خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
دیروز پیشگامانو چک کردم پیشگامانم آورده پایین و 42 تومن میده 8 مگو، 200 گیگم هست.

فقط وضعیت پینگشو نمدونم چجوریه! کسی داره؟

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
564
نام
Ahmadreza
دیروز پیشگامانو چک کردم پیشگامانم آورده پایین و 42 تومن میده 8 مگو، 200 گیگم هست.

فقط وضعیت پینگشو نمدونم چجوریه! کسی داره؟
والا فکر نکنم هیچ شرکتی مثل پیشگامان باشه که پینگش به اروپا زیر 90 باشه. فقط سرویس دهیش محدوده از قسمت پایین سایتش شمارتو چک کن ببین سرویس میده یا نه. من که هرکاری کردم حتی تماس با پشتیبانیش هم گرفتم ولی میگن تو کرج فعالیتمون محدوده.

خیر به هیچ عنوان.برای بازی شاتل,پارس آنلاین و اسیاتک خوبه البته بستگی به منطقه و فاصله از مرکز مخابراتی هم داره
آسیاتک فک نکنم خوب باشه چون یکی از دوستان چند صفحه پیش پینگ گرفت کلا زیر 180 نبود.
شما خودتون از کدوم استفاده میکنید؟ اگه سرویستون اوکیه ماهم نقل مکان کنیم چون 9 روز دیگه سرویس فعلیم تموم میشه نمیخوام تمدید کنم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
والا فکر نکنم هیچ شرکتی مثل پیشگامان باشه که پینگش به اروپا زیر 90 باشه. فقط سرویس دهیش محدوده از قسمت پایین سایتش شمارتو چک کن ببین سرویس میده یا نه. من که هرکاری کردم حتی تماس با پشتیبانیش هم گرفتم ولی میگن تو کرج فعالیتمون محدوده.

آسیاتک فک نکنم خوب باشه چون یکی از دوستان چند صفحه پیش پینگ گرفت کلا زیر 180 نبود.
شما خودتون از کدوم استفاده میکنید؟ اگه سرویستون اوکیه ماهم نقل مکان کنیم چون 9 روز دیگه سرویس فعلیم تموم میشه نمیخوام تمدید کنم
اخه مناطق باهم فرق دارن.پیشنهاد شخصیم اول شاتل هست بعد پارس انلاین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
کلا انگار شانسی هست نمیشه قطعی گفت یک آی اس پی واسه همه خوبه.
من مشهدم تو این منطقه از شاتل داشتم از مخابرات داشتم از دیده بان نتم دارم الان، شاتل و دیده بان نت که بهترین پینگی که میتونستم بگیرم از خارج از کشور 150-160 بود، مخابرات باز یکم وضعش بهتر بود که 130-140 اینا بود که اونم باز شب با روزش متفاوت بود، دوتا میدون با مرکز مخابراتی فاصله دارم اینطوریه، رفیقمم که همین مرکز مخابراتی روبرو خونشونه هم دقیقا همین پینگو داشت با همین سه تا آی اس پی.

کلا فک میکنم باید تست کنه آدم آی اس پیا مختلفو.

• Like
Reactions: ps34 and Sam Drake

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان توجه داشته باشند که اگر از شاتل ، پارس آنلاین ، آسیاتک و پیشگامان سرویس گرفتند ، حتما از پشتیبانی بخواید که براتون حالت گیمینگ فعال کنند !!!
دوست عزیزی که میگید آسیاتک پینگ زیر 180 نداده ، قطعا حالت گیمینگ شما فعال نبوده !

• Like
Reactions: Sam Drake

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
564
نام
Ahmadreza
البته من موقعیتم خوبه چون دوتا خیابون با مرکز مخابراتیمون فاصله دارم. پیشنهاد بقیه هم پارس آنلاین بوده چون سرویس گیمینگ هم داره نسبت به بقیه قابل اعتماد تر توی پینگ به نظر میاد.

کلا انگار شانسی هست نمیشه قطعی گفت یک آی اس پی واسه همه خوبه.
من مشهدم تو این منطقه از شاتل داشتم از مخابرات داشتم از دیده بان نتم دارم الان، شاتل و دیده بان نت که بهترین پینگی که میتونستم بگیرم از خارج از کشور 150-160 بود، مخابرات باز یکم وضعش بهتر بود که 130-140 اینا بود که اونم باز شب با روزش متفاوت بود، دوتا میدون با مرکز مخابراتی فاصله دارم اینطوریه، رفیقمم که همین مرکز مخابراتی روبرو خونشونه هم دقیقا همین پینگو داشت با همین سه تا آی اس پی.

کلا فک میکنم باید تست کنه آدم آی اس پیا مختلفو.
گاهی اوقات به سرم میزنه دوباره برگردم به آغوش مخابرات :))

دوستان توجه داشته باشند که اگر از شاتل ، پارس آنلاین ، آسیاتک و پیشگامان سرویس گرفتند ، حتما از پشتیبانی بخواید که براتون حالت گیمینگ فعال کنند !!!
دوست عزیزی که میگید آسیاتک پینگ زیر 180 نداده ، قطعا حالت گیمینگ شما فعال نبوده !
والا من آسیاتک ندارم ولی توی پینگی که یکی از دوستان گرفتن خیلی دلنشین نبود‌. اگه حالت گیمینگش خوبه که خب میرم سراغ آسیاتک تازه حجم بیشتری هم نسبت پارس آنلاین و شاتل میده.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
والا من آسیاتک ندارم ولی توی پینگی که یکی از دوستان گرفتن خیلی دلنشین نبود‌. اگه حالت گیمینگش خوبه که خب میرم سراغ آسیاتک تازه حجم بیشتری هم نسبت پارس آنلاین و شاتل میده.

کلا این 3تا شرکت در حالت گیمینگ فرق زیادی با هم ندارند ، هرکدوم که دوست داشتید بگیرید ( به اضافه پیشگامان ) البته پارس آنلاین کمی آگاه تر هست به مسئله پینگ و گیمینگ .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من از فن آوا سرویس گرفتم ولی متاسفانه سرعت سرویس ۸ مگ تا ۷۰۰ میکشه! زنگ زدم میگن مشکل از ما با منطقه مخابراتی شماست! من با پارس انلاین سرعتم تا ۱.۵ هم میرسید. اولش هم میگفت ۸ مگ سرعتش حداکثر ۸۰۰!! بهش میگم من از پارس انلاین تا ۱٫۵ میگرفنم بعد دیگه میگه مشکل از ماست!
به نظرم اصلا فن اوا رو انتخاب نکنید! پارس انلاین با اینکه حجمش به فن اوا نمیرسید اما شرف داره کیفیتش به این.
به ۱۹۵ میشه برا سرعت پایین تر شکایت کرد؟ واقعا نتیجه میده؟
این مشکل شما رو درست کردن؟
من یه خط فن آوا گرفتم که قبلا روش پارس آنلاین داشتم کشش خط تا 9 مگ بود ولی گذاشته بودن رو 8 مگ و اصلا هم قطعی نداشت و کلا اوکی بود ولی حجم دانلود شبانه ش کم بود ، الان که این فن آوا رو وصل کردن گفتن خط تا 4 مگ بیشتر نمیکشه اگه میخوای باقی پولت رو پس بدیم همون 4 مگ رو استفاده کنی. بعد که بهشون توضیح دادم گفت اعلام خرابی میکنه برای خطم که بررسی بشه ولی تو مودم که نگاه میکنم وضعیتش اینجوریه! اینجور که زده رو 9 مگ بستن ولی سرعت من همون حدود 450-500 که میشه 4 مگ. درست میکنن اینو؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,549
این مشکل شما رو درست کردن؟
من یه خط فن آوا گرفتم که قبلا روش پارس آنلاین داشتم کشش خط تا 9 مگ بود ولی گذاشته بودن رو 8 مگ و اصلا هم قطعی نداشت و کلا اوکی بود ولی حجم دانلود شبانه ش کم بود ، الان که این فن آوا رو وصل کردن گفتن خط تا 4 مگ بیشتر نمیکشه اگه میخوای باقی پولت رو پس بدیم همون 4 مگ رو استفاده کنی. بعد که بهشون توضیح دادم گفت اعلام خرابی میکنه برای خطم که بررسی بشه ولی تو مودم که نگاه میکنم وضعیتش اینجوریه! اینجور که زده رو 9 مگ بستن ولی سرعت من همون حدود 450-500 که میشه 4 مگ. درست میکنن اینو؟
اولشم به من گفتن خطتتون نمیکشه و بهشون گفتم پارس انلاین تا 1.5 مگ هم میرفت، اعلام خرابی زدن. بعد از چند روز زنگ زدن گفتن خطتون میکشه و اشتباه از ما بود. دیگه رو 8 مگ بستن و سرعت 8 مگ هم الان هنوز 700. نسبت به حجمی که رو 16 میده میارزه (راحت میشه هر چی خواستی دانلود کنی) وگرنه پارس آنلاین و شاتل بهترین کیفیت ها رو دارن.
فکر کنم درست کنن.

• Like
Reactions: lich-king

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
اولشم به من گفتن خطتتون نمیکشه و بهشون گفتم پارس انلاین تا 1.5 مگ هم میرفت، اعلام خرابی زدن. بعد از چند روز زنگ زدن گفتن خطتون میکشه و اشتباه از ما بود. دیگه رو 8 مگ بستن و سرعت 8 مگ هم الان هنوز 700. نسبت به حجمی که رو 16 میده میارزه (راحت میشه هر چی خواستی دانلود کنی) وگرنه پارس آنلاین و شاتل بهترین کیفیت ها رو دارن.
فکر کنم درست کنن.
امروز زنگ زده میگه مرکز مخابراتیتون مشکل داره و فعلا در حال رفعش هستیم ولی معلوم نیست شاید چند روز طول بکشه شاید چند ماه :| شانس ندارم کلا. پینگش هم برام اصلا جالب نیست دو سه ماه دیگه همون پارس آنلاین رو میگیرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر