خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
شایدم اینطوری باشه که شماها میگید . اما باور کنید بدون تعصب می گم ، من خیلی به نینتندو ایمان دارم . و فک می کنم این فروش اولیه ی PS4وXBone فعلا بخاطر ریلیز اولیه ی اونهاس
اگه خبرهارو پیگیری کرده باشید مولینکس هم گفته بود که نینتندو رو اصلا دست کم نگیرید
و راستی ؛ مگه ما غیر از دانکی کونگ ، ماریو ، زلدا و متروئید بازی دیگه ای از نینتندو می خوایم؟
باور کنید من wii u رو فقط به خاطر اینا و بایونتا گرفتم ، مثلا هیچ وقت نمیام wach dog رو روی wii u بزنم ، یا mass effectو یا batman رو .اینا رو با بهترین کیفیت (حتی بهتر از PS4) روی PC بازی می کنم. من نینتندو رو فقط به خاطر انحصاری های خاص خودش می خوام و کنسول هاش رو تا وقتی که اینها رو تولید کنه می خرم.
البته اگه IPهای نینتندویی :d جدید هم معرفی بشه که از طرف خودم و سایر دوستان و همکاران کمال تشکر رو ازشون دارم :d :d
فک کنم ادامه ی این بحث رو تو قسمت wii u داشته باشیم بهتره .

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
شایدم اینطوری بشه شماها میگید . اما باور کنید بدون تعصب می گم ، من خیلی به نینتندو ایمان دارم . و فک می کنم این فروش اولیه ی PS4وXBone فعلا بخاطر ریلیز اولیه ی اونهاس
اگه خبرهارو پیگیری کرده باشید مولینکس هم گفته بود که نینتندو رو اصلا دست کم نگیرید
و راستی ؛ مگه ما غیر از دانکی کونگ ، ماریو ، زلدا و متروئید بازی دیگه ای از نینتندو می خوایم؟
باور کنید من wii u رو فقط به خاطر اینا و بایونتا گرفتم ، مثلا هیچ وقت نمیام wach dog رو روی wii u بزنم ، یا mass effectو یا batman رو .اینا رو با بهترین کیفیت (حتی بهتر از PS4) روی PC بازی می کنم. من نینتندو رو فقط به خاطر انحصاری های خاص خودش می خوام و کنسول هاش رو تا وقتی که اینها رو تولید کنه می خرم.
البته اگه IPهای نینتندویی :d جدید هم معرفی بشه که از طرف خودم و سایر دوستان و همکاران کمال تشکر رو ازشون دارم :d :d
فک کنم ادامه ی این بحث رو تو قسمت wii u داشته باشیم بهتره .

منم نینتندو باور دارم و فن نینتندو ام اما نمیشه حقیقت پنهان کرد منم نینتندو زمان gamecube خیلی اعتقاد و اعتماد داشتم حداقل میگفتم از نظر سخت افزاری چند برابر ps2 قدرت داره اما چی شد؟ یکی از کمفروشترین کنسولا نینتندو شد که خیلی براش خرج کرده بودن

آره مولینکس هم گفته بود که نینتندو رو اصلا دست کم نگیرید اما تو متن کاملش نینتندو زیر سوال برده بود

همین wii کلی ip انحصاری داشت من همینو میگم دانکی کونگ ، ماریو ، زلدا که ip ها محبوبین برای wii u اومدن اما فروش بالا نبردن

من خودم به عنوان فن نینتندو اصلا wii u نمیخرم حالا دلالا شیاد تو ایران دستشون تو پوست گردو بمونه

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آره بحث دلالا که کلا یه چیز جداس و مشخصه آدمایی که اینجور نون هایی رو سر سفره ی خانواده شون می برن چه جوری درمیاد واسشون...
منم اگه اونطور شرایطی برای خرید wii u برام پیش نمی اومد اصلا نمی خریدم
اما اگه خوب توجه کنید می بینید که من گفتم از نینتندو فقط IPی نینتندویی می خوام ، حالا یکصد هزار میلیارد کنسول بفروشه یا اینکه 2 تا بفروشه برام فرق نمی کنه.همونطور که برام فرقی نمی کنه بازیای این تعداد polygonهاشون 100000000000تاس ولی مال (مثلا)wii ؛ 10000تا ! برای من مهم خود بازی و سرگرمی سالم و لذت بخش مهمه . اما حاظر نیستم برای همچین سرگرمی آب به آسیاب یه سری انسان از خدا بی خبر بریزم . فک نمی کنم کسی باشه که حاظر بشه برای خرید "بازی" این کارو بکنه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آره بحث دلالا که کلا یه چیز جداس و مشخصه آدمایی که اینجور نون هایی رو سر سفره ی خانواده شون می برن چه جوری درمیاد واسشون...
منم اگه اونطور شرایطی برای خرید wii u برام پیش نمی اومد اصلا نمی خریدم
اما اگه خوب توجه کنید می بینید که من گفتم از نینتندو فقط IPی نینتندویی می خوام ، حالا یکصد هزار میلیارد کنسول بفروشه یا اینکه 2 تا بفروشه برام فرق نمی کنه.همونطور که برام فرقی نمی کنه بازیای این تعداد polygonهاشون 100000000000تاس ولی مال (مثلا)wii ؛ 10000تا ! برای من مهم خود بازی و سرگرمی سالم و لذت بخش مهمه . اما حاظر نیستم برای همچین سرگرمی آب به آسیاب یه سری انسان از خدا بی خبر بریزم . فک نمی کنم کسی باشه که حاظر بشه برای خرید "بازی" این کارو بکنه

داداش مطمعن باش وقتی wii u هم هک بشه هک سخت افزاری میشه پس ما بازم محتاج همین چند نفر دلال میشیم

دوم اینکه همین تصور اشتباه شما و بعضی هاست که فقط میگن نینتندو این 5 تا ip داره بقیه فن ها کنسولا دیگه فن ها نینتندو دست میندازن میگن نینتندو 5 تا بازی داره فقط

اما نمونه اش همین wii چنتا ip داره مثل

Xenoblade Chronicles . the last story . Disaster: Day of Crisis و ............... همه اینا ip ها نینتندو هستن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برای طرفدارا زلدا

cover_large.jpg

cover_large.jpg

cover_large.jpg

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
داداش مطمعن باش وقتی wii u هم هک بشه هک سخت افزاری میشه پس ما بازم محتاج همین چند نفر دلال میشیم

دوم اینکه همین تصور اشتباه شما و بعضی هاست که فقط میگن نینتندو این 5 تا ip داره بقیه فن ها کنسولا دیگه فن ها نینتندو دست میندازن میگن نینتندو 5 تا بازی داره فقط

اما نمونه اش همین wii چنتا ip داره مثل

Xenoblade Chronicles . the last story . Disaster: Day of Crisis و ............... همه اینا ip ها نینتندو هستن
آره خدایش بازم کارمون گیرشون میشه!مگر اینکه هکش فراگیر بشه و جوری بشه که همه بتونن انجام بدن ، مثل الان Wii
البته من منظورم از اون چندتا ، مثال بود ها!!!
مشخصه اینها هم جزو همون انحصاری های نینتندوه . منظور من از بازی های نینتندو فقط شنگولاش (!) ;) نیست ؛ خود همین ها هم هست
پس تصور من اشتباه نیست بلکه حقیقت قضیه همینه.بقیه کنسولها هم تعداد انحصاریهای بدرد بخورشون همین وضعه ، شایدم کمتر !البته من خودم IPهای نینتندو رو با هیچی عوض نمی کنم
و اینکه اگر من و شما بعد از چند سال سن بخواییم جواب دست انداختن یک سری افراد رو بدیم که کلا دید و تعریفشون از بازی با من و شما فرق داره ، که دیگه هیچی دیگه . باور کن اصلا مهم نیست برام دیگران در اینباره چه نظری دارن . من از این بازی ها و IPها لذت می برم . این سلیقه و ذائقه ی منه . به هیچ کسی هم ربط نداره

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان یکی فرق بازی metroid prime 3 با metroid trilogi را بگه.
metroid other m چطور هست؟؟

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام به همه
دوستان کسی فرمون باندل ماریو کارت وی رو داره و بخواد بفروشه ؟من شدیدا دنبال یه دونش هستم ؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام به همه
دوستان کسی فرمون باندل ماریو کارت وی رو داره و بخواد بفروشه ؟من شدیدا دنبال یه دونش هستم ؟
منم مشکیش رو دارم ولی متاسفانه قصد فروش ندارم:d:d:d
ولی داداش چیز ردیفیه حتما بخر...

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
یه قطعه پلاستیکیه یا داخلش تکنولوژیی چیزی بکار رفته؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر