خاطرات و حرکات شما با Kinect

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
:)):horse::horse::horse::horse::horse::horse::horse::horse::horse:
من داشتم میرقصیدم خالم اومد زنه رو دید گفت زشته فیلمای بد نبین وگرنه به مامانت میگم
گفتم بازی گفت دروغ نگو خاموشش کن هرچی گفتم تو کتش نرفت آخر هم پریز رو از برق کشید و گفت سیدیش رو بده من دادم رفت داد به مامانم مامانم مرد از خنده(آخه مامانم فهمید بازیه)

این خیلی باحال بود! :))
حالا کدوم یکی از خانوماش بود؟
اون مو قرمز گند دماغ (Miss Aubrey) بود احیانا؟ ;)

------------------------------------------------
پ.ن: من فکر کنم دارم عاشق امیلیا میشم! :mrgreen:
خیلی خیلی توپه (جنبه داشته باشید ها! منظورم از لحاظ شخصیتشه)! :mrgreen:

6znix19ly8qkr67k23zo.jpg

کسی واسه مشکل "عاشق یه خانومی که توی دنیای واقعی وجود نداره شدگی" راه حل خاصی سراغ نداره؟
xvmhb5tf7jfndfhgbd1a.gif

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
=)) با رفیقم داشتیم fighters uncaged میزدیم اومد لگد بزنه شلوارش جر خورد=)) با پیژامه فرستادمش خونش=))
بعدشم رفتیم kinect اسپورت من اومدم درجا بزنم رفتم تو زمین:|
بعدشم که vt زدیم اومده واقعی تو رو پرتاب کنم زدم تو لوستر دستمو:| تا 1 ساعت لوسترو نگاه میکردم چیزیش نشده بشه:D
در مورد صحنات هم که من مشکلی ندارم:D سنم اونقد زیاد هست که دیگه گیر ندن بهم:D جلو خالم اینا
DC میزدم پسر خالم هی به به و چه چه میکرد بعد که تموم شد ازش پرسیدم خوب رقصیدم نه؟:D
بعد گفت نه بابا تو که اصلا نمیرقصیدی زنه میرقصید:D داشتم با اون زنه حال میکردم:D

iOs

کاربر سایت
May 7, 2011
62
با دوستم داشتیم پای دنس سنترال قر میدادیم و مسخره بازی :d مامانش و برادرش ازمون فیلم گرفتن نامردا :|

ولی چه فیلمی شده بودااا :d قراره بزارنش تو فیس بووک :|‌ ....
حاظر بودم دستم قعط بشه ولی اینجوری نشه :d

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا من دیشب مرگو با چشمای خودم دیدم ..... !!!
تو sports یه اچیو داره که تو والیبال باید با سر یه امتیاز بگیریم .... من پریدم که محکم هد بزنم و فک کنم شدت زیاد بود (!) یه دفعه تو هوا افقی شدم داشتم با صورت محکم کوبیده می شدم به زمین ... ولی نمیدونم چی شد دستام به طور ناخودآگاه اومد جلو و خلاصه به خیر گذشت ... وقتی خوردم زمین خونه قشنگ لرزید ...:-s

ولی واقعا خدا رحم کرد ، من تو اصفهان دانشجویی (تنها) زندگی می کنم ... اگه با اون شدت سرم می خورد زمین هیچ کسم نبود ببرتم بیمارستان ... مرگم حتمی بود ...:(

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
تو sports یه اچیو داره که تو والیبال باید با سر یه امتیاز بگیریم .... من پریدم که محکم هد بزنم و فک کنم شدت زیاد بود (!) یه دفعه تو هوا افقی شدم داشتم با صورت محکم کوبیده می شدم به زمین ... ولی نمیدونم چی شد دستام به طور ناخودآگاه اومد جلو و خلاصه به خیر گذشت ... وقتی خوردم زمین خونه قشنگ لرزید ...:-s

ولی واقعا خدا رحم کرد ، من تو اصفهان دانشجویی (تنها) زندگی می کنم ... اگه با اون شدت سرم می خورد زمین هیچ کسم نبود ببرتم بیمارستان ... مرگم حتمی بود ...:(

خدا رحمتت کنه :d ( شوخی )

به نظر من تنهایی کینکت حال نمیده ، باید با دوستان و اقوام باشم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

:D به اینجور اتفاقات میگن اعمال انعکاسی فکر کنم:D
خدا رو شکر زنده ای:D

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
این خیلی باحال بود! :))
حالا کدوم یکی از خانوماش بود؟
اون مو قرمز گند دماغ (Miss Aubrey) بود احیانا؟ ;)

------------------------------------------------
پ.ن: من فکر کنم دارم عاشق امیلیا میشم! :mrgreen:
خیلی خیلی توپه (جنبه داشته باشید ها! منظورم از لحاظ شخصیتشه)! :mrgreen:

6znix19ly8qkr67k23zo.jpg

کسی واسه مشکل "عاشق یه خانومی که توی دنیای واقعی وجود نداره شدگی" راه حل خاصی سراغ نداره؟
xvmhb5tf7jfndfhgbd1a.gif

وای داغ دلمو تازه کردی منم همین مشکلو دارم ولی من عاشق یکی دیگه هستم و هر شب براش گریه میکنم :(:((من عاشق sheva alomar همکار chris توی resident evil 5 هستم:((:((:((:((:(:(:((:((:((:((

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
=)) با رفیقم داشتیم fighters uncaged میزدیم اومد لگد بزنه شلوارش جر خورد=)) با پیژامه فرستادمش خونش=))
بعدشم رفتیم kinect اسپورت من اومدم درجا بزنم رفتم تو زمین:|
بعدشم که vt زدیم اومده واقعی تو رو پرتاب کنم زدم تو لوستر دستمو:| تا 1 ساعت لوسترو نگاه میکردم چیزیش نشده بشه:D
در مورد صحنات هم که من مشکلی ندارم:D سنم اونقد زیاد هست که دیگه گیر ندن بهم:D جلو خالم اینا
DC میزدم پسر خالم هی به به و چه چه میکرد بعد که تموم شد ازش پرسیدم خوب رقصیدم نه؟:D
بعد گفت نه بابا تو که اصلا نمیرقصیدی زنه میرقصید:D داشتم با اون زنه حال میکردم:D
مگه چند سالته؟!:d
من فک میکردم هم سنیم(15):d
ولی من کلا آزادم!مثلا Mafia2 رو جلو همه بازی میکردم و هر 5 دقیقه یه بار هم یه مجله میگرفتم:d
از Mafia2 فقط مجله هاش رو دوس دارم:d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
وای داغ دلمو تازه کردی منم همین مشکلو دارم ولی من عاشق یکی دیگه هستم و هر شب براش گریه میکنم :(:((من عاشق sheva alomar همکار chris توی resident evil 5 هستم:((:((:((:((:(:(:((:((:((:((

اون هم بدک نیست البته، ولی سبزه هستش! من سفید دوست دارم! :mrgreen:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر