خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
من یه سوالی دارم در مورد حجم اضافه. ممنون میشم جواب بدین
حجم رو گفتن گیگی 2000 تومن درست. حالا من 1000 گیگ بخوام بخرم هم باید دو میلیون تومن بدم؟ قبلا که گیگی 3600 بود فقط 1 گیگ 3600 بود.. اگه گیگ زیاد میخریدی تقریبا گیگی 1700-1800 میوفتاد. الانم اونجوریه یا نه؟
ببنید شما باید برای 1000 گیگ همون 2 میلیون رو هزینه کنید و دیگه تخفیف نداره اما اینم در نظر بگیرید که شما اگر 1000 گیگ بخرید و فقط از سایت های داخلی دانلود بگیرید، میتونید تا 2000 گیگ استفاده کنید. یعنی شما عملا 2 میلیون میدین اما میتونین تا 4 میلیون استفاده کنین.

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
شاتل دیگه به درد گیم‌ نمیخوره...
منتظرم ببینم پارس انلاین چه میکنه
سرویسا تنوعشون کمه،مثلا من حجم در حد 30 گیگ میخام ولی سرعت بالا!نیست همچین سرویسی

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
30328654557566463262.png

• ارائه سرویس های با هدیه شبانه به قوت خود ادامه خواهد داشت.

اگه شبانه داشته باشه که عالی برای من!! پینگ خوب+حجم100گیگ+شبانه

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
ببنید شما باید برای 1000 گیگ همون 2 میلیون رو هزینه کنید و دیگه تخفیف نداره اما اینم در نظر بگیرید که شما اگر 1000 گیگ بخرید و فقط از سایت های داخلی دانلود بگیرید، میتونید تا 2000 گیگ استفاده کنید. یعنی شما عملا 2 میلیون میدین اما میتونین تا 4 میلیون استفاده کنین.
خب حالا یه سوال. الان شما 8 مگ 225 گیگ دارین میدین 50 هزار تومن. حالا با مالیات و ... فرض کنیم 60 تومن. یعنی گیگی 266 تومن. برای یه کسی مثل من که وسط ماه گیگش تموم میشه، چه توجیهی داره که حجم اضافه بخرم به جای اینکه مستقیما سرویسمو تمدید کنم؟
گیگ داخلی هم که ارزشی نداره. من خودم حتی اگه خدای نکرده یه روزی زبونم لال از سایتای در پیت ایرانی مثل اپارات بخوام استفاده کنم با چیز پی ان میرم که خارجی حساب میشه. خیلی برام جالبه که اینقدر داره روش مانور داده میشه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد

سایتای داخلی توی اون لیست 500 تایی اصلا روی هم رفته 2000 گیگ اطلاعات دارن که این دوستمون بتونه تا 4 میلیون استفاده کنه ؟! :|

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
خب حالا یه سوال. الان شما 8 مگ 225 گیگ دارین میدین 50 هزار تومن. حالا با مالیات و ... فرض کنیم 60 تومن. یعنی گیگی 266 تومن. برای یه کسی مثل من که وسط ماه گیگش تموم میشه، چه توجیهی داره که حجم اضافه بخرم به جای اینکه مستقیما سرویسمو تمدید کنم؟
عزیز هیچ توجیحی نداره. شما میتونی هر زمان که خواستی مجددا دوره ت رو تمدید کنی و اصلا گیگ اضافه نخری. این گیگ اضافه برای اشخاصی هست که نمیخوان زودتر از موعد سرویسشون رو تمدید کنن.
سایتای داخلی توی اون لیست 500 تایی اصلا روی هم رفته 2000 گیگ اطلاعات دارن که این دوستمون بتونه تا 4 میلیون استفاده کنه ؟! :|
عجب سوالایی میپرسی :)) شاید یکی بخواد یه فیلم رو 10 بار دانلود کنه. شاید اصلا یکی کافی نت داشته باشه بخواد تمام فیلمارو با تمام کیفیت هاش دانلود کنه! :D

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
مدیر عامل شاتل گفته که isp ها با هم توافق کرده بودن که همشون طبق تعرفه اولی که شاتل منتشر کرده بود سرویس بدن اما بعضی isp ها خودزنی کردن و ارزونتر تعرفه دادن و این شاتل هم از ترس اینکه مشتری هاش فرار کنه تعرفه ها رو تغییر داده :|

"مدیرعامل شاتل که عقیده دارد از سال‌ها گذشته تا کنون قیمت اینترنت به یک ثبات رسیده بود، به عملکرد سازمان رگولاتوری در دیکته کردن نحوه سرویس‌دهی معترض است: «بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان رگولاتوری، از حاکمیت به ما دستور داده شده است تا باید شیوه ارائه سرویس را تغییر دهیم. در اقتصاد آزاد و باز، چنین چیزی بی‌معنی است که یک نهاد به شرکت خصوصی دستور دهد باید به چه شکل و با چه قیمتی خدمات خود را ارائه دهد.»
نخجوانی باور دارد که چنین فضایی، باعث می‌شود تا شرکت‌هایی که سهم کمتری از بازار دارند دست به کارهایی بزنند که در نهایت به زیان خودشان است: «در این حالت شرکت‌ها برای جذب مشتری قیمت‌های عجیبی ارائه داده و شروع به خودزنی می‌کنند. گاهی این شرکت‌ها بسیار کوچکند و سهم چندانی ندارند، درحالی که بیشترین کاربر اینترنت خانگی در ایران متعلق به شاتل است. طرح اولیه‌ای که ما پیش از دیگران ارائه دادیم بر اساس توافقات قبلی بود، ولی در نهایت دیدیم که شرکت‌های دیگر برخلاف صورتجلسه‌ای که امضا کرده بودند طرح ارائه کردند. در این شرایط بسیاری از شرکت‌ها آسیب جدی خواهند خورد، از جمله خود شاتل. با این حال پای حرفمان می‌ایستیم.»"

1396-09-12-15.53.40-1.jpg

فن اوا قیمتهاش عالیه مخصوصا اینکه شبانه هم داره ولی کاش 6 ماهه یا 12 ماهه هم داشت تا ادم میدونست که بعد 1-2 ماه قیمتهاش رو تغییر نمیده !
سمت خدا و زلال احکام با کیفیت 4k میشه دانلود کرد :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
عجب سوالایی میپرسی :)) شاید یکی بخواد یه فیلم رو 10 بار دانلود کنه. شاید اصلا یکی کافی نت داشته باشه بخواد تمام فیلمارو با تمام کیفیت هاش دانلود کنه! :D

شما یه زحمت بکش یه افزونه نصب کن اون موقع میفهمی همه سایتای درست و حسابی دانلود فیلم،سریال، بازی و ... داخلی نیستن ، آپارات و ... هم که تعطیلن، اگر هم تعطیل نباشن نیاز به 1000 گیگ ندارن همون 5 گیگ هم زیادشونه

ایرانسل به چه صورته؟؟ سرعت دانلودش اونم مگا بیته یا مگا بایت؟؟؟

کلا تمام اپراتور ها به بیت میگن و باید تقسیم بر 8 کنی تا سرعت دانلود رو بدست بیاری

سمت خدا و زلال احکام با کیفیت 4k میشه دانلود کرد :D

والا :D

• Like
Reactions: mohsen2012

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
فن اوا قیمتهاش عالیه مخصوصا اینکه شبانه هم داره ولی کاش 6 ماهه یا 12 ماهه هم داشت تا ادم میدونست که بعد 1-2 ماه قیمتهاش رو تغییر نمیده !
عزیز این تعرفه ها تصویب میشن و هیچ کجا اجازه ی تغییرش رو نداره.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
فن آوا شاید ظاهرا از همه بیشتر باشه اما مثل بقبه شرکتا نیست که داخلی رو نیم بها حساب کنه در عوض خارجی رو دوبل حساب میکنه پس فکر نکنید خیلی بهتر از بقیه لیست داده ولی اونایی که های وب دارن به نظرم تخلیه کنن سنگین تره:">

یه سوال ای اس پی ها اجازه دارن از سرعت اسمی سرویس بالاتر بدن ؟ چون من الان 4مگ بستن برام درصورتی که 512 نمیخوام انقدر پول بدم 4 مگ بگیرم

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
عزیز این تعرفه ها تصویب میشن و هیچ کجا اجازه ی تغییرش رو نداره.
نه اخه پارس انلاین تو جدول قبلی که منتشر کرده خیلی قیمت های بهتری داشت ولی تو جدول جدید دوباره گند زد :|
صبانت هم خیلی تعرفه های بدی رو گذاشته :-q
احتمال میدم شاید این isp ها باز با هم دیگه هماهنگ کنن و جلوی شرکت های دیگه ای که زیادی ارزون میدن رو بگیرن :-?

فن آوا شاید ظاهرا از همه بیشتر باشه اما مثل بقبه شرکتا نیست که داخلی رو نیم بها حساب کنه در عوض خارجی رو دوبل حساب میکنه پس فکر نکنید خیلی بهتر از بقیه لیست داده ولی اونایی که های وب دارن به نظرم تخلیه کنن سنگین تره:">
همه شرکت ها خارجی رو با ضریب 2 و داخلی رو با ضریب 1 حساب میکنن

• Like
Reactions: SAGAD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر