حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
دوستان تا دیشب داشتم بازی میکردم.از ساعت 2 دیشب،این مشکل رو پیدا کردم.نمیدونم چشه:(

من انلاین میشم 3 سوت ولی تو فیفا lost connection میشه همیشه
خسته نباشی:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم چك كردم ديشب راحت كانكت ميشد ولي وقتي خواستم KILL ZONE 2 ONLINE بازي كنم هي هي لگ داشتم عجيب.....
تا حالا اينجوري نديده بودم......................
طوري كه هيچ كس نميمرد و هي اتفاقات عجيب غريب ميافتا مثل اينكهSign Out بشي

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
مشكل داره !
من كانكت ميشم ولي وقتي بازي رو اجرا ميكنم ساين اوت ميشه.
اصلا براي دانلود آپديت بازي ارور نميده مستقيم ميره تو بازي !!‌بعيد ميدونم از اينترنت باشه ! بعدم كه ارور نميده ساين اوت ميشه
فكر كنم فريم وير مشكل داره.

بعد دو ماه امروز آپديت كردم دستگاه رو كه يكم آنلاين بزنم خورد تو حالم !!!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان مشکل من که حل شد همین الان دارم لایو بازی میکنم بدون هیچ مشکلی
راحت و بدون لگ
اینشالله برا همه بچه های سایت هم درست میشه

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام دوستان من تا دیروز داشتم مثه آدم kz2 رو on میزدم الان که jone game میشم تو loading گیر میکنه داره میره رو اصابم کمک plzzzzzzzzz:-s

hhhhhhhhhhhhah haaaaaaaaaaaaaah!

حالا مارا به سخره میگیری!!

نمیتونی بیای ؟؟

شما یه لطفی بکن بورو Killzone.com اونجا توی سایت Login کن! بعد دوباره بیا PSN و وارد بازی شو!!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به همه دوستان عزیز......
مشکل متصل نشدن به PSN چند وقتی هست که بوجود اومده و هر از چند گاهی درست میشه و بعد از 2-3 روز دوباره به همون مشکل سابق برمیگرده....اینطور که به نظر میاد این مشکل مربوط به بلوکه شدن پورتها یا چیزی شبیه MAC ****** باشه چون برای مثال من با وایمکس بدون مشکل وصل میشم به PSN اما با صبا نت اصلا نمیشه....
اما در هر حال یه روشی هست که شاید خیلی هاتون بدونید و به خاطر دردسرهای احتمالیش دنبالش نرفته باشید و شاید هم اصلا فکر نمیکردید که با این روش بشه دوباره و بدون مشکل به PSN متصل شد......در هر حال میتونید امتحان کنید.

فقط در ابتدا میگم که این روش ((بیشتر)) به درد افرادی میخوره که قصد اپدیت کردن بازیهاشون دارن یا میخوان از استور چیزی رو دانلود کنن به درد میخوره البته برای انلاین زدن هم من تست کردم و مشکلی خاصی نداره ولی خب مسلما مثل حالتی نیست که شما مستقیم به PSN وصل میشید...

مواد لازم: :d

1.یک عدد V P N خوب که سرعت اینترنتون رو اصلا کم نکنه یا کم شدنش خیلی محسوس نباشه.
2.یک عدد Access Point یا لپ تاپی که WiFi داشته باشه یا از این USB هایی که مودم وایرلس هستند. (این روش رو من فعلا برای اتصال وایرلس به PS3 میگم چون این روش ساده تر و راحتتر هست ..... بعدا روش اتصال با کابل هم براتون توضیح خواهم داد)
3.دانلود برنامه connectify .
توجه مهم:دقت کنید که ورژن جدید این برنامه رو اصلا نگیرید ..چون من تست کردم و اصلا اون کارایی لازم رو مثل ورژن قدیمیش برای من حداقل نداشت.

شروع کار:
ابتدا برنامه رو دانلود کنید و نصب کنید (روی ویندوز 7 جواب میده) .....(فرض میکنیم که شما لپ تاب دارین) مودم ADSL تون رو با کابل شبکه به لپ تاپ وصل کنید و اینترنتتون رو کانکت کنید...
بعد از کانکت اینترنت V P N رو کانکت کنید....بعد از کانکت شدن V P N (دقت داشته باشید که حتما WiFi لپ تاپ روشن باشه) برنامه connectify رو اجرا کنید....موقع اجرا این برنامه به صورت یه ایکون در سمت راست صفحه مانیتور قرار میگیره روش کلیک کنید.....پنجره ای باز میشه شامل این بخشها
WiFi Name
PassPhrase
Internet
Mode
و پایین هم یه گزینه به اسم Start Hostspot خب به ترتیبی که میگم گزینه های بالا رو پر کنید......
WiFi Name هر اسمی رو که دوست دارین برای این قسمت انخاب کنید...
PassPhrase یه پسورد دلخواه رو انتخاب کنید و وارد کنید
Internet اینجا باید حتما دقت داشته باشید که گزینه ای رو باید انتخاب کنید که مربوط به کانکشن V P N هست...مثلا موقعی که V P N کانکت میشه اسم کانکشنش رو میزنه PPTP 64X یا هر چیزه دیگه....اونو از توی گزینه های قسمت Internet انتخاب کنید.
Mode در اینجا باید گزینه ای به نام Access Point رو انتخاب کنید.
در انتها تنظیماتتون رو Apply کنید و چند لحظه صبر کنید و بعد از اون دکمه Start Hostspot رو بزنید و تموم.......
خب حالا میرید تو قسمت تنظیمات اینترنت تو PS3 نوع اتصال رو وایرلس انتخاب کنید و پسوردی که قبلا تو برنامه وارد کرده بودین رو وارد میکنین همه ی گزینه ها رو روی Auto بزارید و MTU رو هم روی 1400....تست کانکشن رو بزنید و میبینید که به راحتی تمام گزینه ها Success میشه.... حالا به راحتی میتونید به PSN وصل بشید و تازه از امکاناتی نظیر BBC iPlayer و... رو هم استفاده کنید.
البته باز هم خاطر نشان میکنم این یه روش خاص و عجیبی غریب نیست همون Share کردن اینترنت هست و موقتی برای اتصال به شبکه ...حداقل تا زمانی که بشه درست درمون به PSN وصل شد. :)

آخرین ویرایش:

fakhrabad

کاربر سایت
Feb 26, 2011
141
نام
Ali
به اینا نیست

سلام
دوستان به اینا نیست. وی پی____ان و یا پرا____کسی . بستگی به اینترنت خودتون داره یا مودم.
هیچ کس دقیق نمیدونه چه مرگی گرفته این پی اس ان
اما من خودم 3 ماه آنلاین میزنم. تاحالا 2 بار اینجوری شده بعد خودش خود به خود درست شده.
سرعت من هم 2 مگ هست.
از داتک گرفتم(البته شهرستان هستم از یکی از نمایندگی های داتک به نام درنا* اینترنت گرفتم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر