خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
سلام دوستانمی خوایم یهTVبخریم حداکثر 2ملیون تومان.لطفا TVای رو معرفی کنید که موارد زیر رو داشته باشه.1-اندازش بین 40یا42 اینج باشه.2-کیفیت تصویرش عالی باشه مخصوصادوبعدی3-سه بعدی باشه یا نه مهم نیست4-واسه بازی با کنسون عالی باشه یعنی تارمار نباشه 5-سرعت پاسخدهی اش هم بالا باشه6-فول اچ دی باشه 7-دیگه فعلا همین ها به ذهنم رسید.8-ممنون9-...;;);;);;);;);;)

بفرمایید این حتی از موارد گفته شده ی شما هم فراتره:d

روی عکس کلیک کن تا مشخصات فنی رو ببینی

تلویزیون ال ای دی 40 اینچ - 40ES5960‎
كد کالا در چاره: 162432

قیمت: 1,989,000 تومان

سامسونگ :: Samsung

سلام.
یک تلویزیون حداقل 50 اینچ با کیفیت خوب اگه بخوام بخرم واسه گیم و فیلم حداقل چه بودجه ای باید در نظر گرفت؟ با حدود 2 تومن میشه چیز خوبی گرفت؟(سه بعدی بودن مهم نیست)

50 اینچ توی این قیمت فقط پلاسما می تونی بخری

که من همون 40 بالایی رو پیشنهاد می کنم کیفیتش از این هم بهتره

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام .. دوستان بهترین تی ویه 32 اینچ بازار در حال حاضر کدوم مدل هست ؟ واسه گیم :)

اگر معمولی می خوای این عالیه

تلویزیون ال ای دی 32 اینچ LC-32LE430X-IR‎
كد کالا در چاره: 161644

قیمت: 898,000 تومان

شارپ :: Sharp

اگر هم سه بعدی می خوای این

که همون بالایی کیفیتش بهتره

تلویزیون ال ای دی سه بعدی 32 اینچ 32LM58000‎‎
كد کالا در چاره: 160906

قیمت: 1,067,000 تومان

ال جی :: LG

n.m.o

کاربر سایت
Nov 17, 2011
14
دوست عزیز ممنون از پیشنهادت .. من میخواستم ببینم این مدلایی که پیشنهاد دادین کیفیت تصاویرش بهتر از این مدل هست ؟
فروشگاه مرکزی سامسونگ، ال ای دی 32ES6950
من اصلا سه بعدی بودنش برام مهم نیست .. دوست دارم تو تصاویر 2 بعدی بهترین کیفیت رو داشته باشه
بعضی از تی وی ها هم شنیدم زمان پاسخ گوییش بالاست . این برای گیم مشکل ایجاد نمیکنه ؟

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
TVی خوبیه فقط یه مشکل داره واونم اینه اسکن تصویر Hertz:‏ 50HZکه واسه یه LEDکمه.می خوام نظرتو راجع به این دو تا TVبدونم وواسم مقایسه شون کنی. LG 42LM58000 وSAMSUNG 40D6920

آخرین ویرایش:

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
دوستان از مدلهای 32 ال جی و سامسونگ کدوم مدل بهتره؟
تلویزیون ال ای دی سه بعدی 32 اینچ 32LM58000‎‎
32ES6950 سامسونگ
بعنوان مانیتور هم میشه استفاده کرد؟

شما اگر سه بعدی برات مهم هست الجی خوبه ؛ ولی اگر کیفیت پنل و تصاویر دو بعدی برات مهم تره همون سامسونگ بهترین گزینه هست

بله که میشه به عنوان مانیتور استفاده کرد ؛ تازه بسیار راحت تر و لذت بخش تر هست ؛ و همین طور با کلاس تره:d

دوست عزیز ممنون از پیشنهادت .. من میخواستم ببینم این مدلایی که پیشنهاد دادین کیفیت تصاویرش بهتر از این مدل هست ؟
فروشگاه مرکزی سامسونگ، ال ای دی 32ES6950
من اصلا سه بعدی بودنش برام مهم نیست .. دوست دارم تو تصاویر 2 بعدی بهترین کیفیت رو داشته باشه
بعضی از تی وی ها هم شنیدم زمان پاسخ گوییش بالاست . این برای گیم مشکل ایجاد نمیکنه ؟

خواهش می کنم

مدل انتخابی شما خیلی عالیه و بهترین گزینه هست ؛ هم برای کیفیت دو بعدی هم برای گیم بسیار مناسبه

از مدل هایی که من معرفی کردم خیلی سره

TVی خوبیه فقط یه مشکل داره واونم اینه اسکن تصویر Hertz:‏ 50HZکه واسه یه LEDکمه.می خوام نظرتو راجع به این دو تا TVبدونم وواسم مقایسه شون کنی. LG 42LM58000 وSAMSUNG 40D6920

بله درسته ؛ مدل سامسونگ 40D6920 بسیار بهتره

هم از الجی (البته در کیفیت پنل و تصاویر دو بعدی ) و هم از مدل جدیدی که من معرفی کردم

چون من خونه دوستم آقا عرفان عزیز 46 اون رو دیدم واقعا تصاویر چشم نوازی داشت>:d<

یعنی هنوز هم موجود هست ؟؟؟ عالیه

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
سامسونگ40d6920ازلیست خرید حذف شد وبه جاش 42LM62000ال جی رو در نظر گرفتم(راست میگی کمشه این TV).چون هم مدل2012هست وهم با توجه به این که احتمال خرید PS3 وجود داره بنابراین یکی از اولویت های مهمم دارا بودن سه بعدی عالیه.وفقط بین این دوتا موندم (همیشه مقایسه وجود داره) اینارو می گم... LG 42LM62000 و LG 42LM58000 فقط هم قیمت ها زیاد نوسان داره وهم موندم کدوم رو بخرم.تو چه موقعیتی قرار گرفتم ها...>:d

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سامسونگ40d6920ازلیست خرید حذف شد وبه جاش 42LM62000ال جی رو در نظر گرفتم.چون هم مدل2012هست وهم با توجه به این که احتمال خرید PS3 وجود داره بنابراین یکی از اولویت های مهمم دارا بودن سه بعدی عالیه.وفقط بین این دوتا موندم (همیشه مقایسه وجود داره) اینارو می گم... LG 42LM62000 و LG 42LM58000
فقط هم قیمت ها زیاد نوسان داره وهم موندم کدوم رو بخرم.تو چه موقعیتی قرار گرفتم ها...>:d

این مدلی که میفرمایید عینک اکتیو داره یا از این عینک های معمولی؟
من گیم 3D با عینک معمولی تست کردم ، اصلا کیفیت نداره

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
این مدلی که میفرمایید عینک اکتیو داره یا از این عینک های معمولی؟من گیم 3D با عینک معمولی تست کردم ، اصلا کیفیت نداره
عینک هاش پسیوه یعنی نه باطری میخواد ونه این که باعث سردرد میشه.وبه طور کلی می تونی چندین ساعت باهاش تصاویر سه بعدی ببینی بدون هیچ آسیبی به چشم که در عینک های اکتیو که شرکت هایی مثل سامسونگ وسونی از این نوع عینک استفاده می کنند تقریبا بعد سی دقیقه استفاده با عث سردرد وسرگیجه میشه(بستگی به کسی داره که از عینک استفاده می کنه).عینک های پسیو هم ارزون هستن وهم فقط در انحصار شرکت ال جی.دربازی ها هم فکر نکنم تفاوتی با عینک های اکتیو داشته باشن.بیشتر بستگی به کیفیت سه بعدی بازی وتلویزیون داره.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان خواهشا چنتا مانیتور خوب 24 یا 23 اینچ که 2 تا HDMI داشته باشه و زمان پاسخ دهیش 2 باشه . میخام ببینم نظرات دوستانم رو چیعه من برا بازی و استفاده برا PC میخام تشکر دوستان .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
عینک هاش پسیوه یعنی نه باطری میخواد ونه این که باعث سردرد میشه.وبه طور کلی می تونی چندین ساعت باهاش تصاویر سه بعدی ببینی بدون هیچ آسیبی به چشم که در عینک های اکتیو که شرکت هایی مثل سامسونگ وسونی از این نوع عینک استفاده می کنند تقریبا بعد سی دقیقه استفاده با عث سردرد وسرگیجه میشه(بستگی به کسی داره که از عینک استفاده می کنه).عینک های پسیو هم ارزون هستن وهم فقط در انحصار شرکت ال جی.دربازی ها هم فکر نکنم تفاوتی با عینک های اکتیو داشته باشن.بیشتر بستگی به کیفیت سه بعدی بازی وتلویزیون داره.

من تو نمایشگاه امسال گیم مشهد با همین مدلهای پسیوه که میگین Dirt3 بازی کردم ، اثری از 3D متوجه نشدم
به هر حال نظر خودتون هست ، به نظرم کلا 3D مخصوصا واسه گیم ، هنوز اول راه هست و بهتره که هزینه چندانی برای این قابلیت نشه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

متأسفانه بر خلاف گفته ی شما... و تبلیغهای ها فریب کارانه ی LG عینکهای active بر خلاف عینکهای passive باعث سردرد نمیشه ... و این عینکهای passive هستن که باعث چشم درد و سردرد میشن... من خودم چند نفر رو سراغ دارم ...
اما متأسفانه LG با فریب عموم ... و تبلیغهای کذبش داره عینکهای active که استاندارد ترین حالت 3D رو به نمایش در میارن رو زیر سؤال میبره...

دوست عزیز فناوری Passive به هیچ وجه در انحصار شرکت LG نیست ... چون شرکت Panasonic هم توی چند مدل ازین فناوری استفاده کرده و همین چند مدل هم از فناوری active هم پشتیبانی میکنن... یعنی هم پسیو. و هم اکتیو...
چون فناوری پسیو نمیتونه بهترین شکل 3D رو نمایش بده... از همه مهمتر Passive از رزولوشن Full HD 3D پشتیبانی نمی کنه ...

عزیزان عینکهای active به هیچ عنوان باعث سردرد و یا آسیبی به چشم نمیشن... این عینکهای passive هستن که باعث آسیب به چشم و سردرد و سرگیجه میشن...
30 دقیقه کجا بود برادر؟ active بیشتر از دو ساعت هم باعث سردرد نمی شه...
اما passive رو کافیه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه استفاده کنید... اون موقع معنی سر درد رو خواهید فهمید...

کلا فناوری پسیو توصیه نمیشه ... و همچنین گول کلیپهای تبلیغاتی LG رو نخورید... یکی از دوستان من این فریب خورد... بعد که تلوزیون رو آورد خونه زنگ زد بهم ... گفت فلانی چرا تصاویر 3D مثل توی مغازه از پنل نمی زنه بیرون؟ گفتم این است به حرف من گوش نکردن و فریب تیزرهای تبلیغاتی LG رو خوردن... حالا لذتشو ببر...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
دوستان خواهشا چنتا مانیتور خوب 24 یا 23 اینچ که 2 تا HDMI داشته باشه و زمان پاسخ دهیش 2 باشه . میخام ببینم نظرات دوستانم رو چیعه من برا بازی و استفاده برا PC میخام تشکر دوستان .

BX2485 Samsung عالیه. من خودم دارم هنوز تلویزیون یا مانیتوری با این کیفیت ندیدم.

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
متأسفانه بر خلاف گفته ی شما... و تبلیغهای ها فریب کارانه ی LG عینکهای active بر خلاف عینکهای passive باعث سردرد نمیشه ... و این عینکهای passive هستن که باعث چشم درد و سردرد میشن... من خودم چند نفر رو سراغ دارم ...
اما متأسفانه LG با فریب عموم ... و تبلیغهای کذبش داره عینکهای active که استاندارد ترین حالت 3D رو به نمایش در میارن رو زیر سؤال میبره...

دوست عزیز فناوری Passive به هیچ وجه در انحصار شرکت LG نیست ... چون شرکت Panasonic هم توی چند مدل ازین فناوری استفاده کرده و همین چند مدل هم از فناوری active هم پشتیبانی میکنن... یعنی هم پسیو. و هم اکتیو...
چون فناوری پسیو نمیتونه بهترین شکل 3D رو نمایش بده... از همه مهمتر Passive از رزولوشن Full HD 3D پشتیبانی نمی کنه ...

عزیزان عینکهای active به هیچ عنوان باعث سردرد و یا آسیبی به چشم نمیشن... این عینکهای passive هستن که باعث آسیب به چشم و سردرد و سرگیجه میشن...
30 دقیقه کجا بود برادر؟ active بیشتر از دو ساعت هم باعث سردرد نمی شه...
اما passive رو کافیه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه استفاده کنید... اون موقع معنی سر درد رو خواهید فهمید...

کلا فناوری پسیو توصیه نمیشه ... و همچنین گول کلیپهای تبلیغاتی LG رو نخورید... یکی از دوستان من این فریب خورد... بعد که تلوزیون رو آورد خونه زنگ زد بهم ... گفت فلانی چرا تصاویر 3D مثل توی مغازه از پنل نمی زنه بیرون؟ گفتم این است به حرف من گوش نکردن و فریب تیزرهای تبلیغاتی LG رو خوردن... حالا لذتشو ببر...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

سلام.اولا من نگفتم عینک های اکتیو حتما بعد از 30 دقیقه سردرد میاره واگه پست قبلیمو خونده باشین اشاره کردم که به فردی که از عینک استفاده می کنه بستگی داره وهر فردی با توجه به دید سه بعدی که داره می تونه مدت زمانی رو از عینک های اکتیو استفاده کنه.مثلا یه نفر حتی بعد از چند دقیقه استفاده از عینک اکتیو سرس درد میگیره ولی یه نفر دیگه بعد از دوساعت ویا کسی مثل جیمز کامرون اصلا عینک اذیتش نکنه.خب هرچیزی که بیش از حد استفده بشه می تونه مضر باشه.البته عینک های پسیو مدل های مختلفی داره که ال جی نوعی از این عینک هارو در انحصار خودش داره.عینک های اکتیو به خاطر داشتن باطری و ایجاد امواج الکترو مغناطیسی وهمچنین وزن بیشتر زود تر از عینک های پسیو با عث خستگی و سردرد میشن(بازم تکرار می کنم بستگی به فرد ی داره که ازشون استفاده می کنه).واین رو هم بگم که وزن عینک های پسیو تنها 16گرمه واگه اشتباه نکنم وزنی تقریبا یک سوم اکتیو داره(مطمئن نیستم ولی وزنش از اکتیو خیلی کمتره)
ومطمئن باشید اگر این ها همش دروغ بود ال جی به عنوان بهترین تولید کننده تلویزیون سه بعدی نمیشد ومثل سامسونگ ویا سونی به طرف عینک های اکتیو می رفت. درکل نه شرکت ال جی مال منه ونه این که قصد بی احترامی به شخصی رو دارم فقط می خوام بگم که هر دو تکنولوژی در حال پیشرفت هستن درسته که عینک های اکتیو سه بعدی رو Full HD نشون میدن ولی ال جی هم داره عینک های پسیو رو به فول اچ دی نزدیک می کنه واختلا فشون توی سه بعدی حدود بیست درصده.ولی اختلاف قیمت عینک های اکتیو وپسیو بیش از 100دلاره که به نظرم با این وضع اقتصادی کشور کمتر کسی بتونه به تعداد اعضای خانوادش عینک اکتیو بخره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر