خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
توفیر 10 کیلو و 50 کیلو 40 کیلوبایته
هیچ طرحی بی ایراد نیست ،شما چک کن شاید شاتل هم داد برات
و بالا 10 تومن همون سرویس قبلیتو بتونی بگیری
______
این سرویس ایراد بزرگش برای دانلودرهای حجیمه
که باید دید در دراز مدت چه اتفاقاتی میوفته
عزیز چا متوجه نیستی این طرحشون کلا از پایه مشکل داره من نمیگم نظرسنجی مشخصه دیگه وقتی من با ماهی 25 ت راضی بودم چرا بیام ماهی 45 بدم؟ پول زوره خداشاهده..یعنی چی فکر میکردیم چی شد بعیدم هست درست بشه..

• Like
Reactions: IMANOKA and Sony+

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
عزیز چا متوجه نیستی این طرحشون کلا از پایه مشکل داره من نمیگم نظرسنجی مشخصه دیگه وقتی من با ماهی 25 ت راضی بودم چرا بیام ماهی 45 بدم؟ پول زوره خداشاهده..یعنی چی فکر میکردیم چی شد بعیدم هست درست بشه..
پایه طرح مشکل نداره و کاملا به روزه:
1.تو دنیا هم سرعت میفروشن و نه حجم ،اما با این تفاوت که سرعتهای اونها بالاست
2.مصرف ما خیلی بالاست چون کپی رایت نداریم و فرت و فرت تو کار دانلودیم
را حل هم داری شما با همون قیمت که بری شاتل
ولی تو همین فروم هم کسایی داریم که راضی بودن
تو افرادی که پیش من میان میشه گفت 70 به 30 راضی بودن
چون افرادی که دانلودر شبانه هستن نسبت به کل جامعه خیلی رقم پایینیه
در طول زمان با جا افتادنش طرحهای متنوع هم عرضه میشه
الان جشنواره اومده و همه شرکتها میزنن و گر نه قدیم جشنواره ای نبود بعضا میشد برای یکسال تا 900 و حتی 1 میلیون پول دادم
این هم زمان بگذره بهتر میشه و با افزایش سرعت اینترنت و رو آوردن به vdsl و فیبر و تانوما و کاهش قیمتشون کم کم این طرح هم درست میشه
برای درست شدن یک اشتباه (که طرحهای قدیمی بود) باید جمعیتی قربانی بشن

• Like
Reactions: mhgh40

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
دوستان شاتلی یک سوال:
من الان سرویس جدید ۲۵ گیگ ۵۱۲ خریدم، و حجم آستانه رو ۱۲.۵ گیگ همونطور که تو عکس میبینید نشون داده، یعنی ۱۲.۵ گیگ دیگه داخلی هست درسته؟ حالا سوالم اینا اگه واقعا مثلا از سایتی مثل شاتل لند دانلود کنم هیچی نباید از این ۱۲.۵ کم شه درسته؟ یعنی اون حجم باقیمانده اخر که زده ۱۱.۴۸ باید ثابت بمونه؟ تست کرده کسی؟
2f2a818afb7085821fc6f94564495e9a.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
دوستان شاتلی یک سوال:
من الان سرویس جدید ۲۵ گیگ ۵۱۲ خریدم، و حجم آستانه رو ۱۲.۵ گیگ همونطور که تو عکس میبینید نشون داده، یعنی ۱۲.۵ گیگ دیگه داخلی هست درسته؟ حالا سوالم اینا اگه واقعا مثلا از سایتی مثل شاتل لند دانلود کنم هیچی نباید از این ۱۲.۵ کم شه درسته؟ یعنی اون حجم باقیمانده اخر که زده ۱۱.۴۸ باید ثابت بمونه؟ تست کرده کسی؟
2f2a818afb7085821fc6f94564495e9a.jpg
جدا نیستن
شما 12.5 گیگ حجم داری کلا،اگه داخلی استفاده کنی نصف میزان دانلود شده حجم کم میشه ولی اگه از خارجی باشه معادل حجم مصرفیت کم میشه
برا شاتل لند هم باید 10 تومن بدی بخری
سرعت دانلودت چنده

• Like
Reactions: Destro and amooei

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
جدا نیستن
شما 12.5 گیگ حجم داری کلا،اگه داخلی استفاده کنی نصف میزان دانلود شده حجم کم میشه ولی اگه از خارجی باشه معادل حجم مصرفیت کم میشه
سرعت دانلودت چنده
پس چرا اسم سرویس ۲۵ گیگ بود وقتی خریدم؟!
سرعت دانلودم ۵۰-۶۴

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
جدا نیستن
سرعت دانلودت چنده
الان داخل سایتشون هم اسمش سرویس ۲۵ گیگ هست، پس این عدد ۲۵ چیه زدن دقیقا؟! عجب گیری افتادیم از این همه مسخره بازی
15cb40dd1e9bc3f462e973cef2b01b5f.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین
الان داخل سایتشون هم اسمش سرویس ۲۵ گیگ هست، پس این عدد ۲۵ چیه زدن دقیقا؟! عجب گیری افتادیم از این همه مسخره بازی
15cb40dd1e9bc3f462e973cef2b01b5f.jpg
25 گیگ وقتی 12.5 رو ضربدر دو کنی میشه 25
بالا هم گفتم تو داخلی هر 1 گیگ 0.5 گیگ حساب میشه
پس اگه کل مصرفتو داخلی کنی میشه 25

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
25 گیگ وقتی 12.5 رو ضربدر دو کنی میشه 25
بالا هم گفتم تو داخلی هر 1 گیگ 0.5 گیگ حساب میشه
پس اگه کل مصرفتو داخلی کنی میشه 25
خب پس من درست گفتم که اگه از داخلی استفاده کنم ازین مقدار نباید عادی کم بشه باید نصف کم بشه
حالا سوالم این بود کسی تست کرده واقعا اینطوره؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

کپی رایت و دانلود زیاد چه ربطی دارن آخه ، اگه اینطور بود که مصرف کشورهای پیشرفته که کپی رایت هم دارن باید خیلی کم می بود! دانلود های حجیم لزومن به بحث عدم کپی رایت مربوط نمیشه! نمونه اش هم خیلی از ما که میریم با این قیمت ها بازی رو قانونی از استورها میخریم و 50-60 گیگ باید دانلود کنیم یا آپدیت حجیم بازی ها
تازه اون نبود کپی رایت هم که تقصیر کاربران نیست!
همه ی اینا رو بذارید در کنار بحث شیلترینگ غیر همسان!

Sent from my iPhone using Tapatalk

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
حرف شما 10 سال پیش درست بود، نه الان که PC Gamer ها همه بازی هاشون دیجیتالیه و کنسول گیمر ها هم اگه فیزیکی باشه 10-20 گیگ آپدیت رو می خوان حتما. اتفاقا مصرف ما خیییلی کمه چون نه یوتیوب می ریم، نه اسپاتیفای استفاده می کنیم و نه نتفلیکس:D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,325
نام
مهدی
الان اگر ترافیک جداگانه خریداری کنیم هم نصف میشه؟؟؟~X( یعنی اگر تا قبل 10 آذر که این طرح ها اجرا شه با صد هزار تومن بهمون 50 گیگ میدادن الان با صد هزار تومن بهمون 25 گیگ میدن؟؟x-(x-(x-(

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,325
نام
مهدی
خب پس من درست گفتم که اگه از داخلی استفاده کنم ازین مقدار نباید عادی کم بشه باید نصف کم بشه
حالا سوالم این بود کسی تست کرده واقعا اینطوره؟
ببین هم اون 25 گیگ رو برات نصف کردن هم اون 12.5 که بهت دادن رو بخوای فقط داخلی استفاده کنی بازم ازش نیم بها کم میکنن.عملا چجور باید به من و تو بفهمونن اینترنت رو گرون کردیم که دیگه توی اینترنت نرید یوقت به بیداری و آگاهی نرسید؟؟؟؟

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
ببین هم اون 25 گیگ رو برات نصف کردن هم اون 12.5 که بهت دادن رو بخوای فقط داخلی استفاده کنی بازم ازش نیم بها کم میکنن.عملا چجور باید به من و تو بفهمونن اینترنت رو گرون کردیم که دیگه توی اینترنت نرید یوقت به بیداری و آگاهی نرسید؟؟؟؟
مشکل اینه سود عظیمی از ابتدا درین بازار اینترنت فروشی راه افتاد و دیگه سیستم فربه ای که ازش بوجود اومده نمیتونه تن به استانداردها و معیارهای دنیا و کلا انصاف بده، در نتیجه همواره چند صد سال عقب تر می خزیم نه که حتی همپای دنیا باشیم حالا اینا دم از جهش هم میزنن!!!

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر