خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
آقا تو رو خدا صحبت خارج رو نکنیم بهتره ! >:/

اینجا :
Speedtest Global Index – Monthly comparisons of internet speeds from around the world

نوشته که رتبه بسیار شکوهمند 105 رو در جهان داریم. :D

تازه متوسط سرعت اینترنت در ایران رو 10.28 مگابیت بر ثانیه معرفی کرده که مطمئنا از این رقم کمتره. [-(

چون توی کشورهای دیگه به این صورت نیست که اشتراک بصورت 1 به 10 و 1 به 8 و 1 به 16 باشه. از این کلاهبرداری ها فقط تو ایران داریم. :-q

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ps42014 and pbgame

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,949
نام
malek
.................. جاست وزیر ارتباطات ایران :)):))
کلا عادت داری به رمان نویسی :) عین فروم pes18
از یه طرف میگی اینا عمدا خواستن سرعت آپلود و دانلود رو کم کنن و از طرف دیگه میگی بهترین روش در حال حاضر 4G هست.یعنی دوگانگی.الان عقب ماندگی تجهیزات رو به چیزای بی ربت ربتش میدی.شما اگه امکانات مخابراتیتون جواب بده ۱ گیگابیت هم بهتون میدن.خداییش تعرفه های جدید هم خیلی بعتر شده نسبت به قبل.قبلا فقط حجم فروشی داشتن و سرعت رو واسه همه باز گذاش بودن که ۳ روز نشده بری حجم بخری.قبلا مخابرات طرح داشت ۸ مگابیت ۳ گیگ حجم!!!!!! ۲۵ تومن.یعنی فردای روز خرید سرویس باید حجم میخریدی.شما سر ماه این حجمهای اضافی رو نمیاری کنار هزینه اینترنتت مشکل همینه.انصافا بعد این طرح های جدید کیفیت اینترنت هم بهتر شده.من طرفدار کسی یا چیزی نیستم اما شرایط نت الان مملکت خیلی خیلی بهتره نسبت به قبل

kendrick

کاربر سایت
Nov 9, 2014
25
اینجا :
Speedtest Global Index – Monthly comparisons of internet speeds from around the world

تازه متوسط سرعت اینترنت در ایران رو 10.28 مگابیت بر ثانیه معرفی کرده که مطمئنا از این رقم کمتره. [-(

چون توی کشورهای دیگه به این صورت نیست که اشتراک بصورت 1 به 10 و 1 به 8 و 1 به 16 باشه. از این کلاهبرداری ها فقط تو ایران داریم. :-q

قبل این ماجرای نت غیر حجمی سرعت رو باز میزاشتن واسه همه تا مشتری راه به راه حجم بخره ، دلیل نشون دادن سرعت متوسط ایران 10Mb هم همینه! من خودم خطم تا 20Mb کشش داشت رو همون بسته بودن!
ماجرای اشتراک 1 به 10 یا 1 به 8 و 16 دیگه چیه ؟ اگه منظورتون Mb به MB ـه که همه جای دنیا به Mb ـه دوستان تو همین تاپیک بار ها گفتن حتی وزیر هم تو پیج اینستاش اینو توضیح داده
اینم چندتا نمونه خارجی :
Plans and Prices - US Internet
High Speed Internet Services Provider Verizon | DSL & Fios®

Mb = مگابیت , MB = مگابایت

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
اینجا :

خب اون موقع تا کشش خط میزاشتن باز ولی بین 8 نفر تقسیم میکردن، الان دیگه همون سرعت رو بهت میدن و دیگه اشتراک 1 به 1 هست!!!
زنگ بزنید پشتیبانی شرکتا هم بپرسید ،من خواستم سرویس بگیرم نوشته بود اشتراک 1 به 1:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,949
نام
malek
این قضیه ۱ به ۸ هم یه چیز کاملا علمی و منطقی هست.
الان تو یه خانواذه ۸ نفری اگه ملت بخوان از یه در رد بشن به نا به منطق شما باید همه درهای خونه ۴ متر باشه تا همزمان همه بتونن رد بشن.ولی تو واقعیت ۱ متره.فردا برید جلوی نظام مهندسی بست بشینید :)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
الان تو یه خانواذه ۸ نفری اگه ملت بخوان از یه در رد بشن به نا به منطق شما باید همه درهای خونه ۴ متر باشه تا همزمان همه بتونن رد بشن.ولی تو واقعیت ۱ متره.فردا برید جلوی نظام مهندسی بست بشینید :)
:):)
موندم چی بگم!!!

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
قبل این ماجرای نت غیر حجمی سرعت رو باز میزاشتن واسه همه تا مشتری راه به راه حجم بخره ، دلیل نشون دادن سرعت متوسط ایران 10Mb هم همینه! من خودم خطم تا 20Mb کشش داشت رو همون بسته بودن!
ماجرای اشتراک 1 به 10 یا 1 به 8 و 16 دیگه چیه ؟ اگه منظورتون Mb به MB ـه که همه جای دنیا به Mb ـه دوستان تو همین تاپیک بار ها گفتن حتی وزیر هم تو پیج اینستاش اینو توضیح داده
اینم چندتا نمونه خارجی :
Plans and Prices - US Internet
High Speed Internet Services Provider Verizon | DSL & Fios®

Mb = مگابیت , MB = مگابایت

آمار 10Mb که در لینک سایت speedtest بود مربوط به زمان قاجار نبود. =P~:D بالای سایت نوشته که آمار ماهانه است و مربوط به نوامبر 2017 است. حالا آمار دسامبر 2017 هم بزودی میاد و قضیه بهتر براتون مشخص میشه.

ماجرای اشتراک 1 به 10 یا 1 به 8 هم مربوط به سرویس های مخابرات میشد که دقیقا از همون ادبیات توی سایت خودش استفاده میکرد و یک سرویس رو بین 8 تا 10 نفر تقسیم میکرد و همچنان هم داره میکنه (با توجه به کامنت کاربر gamer1999) و ضمنا بحث بنده هیچ ارتباطی به Mb و MB نداشت. <):)

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,111
شما حتما درخواست بده با این درجه از هوش و قدرت تحلیل تو ناسا استخدامت کنن
هدر داری میری اینجا

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,949
نام
malek
شما حتما درخواست بده با این درجه از هوش و قدرت تحلیل تو ناسا استخدامت کنن
هدر داری میری اینجا
من لازم نیست برم ناسا فقط شما یه سر به نهضت سوادآموزی بزنی بد نیست.طرف فرق بایت و بیت رو نمیدونه شده واسه ما تحلیلگر مخابرات.
این نسبت ۱ به ۸ یا هر چی هم کاملا متغیره و بستگی به میانگین اوج ترافیک باند داره.قبلا ۱ به ۸ بود الان کمتر شده.هیچ بشری تو مملکت هم نمیتونه الان بیاد بگه به من یک هشتم سرعت سرویسم رو میدن.شاید توی روز چند دقیقه این شرایط پیش بیاد ولی در مجموع خیلی کم اتفاق میفته

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
هیچ بشری تو مملکت هم نمیتونه الان بیاد بگه به من یک هشتم سرعت سرویسم رو میدن.

پس این کاربر از نظر شما بشر نیست؟ :))

در مورد "طرف فرق بایت و بیت رو نمیدونه شده واسه ما تحلیلگر مخابرات." هم مشخص کن که منظورت کی بوده. :-?

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,949
نام
malek
پس این کاربر از نظر شما بشر نیست؟ :))

در مورد "طرف فرق بایت و بیت رو نمیدونه شده واسه ما تحلیلگر مخابرات." هم مشخص کن که منظورت کی بوده. :-?
صحبت شما هم ربطی به بایت و بیت نداشت که بخام در موردش نظر بدم.ادبیاتت رو هم درست کن آقای محترم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
gkhj78qbxmce.png

پیشنهادهای جذاب و هیجان‌انگیز شاتل به مناسبت یلدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر