمتهاش تاریکه ولی تو مانیتور واضحتر و روشنتره؟!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سوال دیگه چرا تو برخی تی وی ها وارد یه محیط های بسته که میشیم برخی قسمتهاش تاریکه ولی تو مانیتور واضحتر و روشنتره؟!
سلام. ببخشید من زیاد وارد نیستم ولی احتمالا روی حالت "کنتراست پویا" یا هر اسمی شبیه این باشه ! هر وقت تصویر دریافتی تاریک باشه ، نور پس زمینه کم میشه که رنگ مشکی عمیق تر دیده بشه ولی باعث تاریکتر شدن تصویر میشه !

FOR BAME

کاربر سایت
Jul 5, 2011
9
تا 2.500 بهترین ال ای دی lg 42lb65200 , lg 42lb67000

و مانتیتورها هم تا 800 - vx229 , vx239 , vn خوب هستن زمان پاسخگویی هم اونی که من چندجا خوندم بیشتر بدردبازیهای آنلاین میخوره.اونم با پینگ های مخرف اینترنت ایران

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان خواهشن الکی از برند خاصی حمایت نکنید
تا قیمت 2500 بهترینشw800b سونی هستش
برید کیفیتشو با تی وی های سامسونگ و الجی مقایسه کنید
بعدش میفهمید چه اختلاف فاحشی وجود داره

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
تا 2.500 بهترین ال ای دی lg 42lb65200 , lg 42lb67000

و مانتیتورها هم تا 800 - vx229 , vx239 , vn خوب هستن زمان پاسخگویی هم اونی که من چندجا خوندم بیشتر بدردبازیهای آنلاین میخوره.اونم با پینگ های مخرف اینترنت ایران
دوست عزیز وقتی در مورد یه مسئله ای اطلاعاتمون ناقصه بهتره اظهار نظر نکنیم من تلویزیونم lg 47la66000 هست ولی برای بازی اصلا چیز جالبی نیست مونیتوری هم که باهاش بازی می کنم سامسونگه و کیفیت متوسطی بهم می ده هیچ تعصبی هم روی هیچ کدومشون ندارم سعی می کنم از بازی لذت ببرم
اما در مورد سرعت پاسخدهی :
سرعت پاسخدهی توی مانیتور و تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی مربوط به پیکسلها هست وقتی یک مانیتور مثلا 5 میلی ثانیه سرعت پاسخدهیش هست یعنی اینکه 5 میلی ثانیه طول میکشه که از رنگ قبلی تغییر رنگ بده و به رنگ بعدی تغییر پیدا کنه.این قابلیت توی تغییرات سریع ( مثل بازی ها) خیلی تاثیر داره و اگر سرعت پاسخدهی پایین باشه به اصطلاح تصویر shadow میزنه و انگار مثلا توی فوتبال یه هاله پشت توپ در حال حرکت هست.
در مورد مقدارش هم بالاتر به دوستمون توضیح دادم که توش اغراق می کنن ولی هر جا عدد 5ms بود برای بازی مناسبه

sasan816

کاربر سایت
Jan 4, 2011
34
دوستان خواهشن الکی از برند خاصی حمایت نکنید
تا قیمت 2500 بهترینشw800b سونی هستش
برید کیفیتشو با تی وی های سامسونگ و الجی مقایسه کنید
بعدش میفهمید چه اختلاف فاحشی وجود داره
اگه سایز 42 منظورتونه باید بگم در اشتباهید

FOR BAME

کاربر سایت
Jul 5, 2011
9
دوست عزیز وقتی در مورد یه مسئله ای اطلاعاتمون ناقصه بهتره اظهار نظر نکنیم من تلویزیونم lg 47la66000 هست ولی برای بازی اصلا چیز جالبی نیست مونیتوری هم که باهاش بازی می کنم سامسونگه و کیفیت متوسطی بهم می ده هیچ تعصبی هم روی هیچ کدومشون ندارم سعی می کنم از بازی لذت ببرم
اما در مورد سرعت پاسخدهی :
سرعت پاسخدهی توی مانیتور و تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی مربوط به پیکسلها هست وقتی یک مانیتور مثلا 5 میلی ثانیه سرعت پاسخدهیش هست یعنی اینکه 5 میلی ثانیه طول میکشه که از رنگ قبلی تغییر رنگ بده و به رنگ بعدی تغییر پیدا کنه.این قابلیت توی تغییرات سریع ( مثل بازی ها) خیلی تاثیر داره و اگر سرعت پاسخدهی پایین باشه به اصطلاح تصویر shadow میزنه و انگار مثلا توی فوتبال یه هاله پشت توپ در حال حرکت هست.
در مورد مقدارش هم بالاتر به دوستمون توضیح دادم که توش اغراق می کنن ولی هر جا عدد 5ms بود برای بازی مناسبه

دوست عزیز دقیقا چه ربطی به صحبت من داشت؟
تمام چیزهایی که گفتی رو میدونم وکلی هم تحقیق کردم...خودم و دوستم vx229 داریم و هیچ مشکلی تو بازی نداریم باهاش با زمان پاسخگویی 5 میلی .
تلویزیون هم کاملا مشخصه که باید هرتز(انطباق تصویر) بالا سرعت فریم بالا و کنتراست بالا داشته باشه.
وقتی کسی میگه میخام تا 2.5 خرج کنم شما باید تا همین رنج قیمت به ایشون پیشنهاد بدی وگرنه میتونی پول بیشتری بدی وبیشتر آش بخوری.
la66000شما هم فک کنم بزرگترین مشکلی که تو اینترنت ازش خوندم خط های عمودی کنار صفحه نمایش تو تصویر میفته هست.

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
ببخشید دوست عزیز کاملا مطمعن هستین که اینپوت لگ این tv بالا هستش ممنون از شما
بله مدلهای 2013 LG 4K همگی بالای 73ms هستن،ولی سری 2014 یکمی پیشرفت داشته و اینپوت لگ تا 66ms پایین اومده مثل مدل UB850V
اینپوت لگ باید زیر 50ms باشه که فعلاً تو تمام مدلها SONY رکورد داره.

XPERIA Z3

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام
دوستمون مانیتور asus vn247h رو پیشنهاد دادن برای گیم که از هر لحاظ عالیه ولی ظاهرا هرتز پایینی داره کسی مانیتوری سراغ داره که همین 1MS باشه و کیفیت تصویر خوب ولی هرتز بالایی هم داشته باشه؟

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
یه tv 55 اینچ می خوام بخرم خودم نظرم kdl-55w800b هست
بعد می خواستم بدونم نظرتون در مورد این چیه مشکلی چیزی نداره ؟ بنظرتون خوبه از نظر کیفیت و ... ؟
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر