حل مشکلات در بازی prey

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
حالا شد امین جون . باید روی سیاره اول { پائین یه } فرو بیای .بعد از رو لوله ها بری رو سیاره دوم {بالای یه } .یک کلید هست که اگه بزنی کاری رو که انجام میده نمیبینی . بعد سریع برگرد به سیاره اول .سوار سفینه شو و برو بالای بالا جائی که 2 تا هوا کش هست . یک بخار آبی میده بیرون {که از مقاومت صفینت کم میکنه } سریع بپر توش{ سمت راستی رو میگم } وقتی که هواکش بقلی کار میکه یک در باز میشه { تو هواکش رو میگم } .به سرعت داخل ان شو .{دقیق میشه وسط 2 تا هوا کش } بعد که رفتی تو دیگه کار تمومه راه خورج بالای سر مبارکت هست
اگه باز گیر کردی تعارف نکن:love: :blushing: :p :D
خسته نباشی من اونجا رو رد کردم الان دقیقا بالای اون راه خروجیم:cheesygri
اونجایی که توضیح دادم تو نفهمیدی همون بالای راه خروجی هست :blushing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خسته نباشی من اونجا رو رد کردم الان دقیقا بالای اون راه خروجیم:cheesygri
اونجایی که توضیح دادم تو نفهمیدی همون بالای راه خروجی هست :blushing:

به تمام ورقه ها شلیک کن همشون که ریخت باید بری جلوی جلو به حلقه های که وسط ستون ابی هست شلیک کن {از دور دیده نمیشه } انها که از بین برن راهت باز میشه

موفق باشی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام.
اره سعید جون اونجا رو رد کردم:cheesygri
حالا رسیدم به مرحله ی بعد از اونجایی که به محل پدربزرگمون حمله میکنن :cheesygri
یکم که جلو میرم میرسم به جایی که بسته هست زیر پات یه چیز ششه ای مانند هست که زیرش یه محل بزرگ هست مقابلت هم 2 از اون دستگاه که یک دایره قرمز توشون هست , هست که وقتی روش کلیک میکنم سبز مشیه ولی اتفاقی نمیافته;) یکم جلوترت هم یه دستگاهی هست که داره میچرخه که یک چیز مثل در هم روشه ولی نمیشه رفت توش:blushing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام.
اره سعید جون اونجا رو رد کردم:cheesygri
حالا رسیدم به مرحله ی بعد از اونجایی که به محل پدربزرگمون حمله میکنن :cheesygri
یکم که جلو میرم میرسم به جایی که بسته هست زیر پات یه چیز ششه ای مانند هست که زیرش یه محل بزرگ هست مقابلت هم 2 از اون دستگاه که یک دایره قرمز توشون هست , هست که وقتی روش کلیک میکنم سبز مشیه ولی اتفاقی نمیافته;) یکم جلوترت هم یه دستگاهی هست که داره میچرخه که یک چیز مثل در هم روشه ولی نمیشه رفت توش:blushing:

امین جون سلام .وایستا جلوی همون چیزی که میچرخه بعد وقتی 2 تا کیلید جلوش رو بزنی در اون وسیله { که میچرخه } باز میشه که یک نور سفیدی داره .باید سریع باشی و توش شلیک کنی . اون میترکه و راه برات باز میشه
موفق باشی:love: :D

Silvestre

کاربر سایت
Aug 22, 2006
7
دوست من بگو کجاش گیر کردی تاببینم کمکی از من ساخته است یا نه؟ {لطفا مکان رو دقیق توضیح بده }
بابا همون اول که بازی رو شروع میکونی، یارو(Tommy) تو دستشوییه بعد میای بیرون سمت راست یه چیزی تو مایه های آبگرمکن قدیمی و یه دستشویی دیگه، روبرو یه راهپله که بالاش یه در بسته یه، سمت چپ یه راهرو دیگه که به یه در منتهی میشه، وقتی به سمت در راهروی سمت چپ میری، پدربزرگش (Enisi) از در میاد تو و یه کم حرف میزنه (تو باید خودتو نجات بدی، باید قوی باشی برای پیروزی و...)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بابا همون اول که بازی رو شروع میکونی، یارو(Tommy) تو دستشوییه بعد میای بیرون سمت راست یه چیزی تو مایه های آبگرمکن قدیمی و یه دستشویی دیگه، روبرو یه راهپله که بالاش یه در بسته یه، سمت چپ یه راهرو دیگه که به یه در منتهی میشه، وقتی به سمت در راهروی سمت چپ میری، پدربزرگش (Enisi) از در میاد تو و یه کم حرف میزنه (تو باید خودتو نجات بدی، باید قوی باشی برای پیروزی و...)
سلام.
خب اونجا باهاش میری پیش اون دختره (دوست دخترته) که در کافه هستن بعدش اچار رو که روی میزه کافه هست بر میداری بعد با اون 2 نفر درگیر میشی و میکشیشون بعد....
کاری نداره بابا!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خب باهاش نمیره که. پدر بزرگش مثل مجسمه همونجا واستاده.
;)
امکان نداره!!!
من خودم خوب یادمه اونجا پیر مرده میره تو کافه!!
شما از اول بازی رو بیا ببین دوباره گیر میکنه!
اگه گیر کرد مطمئن باش ایراد از سی دیت هست;)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من اونجا گير كردم كه تو يه اتاقيم روحه يه دختر بچه و يه پسر بچه هي ميان منو ميكشن بعد هيچ راهه فراري هم پيدا نميكنم.كسي ميدونه بايد چيكار كنيم؟

Silvestre

کاربر سایت
Aug 22, 2006
7
امکان نداره!!!
من خودم خوب یادمه اونجا پیر مرده میره تو کافه!!
شما از اول بازی رو بیا ببین دوباره گیر میکنه!
اگه گیر کرد مطمئن باش ایراد از سی دیت هست
120 بار از اول آوردم ولی نشد که نشد.
کار خاصی قبلش انجام نمیدادی؟

Silvestre

کاربر سایت
Aug 22, 2006
7
یه آچار روی میز هستش باید برش داری
بعد هم با دختره حرف بزن هم با پدر بزرگه
2 تا مشتریا میاند طرفت، باید بکشیشون
اصلا توی کافه نمیره پدربزرگه همینطوری جلوی در کافه وایستاده و نمیشه رفت تو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر