خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوستانی که سونی KDL-32W670A اینچ 32 دارند لطف میکنن از دم پایه تا بالا تلویزیون رو یه اندازه واسه من بگیرند ببینم چقدر جا میگیره.تو میز کامپیوترم جا میشه یا نه؟
دقیقا فاصله بین دوتا خط قرمز ، (نه فقط اندازه خود تلویزیون) با پایه.
تشکر.

07844367026968524602.jpg

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
سلام یه تلوزیون میخواستم برا پلی 4 .
اندازه 40 کافیه .
میخوام برا چشم هم زیاد ضرر نداشته باشه .
چه مدلی پیشنهاد میشه ؟
و ایا این ال ای دی برا گیم خوبه ؟ و این ال ای دی چند اینچه ؟
BenQ XL 2720 Z

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
دوستانی که سونی KDL-32W670A اینچ 32 دارند لطف میکنن از دم پایه تا بالا تلویزیون رو یه اندازه واسه من بگیرند ببینم چقدر جا میگیره.تو میز کامپیوترم جا میشه یا نه؟
تشکر.

07844367026968524602.jpg
دوست عزیز من پریروز این مدل رو واسه مغازه گرفتم الان خونه هستم ولی تقریبی بین 40 تا 45 سانت میشه از 45 بیشتر نیست چون خودم اندازه گزفتم میخوام یه کاور براش بگیرم.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوست عزیز من پریروز این مدل رو واسه مغازه گرفتم الان خونه هستم ولی تقریبی بین 40 تا 45 سانت میشه از 45 بیشتر نیست چون خودم اندازه گزفتم میخوام یه کاور براش بگیرم.

اگر زحمت نیست دقیقشو بگو بهم منتظر پاسخت هستم خیلی ممنون.

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام خدمت دوستان
سایز مناسب مانیتور برای گیم(pc) چقدر باشه خوبه؟
دوستم میگفت که زیاد بزرگ باشه خوب نیست،برای چشم ضرر داره،چون باید نقاط بیشتری رو ببینی و فعالیتش بیشتر میشه
ی مانیتور خوب معرفی کنید،از نظر بودجه محدودیت ندارم
داداش اگه بخوای هم میتونی مانیتور 3d بخری هم مانیتور معمولی با پنل ips .بگی اولویتهات به ترتیب چیه بهتر میشه راهنمایی کرد.فیلم بازی کارهای گرافیکی اصلا سه بعدی میخوای یا نه

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
داداش اگه بخوای هم میتونی مانیتور 3d بخری هم مانیتور معمولی با پنل ips .بگی اولویتهات به ترتیب چیه بهتر میشه راهنمایی کرد.فیلم بازی کارهای گرافیکی اصلا سه بعدی میخوای یا نه

مانیتور سه بعدی نمیخام
کیفیتش،اینپوت لگ،سرعت پاسخگویی مهمه
کلا برای گیم میخام
ممنون

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
تشکر.

07844367026968524602.jpg

اینکه سایزش تو اینترنت هست که
725X438X69 میلیمتر

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
مانیتور سه بعدی نمیخام
کلا برای گیم میخام
ممنون
با توجه به چیزایی که گفتی و تجربه خودم
1.انتخابت روی 27 اینچ باشه ( 1 ماه با 27 که بازی کنی دیگه طرف 24 یا 23 نمیری.اگر اوایل دیدی برات بزرگه فوقش مانیتورت رو میکشیش عقبتر) ضمنا اگر بخوای 27 انتخاب کنی طبیعتا خیلی از گزینه های خوب رو از دست میدی مثل این یکی
ASUS - 24" - VG248QE - 3D ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
2.بین پنل ips و tn مجبوری tn انتخاب کنی چون زمان پاسخگویی پایین میخوای ( در حد 2 یا 1 میلی ثانیه)...
3.refresh rate 144 هم که نمیخوای چون توی پستت گفتی 4k نمیخوای چون سیستمت نمیکشه پس refresh rate بالا رو هم نمیکشه
4.چون پنل tn میخوای زاویه دید خوب و رزولوشن بالاتر از 1080*1920 و کلا کیفیت تصویر بهتر رو از دست میدی که اینا رو هم گفتی نمیخوای ( خیلی وقتا مانیتور رو میزه و میخوام دراز بکشم روی زمین فیلم ببینم منتها چون من هم tn انتخاب کردم زاویه دید جالبی نداره و مشکل دارم باهاش)
کلا یک مانیتور 27 اینچ فول اچ دی با پنل tn که زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه بده با حداقل 2 تا ورودی hdmi باید مناسب کارت باشه.من همینجوری توی اینترنت چرخیدم این مدل
ASUS - 27" - VS278H ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
از رایان صبا دیدم.منتها یکی اینکه رایان صبا گرون میده یکی دیگه هم اینکه فریم دور این مانیتور به نظرم پرقطر آمد که جالب نیست.ولی مشخصاتش مناسبه.اگه بیشتر بگردی پیدا میکنی.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
درود
عزیز من فروشنده پوشاک هستم.و خداییش قصد پز دادن و اینجور حرفا رو ندارم.عاشق فیلم دیدن اونم با کیفیت بالا هستم،دیگه کیفیت FULL HD نزدیک به یک دهه هست اومده و قدیمی شده و لذت روزهای اول رو نداره.البته حدوداً دو ماه پیش من با لپتاپ 4K تونستم چند تا کلیپ کوتاه از یوتیوب دانلود کنم و ببینم،همین باعث شوق من شد تا پیگیر این دستگاه بشم.
در ضمن تشریف ببرید سایت p30world اونجا من تاپیک تلویزیون 4K رو زدم مال 21 تیر 92 هستش. 4K TV تو سایز 84 اینچ اول SONY تو بهمن ماه 91 تو جمهوری با قیمت 82 میلیون به فروش گذاشت. که تو شمس آباد تهران قم مونتاژ میشه.
بعد از اون سونی 5 خرداد 92 تو آمریکا و چند روز بعد تو آسیا به فروش گذاشت که یکی برای من از مالزی آورد.
ولی این دستگاه FMP-X1 رو من فکر نمیکنم حتی تو خاورمیانه کسی داشته باشه.
اگه خبر دارین بفرمایید ما ببریم بدیم اکتیو کنند.
حتی نمی دونن چی هست.
برای اکتیو کردن باید شماره سریال تلویزیون 55X900A که مخصوص آمریکاست رو گیر بیارم. خیلی ها تو همین فروم به من قول دادن و فرمودند ما آشنامون تو آمریکاست میگیم بهش بره از یکی از نمایندگی ها از پشت TV ببینه و بهت بگه.
در ضمن تلویزیونهایی که تو جمهوری ریخته همگی مونتاژ داخل هستن.چه سونی چه ال جی و چه سامسونگ.

SONY XPERIA Z3

سلام
شما که خودت تهرانی...دستگاه رو ببر نمایندگی سونی بده بهشون بگو ببین چی میگن..اونا میتون رات راه بندازنش .الا 82 میلیون فکنم خیلی گرون بوده سفارش دادی بیارن برات خوب 25 میلیون
خیلی بهتره قیمت اما من هفته پیش سونی توی جمهوری بودم اونجا خودش میگفت کدوم مدل منتاژ ایران کدوم مالزی یا وارداتی بعد فک نکنم همچین مدل های گرونی رو اصلا ریسک بالای نصب
پنل توشون خیلی یاده حتی توی خود سونی مالزی چه برسه به ایران که بخوان اینجا این مدل های گرون رو منتاژ کنن که مشتری رو از دست بدن و هم ضرر تا جایی که به من گفتن مدل های ارزو
و رو به بالا رو اینجا منتاژ میکنن نه این هارو حالا بازم رفتم میپرسم...من شبیه دستگات رو دیدم اما منمیدونم همین مدل بود یا نه احتمالا این مدل تو ایران و خاورمیانه نیست چون سفارش امریکاست
اما توش خودش چنت فیلم 4K داره باید ببری ببینی چی میگن ایشالاه که راه بیوفته رضا جان...:d
راستی این پوشاک دقیقا چقدر سود داره (اینو توی pm بگو دمت گرم...:d)

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام
شما که خودت تهرانی...دستگاه رو ببر نمایندگی سونی بده بهشون بگو ببین چی میگن..اونا میتون رات راه بندازنش .الا 82 میلیون فکنم خیلی گرون بوده سفارش دادی بیارن برات خوب 25 میلیون
خیلی بهتره قیمت اما من هفته پیش سونی توی جمهوری بودم اونجا خودش میگفت کدوم مدل منتاژ ایران کدوم مالزی یا وارداتی بعد فک نکنم همچین مدل های گرونی رو اصلا ریسک بالای نصب
پنل توشون خیلی یاده حتی توی خود سونی مالزی چه برسه به ایران که بخوان اینجا این مدل های گرون رو منتاژ کنن که مشتری رو از دست بدن و هم ضرر تا جایی که به من گفتن مدل های ارزو
و رو به بالا رو اینجا منتاژ میکنن نه این هارو حالا بازم رفتم میپرسم...من شبیه دستگات رو دیدم اما منمیدونم همین مدل بود یا نه احتمالا این مدل تو ایران و خاورمیانه نیست چون سفارش امریکاست
اما توش خودش چنت فیلم 4K داره باید ببری ببینی چی میگن ایشالاه که راه بیوفته رضا جان...:d
راستی این پوشاک دقیقا چقدر سود داره (اینو توی pm بگو دمت گرم...:d)
درود
عزیز عرض کردم تو جمهوری که هیچ تو پایتخت هم کسی سر در نیاورد. درد این دستگاه فقط اکتیو کردن با سریال تلویزیون مختص آمریکاست.مدل 55X900A
در ضمن تمام TV های سونی از یک میلیون تا 82 میلیون تومان همگی در ایران مونتاژ میشن.البته گارانتی بازرگانی ایران رو میگم.

SONY XPERIA Z3

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با توجه به چیزایی که گفتی و تجربه خودم
1.انتخابت روی 27 اینچ باشه ( 1 ماه با 27 که بازی کنی دیگه طرف 24 یا 23 نمیری.اگر اوایل دیدی برات بزرگه فوقش مانیتورت رو میکشیش عقبتر) ضمنا اگر بخوای 27 انتخاب کنی طبیعتا خیلی از گزینه های خوب رو از دست میدی مثل این یکی
ASUS - 24" - VG248QE - 3D ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
2.بین پنل ips و tn مجبوری tn انتخاب کنی چون زمان پاسخگویی پایین میخوای ( در حد 2 یا 1 میلی ثانیه)...
3.refresh rate 144 هم که نمیخوای چون توی پستت گفتی 4k نمیخوای چون سیستمت نمیکشه پس refresh rate بالا رو هم نمیکشه
4.چون پنل tn میخوای زاویه دید خوب و رزولوشن بالاتر از 1080*1920 و کلا کیفیت تصویر بهتر رو از دست میدی که اینا رو هم گفتی نمیخوای ( خیلی وقتا مانیتور رو میزه و میخوام دراز بکشم روی زمین فیلم ببینم منتها چون من هم tn انتخاب کردم زاویه دید جالبی نداره و مشکل دارم باهاش)
کلا یک مانیتور 27 اینچ فول اچ دی با پنل tn که زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه بده با حداقل 2 تا ورودی hdmi باید مناسب کارت باشه.من همینجوری توی اینترنت چرخیدم این مدل
ASUS - 27" - VS278H ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
از رایان صبا دیدم.منتها یکی اینکه رایان صبا گرون میده یکی دیگه هم اینکه فریم دور این مانیتور به نظرم پرقطر آمد که جالب نیست.ولی مشخصاتش مناسبه.اگه بیشتر بگردی پیدا میکنی.
سلام.دیدم اطلاعاتت کاملا خواستم تاییدت رو واسه asus vn247h بگیرم.به نظرت ویژگی های مناسب واسه گیم رو داره؟
refresh rate ش خوبه؟

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام.دیدم اطلاعاتت کاملا خواستم تاییدت رو واسه asus vn247h بگیرم.به نظرت ویژگی های مناسب واسه گیم رو داره؟
refresh rate ش خوبه؟
داداش من سفارشی که دادم برای اون شخص بود با توجه به بودجه و خواسته هاش .گفتم مناسبترین گزینه براش مانیتور 27 فول اچ دی با پنل tn و سرعت پاسخگویی 1 میلی ثانیه هست که این مدلی که شما گفتی هم 24 هست با همین مشخصات.نگفتم بهترین حالت برای شما هست یا بهترین حالت به صورت کلی برای بازی هست .
ولی اگر جواب همین سوالت رو بخوای اینه که این مدل خیلی از ویژگیها رو داره و مانیتور خوبیه.رفرش ریت هم مناسبه.مانیتورهایی که refresh rate بالا میدن برای کسانی خوبن که سیستم قوی دارن و مرتب در حال ارتقا سیستم هستن و بازیهای روز رو با بالاترین تنظیمات میگیرن و سیستم اونقدر میکشه که به جای گرفتن 60 فریم بر ثانیه مثلا 100 فریم بر ثانیه میگیرن در صورتی که همون 60 فریم هم کاملا مناسب هست و مقدار اضافی خیلی کم به چشم میاد.(تازه اینا مال کامپیوتر هست وگرنه کنسولها که کلا 60 فریم بیشتر نمیکشن و مانیتور با رفرش ریت بالا به کار نمیاد)

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
مانیتور سه بعدی نمیخام
کلا برای گیم میخام
ممنون

asus vn247h گزینه خوبی هست همه اون چیزهای رو که گفتی خوبش رو داره فقط پنلش tn هست که اونم زیاد مشکلی نداره قیمت 820 تومان فقط بعضی از دوستان گلایه از کیفیت و گارانتی داشتن حالا نمیدونم چقدر درسته
سامسونگ 24d595p plus هم هست کیفیت خوبی داره زاویه دید بسیار خوب کنتراست 1000 مثل ایسوس فقط پنلش pls هست و زمان پاسخدهی واقعی 13 میلی ثانیه که اگه زیاد وسواس نباشی گزینه خوبیه قیمت با گارانتی سام سرویس 730 تومان
در ضمن نگفتی گرافیکت چیه چون اگه گرافیک و سیستم خفن نداشته باشی ارزش نداره برای مانیتور 2 تومان خرج کنی میتونی یه مانیتور 700 یا 800 بگیری بقیه رو خرج سیستم و لوازم جانبی مثل اسپیکر و غیره بکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر