خداحافظی زیبا با کنسول افسانه‌ای PS2 با بازی FIFA 14

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
nj1f5q6bt6un46zfhbe.png

درود.

بی‌شک کنسول افسانه‌ای PlayStation 2 را می‌توان بهترین کنسول تمام دوران صنعت بازی‌های کامپیوتری خواند. این کنسول ارزشمند که دیگر به خاطرها پیوسته است دیگر عنوانی برایش ساخته نمی‌شود و همین اوایل سال جاری بود که شرکت سونی اعلام کرد که دیگر PS2 جدیدی تولید نمی‌کند و ساخت این دستگاه را متوقف نموده است.

در همین راستا نیز طبق خبری که EA Sports اعلام کرد قرار است آخرین بازی این کنسول یعنی FIFA 14 برای این دستگاه عرضه شود. EA که به مدت 13 سال به حمایت از PS2 پرداخه بود، می‌رود که آخرین بازی این دستگاه را خلق نماید و وداعی زیبا برایش رقم بزند.

کنسول PlayStation 2 آخرین بازیش به مارچ باز می‌گردد که اکسپنشن بازی Final Fantasy XI بود.

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سونی آمار فروش کنسول‌ها رو به صورت تکی اعلام نمی‌کنه فقط میگه 10 میلیون PS3 و PS2 فروختیم همین دیگه تفکیک نمی‌کنه. مهم نیست مهم اینه رکورد پرفروش ترین کنسول شکسته شده داریم میگم کنسول مشخص نکردیم دستی یا خانگی. حالا این رکورد شکسته بعدش زیادتر کمتر بفروشه مهم نیست
مگه من گفتم به صورت تکی اعلام میکنه!؟ سونی آمار رو به صورت 5 تکی اعلام میکنه که یه نوع روش قرائت فروش هست که صرف اقتصادی داره!
که من هم گفتم 155 میلیون!
منبع
آمار بعدی 157.68 از خرده فروش ها و سایت هایی مثل sulit هست.که خوب البته رسمی نیست!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
با 26 سال سن، خاطره هائی که با PS2 دارم با PS1 و کنسول های قبلش نداشتم!
فراموش نشدنی ترین وسیله سرگرمی دنیا!
تک تک بازی هاش تو خاطرم هست! حتی اون لحظه ای که اولین بازی رو برای اولین بار اجرا کردم!
تاج تمام کنسول هاست و اون حس و حالی که PS2 بهم داد، هرگز تکرار نمیشه!
خدا میدونه این کنسول چند دفعه مارو دور هم جمع کرد و چقدر باعث شد غم و غصه یادمون بره!
خیلی مَردی PS2، خیلی :)

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
من با بازی gta san adrerias چه خاطراتی با این کنسول داشتم بازی فوتبالشم که دیگه نگو :)

یادمه وقتی فوتبالش اومده بود همه از حالت نفس کشیدن بازیکن موقع زدن پنالتی که تو ps1 نبود حیرت زده شده بود و چهرهی بازیکنا که عالی کار شده بود

ولی الان دیگه این چیزا واسمون بی معنی و خیلی طبیعی شده و دنبال چیزای بزرگ تریم

خداحافظ دوست بهترین دوران زندگی من :)

farshid_ps2

کاربر سایت
Apr 22, 2013
5
این بی ناموس ها فکر میکنن چه بازی شاخی دارن واسش هر سال میدن بیرون انگار داشتن هر سال یه نید فور اسبید میساختن برن همون اشغال هارو واسه کنسول های چرت و پرت که ارزش یک دقیقه بازی کردن هم ندارن بسازن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
حالا چرا خداحافظی؟ من خودم سه تا ps2 دارم یکی از یکی سالم تر و تمیزتر و خوشگلتر خیلی هم دوسشون دارم عمرا هم قصد خداحافظی ندارم شب به شب هم یکیشونو پیش خودم میخوابونم;;):d

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
خداحافظی ای سرشار از غم و اندوده!
چه خاطره ای با این کنسول داشتم، اون موقع بازی هایش برام خیلی حیرت آور بود و همیشه آرزوی خریدنشو داشتم.

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
واقعا چه خاطراتی که با این کنسول نداشتیم.ولی من که هنوز ازش دست نکشیدم برای تجدید خاطره هم که شده هر چند وقت یه بار روشنش میکنم.کلا یه حس نوستالژیک خاصی داره برا ما پیرمردا:d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
صدای بوت شدن اولش با اون مکعب ها که توی فضا بودن ( دقیق یادم نمیاد ولی چنین تصویری الان تو ذهنمه ) و قرمز شدن محیط وقتی دیسک خراب بود :d همش خاطراتی هست که هیچ وقت فراموش نمیشه ، هیچ وقت.
یادش بخیر ؛ GTA III تازه اومده بود ، من مموری کارتم سوخته بود و هرچی میرفتم نمیتونستم save کنم :d خلاصه ، هر روز صبح با شور و شوق شروع میکردم به بازی کردن تا برسم به شهر بعدی ، تا میرسیدم ، مادرم صدام میزد بیا ناهار و ... و منم کنسول رو خاموش میکردم و دفعه ی بعد دوباره از اول شروع میکردم به رسیدن به شهر دوم بازی برای اینکه برم پیش اون استادیومه :d این شده بود کار هر روز من.
انقدر خاطره داریم با این کنسول که میشه باهاش یه کتاب نوشت. خاطراتی که بهترین بازیهای امروزی هم نمیتونن جاشون رو بگیرن.
خداحافظ افسانه....

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
نام
محسن
هاها من هنوز دارمش از اون مدل های فت و دارم باهاش GOW 2 رو بازی میکنم. هیچ وقت PS2 رو نمیفروشم میخوام بدمش به بچم بهش بگم چه روز هایی که تا صبح بیدار موندمو بازی میکردم.
اصلا تو دوران بچگیهام یادم نمیآد اسم Xbox رو شنیده باشم اصلا جایی هم ندیدم که بازیشو بیاره.
به هر حال برای ماها که فرقی نداره حالا چه قدر پول میدیم ولی الان یه شهروند خارجی که 12 13 سال پیش PS2 خریده پیشخودش میگه عجب چیزی خریدم و واقعا ارزش پول دادنشو داشت.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
بلاخره بعد از مدتها که در به در مدل فت بودم پریروز یکی خریدم با آرشیو 250تا بازی!!تا ps4 هک شه ازش استفاده میکنم!!:dخداحافظی کیلو چنده!!سلام ps2!!:dالبته شور و اشتیاق سال2002رو ندارم که برای اولین بار ps2 خریدم ولی کلا شادم کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر