خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
منم رفتم شاتل سه ماهه 80 گیگ بین الملل گرفتم که سرعتش 4 مگ بود گفتن خط ات کشش نداره رفت رو 2-3 مگ

بعدش برای شبانه شاتل ساعت 1 مودم رو خاموش روشن باید کنم یا خودش اتوماتیک رایگان میشه تا 8 صبح ؟ کسی که از شاتل سرویس داره ممنون میشم راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دیده بان یه طرح جدیدی داره:|
سرعت 4 مگ + 3600 گیگ بین المللی برای 6 ماه + مودم رایگان = 200 هزارتومن
یعنی باید مدیر عامل مخابرات رو با فیبر نوری خفه کردx-(
یکی باید به این ...شرف ها حالی کنه ما اگه فیبر نوری نخواییم باید چیکار کنیم ؟:-w

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
من 40 روزه که دارم از اینترنت مخابرات (سرعت 16 مگ و 175 گیگ ترافیک) استفاده می کنم. تو این مدت مجموع مصرف ترافیک داخلی برای من حتی به 500 مگابایت هم نرسیده. همه لینک های دانلود حجم بین الملل محاسبه میشه حتی اگر نام سایت در لیست منتخب داخلی موجود باشه. این یعنی عملا ترافیک داخلی هیچ استفاده ای نداره. 99% درصد مردم از این مساله خبر ندارن و مخابرات با سواستفاده از این قضیه داره تو روز روشن سر ملت رو با اعداد و ارقام تقلبی کلاه میذاره. متاسفانه چیزی که تو این مملکت بسیار نایابه صداقت و درستکاریه و هر کسی در هر مقامی از هر فرصتی برای کلاهبرداری سواستفاده میکنه و همین مساله باعث شده این کشور با وجود سرمایه های فراوان مدام درجا بزنه.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
من 40 روزه که دارم از اینترنت مخابرات (سرعت 16 مگ و 175 گیگ ترافیک) استفاده می کنم. تو این مدت مجموع مصرف ترافیک داخلی برای من حتی به 500 مگابایت هم نرسیده. همه لینک های دانلود حجم بین الملل محاسبه میشه حتی اگر نام سایت در لیست منتخب داخلی موجود باشه. این یعنی عملا ترافیک داخلی هیچ استفاده ای نداره. 99% درصد مردم از این مساله خبر ندارن و مخابرات با سواستفاده از این قضیه داره تو روز روشن سر ملت رو با اعداد و ارقام تقلبی کلاه میذاره. متاسفانه چیزی که تو این مملکت بسیار نایابه صداقت و درستکاریه و هر کسی در هر مقامی از هر فرصتی برای کلاهبرداری سواستفاده میکنه و همین مساله باعث شده این کشور با وجود سرمایه های فراوان مدام درجا بزنه.
قبل از خریدن دوست عزیز اگه می پرسیدی اینجا دوستان کمکت می کردن...بله حق با شماست اگه کسی ندونه کلاه گشادی سرش میره اگه منطقه تون مسی تخیله کن و برو یک سرویس دهنده دیگه ، با این قیمت و حجم اصلا نمی صرفه از مخابرات گرفت آدم یک مودم سیم کارتی بخره و از اینترنت سیم کارت استفاده کنه خیلی کمتر می افته هم شبانه رایگان داره هم سرعت درست و حسابی همم قطعی نداره من 78 روز دیگه تموم میشه سرویس قبلیم اگه مخابرات درست شد و انحصار برداشته شد که هیچی و گرنه احتمالا میرم سمت اینترنت های سیم کارتی یا هم اینترنت رو می بوسم می ذارم کنار تا وقتی که درست بشه پول زور نمی دم به مخابرات

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
دیده بان یه طرح جدیدی داره:|
سرعت 4 مگ + 3600 گیگ بین المللی برای 6 ماه + مودم رایگان = 200 هزارتومن
یعنی باید مدیر عامل مخابرات رو با فیبر نوری خفه کردx-(
یکی باید به این ...شرف ها حالی کنه ما اگه فیبر نوری نخواییم باید چیکار کنیم ؟:-w
از طریق سایت 195 شکایت کن درسته کاری نمی تونن بکنن حداقل حرفمون رو زدیم من که چند وقت پیش شکایت کردم و کل مطلبشون این بود که سرویس دهنده ها می خوان بدن ولی مخابرات نمی ذاره... فقط خدا لعنت کنه جهرمی رو با این ایده اینترنت غیر حجمی مزخرفش خدا از روی زمین برش دارهx-(

• Like
Reactions: Sam Drake

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,068
نام
محمد حسین
منم رفتم شاتل سه ماهه 80 گیگ بین الملل گرفتم که سرعتش 4 مگ بود گفتن خط ات کشش نداره رفت رو 2-3 مگ

بعدش برای شبانه شاتل ساعت 1 مودم رو خاموش روشن باید کنم یا خودش اتوماتیک رایگان میشه تا 8 صبح ؟ کسی که از شاتل سرویس داره ممنون میشم راهنمایی کنه
ریسک نکن،شده بعضی اوقات مشکل خوردن بچه ها
و اون log ای که میندازه رو اکانت ،گره گشا هست
خاموش و روشن کن تا یه داده بزنه تو مصرفت
که اگه بعدا سیستم اشتباه کرد
داشته باشی ادله برا اثبات

• Like
Reactions: Powerful King

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
اینستا جهرمی:

توضیح در مورد چند سوال مکرر شما عزیزان:
✒در مورد وجود انحصار برای شرکت مخابرات ایران در واگذاری اینترنت خانگی، همانگونه که قبلا عرض کرده بودم با توجه به مصوبه۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات و لزوم اصلاح این رفتار، شرکت مخابرات ایران تا کنون با دو شرکت دیگر به تفاهمات قراردادی رسیده و با ابلاغ آن به استانهای خود شرایط برای خرید سرویس از این شرکتها فراهم شده است. سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر نحوه اجرای این مصوبه نظارت نماید، در صورت وجود مشکل گزارش آن به سامانه۱۹۵ در پیگیری موثر خواهد بود.
✒در تعرفه جدید، مشترکین کم مصرف که پهنای باند بالا نیاز دارند، فاقد انتخاب مناسب هستند. برای رضایت این دسته از کاربران، پیشنهادهایی در حال بررسی است که تلاش میکنیم تا فروردین ماه به نتیجه نهایی برسد.
✒در مورد بهبود کیفیت بازیهای آنلاین، علاوه بر اینکه کیفیت این بازیها مورد پایش دائمی قرار گرفته تا شرایط نسبی فعلی تثبیت گردد، تیمی مشغول به مذاکره و پیگیری هستند تا بهبود مناسبی حاصل گردد‌.
✒در تعرفه جدید، شرکتها موظفند ابتدا از اینکه سرعت مورد تقاضای مشترک قابل واگذاری است اطمینان حاصل نموده و سپس نسبت به دائری اقدام نمایند. دائری سرویس بدون حصول اطمینان از سرعت تخلف است و سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر حسن اجرای مصوبه نظارت نماید
✒در خصوص لیست سایتهای داخلی که نیم بها محاسبه می‌شوند، در مصوبه آمده که کلیه سایتهایی که در درون کشور میزبانی می‌شوند بایستی نیم بها محاسبه گردند. بنابراین لیست پانصد سایت سابق فاقد اعتبار برای محاسبه و شرکتهای ارائه دهنده سرویس موظفند مصوبه را اجرا نمایند...
--------------------------------------------------------
امیدی هست از شر مخابرات خلاص شیم؟

• Like
Reactions: sajadpacc7

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
سلام
من از مخابرات تهران نت 2 مگ با حجم 75 گیگ گرفتم یک ماه به صورت پیش پرداخت .... الان از مدت یکماه سرویسم چند روز گذشته ولی نتم قطع نشده و داخل سایت هم هنوز همون سرویس فعاله و حجمم تموم نشده
تمدید هم نمیتونم بکنم ... کسی از دوستان اینجا سرویسش به این صورت هستش؟ باید صبر کنم حجمم تموم بشه ؟
با 2020 هم تماس گرفتم ... گفتن استفاده کنم تا قطع بشه !!!!!

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
اینستا جهرمی:

توضیح در مورد چند سوال مکرر شما عزیزان:
✒در مورد وجود انحصار برای شرکت مخابرات ایران در واگذاری اینترنت خانگی، همانگونه که قبلا عرض کرده بودم با توجه به مصوبه۲۶۰ کمیسیون تنظیم مقررات و لزوم اصلاح این رفتار، شرکت مخابرات ایران تا کنون با دو شرکت دیگر به تفاهمات قراردادی رسیده و با ابلاغ آن به استانهای خود شرایط برای خرید سرویس از این شرکتها فراهم شده است. سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر نحوه اجرای این مصوبه نظارت نماید، در صورت وجود مشکل گزارش آن به سامانه۱۹۵ در پیگیری موثر خواهد بود.
✒در تعرفه جدید، مشترکین کم مصرف که پهنای باند بالا نیاز دارند، فاقد انتخاب مناسب هستند. برای رضایت این دسته از کاربران، پیشنهادهایی در حال بررسی است که تلاش میکنیم تا فروردین ماه به نتیجه نهایی برسد.
✒در مورد بهبود کیفیت بازیهای آنلاین، علاوه بر اینکه کیفیت این بازیها مورد پایش دائمی قرار گرفته تا شرایط نسبی فعلی تثبیت گردد، تیمی مشغول به مذاکره و پیگیری هستند تا بهبود مناسبی حاصل گردد‌.
✒در تعرفه جدید، شرکتها موظفند ابتدا از اینکه سرعت مورد تقاضای مشترک قابل واگذاری است اطمینان حاصل نموده و سپس نسبت به دائری اقدام نمایند. دائری سرویس بدون حصول اطمینان از سرعت تخلف است و سازمان تنظیم مقررات موظف شده است بر حسن اجرای مصوبه نظارت نماید
✒در خصوص لیست سایتهای داخلی که نیم بها محاسبه می‌شوند، در مصوبه آمده که کلیه سایتهایی که در درون کشور میزبانی می‌شوند بایستی نیم بها محاسبه گردند. بنابراین لیست پانصد سایت سابق فاقد اعتبار برای محاسبه و شرکتهای ارائه دهنده سرویس موظفند مصوبه را اجرا نمایند...
--------------------------------------------------------
امیدی هست از شر مخابرات خلاص شیم؟
اخرش چی شد من نفهمیدم انحصار کی برداشته میشه یا اصلا برداشته میشه اگه برداشته شده با کدوم سرویس دهنده ها تفاهمات انجام شده کی ابلاغ میشه هنوز گنگ و مبهم این حرفش خدا لعنتت جهرمی داشتیم زندگی مون رو می کردیم اگه با همین اوصاف باشه دیگه حیف از مخابرات اینترنت گرفت یک مودم سیم کارتی بخری استفاده کنی با صرفه تره لااقل شبانه داره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,068
نام
محمد حسین
اخرش چی شد من نفهمیدم انحصار کی برداشته میشه یا اصلا برداشته میشه اگه برداشته شده با کدوم سرویس دهنده ها تفاهمات انجام شده کی ابلاغ میشه هنوز گنگ و مبهم این حرفش خدا لعنتت جهرمی داشتیم زندگی مون رو می کردیم اگه با همین اوصاف باشه دیگه حیف از مخابرات اینترنت گرفت یک مودم سیم کارتی بخری استفاده کنی با صرفه تره لااقل شبانه داره
یه سری از شهرها مثلا چند تا از بچه ها گفتن تو نیشابور بعضا اسیاتک میده
میدونم یکیشون اسیاتکه
فن اوا هم قبلا گفته بود امکان ارائه رو بزودی خواهیم داشت
ممکنه اون یکی هم اون باشه
معضل اصلیتر اون دومی هست که باید ببینیم تلاششون چی میشه
مطلب اینه،مصوبات خوبه ولی چون در کشور ما مصوبات و قوانین کاغذ پره ای بیش نیست ،بدرد نمیخوره
و گر نه همین مخابرات که 1 به 4 کرده ،اگه این آخری درست بشه خیلی خوبه.چون هاست خیلی از سایتهای مطرح دانلود رو آسیاتکه و ایرانی میشه دانلود کرد.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
یه سری از شهرها مثلا چند تا از بچه ها گفتن تو نیشابور بعضا اسیاتک میده
میدونم یکیشون اسیاتکه
فن اوا هم قبلا گفته بود امکان ارائه رو بزودی خواهیم داشت
ممکنه اون یکی هم اون باشه
معضل اصلیتر اون دومی هست که باید ببینیم تلاششون چی میشه
مطلب اینه،مصوبات خوبه ولی چون در کشور ما مصوبات و قوانین کاغذ پره ای بیش نیست ،بدرد نمیخوره
و گر نه همین مخابرات که 1 به 4 کرده ،اگه این آخری درست بشه خیلی خوبه.چون هاست خیلی از سایتهای مطرح دانلود رو آسیاتکه و ایرانی میشه دانلود کرد.
من مشهد زندگی می کنم تا نیشابور که راهی نیست :)) ولی حق با شماست تو مملکت ما حرف تا عمل زمین تا اسمون فرقش حرفشو میزنن ولی چندین سال بعد آیا اجرا بشه یا نشه ولی خدا کنه لااقل تا عید درست بشه 8->اگه واقعا اینجور که شما می گید من تو فروردین طرحم تموم میشه این فن آوا خیلی خوبه مخصوصا واسه کسای که دانلودشون زیاد مثل من اگه آسیاتک هم بشه خوبه لااقل اسیا دل رو داره خدا کنه بشه^:)^

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,406
نام
Majid
مطمئن باشید مخابرات به این راحتیا ول کن انحصار نیست :D این طرحای مسخرشو سر انحصاری بودن خطا میندازه به ملت سودشم میبره اگه انحصار از دستش بره مجبور میشه طرحاشو درست کنه تا تو رقابت بمونه.

• Like
Reactions: sajadpacc7

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
سلام
یکی از دوستان که مخابرات داره میتونه بگه با توجه به عکس چقدر از حجم مصرف شده و چقدر مونده؟ سرویس 75 گیگ 2 مگ مخابرات هست از تاریخ 19 دی هم سرویس خریداری شده
خیلی مبهمه گزارش مصرفش
من هم چند بار این سوال رو از پشتیبانی پرسیدم و این طور که متوجه شدم که ترافیک اول هر ماه شارژ میشه و برای بدست آوردن ترافیک باقیمانده باید میزان مجموع مصرف از اول هر ماه تا کنون رو از کل ترافیک تخصیص داده شده کم کنید. فقط باید این نکته رو در نظر داشته باشی که بر خلاف اونچه که به شما گفتن ترافیک شما 75 گیگ نیست بلکه 37 گیگه و شما باید میزان مصرفت رو از 37 گیگ کم کنی تا ترافیک باقیمانده بدست بیاد.
این مسئله که مخابرات حتی اطلاعات ساده ای مثل ترافیک باقیمانده رو نمی تونه در اختیار کاربراش قرار بده نشون میده که چقدر مدیریت و سیستم پشتیبانی در این شرکت غیر رقابتی ضعیفه.

آخرین ویرایش:

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
مطمئن باشید مخابرات به این راحتیا ول کن انحصار نیست :D این طرحای مسخرشو سر انحصاری بودن خطا میندازه به ملت سودشم میبره اگه انحصار از دستش بره مجبور میشه طرحاشو درست کنه تا تو رقابت بمونه.
دقیقا حق با شماست اون موقع کاسه گدایی باید بگیره و بعد خود مخابرات میاد منتمون رو بکشه که طرحاشو بخریم

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
شاید باورتون نشه ولی اکثریت مردم حتی نمی دونن حجم اینترنت یعنی چی، چه برسه بخوان بین شرکت ها مقایسه کنن و بهترینش رو انتخاب کنن. این افراد به اولین جایی که برای گرفتن اینترنت مراجعه می کنن مخابراته بنابراین مخابرات همیشه مشتری های خودش رو خواهد داشت و هیچ گاه نگرانی بابت رقابت با دیگر شرکت ها نخواهد داشت. به خصوص با این اعداد و ارقام گمراه کننده ترافیک داخلی و خارجی که مخابرات به مردم میده حتی متخصصین رو هم گمراه میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر