خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
"تو مرفه بی دردی درک نمی‌کنی."
یا
"من تا ماه پیش 20 تومن میدادم و با فرمول خودم می‌تونستم ماهی 10 ترابایت دانلود شبانه داشته باشم."
ماهی 10 ترابایت؟ داداش رحم کن خدایی. خداییی این تعرفه هایه جدید برا ما که عالی شده. والله نمیدونم شما ماهی 10 ترا چی میکنی. فکر کنم هرچی میبنی دانلود میکنی نه|؟
در ضمن. هر شب تا صبح دانلود کنی نمیشه ماهی 10 ترا گرفت که
در ضمن اگه ماهی 80 تومن خرج باعث میشه من بشم مرفه بی درد. این نتو ببیند بورو یه فکری به حال زندگیت کن فردا 80 تومن داسته باشی برا 1 ماه خرج کنی. 80 تومن برات سنگینی نکنه

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
ماهی 10 ترابایت؟ داداش رحم کن خدایی. خداییی این تعرفه هایه جدید برا ما که عالی شده. والله نمیدونم شما ماهی 10 ترا چی میکنی. فکر کنم هرچی میبنی دانلود میکنی نه|؟
در ضمن اگه ماهی 80 تومن خرج باعث میشه من بشم مرفه بی درد. این نتو ببیند بورو یه فکری به حال زندگیت کن فردا 80 تومن داسته باشی برا 1 ماه خرج کنی. 80 تومن برات سنگینی نکنه
داداش منظور دوستمون اینه که قبلا مثلا من نوعی دو ساله می گرفتم 80 تومن با شبانه رایگان ولی الان اگه بخوای اینترنت خوب بگیری با سرعت خوب ماهی 80 تومان میشه که در سال با گیگ اضافه بخری میشه حول حوش 1 تومن قبلا سرعت باز بود ولی الان بری یک مگ یا دو مگ بگیری یعنی دای لاپ

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
لطفا کلمه sarcasm رو در گوگل جستجو کن و سپس در پست ایشون تامل کن:D

• Like
Reactions: J. Constantine

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
توی انجمن همسایه از دیده بان نت سرویس گرفته بودند ولی ازش راضی نبودند.

اینجا هم بعید میدونم کسی اعتماد کنه و ازش سرویس بگیره.

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
دانلودری یا انلاین بازی؟
اولا ببین تو منطقتون کدوم بهتره
مشخص کن چقدر حجم میخوای و دانلودهات چی هست
و مبلغ پرداختی ماهیانه

من بیشتر دانلود میکنم اونم فیلم
خودم اینترنت رایتل دارم بسته یکساله و ازش خیلی راضی ام
ولی توی خونمون آنتن دهیش افتضاحه

با توجه به توضیحات دوستان های وب رو انتخاب کردم

البته اگه ظرفیت داشته باشن و تایید بشه. چون انگار سمت ما مشترکای همه ISP ها تکمیله!!!

• Like
Reactions: mahan.bs

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
داداش منظور دوستمون اینه که قبلا مثلا من نوعی دو ساله می گرفتم 80 تومن با شبانه رایگان ولی الان اگه بخوای اینترنت خوب بگیری با سرعت خوب ماهی 80 تومان میشه که در سال با گیگ اضافه بخری میشه حول حوش 1 تومن قبلا سرعت باز بود ولی الان بری یک مگ یا دو مگ بگیری یعنی دای لاپ
داداش شما با نت چی کار میکند؟ یه ترابیات حجم دارن میدن. به فکر گیگ اضافه هستید؟

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
داداش شما با نت چی کار میکند؟ یه ترابیات حجم دارن میدن. به فکر گیگ اضافه هستید؟
عزیز بازم متوجه منظورم نشدی می گم منظور این دوستمون اینه که ماهی 80تومن در سال میشه 960 هزار تومان بعد منم گفتم که قبلا با 80 تومن می شد دوساله یا یک ساله با شبانه گرفت ولی الان باید ماهانه 80 تومن بدی.بعد در رابطه با خودم شاید در سال سه چهار تا بازی دانلود کنم و ماهی هم حداقل چندتا فیلم و سریال اونم بستگی به فیلمش و سریالش داره الانم که بازی های جدید که اومده کرک نشده پس عملا دانلودم فعلا کم و معطوف به چندتا فیلم و سریال میشه

• Like
Reactions: IMANOKA

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا من نمیدونم چرا یک سری هر کاری میشه ایراد میگیرن
اتفاقا خیلی این طرح جدید خوبه
ببینید هر طرحی واسه یک سری مزایا داره واسه یک سری معایب اکثر جامعه الان با این طرح ها کارشون راه میفته
به شخصه نت نامحدود 512 داشتم با سرعت 64 کاکه الان شده 8 مگ با سرعت 1024
خب من که راضیم
و اینکه یک سری مینالن میگن 50 زیاده
خدایی 50 تومن پول یک باک بنزینه دیگه ماهی 50 تومنم سنگینه؟
حالا حتما نیازی نیست 16 مگ بخرید 80 تومن ولی 50 تومن واقعا منصفانست و ماهی 90 الی 400 گیگ بر اساس isp ها میدن
نمیگم عالی شده ولی خیلی خیلی خیلی از طرح های قبلی بهتره

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
سلام دوستان.
سرویس الانم دو مگ شاتله ولی غیر حجمی نیست و قدیمیه و هر چقدر خط کشش داشته باشه سرعت دارم.
من با idm با سرعتی حدود یک مگو سیصد کیلو دانلود میکنم.
اون سرویسی که باید انتخاب کنم چی میشه حدودا؟4 مگو باید انتخاب کنم یا بیشتر ؟؟؟کلا سر در نمیارم.لطفا راهنمایی کنید.

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
سلام دوستان.
سرویس الانم دو مگ شاتله ولی غیر حجمی نیست و قدیمیه و هر چقدر خط کشش داشته باشه سرعت دارم.
اون سرویسی که باید انتخاب کنم چی میشه حدودا؟4 مگو باید انتخاب کنم یا بیشتر ؟؟؟کلا سر در نمیارم.لطفا راهنمایی کنید.
16 مگ میشه 2 مگ سرعت دانلود ، 10 مگ بگیر

• Like
Reactions: big mama jan

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام دوستان.
اگه اینجوریه سرویس شما 10 مگه(یا شاید بیشتر گرفتید خططتون کشش نداشته)
یا 8 مگ بگیرید یا 16 مگ (به 8مگ نزدیکتره سرعتتون)

• Like
Reactions: big mama jan

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تو کلاً وظیفۀ الهی، شرعی و ملیت اینه که از طرحهای جدید دفاع کنی دیگه؟
نه ضریب هوشی کافی برای درک دو پهلو گویی رو داری و نه دید تونلیت بهت اجازه میده بقیۀ پستها رو ببینی، با فکر بسته و معدۀ آزاد باید هر چی که در نکوهش طرحهای جدید می‌بینی، بدو بدو بیای پست بدی.
80 تومن به طور کلی هیچی نیست ولی واسه یه کارگر، 10 درصد از درآمد ماهانه‌شه.
حالا تو که این 80 تومن رو بابات میده چی میگی این وسط؟ با کی کار داری؟
==
راستی یادمم رفت بهت بگم این وزیر تا حالا که ظاهرا خوب بوده و گفته از فیلترینگ اصلا استفاده نمیکنیم، راستش من های وبم چند روزه یوتیوبم بدون فیلتر باز میشه دوستان های وب دار هم تو همین جا گفتن نمیدونم قضیه چیه:Dخواستی اسکرینم واست میفرسم:D
من باب اینکه دستش به دکمۀ فیلت رینگ نمی‌خوره، امروز جای دیگه‌ش خورده به اون دکمه.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
تو کلاً وظیفۀ الهی، شرعی و ملیت اینه که از طرحهای جدید دفاع کنی دیگه؟
نه ضریب هوشی کافی برای درک دو پهلو گویی رو داری و نه دید تونلیت بهت اجازه میده بقیۀ پستها رو ببینی، با فکر بسته و معدۀ آزاد باید هر چی که در نکوهش طرحهای جدید می‌بینی، بدو بدو بیای پست بدی.
80 تومن به طور کلی هیچی نیست ولی واسه یه کارگر، 10 درصد از درآمد ماهانه‌شه.
حالا تو که این 80 تومن رو بابات میده چی میگی این وسط؟ با کی کار داری؟
==

من باب اینکه دستش به دکمۀ فیلت رینگ نمی‌خوره، امروز جای دیگه‌ش خورده به اون دکمه.
جای دیگش :))=))....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر