خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
دوستان به نظرتون 3D ارزش داره که پول اضافی بدم ؟؟؟؟ یا برم همون SONY 42W670 رو بخرم ؟؟؟

100%
نسله آینده بدونه 3d من پیشنهاد نمیکنم... LG LA6600 3d یا LG LA66100 3d بهترین انتخاب ممکنه.البته تو این رنج قیمت.شما نیازی به پول اضاف نداری.

W670 و LA6600 هر دو یه قیمت هستند.

اینم بگم که کیفیت تصویره تلوزیون های 3D بسیار بسیار بالاتره.اینو بنده به شخصه دیدم....

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوشتان tv من نمیدونم مشکلش چیه پورت هدستش انگار کار نمیکنه !!!!!!!
تا آخر هم هدست رو میزنم اما بازم نه صدا نمیاره !!!!
( مدلش f5000 سامسونگ هست یعنی خرابه!!!!؟)

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
دوشتان tv من نمیدونم مشکلش چیه پورت هدستش انگار کار نمیکنه !!!!!!!
تا آخر هم هدست رو میزنم اما بازم نه صدا نمیاره !!!!
( مدلش f5000 سامسونگ هست یعنی خرابه!!!!؟)

داخل تنظیمات یا صدای هدست فعال نیست یا Mute هست

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان به نظرتون 3D ارزش داره که پول اضافی بدم ؟؟؟؟ یا برم همون SONY 42W670 رو بخرم ؟؟؟

به نظر من واسه ی بازی نه.
من 3D بازی کردم زیاد حال نکردم سلیقه ای هستش.ولی فیلم دیدم بد نبود باحال بود.(فیلم تبلیغاتی دیدم نه طولانی مدت)
من یه مشکلی با این تیوی ال جی داشتم رفتم دیدمش اونم انعکاس بیشتر نور نسبت به سامسونگ و سونی از صفحش بود.
LG LA62100 هم هست قیمتش 1500 هست.در کل تی وی بدی نبود خوب بود.
اگر زیر نویس میخوای 3D میخوای,محیطط پر نور نیست,روی مارک تعصب نداری و روی اینپوت لگ خیلی حساس نیستی ال جی انتخاب بهتریه... اینپوتش نمیدونم چنده یه جا خوندم حدود 35 اینا بود مطمعن نیستم که مناسبه.
--------------
من خودمم بین این 2 مدل خیلی مردد شدم وحشتناک! از یه طرف سونی اینپوت لگ بهتری داره ولی قیمتش الکی گرونه رسما مخصوصا با گارانتی! منم هوم تیتر و باقی وسایلم سونی هست.
از اونور ال جی امکانات مناسبی داره با قیمت و گارانتی مناسب پنل IPS-3D و این جنگولک بازیا.
انتخاب به خودته که چی میخوای و حاظری فقط واسه ی یه اسم سونی پول بیشتر بدی یا نه.

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
به نظر من واسه ی بازی نه.
من 3D بازی کردم زیاد حال نکردم سلیقه ای هستش.ولی فیلم دیدم بد نبود باحال بود.(فیلم تبلیغاتی دیدم نه طولانی مدت)
من یه مشکلی با این تیوی ال جی داشتم رفتم دیدمش اونم انعکاس بیشتر نور نسبت به سامسونگ و سونی از صفحش بود.
LG LA62100 هم هست قیمتش 1500 هست.در کل تی وی بدی نبود خوب بود.
اگر زیر نویس میخوای 3D میخوای,محیطط پر نور نیست,روی مارک تعصب نداری و روی اینپوت لگ خیلی حساس نیستی ال جی انتخاب بهتریه... اینپوتش نمیدونم چنده یه جا خوندم حدود 35 اینا بود مطمعن نیستم که مناسبه.
--------------
من خودمم بین این 2 مدل خیلی مردد شدم وحشتناک! از یه طرف سونی اینپوت لگ بهتری داره ولی قیمتش الکی گرونه رسما مخصوصا با گارانتی! منم هوم تیتر و باقی وسایلم سونی هست.
از اونور ال جی امکانات مناسبی داره با قیمت و گارانتی مناسب پنل IPS-3D و این جنگولک بازیا.
انتخاب به خودته که چی میخوای و حاظری فقط واسه ی یه اسم سونی پول بیشتر بدی یا نه.

حق با شماست.سونی درسته کیفیت داره ولی بیشتر پوله برندشو میدی.البته ناگفته نمونه دوستان تو این رنج قیمت انتخاب مناسبی هست LG اما با بودجه بالای 3 تا 4 تومن سونی بهترین گزینه هست 100%

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
حق با شماست.سونی درسته کیفیت داره ولی بیشتر پوله برندشو میدی.البته ناگفته نمونه دوستان تو این رنج قیمت انتخاب مناسبی هست LG اما با بودجه بالای 3 تا 4 تومن سونی بهترین گزینه هست 100%

والا قیمت شرکتیش خیلی بالاست وگرنه بدون گاارنتیش خیلی قیمت مناسبی داره...
البته من انتخابم رو کردم اونم KDLw670a 42 inch هست علت اصلیشم 2 چیزه: کیفیت صفحه نمایش کمی بهتر و رفلکتیو کمتر نور نسبت به ال جی.
مهم تر از همه اینپوت لگ فوقالعاده ی این تی وی که برای گیمر ها شدیده توصیه میشه...البته الان چک کردم مال LG روی گیم مود روی 30 هست که مناسبه ولی گفته بود روی گیم مود تصویر یکم کیفیتش میاد پایین و برای گیم زیاد توصیه نکرده بود.
(چه بسا رفیق خودم این تیوی رو داره فوق العاده راضی هست.کیفیت خوبیم داره! کلا داره حال میکنه) پس واقعا برین خودتون از نزدیک ببینین توی مغازه ها بهتر از هیچیه.
بحث گیم نبود توی رنج پاییت 100% از ال جی یا سامسونگ ورمیداشتم احتمالا هم ال جی به دلیل امکانات راحتش برای زیرنویس و 3D.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تشکر از سعید جان و محمد رضای عزیز
البته ناگفته نمونه که من سونی رو بدون گارانتی میخوام بخرم ها ، و وقتی هم صحبت از بدون گارانتی میشه ، سونی بیشتر از قیمت با گارنتیش کم میشه تا الجی ، درست میکم ؟ حالا چی ؟
بعد اینپوت لگ همون ریسپانس تایم هست منظورتون ؟
چون من 5 سال پیش یه LCD سامسونگ خریده بودم ریپانس تایمش 6 میلی ثانیه هست ، چه جوریه بعد 5 سال پسرفت کردن ؟ :D 35 میلی ثانیه !!!!! این که دیگه هیچی نمیبینه آدم :D
مدل تی ویم 40 اینچ A650 هست

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
داخل تنظیمات یا صدای هدست فعال نیست یا Mute هست
ممنون
ببخشید میدونید کجاش هست چون من رفتم توی تنضیمات چیز خاصی ندیدم اینو برای این میگم آخه زمانی که هدست رو میزنی اصلا" صدای tv حتی قطع هم نمیشه !!

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
100%
اینم بگم که کیفیت تصویره تلوزیون های 3D بسیار بسیار بالاتره.اینو بنده به شخصه دیدم....
درود
کیفیت تصویر بالاتر بستگی به پنل و مدل داره نه اینکه صرفا چون 3D باشه کیفیت تصویرش از 2D بالاتر هست.
کیفیت تصویر LED LCD های 3D در مقایسه با مدل های 2D هم رده خودشون از یک برند هیچ تفاوت فاحشی با هم ندارند.

ری-ویو Sony w653 و Sony w805 3D که همون مدل های 670 و 804 ایران هستند:
75918343170412724366.gif

Sony KDL-42W653A review - TV - Trusted Reviews

37776609465166347156.gif

Sony Bravia KDL-47W805A review - TV - Trusted Reviews
با اینکه Sony w804/805 3D از کانتراست بالاتری نسبت به Sony w670/653 برخوردار هست اما در پخش رنگ سیاه مشکل داره و سایه ها رو خوب نشون نمیده در صورتیکه Sony w670/653 بخوبی سایه ها رو نمایش میده.
کانتراست هم بستگی به روشنایی محیط داره و در محیط هایی پر نور مثل فروشگاه ها متوجه تفاوت نمیشید.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
البته ناگفته نمونه که من سونی رو بدون گارانتی میخوام بخرم ها ، و وقتی هم صحبت از بدون گارانتی میشه ، سونی بیشتر از قیمت با گارنتیش کم میشه تا الجی ، درست میکم ؟ حالا چی ؟
چون من 5 سال پیش یه LCD سامسونگ خریده بودم ریپانس تایمش 6 میلی ثانیه هست ، چه جوریه بعد 5 سال پسرفت کردن ؟ :D 35 میلی ثانیه !!!!! این که دیگه هیچی نمیبینه آدم :D
فکر کنم الان معیار میکرو ثانیه باشه که یعنی ۶ میلی شما اینجا میشه ۶۰ میکرو{البته مطمئن نیستم چون منم یه مانیتور دارم که ۳/۴ ساله پیش گرفتم و ۲ ms هستش و طبق گفته شما :D با پیشرفته تر شدن باید تکنولوژی هم بره بالاتر }

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
دوستان همین امروز Asus VN247h به دستم رسید و از رایان صبا خریدم.واقعا محشره کانتراست و شفافیت تصویر فوق عالی Response time 1ms و دارای حاشیه های بسیار کم
از همه نظر راضیم قیمتش هم منصفانه هست

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
نه عزیز چرا رسپانس تایم رو با اینپوت لگ اشتباه میگیرید؟!
رسپانس تایم به سرعت تغییر رنگ هر پیکسل گفته میشه.مثلا رنگ پیکسلی از سیاه به سفید تغییر کنه یه مدت زمانِ کوتاهی سپری میکنه که به اون میگن response time.
اینپوت لگ هم چندین بار توضیح دادیم.تو مشخصات تی وی که شما قصد خریدش رو دارید اینپوت لگ رو نمیزنن و بیشتر motionflow و تو مانیتور ها رسپانس تایم رو میزنن.
اینپوت لگ رو با یه سری سخت افزار و نرم افزار مخصوص در میارن و بیشتر تو نقدا هست.
در اخر بگم که اتفاقا به مرور زمان هم رسپانس تایم کاهش پیدا کرده هم اینپوت لگ.
موفق باشید

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
ممنون
ببخشید میدونید کجاش هست چون من رفتم توی تنضیمات چیز خاصی ندیدم اینو برای این میگم آخه زمانی که هدست رو میزنی اصلا" صدای tv حتی قطع هم نمیشه !!

با وصل کردن هدست که صدای تی وی قطع نمیشه عزیز.من خودم چون اکثرا شبها آنلاین بازی میکنم و کلا با صدای بلند عادت به بازی کردن دارم از هدست استفاده میکنم.صدای تی وی رو Mute میکنم و صدای Headset رو زیاد میکنم.

قسمت Settings / Sound

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر