خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
توی ستینگ منوی خود ps3 ببین میتونی روی 1080 بزاری.البته بعید میدونم چون اچ دی ردی هست.منم اسکارلت37 الجی داشتم روی 1080p تصویر نمیداد.برای ps3 مشکلی نداری.720 بهترم هست واسه بازیها.تازه 1080i هم میتونی اسستفاده کنی.ولی قطعا واسه ps4 به مشکل بر میخوری.

آقا رفتم توی ستینگ ps3 و روی 1080p گذاشتم.last of us و fifa14 هم روی 1080p اجرا کرد.پس 1080 ساپورت میکنه تلویزیونم درسته؟راستی ممنون بابت جوابت.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
tlou رو 1080؟؟؟؟؟ اصلا امکان نداره

آره داداش.نمیدونم چه سایتی بود که لیست بازیایی که 1080 اجرا میشنو نوشته بود.این دو تارو داشتم امتحان کردم.باور نمیکنی خودت امتحان کن.خودم رو 720 تمومش کردم.حی که تازه فهمیدم.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
آره داداش.نمیدونم چه سایتی بود که لیست بازیایی که 1080 اجرا میشنو نوشته بود.این دو تارو داشتم امتحان کردم.باور نمیکنی خودت امتحان کن.خودم رو 720 تمومش کردم.حی که تازه فهمیدم.
نه عزیزم رزولوشن اصلی بازی همون 720ـه و فقط به 1080 upscale شده.
جدی؟همه بازیا اینجوری میشن؟
بله.غیر از بعضی از بازی هایی که خودشون 1080p واقعی هستن.مثل rayman

آخرین ویرایش:

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
سلام بچه ها یه سوال داشتم میخواستم ببینم این تلویزیون سونی مدل w670a 32 اینچش قیمت بدون کارانتیش چنده
اگر کسی اطلاع داره بیزحمت برام پ.خ کنه:p[h=1][/h]

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام تلوزیون سونی و کنسولش چه هماهنگیایی با هم دارن؟
gg.jpg

images.php
در یک کلمه هیچ(تی وی w804 سونی)
images.php

مثلا قراره چه هماهنگی داشته باشه و یه کابل hdmi که فقط رابط تصویر و صدا هست وصل میکنی و بازی میکنی و این تی وی یه چهارتا برنامه فیس دوق و تویتر و چندتا چیزه بدرد نخوره دیگه هم داره و از نظره کانکت شدن و شبکه هم که ما هر چی عن گولک کردیم چیزی نداشت که اسمش رو بزاریم هماهنگی
lHLGdO3IKr9jIzMZt.jpg

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام تلوزیون سونی و کنسولش چه هماهنگیایی با هم دارن؟

تئاترسينك
وقتى TV نگاه ميكنى و يا TV خاموشه اگه PS4 روشن بشه ميره به ورودى PS4.
وقتى PS4 رو خاموش ميكنى برميگرده به شبكه قبل از PS4 كه داشتى نگاه ميكردى.
يه مورد ديگه تو TV هست اگه فعال كنى وقتى TV رو خاموش كنى تمام دستگاههاى SONY كه به تئاترسينك كامل مجهز هستن باهم خاموش ميشن.(سينماخانگى و PS4 و دانلودرمديا و گيرنده و...)اگه يه سينماخانگى توپ داشته باشى كه ديگه محشره .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
عزیزان قراره یه پولی بیاد دستم.به نظرتون W904 سونی بهتره یا سری 8000 سامسونگ؟از لحاظ کیفیت تصویر میخوام بدونم(چه 3D و چه 2D)
اول میخواستم پلاسمای پاناسونیک بگیرم ولی دوستان میگن اگر یه مدت کوتاه تصویری ثابت باشه جاش میمونه رو تلویزیون.
اصلا هرکی یه چیزی میگه کاملا سر در گم شدم.

آخرین ویرایش:

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
عزیزان قراره یه پولی بیاد دستم.به نظرتون W904 سونی بهتره یا سری 8000 سامسونگ؟از لحاظ کیفیت تصویر میخوام بدونم(چه 3D و چه 2D)
اول میخواستم پلاسمای پاناسونیک بگیرم ولی دوستان میگن اگر یه مدت کوتاه تصویری ثابت باشه جاش میمونه رو تلویزیون.
اصلا هرکی یه چیزی میگه کاملا سر در گم شدم.

سلام
من کیفیت جفتشونو بررسی کردم،یکی بودند
ولی سامسونگ نیاز به کالیبره داره
سامسونگ به صرفه تره،تفاوت ١ میلیون و خورده ای!
از نظر اینپوت لگ،سونی برتره
منتها من هیچ لگی رو متوجه نمیشم(چون pc و xbox360 رو فقط تست کردم) اتفاقا هیچ لگی ندیدم شاید تو کنسول های نسل بعد هست این موضوع، نمیدونم!تلویزیونم f8880
رنگشون فوق العادس
من از کیفیت سامسونگ خیلی راضیم
معایب سامسونگ رو بگم(چون خودم دارم،سونی رو از یکی دیگه بپرس چون من نگاه اول روش داشتم)
:بیشتر امکاناتش(هوشمند بودنش) برات عادی میشه.

وقتی رو حالت پویا باشه،گوشه های سمت چپ و راستش داغ میکنه :کنتراس و روشنایی :١٠٠% باشه!

وقتی زبان منو رو انگلیسی کنی،کیبورد فارسی رو نمیشه انتخاب کرد،ولی بر عکسش میشه،جفت زبانارو میشه تغییر داد

تو صفحه ی مشکی ورودی ها(hdmi,component)یعنی زمانی که شما دستگاه رو روشن نکردی، نه اینکه تصویر مشکی حاصل از یه فیلم،یه رنگای سفید دیده میشه در چهار طرف صفحه

زمانی که به دیوار نصب کنی،به سختی میشه usb یا hdmi وصل کنی،چون جا نیست

پایه ی پهنی داره،باید میز اندازش باشه

اینپوت لگ معمولی(هر چند نمیدونم چی لگ میزنه!)میگن با آپدیتش به نسخه ی ١١١٣ کمتر میشه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر