خاطرات و حرکات شما با Kinect

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
زرشک
من دیروز به آقا علی 2 تا کینکت برا خودم و دوستم رضا سفارش دادم
حالا جالب اینجاست
هنوز کینکت دستم نرسیده دیشب تو باشگاه بعد از 3 تا مبارزه تو کاراته
کمر درد شدید گرفتم طوری که نفس نمیتونم بکشم
دهنم س . ر .و . ی . س شده
با این وضعیت کنیکت هم دستم برسه من مسدوم هستم
زرشک
همون اولش مسدوم شدیم و خراب شد رفت.............................:((:((

Reza-wow

کاربر سایت
Feb 21, 2011
3
نام
Reza
اولین تجربه

سلام به همه
در اولین تجربه بعد از رسیدن کینتت بعد از دو روز در رودخانه خروشان موقع پریدن دستم خورد به مبل و تا دو روز باد کرده بود.
از اون روز تا الان بدنم کاملا کوفته شده بشدت درد میکنه ولی من بیدی نیستم با این بادا بلرزم تا وقتی که برم بیمارستان ادامه میدم

34815ad542a4.jpg
34815ad542a4.jpg

34815ad542a4.jpg

آخرین ویرایش:

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
عزیز کوفته شدن بدنت که تقصیر کینکت نیست.یه عمر خوردیم و خوابیدیم و رو صندلی نشستیم بازی کردیم!فعالیت شدید که می کنیم بدن کوفته می شه هفته اول اینجوریه.منم چند روزیه پام خوب شده شروع کردم به ورزش با Your shape گریمو درآورد یه روز باهاش ورزش کردم با دمبلهای سه کیلویی پاهام داشتن می ترکیدن گذاشتم کنار The biggest loser رو امتحان کردم.فوق العادس.توش مربی مدام با آدم حرف می زنه،محیطش قشنگتر از Your shape و تمریناش سطوح مختلف داره که می تونه برای همه قابل استفادش کنه.برنامه غذایی داره برای تمام وعده ها با طرز تهیه.فیلمهای آموزشی با کیفیت هم داره.به قول خارجی ها Must Have.در ضمن 45 دقیقه قبل از ورزش یه لیوان قهوه بزنین.

valapeji

کاربر سایت
Jun 29, 2010
35
سلام می خوام یه راه کاری یادتون بدن تا صاحب کینکت بشین:
اول از همه میری سراغ مامان (وقتی که سر حال باشه) قضیه رو اینطوری میگی که یه وسیله ای هست جادوی قرن 22 توی تمام ایران 300 هزار تومن قیمتشه یه سایت هست واسه رفیقمه(بازی سنتر) میده 230 خیلی هم مطمئن هستش.اگه قبول نکرد یه چند روزی فاز دپ میزنی .الکی هی باید تو فکر فرو بری.میری سراغ بابات همین حرفو میزنیو میگی که تا ماه بعد پولشو بهت برمی گردونم(رو هوا باید بگی) اگه قبول نکرد دوباره دپ بزن.
نزدیکه عیده برای خونه خرید زیاد میشه .لیست خرید هارو در بیار با قیمت تا به 350 الی 400 برسه. بعدش یه شب بعد از سریال نقاب انالیا بابات و مامانت ازت میپرسم چرا انقد غمگینی میگی هیچی بهد از 10 بار پرسیدن .جوش بیار و لیست رو از بالا بخون و همین طوری داد داد کن اون شب به پایان میرسه.فردا شب مامانت درباره ی کینکت میپرسه که چنده؟
بعدش وقتی سریال تموم شد مامانت و بابات میگن بیا این پول ولی باید برگردونی.نباید زیاد خوشحال بشی پول رو بزار زوی میز حال و بیا تو اتاقت کینکت رو سفارش بده.
من اینطوری موفق شدم طی 1 هفته

• Like
Reactions: pandora tomorrow

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
این کارا چیه؟:)
برو پیشه بابا یه چند تا ویدئو از کینکت نشونش بده تا کفش ببرهٰ,بعد یه مدت هر چی بهت گفت گوش بده,اگه نزدیکه تولدته بگو بابا این دفعه حتما باید واسم این دستگاهو بخری یه چند تا نمره ی خوب هم تو درسا بگیر تمومه!;)

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
برو پیشه بابا یه چند تا ویدئو از کینکت نشونش بده تا کفش ببرهٰ,بعد یه مدت هر چی بهت گفت گوش بده,اگه نزدیکه تولدته بگو بابا این دفعه حتما باید واسم این دستگاهو بخری یه چند تا نمره ی خوب هم تو درسا بگیر تمومه!;)

دقیقا منم همین کارو کردم نزدیک تولدم بود جواب داد

سلام می خوام یه راه کاری یادتون بدن تا صاحب کینکت بشین:
اول از همه میری سراغ مامان (وقتی که سر حال باشه) قضیه رو اینطوری میگی که یه وسیله ای هست جادوی قرن 22 توی تمام ایران 300 هزار تومن قیمتشه یه سایت هست واسه رفیقمه(بازی سنتر) میده 230 خیلی هم مطمئن هستش.اگه قبول نکرد یه چند روزی فاز دپ میزنی .الکی هی باید تو فکر فرو بری.میری سراغ بابات همین حرفو میزنیو میگی که تا ماه بعد پولشو بهت برمی گردونم(رو هوا باید بگی) اگه قبول نکرد دوباره دپ بزن.
نزدیکه عیده برای خونه خرید زیاد میشه .لیست خرید هارو در بیار با قیمت تا به 350 الی 400 برسه. بعدش یه شب بعد از سریال نقاب انالیا بابات و مامانت ازت میپرسم چرا انقد غمگینی میگی هیچی بهد از 10 بار پرسیدن .جوش بیار و لیست رو از بالا بخون و همین طوری داد داد کن اون شب به پایان میرسه.فردا شب مامانت درباره ی کینکت میپرسه که چنده؟
بعدش وقتی سریال تموم شد مامانت و بابات میگن بیا این پول ولی باید برگردونی.نباید زیاد خوشحال بشی پول رو بزار زوی میز حال و بیا تو اتاقت کینکت رو سفارش بده.
من اینطوری موفق شدم طی 1 هفته

یعنی این بازی که گفتید از your shaoe بهتره؟

Last edited by a moderator:

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
Your shape تمرینای با کیفیتی داره ولی بیشتر بدرد ورزشکارا می خوره.بعد از دو دفه ورزش کردن باهاش "ورزش زده" شدم.ولی The biggest loser سطوح سختی مختلفی داره هم بدرد آماتورها می خوره هم حرفه ای ها.محیط Your shape زود خسته کننده میشه ولی The biggest loser سرشار از رنگهای گرم و روشنه.توی Your shape انگار یه روبات داره با آدم حرف می زنه منم هر دفه مربی مرد انتخاب می کردم برام مربی زن می ذاشت-البته من به تساوی حقوق زن و مزد اعتقاد دارم-ولی به هر حال بازی به خواسته من احترام نذاشت!توی TBL مربی مدام در حال صحبته اونم کاملا انسان گونه و بنا به خواسته خودم مربی مرد برام استخدام کرد!از لحاظ تشخیص بدن و لباس دو تا بازی مثل همن و خوب کار می کنن و من تفاوتی ندیدم.البته TBL تو تمرینایی که باید دراز بکشم یه مقدار در تشخیص حرکت دچار مشکل می شه که چندان آزار دهنده نیست.فیلمای جالب و با کیفیتی توی بازی هست که نکاتی در رابطه با تغذیه و تمرین نشون می ده.در کل مهمترین مشکل بازی اسمشه!The biggest loser می تونست The biggest winner باشه ولی مسلما سازنده ها دلایل خودشونو داشتن.

sahand.si

کاربر سایت
Dec 3, 2010
20
Your shape تمرینای با کیفیتی داره ولی بیشتر بدرد ورزشکارا می خوره.بعد از دو دفه ورزش کردن باهاش "ورزش زده" شدم.ولی The biggest loser سطوح سختی مختلفی داره هم بدرد آماتورها می خوره هم حرفه ای ها.محیط Your shape زود خسته کننده میشه ولی The biggest loser سرشار از رنگهای گرم و روشنه.توی Your shape انگار یه روبات داره با آدم حرف می زنه منم هر دفه مربی مرد انتخاب می کردم برام مربی زن می ذاشت-البته من به تساوی حقوق زن و مزد اعتقاد دارم-ولی به هر حال بازی به خواسته من احترام نذاشت!توی TBL مربی مدام در حال صحبته اونم کاملا انسان گونه و بنا به خواسته خودم مربی مرد برام استخدام کرد!از لحاظ تشخیص بدن و لباس دو تا بازی مثل همن و خوب کار می کنن و من تفاوتی ندیدم.البته TBL تو تمرینایی که باید دراز بکشم یه مقدار در تشخیص حرکت دچار مشکل می شه که چندان آزار دهنده نیست.فیلمای جالب و با کیفیتی توی بازی هست که نکاتی در رابطه با تغذیه و تمرین نشون می ده.در کل مهمترین مشکل بازی اسمشه!The biggest loser می تونست The biggest winner باشه ولی مسلما سازنده ها دلایل خودشونو داشتن.
دلیل انتخاب این اسم برای اینه که برنامه ای با اسم The biggest loser وجود داره که هرکس بیشترین وزن رو کم کنه تو اون برنامه برندست به همین دلیل از تمرینات و مراحل اون برنامه استفاده شده و همچنین اسمش.

dr.be3t

کاربر سایت
Mar 24, 2011
29

من که دیگه روم نمیشد به بابام بگم همین ماه پیش گوشی و xboxخریدم:">
گفتم عدی هارو جمع می کنم میخرم ولی 70 تومن کم دارم:(
به بابام ویدیو شو نشون دادم گفتم قرض بده برمیگردونم(حالا الکی:d)
گفت نمی خواد عیدی هاتو بده بزارم تو حساب برات اونم بخر
منتظرم تعطیلی تموم شه بخرمb-)
ولی یه سوال
پیش نیاز فقط باید دشبورد دانلود کنم؟
با تشکر

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
پریروز یه کینکت خریدم. دستگاه خوبیه. واقعا سرگرم کننده است و خانواده هم استقبال خوبی کردند.
برای من که زیاد اهل ورزش نیستم یه روز که کینکت بازی کردم روز بعدش تمام ماهیچه های پام گرفته و نمی تونم راه برم.
تو بازی Kinect Sports بازی والیبال ساحلیش واقعا جذابه. Dance central بازی سرگرم کننده ایه.
در کل به پولی که میدی واقعا میارزه.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
خیلی عالیه در ضمن قیمتشم خوب شده 180 تومن با همه چیش
خانواده من مرده بودن ار خنده هر مهمونیم که مییاد میگه این چیه.میگم کینکت میگن روشن کن ببینیم...روشن میکنم میبینن حال میکنند ....بد رفتنی میپرسن چند=====> میگم برات در میاد 430 تومن میهنگن:))

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امروز داشتم کینکت ادونچرز بازی میکردم... =)) این بازی reflex ridge رو داشتم میرفتم(که از رو مانع باید بپری یا بشینی یا از گوشش رد بشی:D)
اومدم از رو مانع آبیا بپرم بعد از پرش دیگه ازجام بلند نشدم=)) چون بدجوری افتادم زمین سرم خورد تو میز پشدم ببینم چقد امتیاز گرفتم دیدم مدال طلا داده بهم=))
-------------------------------------------

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام .
بد شانس به من میگنا
من پریروز کینکت رو خریدم امروز سر بازی کردن باهاش تلفات مالی دادم:dالبته یه خورده هم جانی:d
قضیه از این قراره که ما کینکت اسپورت رو گذاشتی رفتیم تو بازی والیبال اقا خدا نصیب نکنه یک لوستر بزرگ هم بالا سر مون بود:-s:-s با رفیقمون داشتیم مسابقه میدادیم که اقا اصلا من حواسم نبود ییهو رفتم زیر این لوستر با تمام قدرت پرریدم بقیش رو هم که خودتون باید حدس بزنید الانم کلم از درد داره میترکه ولی هنوز تو کف این کینکتم عجب چیزی ساخته این مایکرو:d امیداورم شما از این تجربه نچشین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر