خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
سلام
در حال حاضر از مخابرات اینترنت دارم. سرعت دانلود نزدیک به 2 مگابایت، قطعیش پایینه و پینگشم بد نیست، داخلی 5ms و تا سرورهای اروپا حدود 160ms. ولی مشکلی که داره اینه که حجم بسیار پایینی نسبت به شرکت های دیگه میده و حجم داخلیشم کاملا برای دانلود بدون استفاده است حتی اگر از سایتهای منتخب داخلی استفاده کنی باز هم از حجم بین الملل کم میشه. به همین دلیل می خوام از شرکت دیگه ای اینترنت بگیرم ولی نگرانیم از اینه که کیفیت پایینتری نسبت به مخابرات داشته باشن و مساله دیگه اینکه چند روز زمان میبره تا شرکت جدید اینترنت رو وصل کنه؟ ممکنه معطلی زیاد داشته باشه؟

بین پیشگامان، شاتل و آسیاتک دوستان کدوم رو پیشنهاد میدن؟ اولویت های من هم به ترتیت:
1- قطعی پایین
2- سرعت
3- پینگ
4- حجم

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
555
نام
Ahmadreza
سلام
در حال حاضر از مخابرات اینترنت دارم. سرعت دانلود نزدیک به 2 مگابایت، قطعیش پایینه و پینگشم بد نیست، داخلی 5ms و تا سرورهای اروپا حدود 160ms. ولی مشکلی که داره اینه که حجم بسیار پایینی نسبت به شرکت های دیگه میده و حجم داخلیشم کاملا برای دانلود بدون استفاده است حتی اگر از سایتهای منتخب داخلی استفاده کنی باز هم از حجم بین الملل کم میشه. به همین دلیل می خوام از شرکت دیگه ای اینترنت بگیرم ولی نگرانیم از اینه که کیفیت پایینتری نسبت به مخابرات داشته باشن و سوال دیگه اینکه چند روز زمان میبره تا شرکت جدید اینترنت رو وصل کنه؟ ممکنه معطلی زیاد داشته باشه؟

بین پیشگامان، شاتل و آسیاتک دوستان کدوم رو پیشنهاد میدن. اولویت های من هم به ترتیت:
1- قطعی پایین
2- سرعت
3- پینگ
4- حجم

سلام. هیچ کدومشون در حد مخابرات پینگ ندارن ولی از نظر حجم و قطع نشدن خیلی از مخابرات بهترن.

وصل شدن سرویس جدید هم بسته به زمانی داره که مخابرات خط شما رو تخیله سرویس کنه. همشون معمولا همون روزی که درخواست میدید وصل میکنن.

از سرویس دهنده هایی که گفتید پیشگامان توی تمام اولویت هایی که نام بردید از بقیه بهتره.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام برای ترکیبی بازی (پینگ خوب) و دانلود (حجم متوسط) کدومو پیشنهاد میکنین؟ دیده بان بیشترین حجمو میده ولی پینگشو شنیدم زیاد جالب نیست.
مخابرات پینگش خیلی خوبه برای منطقه ما اما خب متاسفانه به شدت دزدن

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام برای ترکیبی بازی (پینگ خوب) و دانلود (حجم متوسط) کدومو پیشنهاد میکنین؟ دیده بان بیشترین حجمو میده ولی پینگشو شنیدم زیاد جالب نیست.
من پیشگامان دارم
هم از نظره حجم و پینگ از اونای دیگه بهتره

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
پارس آنلاین،پبشگامان،شاتل،آسیاتک،های وب
اینا از نظر پینگ عالین، بین اینا ا توجه ب سرعتی که میخوای بخری، بالاترین حجم رو انتخاب کن
بسته های اضافی مثل شبانه رایگان یا نیترو یا فشفشه که بعضی هاشون ارائه میدن روهم در نظر بگیر :)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شاتل پورت نداشت تو مرکز مخابراتی. اسیاتک گرفتم

فعلا 4 مگ خریدم چون فاصله از مرکز زیاده بیشتر از 4 یا 6 رو نمیکشه. بعد که وصل کردن زنگ میزنم میگم رو 6 مگ ببندن (آسیاتک اینکارو میکنه) اگه SNR خوب بود با همون 6 ادامه میدم

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
555
نام
Ahmadreza
تجربه 3 هفته من از نت فن آوا:
دانلود بسیار عالی
قطعی نت به هیچ وجه نداشتم و سرعت دانلود هم با توجه به اینکه سرویسم 4Mb بود کمتر از 520KB نرفته.
سرویس شبانه هم هیچ افت سرعتی نداره و از ساعت 2نیم به بعد سرعت تا 800KB هم میاد.

برای کسانی که "فقط" به دنبال دانلود و وب گردی و تماشای ویدیو های آنلاین و استفاده از اپلیکیشن های تماشای آنلاین فیلم و تی‌وی هستند سرویس های فن آوا عالیه.

و اما اصلی ترین معیار من که باعث میشه ماه دیگه تمدید نکنم پینگ هست که به شدت اذیتم کرد.
توی GTA Online که کلا توی سرور های پابلیک نمیشه جوین شد. توی B1 هم نهایتا بشه با یه DNS وارد یکی از سرور های غربی بشید و اصلا قادر به وصل شدن به سرور های شرق آسیا و خاورمیانه نیستید.

تصمیم خودم اینه برم سراغ پیشگامان که امیدوارم از نظر پینگ ناامیدم نکنه.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان کسی از دیده بان یا داتک نت میگیره ؟ اگه کسی هست لطفا یه چندتا تست پینگ و تست تک کانکشن بزاره ممنون میشم :)

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
الان یه هفته اس که پیشگامان طرح 8 مگش رو گرفتم (البته 8 تا 24ـه بسته به کیفیت خط) که 200 گیگ حجم بین الملل داره، سرعتم توی دانلود منیجر 1.5 تا 2 مگه ولی بیشتر اوقات روی 1.8ـه
اگه دیگه نـــرینن به این طرحا واقعا به صرفه شده

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
الان یه هفته اس که پیشگامان طرح 8 مگش رو گرفتم (البته 8 تا 24ـه بسته به کیفیت خط) که 200 گیگ حجم بین الملل داره، سرعتم توی دانلود منیجر 1.5 تا 2 مگه ولی بیشتر اوقات روی 1.8ـه
اگه دیگه نـــرینن به این طرحا واقعا به صرفه شده
8مگ پیشگامان برای 1 ماهه اش هم 42.500 میگیره ؟ یا فقط باید 3 ماه به بالا باشه ؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
8مگ پیشگامان برای 1 ماهه اش هم 42.500 میگیره ؟ یا فقط باید 3 ماه به بالا باشه ؟

فقط ماه اول موقع ثبت نام تخفیف میخوره و میشه 42 تومن از ماههای دیگه همون حالت عادی میشه ، فکر کنم با مالیات یه 54 تومنی بشه

• Like
Reactions: omid_13

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
دوستان کسی از دیده بان یا داتک نت میگیره ؟ اگه کسی هست لطفا یه چندتا تست پینگ و تست تک کانکشن بزاره ممنون میشم :)
دیده بان نت 8 مگ دارم تو منطقه ما پینگ با 4.2.2.2 و 4.2.2.4 بین 160-170 ـه با سرورای روس و چینی و ... ـم همینقد بود البته چند نفر از شهرای دیگه گذاشته بودن که پینگشون 120-140 اینا بود ولی مشهد مال من و رفیقم همینقده.
سرعت دانلود هم تا 1070 کیلوبایت میره تک کانکشنم 950 تا میداد.
از نظر دانلود که من راضیم بنظرم بهترین شرکته 1 ترا کامل بین الملل میده 41 تومن سرعتشم اصلا افت نداره، اما پینگش برا کسایی که خیلی اهل آنلاینن زیاد جالب نیست و شرکتای بهتری هستن ( البته شنیدم طرح گیمینگم داره اما سرعتو کم میکنن )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر