حل مشکلات در بازی های X360

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
منم دیشب به همین جا رسیدم و گیر کردم البته خیلی خسته بودم و حوصله نداشتم بشینم فکر کنم ببینم چه طوری باید رد کرد .
به هر حال اگه کسی بلده بگه که ما زودتر بتونیم رد کنیم مرحله رو :cheesygri;)

با سلام
اول بايد اسلحه رو كه گرفته بدي به دوستت و دوباره يه اسلحه ديگه از صندوق عقب بگيري و اونو بدي بهش و همينطور گرفتن وسايل ديگه بعد مي ري بالا از طناب مي ياي پايين و ديگر ماجرا

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
رمز دره هست 5744 بزنی دره باز میشود:cool:

منم این کد رو در تاپیک Bioshock دیده بودم برای همین آدرس اونجا رو به دوستمون دادم.
از اون لحظه به بعد دیگه هیچ وقت تا بازی رو تموم نکنم به تاپیکش سر نمیزنم .یهو چشمت به مطلبی از یه قسمت از بازی میخوره .موقه بازی کردن منتظری که .........:mad:.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
میگم من در اپیزود 8 بازی Call of Juarez گیر کردم.همون جا که بعد از بخش استلف که آخرش Billy با Molly حرف می زند و بابای طرف میرسه و ... بعدش سر و کله Whilst Reverend Ray ( همون کشیشـه ! شخصیت دوم قابل بازی کردن که مشخص است در هفت تیر کشیدن به اندازه خواندن کتاب مقدس مهارت دارد ! :biggrin1: ) پیدا می شود.من با این کشیشـه چند تا سرخپوست رو کشتم و بعدش 3-4 تا گرگ رو ، بعدش که می رسم به اینجا همه افراد دور و بر خانه را می کشم حتی اون سوارکارهایی که بعدا از راه می رسند ولی نمیدونم چجوری برم داخل خانه ، همه درهای جلو و پشتی هم تست کردم ، قفل شدند.چکار کنم !؟
کمک کنید ! ثواب داره به جان مهرداد !!! :D

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
منم این کد رو در تاپیک Bioshock دیده بودم برای همین آدرس اونجا رو به دوستمون دادم.
از اون لحظه به بعد دیگه هیچ وقت تا بازی رو تموم نکنم به تاپیکش سر نمیزنم .یهو چشمت به مطلبی از یه قسمت از بازی میخوره .موقه بازی کردن منتظری که .........:mad:.

مو قه بازی کردن منتظری که...........من هم با نظر شما موافقم منتظری که به انجا بررسی

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
و مرحله اول بازی Lost Planet : Ex اونجا که اون غوله خراب میشه رو سرمون چه کار بادی کرد ؟؟ چطوری باید کشتش ؟؟؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من توي تايم شيفت گير كردم اونجايي كه توي يه كارخونه اي و بايد يه دكمه رو بزني كه جبعه ها يكم اينور انور برند اصلا نميدونم چي كار كنم
please help :biggrin1:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
شما نباید منتظر بشی تا اون رو بتوان کشت چون به این راحتی ها کشته نمی شود.
به نقشه سمت چپ پایین تصویر دقت کن و به اون مکانها برو تا پس از مسافتی سوار یک روبات بشوی و بتوانی با غوله روبرو بشی.

----
اون بخش Call of Juarez هم با صبر تقیه ردش کردم.:D الان رسیدم به جایی که با بیلی باید برای Calm Water 3 تا خرگوش شکار کنیم.

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من تو بازی jerico گیر کردم اونجایی که یک قول بزرگ می اید وقتی کشتی تمام در ها بسته است به غیر از یک در داخل در می شوم می رسم به یک جایی که دشمن ها اون طرف پرتگاه هستند و ما اینطرف باید اینجا را چجور رد کنم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من توي تايم شيفت گير كردم اونجايي كه توي يه كارخونه اي و بايد يه دكمه رو بزني كه جبعه ها يكم اينور انور برند اصلا نميدونم چي كار كنم
please help :biggrin1:
اینو دیدی:

اون بخش Call of Juarez هم با صبر تقیه ردش کردم.:D الان رسیدم به جایی که با بیلی باید برای Calm Water 3 تا خرگوش شکار کنیم.
این از اون جاهای باحالشه, کلی سیاحت میکنی. تازه بعدش که باید .... پیدا کنی, جالبتر میشه.

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
اون بخش Call of Juarez هم با صبر تقیه ردش کردم. الان رسیدم به جایی که با بیلی باید برای Calm Water 3 تا خرگوش شکار کنیم.
این call of juarez بازی خوبیه، من 5-6 ماه پیش تمومش کردم. سعی کن بازی رو ادامه بدی چون مرحله آخرش قشنگ میشه. کلا با اینکه میگفتن چیز مالی نیست،اما من باهاش حال کردم .

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
من تو بازی jerico گیر کردم اونجایی که یک قول بزرگ می اید وقتی کشتی تمام در ها بسته است به غیر از یک در داخل در می شوم می رسم به یک جایی که دشمن ها اون طرف پرتگاه هستند و ما اینطرف باید اینجا را چجور رد کنم

معمولآ اکثر غولهای بازی بزرگ هستند و وقتی هم که میکشی فقط یک در باز هست:cheesygriمعلوم هست کجا رو میگی.
100% باید از قدرت یکی از افراد استفاده کنی.اینجور جاها اون شخصیتی که بازی رو باهاش شروع کردی (اسمش یادم نیست) به درد میخوره.همونیکه سلاحش هم Machine Gun هست هم Shotgun.;)

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
ببخشین بچه ها من یدونه premiom خریدم .درایو بنکیو. خودم کپی خور کردمش

یه بازی free od4 دارم فکر کنم مالزی باشه وقتی میزارم این ارور رو میده

to play disco.put it in an xbox360 console

per riprodarre guestodisco inserviscilo nalla tua xbox360

para utilizereste disco.insertalo en la consola xbox360

paur live ce disque placez-le dans une xbox360
در ضمن فرم ویر من ixtreme هستش

ایا این ارور مربوط به ixtreme و استیلس نبودن بازی هستش یا نه؟

البته اکه گفته های من به این تاپیک ربطی نداشته باشه معذرت میخوام

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این call of juarez بازی خوبیه، من 5-6 ماه پیش تمومش کردم. سعی کن بازی رو ادامه بدی چون مرحله آخرش قشنگ میشه. کلا با اینکه میگفتن چیز مالی نیست،اما من باهاش حال کردم .
این بازیcall of juarez یه بازی وسترن هست؟
اف تاپیک شد میبخشید:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر