خاطرات و حرکات شما با Kinect

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
چند روز قبل داشتیم table tenis بازی میکریم 2 تا راکت هم تو دستمون بود . رفیقم داشت پیچ زیر به توپ میداد راکت از دستش در رفت با اختلاف کم از کناره tv رد شد :d

راستی تو kinect sport قسمت فوتبال نمیشه skill move زد ؟ :d

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
سر والیبال تو Kinect Sport پریدم دستم خورد به لوستر شیشه ای. لوستر پرتاب شد تو صفحه تلویزیون ! بعد از 10 ثاتیه دیدم خون از دستم قشنگ فواره زد بیرون و کل دیوار و کف و ... خونی شد ! رفتیم بیمارستان ، فهمیدیم تاندون و عصب و یه قسمتی از رگ های دستم بریده شد و بعد از عمل حس انگشت کوچیکم رو تا 6 ماه از دست دادم و میزان حرکت انگشتام هم روی مینیمم هست ! در کل آسفالت شدم
اینارو جدی گفتین؟:-/:-o:-s

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
سر والیبال تو Kinect Sport پریدم دستم خورد به لوستر شیشه ای. لوستر پرتاب شد تو صفحه تلویزیون ! بعد از 10 ثاتیه دیدم خون از دستم قشنگ فواره زد بیرون و کل دیوار و کف و ... خونی شد ! رفتیم بیمارستان ، فهمیدیم تاندون و عصب و یه قسمتی از رگ های دستم بریده شد و بعد از عمل حس انگشت کوچیکم رو تا 6 ماه از دست دادم و میزان حرکت انگشتام هم روی مینیمم هست ! در کل آسفالت شدم
اووف!خیلی دردناک بود.
خداروشکر ما 2 ، 3 هفته است خریدیدم فعلا سالمیم....

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali

حالا این که خوبه من رو بگو که توی فوتبال طبیعی بد جور افتادم زمین با دست راستم وقتی بلند شدم دیدم دستم تبدیل شده به یک چوقی که از وسط نصف شده.خلاصه دهنم تا یک هفته از درد سرویس شد.خرج دکتر و پلاتین و ... هم شد 400 هزار تومان:((
خلاصه الان خیلی مواظبم هم وقتی با کینکت بازی میکنم هم وقتی کلا ورزش میکنم.
دوستان واقعا مواظب باشید.یه 5 دقیقه گرم کنید دیگه براتون مشکل پیش نمیاد.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
حالا این که خوبه من رو بگو که توی فوتبال طبیعی بد جور افتادم زمین با دست راستم وقتی بلند شدم دیدم دستم تبدیل شده به یک چوقی که از وسط نصف شده.خلاصه دهنم تا یک هفته از درد سرویس شد.خرج دکتر و پلاتین و ... هم شد 400 هزار تومان:((
خلاصه الان خیلی مواظبم هم وقتی با کینکت بازی میکنم هم وقتی کلا ورزش میکنم.
دوستان واقعا مواظب باشید.یه 5 دقیقه گرم کنید دیگه براتون مشکل پیش نمیاد.

آخه ربطی به گرم کردن نداره :d مشکل اینجاست وقتی پریدم واسه آبشار اصلا به این دقت نکردم که لوستر دقیقا تو مسیر دستم هست ! از شانس ما هم شیشه ای بود و اینجوری شد

آخرین ویرایش:

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خاطره خاصی نیست ولی یه بار داشتیم بازی ubisoft uncaged fighter رو بازی میکردیم نزدیک بود با مشت بریم تو Plasma بدبخت و یه بار هم پارو زیاد بردیم بالا پای راستم گرفت 10 دقیقه خشکم زده بود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان یه سوال.من متاسفانه دیسک کمر دارم.مثلا وزنه سنگین اصلا نباید بلند کنم وگرنه کمر میگیره،یا مثلا دستشوئی فرنگی فقط باید استفاده کنم.حالا با این وضعیت من میتونم کینکت بازی کنم؟:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه سوال.من متاسفانه دیسک کمر دارم.مثلا وزنه سنگین اصلا نباید بلند کنم وگرنه کمر میگیره،یا مثلا دستشوئی فرنگی فقط باید استفاده کنم.حالا با این وضعیت من میتونم کینکت بازی کنم؟:(
:( ایشالاه خوب شی:( (:D)
خوب نگیری بهتری چون ورجه وورجه ش زیاده!
بخصوص مایکل جکسون!
-------------------
دیشب وایسادم مایکل جکسون بازی کنم اون آهنگ smooth criminalـشو رفتم اون حرکت خم شدنشو اومدم واقعی برم با کله رفتم تو زمین تمام دست و پاام درد میکنه:((
البته من خیلی نرم شدم!از بس یه سره نشستم dance central رو تموم کردم:D

Ricardo Verdi

کاربر سایت
Jan 6, 2011
91
نام
علیرضا
ما هم داشتیم با با جناق عزیز adventure میزدیم که با لگد و مشت همدیگر و می زدیم به جای بازی ! >:d<>:d<>:d<>:d<:)):)):)):)):)):)):))
کلا همین حول دادن ها و کتک کاریاش حال میده !
.
.
.
.
river rush هم پام گرفت 1 روز کامل می لنگیدم ! تا یک هفته هم پام صاف نمی شد!!!!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود

سلام.
برای کسی با شرایط شما دقت بسیار زیاد روی حرکاتی که باید با کمرتون انجام بدین، و اونهایی که نباید انجام بدین لازمه. حرکات درست باعث تقویت عضلات اطراف ستون فقرات تون میشه (مثل تمرین هایی که فیزیوتراپیست ها میدن) و بسیار خوبه، ولی حرکات غلط ممکنه باعث تشدید دردتون بشه.

هر چند کینکت از شما بلند کردن بار خاصی رو نمی خواد، ولی حرکات خاصی که به کمر فشار میارن مثل خم شدن (Bending) یا پیچاندن کمر (Twisting) یا ایستادن طولانی مدت مکررا لازم تون میشه.

بنابراین به نظر من اگر خواستید بگیریدش هم تحقیق کنید و اون بازی هایی رو بگیرید که حرکات کمر درش وجود نداشته باشه و یه خورده ای بدن، خصوصا کمر توش ثابت تر باشه، یا اصلا در حالت نشسته قابل بازی باشند (برای کمردرد امروزه به هیچ وجه بی حرکتی مطلق کمر توصیه نمیشه).

از این بازی هایی که من تا حالا دیدم چیزی به نظرم این طوری نیومد، وگرنه معرفی می کردم. ولی در آینده بازی های کم تحرک تر (مثلا نشسته) هم براش میاد.

کلا به نظرم اگه دوست دارید می تونید بگیرید، ولی هر بازی یی رو باهاش بازی نکنید. :)

• Like
Reactions: u.s.a

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
يه خاطره من هست يه كم خنده داره
چهلم مادر بزرگ پسر خالم بود رفته بوديم خونشون اين بنده خدا در سن 98 به رحمت خدا رفت پسر خالم گفت كينكتم بيار تو اتاق بزنيم به بدن . من تازه
dance central رو گرفته بودم و تازه هم ياد گرفتم با پسر خالم رفتيم تو كار كل كل
گوشي روي گوش اون داشت بازي مي كرد من رفتم شربت بيارم
كه يادم رفت در رو ببندم :">:">:">:">:">( از قصد نبودم )
چي بگم ديگه وسط مجلس فاتحه همه مشغول دعا بودن و پسر خالم مشغول قر دادن
بدبختي جايي بود كه حواسش نبود صداش بلند وسط قر دادن با صداي
بلند ليد.ي گ...ا..گ...ا رو همراهي مي كرد
:)):)):))=)):)):)):)):))=)):)):)):)):)):))=))=))=))
چي سرتونو درد بيارم تا شب تو اتاق حبس بوديم از شام هم خبري نبود

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
یه بار تو کینکت اسپورت با داداشم بازی میکردم که یهو داداشم رسید دم دربازه من اومد بشوته که پاش گرفت به تخت و ناخنش پرید یک خونی می اومد

یه دفعه هم توی پرتاب دیسک داداشم پشت سرم بود اومدم پرت کنم دستم رو آوردم عقب که پرتاب کنم زدم زیر فک داداشم ای دردش اومد

کلا داداشم بد شانسه تو بولینگ هم دو سه باری زمین خورد و ما خندیدیم

آخرین ویرایش:

Ramtin_07

کاربر سایت
May 9, 2011
22
من داشتم کینکت اسپرت فوتبالشو بازی میکردم .. .
رسیدم دم دروازه اومدم بشوتم پامو بردم عقب اومدم بیار جلو جلو نیومد و گیر کرد به مبل و به کله خوردم زمین :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جدا شما یه چیزیتون میشه!
پس چرا این بلاها سر من نمیاد؟:D
یا بدناتون عجیب ضعیفه و صبح تا شب تو خونه اید یا خونتون خیلی شلوغه!
همون اولشم میزنه که دور و ورتون رو خالی کنید! برای خنده که نمیگه! رعایت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر