خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام ب همه . من روی لب تاپم نوشته full HD 1080 . کابل hdmi هم دارم . میخوام بدونم چطوری میشه استفاده کنم . لطفا یه کمک مشتی بدین :cool:
میخوای PS3ـت رو بهش وصل کنی ؟! اگر آره، باید ببینی لپ تاپت چه ورودی هایی برای تصویر داره ... ( VGA یا DVI یا HDMI یا ... ؟ )
اون Full HD برای مانیتورش هست ؟! ( برو تو Display Properties و بعد تب Setting، ببین اونجا تا چه رزلوشنی داره )

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
اره منظورم همون خروجی بود . حالا چه کار کنم ؟

اگه درست فهمیده باشم می خوای پلی 3 رو وصل کنی به لپ تاپ !
ببین رفیق خروجی HDMI تو لپ تاپ ها برای ارسال تصویر به خارج هست مثلا تلویزیون . پلی استیشن هم فقط خروجی تصویر داره ! اصلا وصل کردن این دو تا بهم از محالات لا متغیره .
شما نیاز به پردازشگر تصویر با ورودی داری مثل تلویزیون .

zuck_619

کاربر سایت
Aug 2, 2008
16
پس اینا که روی مانیتور ps3 بازی می کنن چیه ؟ مگه با لب تاپ فرق داره ؟
حالا روش کارو بگو شاید نتیجه داد . حداقل یه چیزی یاد می گیرم .

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
پس اینا که روی مانیتور ps3 بازی می کنن چیه ؟ مگه با لب تاپ فرق داره ؟
حالا روش کارو بگو شاید نتیجه داد . حداقل یه چیزی یاد می گیرم .

ببین رفیق مانیتور مثل تلویزیونه یعنی ورودی تصویر داره .
لپ تاپها خروجی تصویر دارن چون بشه ویدیوهای با کیفیت بالا را در چیزی جز مانیتور کوچیک لپ تاپ تماشا کرد و یا مثلا اگه درایو بلو ری داشته باشن که کار یه پلیر رو انجام میدن .
شما میتونی با کابل اچ دی ام آی لپ تاپ یا پلی 3 رو به تلویزیون یا مانیتور که ورودی اچ دی ام آی یا دی وی آی داشته باشه وصل کنی . :cool:
البته ممکنه بتونی یه سری اکسترنال باکس تو بازار پیدا کنی و یه لپ تاپ اضافه کنی و ورودی تصویر بهش بدی ( با یو اس بی یا وایر وایر ) که البته پول دور ریختنه ! کلا در رده " از اون کارا " به حساب میاد ! :biggrin1:

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
سلام دوستان من یه ps3 دارم و یه مانیتور سامسونگ 2032bw میخوام ps3 رو وصل کنم به مانیتور vga box هم دارم کابل کامپوننت هم دارم ولی وقتی وصلمیکنم به مانیتور مینویسه که ساپورت نمیکنه رو صفحه مانیتور مینویسه not optimized یه همچین چیزی حالا نمیدونم چی کار کنم :( خیلی نیاز فوری دارم که وصل کنم به مانیتور رزولشن vga box هم 1600*1200 ولی بازم وصل نمیشه ولی 360 راحت وصل میشه من به tv وصل کردم و رفتم تنظیمانش display کابل کامپوننتو انتخاب کردم رزولوشن هم پایین بازم خاموش میکنم به مانیتور وصل میکنم همین ارورو میده مینویسه 1600*1050 پیشنهاد میشه :( لطفا هر کدوم از دوستان میدونه من چیکار کنم بگه ممنون میشم

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
سلام
با حدود 400 تومن میشه بالای 24 اینچ یه مونیتور اچ دی قابل قبول گرفت ؟
هم کنسول هم کامپیوتر
چند تا مدل پیشنهاد کنید
و قیمت
ممنون

آخه با 400 تومن هم مگه همچین چیزی یافت میشه ؟ ولی یه چیز خوب تو این رنج قیمتی معرفی کنید ممنون:blushing::laughing:

آخرین ویرایش:

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
با سلام

بعد از بررسی چندی از تولیدات کمتر از چار تومان در گفتگوی مشابه، بررسی چند نمونه کمتر از سه میلیون صورت گرفت:

lghsw8igm7hk0l0jy82.jpg
tki872rq0xwn3tgg4ye.jpg
oz9jkleqrnyr7x25x8y.jpg
piy8k949ijhgqdjen1vo.jpg
hvieh3exxo6xwq98rtgn.jpg

8fmuhmt1cn0nn4yx52ns.gif

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بچه ها از بس گفتن سامسونگ خوب نیست من چیز شدم .
بجای A650 32 چه چیز دیگه ای با همون قیمت میشه خرید که بهتر باشه ؟
یا همون A 650 بگیرم ؟
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر