خریدار DS

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
Rating - 100%
23   0   0
nintendo_ds_lite.jpg

سلام دوستان من یه DS میخاستم خودم دارم برا فامیلمون میخام.

1-مدل دستگاه تون رو بگید.
2- حتما R4 داشته باشه و بازیهای جدید رو بیاره
3- تمیز باشه.
4- قیمت مناسب و فقط تو پ.خ اعلام کنید ممنون

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
Rating - 100%
1   0   0
Ds lite مشکی ، تمیز با 2 تا قلم اضافی ، یه باتری و در باتری اضافه ، هدفون ، کیف ، شارژر اضافه و شارژر ماشین ، یک r4 و یک dstt ، یک مموری 1 گیگ و یه 2 گیگ و یک مموری ریدر هم روش ، گریپ گیتار هیرو (که برای بازی های گیتار هیرو و راک بند ضروریه) + مقادیری ریزه جات دیگه مثل قاب برای کارت ها و... و مقادیری هم بازی !
تمیز در حد آک هم نیست و ولی داغون هم نیست.
اگه بکارت میاد قیمت پیشنهادیت رو پخ کن تا کنار بیایم.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
Rating - 100%
23   0   0
Ds lite مشکی ، تمیز با 2 تا قلم اضافی ، یه باتری و در باتری اضافه ، هدفون ، کیف ، شارژر اضافه و شارژر ماشین ، یک r4 و یک dstt ، یک مموری 1 گیگ و یه 2 گیگ و یک مموری ریدر هم روش ، گریپ گیتار هیرو (که برای بازی های گیتار هیرو و راک بند ضروریه) + مقادیری ریزه جات دیگه مثل قاب برای کارت ها و... و مقادیری هم بازی !

پ.خ شد.

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
Rating - 0%
0   0   0
با عرض سلام و تشکر از صاحب تاپیک می خواستم به اطلاع برسونم که من ds این دوستمون رو خریداری کردم.
موفق باشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر