خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
اینم جواب بدین بی زحمت.(لطفا با شناخت کامل جواب بدین)
ممنون.

درود
بهترين مدلى كه ميتونم پيشنهاد بدم.
42W804
متاسفانه قيمتها افزايش پيدا كرده و نسبت به قبل از عيد اين مدل بيش از 300 تومن گرونتر شده 2990 تومن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

PAYDAY

کاربر سایت
Feb 19, 2014
61
نام
ali
سلامی دوباره من میخوام برم بخرم به چه چبزهایی توجه کنم وچجوری بفهمم مثلا پیکسل سوخته چون بدون گارانتی میخوام بخرم b-):d

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلامی دوباره من میخوام برم بخرم به چه چبزهایی توجه کنم وچجوری بفهمم مثلا پیکسل سوخته چون بدون گارانتی میخوام بخرم b-):d
این فایل رو دانلود کن بازش کن بریز تو فلش بعد بزن به تی وی که میخوای بخری.با دقت نگاه کن که پیکسلی رنگش با تصویر متفاوت نباشه.

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
آخرين آپديت TV هاى SONY.
PKG 4.401GAA
2 APR 2014
بهبود عملكرد و ثبات تلويزيون اينترنتى
بهبود ثبات تابع معكوس صفحه نمايش

سلام رضا جان
این بهبود ثبات تابع معکوس... چیه؟ که این اپدیت باعث بهبودش میشه؟؟

- - -ویرایش - - -

این فایل رو دانلود کن بازش کن بریز تو فلش بعد بزن به تی وی که میخوای بخری.با دقت نگاه کن که پیکسلی رنگش با تصویر متفاوت نباشه.
سلام حسین جان تو لینکی که گذاشتی هیچی نیست اینو میزنه File Not Found میشه دوباره اپلودش کنی

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
8u3y9yme.jpg

درود مسعود جان
تو رياضيات سوم رياضى قديم يادمه اينرو خونده بودم كه:
اگر f تابعی از گروه A به گروه B باشه، اُنوقت تابع معکوس f یا f-1 تابعی از گروه B به گروه A است، در نتيجه برای هر x در پايه f
f-1 (f (x) )=x
بيشتر منظورش قرينه كردن تصوير و همخوانى و اندازه هاى يكسان اون هست.

fanna

کاربر سایت
May 5, 2010
35
نام
سید حسین
سلام دوستان
متاسفانه كابل شارژر دستگاهم خرابه و دسته شارژ نميشه
با كابل ps3 امتحان كردم نشد
راه ديگه اي نداره؟

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین

این تفاوت قیمت واسه من جای تعجب داشت،حتی قیمتای فروشگاه های سامسونگ تو مناطق مختلف فرق میکرد،همشونم یکسان بودن از نظر گارانتی و...ولی بالای ۶ تومن(با سینما خانواده) بود
من از دیجی کالا که ارزونتر از همه جا میفروخت پرسیدم که هر چی میگفتم چرا قیمتا فرق میکنه میگفت : هر چی تو سایت زده همونه...
از نمایندگی سامسونگ پرسیدم گفتش :نمیدونم چرا سایت ارزونتره
آخر سر از یه فروشنده پرسیدم گفت مثله اینکه پول رو بابت اون افراد که ویژگی های تلویزیون رو معرفی میکنن به طور کلی کارکنای اونجا میگیرن و ما جزو اون افراد نیستیم و از انبار میگیریم،که من از ایشون خریدم و برادرم که تو سازمان بازرسی کار میکنه،ترسوندمش مبادا جنس تقلبی ای یا مشکل دار نندازه به ما که صد هزار تومن با دیجی کالا تفاوت قیمت داشت...

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
این تفاوت قیمت واسه من جای تعجب داشت،حتی قیمتای فروشگاه های سامسونگ تو مناطق مختلف فرق میکرد،همشونم یکسان بودن از نظر گارانتی و...ولی بالای ۶ تومن(با سینما خانواده) بود
من از دیجی کالا که ارزونتر از همه جا میفروخت پرسیدم که هر چی میگفتم چرا قیمتا فرق میکنه میگفت : هر چی تو سایت زده همونه...
از نمایندگی سامسونگ پرسیدم گفتش :نمیدونم چرا سایت ارزونتره
آخر سر از یه فروشنده پرسیدم گفت مثله اینکه پول رو بابت اون افراد که ویژگی های تلویزیون رو معرفی میکنن به طور کلی کارکنای اونجا میگیرن و ما جزو اون افراد نیستیم و از انبار میگیریم،که من از ایشون خریدم و برادرم که تو سازمان بازرسی کار میکنه،ترسوندمش مبادا جنس تقلبی ای یا مشکل دار نندازه به ما که صد هزار تومن با دیجی کالا تفاوت قیمت داشت...

درود
عزيز اين دو مدل هست يكى قديمى تره
46F8000
كه قبل از عيد 4700 بود الان شده 5440

و دومى جديدتره يعنى
46F8880
كه الان حدود 6450 تومنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر