خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
دلیل نداره بیا دروغ بگن،
میتونن بگن همینه که هست 5 تومن دارید میدید ما بهتون 200 گیگ شبانه داریم میدیم از خداتون باشه
وقتی خودشون بارها تو تلگرام و اینستاگرامشون میگن بعد اتمام بازم شارژ میشه حرفشون رو باید قبول کرد
مگه اینکه خلافش تو این یه ماه اثبات بشه
داداش اینا اگه خیلی دلسوز بودن ما وضعمون این نبود، مطمین باش پارس انلاین به فکر مشتری هاش نیس اینام همه خر کردنه مردمه...
اتفاقا دلایل خیلی زیادی هم واسه دروغ گفتن هست واللا من تا حالا جز کتمان حقیقت و دروغ از این ای اس پی ها ندیدم

• Like
Reactions: Ps42014

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
یه سوال، سرعت 8 مگابیت تا 400-500 کیلوبایت سرعت میده؟ چون قبلا که پارس آنلاین تا 16 مگابیت باز میذاشت کشش خط من پایین بود و نهایت سرعت 400-500 کیلوبایت میرفت. الان اگه 8 مگ بگیرم اینقدر سرعت میره؟
کشش خطم هم اینقدره:
8a6h9t8ozw3x.png

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
یه سوال، سرعت 8 مگابیت تا 400-500 کیلوبایت سرعت میده؟ چون قبلا که پارس آنلاین تا 16 مگابیت باز میذاشت کشش خط من پایین بود و نهایت سرعت 400-500 کیلوبایت میرفت. الان اگه 8 مگ بگیرم اینقدر سرعت میره؟
کشش خطم هم اینقدره:
سرعت ۸مگ میشه ۱مگ
خطتون تا ۱۰ مگ میکشه

• Like
Reactions: RedShift

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
خیر سرم ۱۶ مگ مخابرات گرفتم خط هم رو ۱۸ بستن ولی بیشتر از ۲۰۰-۳۰۰ تا سرعت نداره :-/
زنگ بزن پشتیبانی ، منم های وبم 2مگ گرفتم 100 کیلوبایت بهم سرعت میداد زنگ زدم درستش کردن، اگه دیدی پشتیبانی میپیچونه یا حالیش نیست فردا برو مخابرات حضوری.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ممنون.
ولی چرا پارس آنلاین تا 16 باز میذاشت 400-500 بیشتر نمیداد؟ پینگ هم تا 150 میکشید!
خاهش
به ۱۹۵ شکایت کنید
الان طبق قانون باید سرعتتون همون سرعت خریداری شده باشه
الان دستمون بازه برای این کار

• Like
Reactions: RedShift

x410xDragon

کاربر سایت
Dec 5, 2017
5
نام
شیرین
کسی سرویس جدید از پارس آفلاین خریده؟ سرویس 55 تومنی خریدم که سرعت 8 مگ هست و 300 گیگ برای روزانه ترافیک داره و 160 گیگ برای شبانه.

وقتی که سرویس رو خریدم تقریبا نیم ساعت بعدش توی سایتشون رفتم تا ترافیک رو چک کنم که ترافیک رو 150 گیگ زده. این الان طبیعیه؟ مگه من 300 گیگ نخریدم؟ چرا نصف شد؟

البته میدونم که نصف ترافیک برای بین الملله ولی توی سایت چرا راجع به اون نصف دیگه هیچی ننوشته؟ نکنه شرکتش بعدا ادعا کنه که من ترافیک داخل و خارجم در مجموع 150 گیگه؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
کسی سرویس جدید از پارس آفلاین خریده؟ سرویس 55 تومنی خریدم که سرعت 8 مگ هست و 300 گیگ برای روزانه ترافیک داره و 160 گیگ برای شبانه.

وقتی که سرویس رو خریدم تقریبا نیم ساعت بعدش توی سایتشون رفتم تا ترافیک رو چک کنم که ترافیک رو 150 گیگ زده. این الان طبیعیه؟ مگه من 300 گیگ نخریدم؟ چرا نصف شد؟

البته میدونم که نصف ترافیک برای بین الملله ولی توی سایت چرا راجع به اون نصف دیگه هیچی ننوشته؟ نکنه شرکتش بعدا ادعا کنه که من ترافیک داخل و خارجم در مجموع 150 گیگه؟

300 گیگ داخلی = 150 گیگ خارجی
توی پنل وقتی 1 گیگ داخلی استفاده کنید ، از ترافیک شما 500 مگ کم میکنه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,020
نام
محمد حسین
داداش اینا اگه خیلی دلسوز بودن ما وضعمون این نبود، مطمین باش پارس انلاین به فکر مشتری هاش نیس اینام همه خر کردنه مردمه...
اتفاقا دلایل خیلی زیادی هم واسه دروغ گفتن هست واللا من تا حالا جز کتمان حقیقت و دروغ از این ای اس پی ها ندیدم
تا یه چند وقت دیگه معلوم میشه،اگه گرفتن و بقیه بعد اتمام حجم شبشون دوباره شارژ شد که معلوم میشه راست گفتن
هیچ گر به ای محضض رضای خدا موش نمیگیره ،اینو میدونم
ولی پارس چون در قیاس با اسیاتک و شاتل لند کمبود vod داره مجبوره با شبانه مشتری جذب کنه

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
ساپورت پارس آفلاین هم همش میگه dns عوض کن.فرقی نداره چه مشکلی باشه . یکی از ساپورتهای پیشگامان کُلاً نمیدونست لینک سایتشون چیه,از من میپرسید /:)
پشتیبانی شاتل که اینجوری شده دیگه:
- سلام خسته نباشید
+ مشکل سراسریه، سلام بفرمایید:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

داداش سرعت دانلودت تغيير نكرده با سرويس جديد؟

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
تا یه چند وقت دیگه معلوم میشه،اگه گرفتن و بقیه بعد اتمام حجم شبشون دوباره شارژ شد که معلوم میشه راست گفتن
هیچ گر به ای محضض رضای خدا موش نمیگیره ،اینو میدونم
ولی پارس چون در قیاس با اسیاتک و شاتل لند کمبود vod داره مجبوره با شبانه مشتری جذب کنه
دقیقا همینو میگم منم، من نمی گم همچین چیزی رو نمی دن و شارژ نمی کنن... ولی میگم با این وجود همچنان اصل قضیه مشکل داره و کل نت داغونه و با یه شارژ شبانه درس بشو نیست... اینا بخوان کمک فنرو تعمیر کنن میزنن لاستیک و پنچر می کنن

x410xDragon

کاربر سایت
Dec 5, 2017
5
نام
شیرین
داداش سرعت دانلودت تغيير نكرده با سرويس جديد؟

اتفاقا شدیدا افت کرده. توی سرویس قبلی 1.3 مگ بود ولی الان 50 کیلو شده.

چند بار زنگ زدم و همش توی نوبت بودم و نفر 17 ام و 20 ام و غیره بودم.

صبر می کنم تعداد زنگ ها کمتر بشه و بعدش تماس میگیرم و ماجرا رو پیگیر میشم تا ببینم شرکت "دزد آفلاین" داره چکار میکنه دقیقا :|:-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر