خريد هدست

go to hell

کاربر سایت
Jan 15, 2010
57
سلام بر همه
قصد خريد يك هدست براي بازي ميخواستم
قرار هم نيست فقط يك صداي كلي داشته باشم بلكه بايد صداي پاي طرف با نقطه دقيقش رو بدونم
چند روز توي اينترنت گشتم و به يك سري مدل رسيدم
Logitech g35
كه صداي ٧.١ كاناله داره
زيباست
ميكروفن خوبي داره
البته ميگين سنگينه(؟)
ايا در ايران موجوده و قيمتش چنده؟
Creative sigma , alpha , arena
اين سه مدل هم از كريتيو پيدا كردم كه به قول خودشون صداي 3d *دارن
ارنا كه در ايران هست فقط قيمتش رو ميخواستم بدونم
ايا سيگما و الفا هست و قيمتشون(؟)
اين سه مدل چند كاناله هستن و وزنشون چه جوريه؟
razer رو ترسيدم برم دنبالش چون ديگه خيلي گرونه اما اگه كسي مدل قديمي و خوش قيمت ميشناسه بگه حتما
وايرلس بودن يا نبودن برام فرقي نداره اما دلم نميخواد پول الكي واسه چيزي كه استفاده نداره برام بدم
ضمنن بنده كارت صوتي ندارم ميخواستم بدونم بدون كارت صوتي ميشه صداي ٧.١ كاناله گرفت؟(با كارت صداي انبورد)
اگر هم هدست حرفه اي ميشناسيد خوشحال ميشم معرفي كنيد
براي call of duty modern warfare 2 ميخواستم
ممنونم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
خوب اين steel series در ايران هست؟ قيمتش چه جوريه؟. از چه نظر حرفه اي و چه امكاناتي داره؟

بله یک سایت هم دارند که از اون میتونید بخرین . قیمت هاش تقریبا بالا هست اما بستگی به مدل داره .

http://shop.steelseries.ir/

حرفه ای که خدمتون بگم که الان 70% افراد حرفه ای در بازی های FPS از steelseries استفاده میکنند .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
اگه میتونی زیاد خرج کنی از steelseries چیز های بهتری هم هست ولی اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی همین steelseries خوبه

go to hell

کاربر سایت
Jan 15, 2010
57
کریتیو هم بدک نیست HS1000 خوبیش USB بودنش هست برای بودجه ی پایین کاملا مناسبه قیمتش هم حدود 70 هست شما بودجت چقدره؟
بودجه من حدود ١٣٠ تومنه
دوستان كه اشنايي دارن با اين مشخصات كدوم هدستش رو انتخاب كنم؟
صداي سه بعدي
ميكروفون
صداي ٧.١ كاناله
سبك بودن
زيبايي
همونطور كه گفتين براي بازي fps multiplayer ميخوام و ميدونيد كه كوچك ترين صدايي چه قدر مهم
ممنونم

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
بودجه من حدود ١٣٠ تومنه
صداي سه بعدي
ميكروفون
صداي ٧.١ كاناله
سبك بودن
زيبايي
همونطور كه گفتين براي بازي fps multiplayer ميخوام و ميدونيد كه كوچك ترين صدايي چه قدر مهم
ممنونم
بنظرم همون کریتیو رو انتخاب کن چون اولا تمامی مشخصات لازمه ی شما رو داره دوما خوبیش اینه که گروه فیتالیتی گیمر ها تاییدش کرده و سوما USB هست و لازم نیست میکروفون رو جدا و اسپیکر رو جدا بزنی!اگه هم بکارت نمیاد میتونی بری سراغ لاجیتک!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
بودجه من حدود ١٣٠ تومنه
صداي سه بعدي
ميكروفون
صداي ٧.١ كاناله
سبك بودن
زيبايي
ممنونم

از نظر من razer بسیار عالی میباشد

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
Razer تا عمر داره به کیفیت Logitech و کریتیو نمیرسه!

اقا بیخیال برای gaming هیچی بهتر از razer نیست نمیخوای با اینا اهنگ گوش بدی که:p اصلا mouse و keyboard و همه چیز razer برای gaming هست بخوای کارای دیگه بکنی جواب نمیگیری در مورد headset هم اگه فقط بخوای باهاش بازی کنی خیلی بهتر از بقیه هست.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اقا بیخیال برای gaming هیچی بهتر از razer نیست نمیخوای با اینا اهنگ گوش بدی که:p اصلا mouse و keyboard و همه چیز razer برای gaming هست بخوای کارای دیگه بکنی جواب نمیگیری در مورد headset هم اگه فقط بخوای باهاش بازی کنی خیلی بهتر از بقیه هست.
من نمیدونم شما چطور این حرفا رو میزنی موس های ریزر که اصولا مال افراد Claw Grip هست!کیبورد هاش هم جلوی لاجیتک سوسکه:>!من اصلا پیشنهاد نمیکنم در ضمن ریزر توی ایران خیلی کم پیدا میشه و گارانتی نسبتا بدی داره!الکی قیمتش هم بالاست!)x

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
من نمیدونم شما چطور این حرفا رو میزنی موس های ریزر که اصولا مال افراد Claw Grip هست!کیبورد هاش هم جلوی لاجیتک سوسکه:>!من اصلا پیشنهاد نمیکنم در ضمن ریزر توی ایران خیلی کم پیدا میشه و گارانتی نسبتا بدی داره!الکی قیمتش هم بالاست!)x

اقا استفاده نکردی میگی خدایی اون موقع که mouse های 8kdpi امده بود کدوم موس بهترین شد razer . بهترین کیبرد شد razer . دلیل هم نمیشه بری از نمایندگی بگیری میتونی بگی برات بیارن خیلی راحت فقط هم یه پول پست میدی اگرنه همیشه razer بهترینه همین الانشم mym داره از razer استفاده میکنه DF داره از razer استفاده میکنه و کلن های بزگ همه razer استفاده میکنن شما فکر نکنم استفاده کرده باشین اگرنه افراد زیادی هستن که نظر من رو دارن کلا 1 بار هم نشده وقتی رقابت به razer و لاجیتک برسه لاجی ببره دقیقا توی همون بحث 8k هم که بود توی نقد دقیقا این بود که mouse logitech شاید به نظر خوب بیاد ولی فرق زیادی وقتی یه سیب زمینی رو دستتون بگیرین با این موس نمیبینی شما هم تعصبی حرف نزن و رجوع کن به ترجمه های بازی نما که قبل نقد این چیزا رو میزاشت و توی نت هم خواستی بهت میگم کجا بخونی لاجیتک فقط در موس ها با dpi پایین برتری داره.

اینم یادم رفت بگم که لاجیتک همیشه بدترین نرم افزار ها رو برای config میده.

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اقا استفاده نکردی میگی خدایی اون موقع که mouse های 8kdpi امده بود کدوم موس بهترین شد razer . بهترین کیبرد شد razer . دلیل هم نمیشه بری از نمایندگی بگیری میتونی بگی برات بیارن خیلی راحت فقط هم یه پول پست میدی اگرنه همیشه razer بهترینه همین الانشم mym داره از razer استفاده میکنه DF داره از razer استفاده میکنه و کلن های بزگ همه razer استفاده میکنن شما فکر نکنم استفاده کرده باشین اگرنه افراد زیادی هستن که نظر من رو دارن کلا 1 بار هم نشده وقتی رقابت به razer و لاجیتک برسه لاجی ببره دقیقا توی همون بحث 8k هم که بود توی نقد دقیقا این بود که mouse logitech شاید به نظر خوب بیاد ولی فرق زیادی وقتی یه سیب زمینی رو دستتون بگیرین با این موس نمیبینی شما هم تعصبی حرف نزن و رجوع کن به ترجمه های بازی نما که قبل نقد این چیزا رو میزاشت و توی نت هم خواستی بهت میگم کجا بخونی لاجیتک فقط در موس ها با dpi پایین برتری داره.

اینم یادم رفت بگم که لاجیتک همیشه بدترین نرم افزار ها رو برای config میده.
باشه راضی شدم حالا میشه یه هدفون معرفی کنی؟

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
کلا مدل هایی که پیشنهاد میشه اگه به صورت Usb میخوان razer یه مدل Usb بیشتر نداره اونم مدل megalodon هست ولی analog headset های خوبی داره یکی piranaha هست و یکی دیگه که تاره امده electra هست و یه مدل دیگه هم هست که carcharias هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر