حل مشکلات در بازی های X360

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
ps lover عزیز من این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم ولی یه چیزایی از این مرحله اش یادمه
اگه اشتباه نکنم 5 هواپیمای غول پیکر هستن که یکیشون از بقیه بزرگتر اول باید اون 4تا که این بزرگره suport می کنن بزنی (موتوراشون که در عقب )بعد بری سراغ بزرگه
بازم به tgt ها توجه کن ببین کجا قرار دارن

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
ps lover عزیز من این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم ولی یه چیزایی از این مرحله اش یادمه
اگه اشتباه نکنم 5 هواپیمای غول پیکر هستن که یکیشون از بقیه بزرگتر اول باید اون 4تا که این بزرگره suport می کنن بزنی (موتوراشون که در عقب )بعد بری سراغ بزرگه
بازم به tgt ها توجه کن ببین کجا قرار دارن
از راهنماييت ممنونم
همينطوره.ولي مشكل اينجاست كه انگار بازي يه دفعه ده برابر سخت تر از مرحله قبلش شده
موشكهاي دشمن مثل كنه دنبال ادم ميان و بعضي وقتا هيچ جوري نميشه از دستشون فرار كرد و هر كاري ميكنم بعد از زدن هواپيما ها و اون 4 تا كشتي هواييهاي كوچيكتر، دميجم 100 درصد ميشه وميتركم.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
از یه هواپیما استفاده کن که air-to-air خیلی خوب و سرعت زیاد داشته باشه. و زیادم از اون هواپیما بزرگها دور نشو.
من برا اون مرحله مجبور شدم دوتا از هواپیماهامو بفروشم تا یه جدید بخرم.

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
همون SU33 خیلی عالیه فقط یکسره مانور بده به اسکادرانتم دستور جنگ بده تا اونا هم کمکت کنن درسته این مرحلش واقعا سخته ولی اگه یکم مانور تو تو این مرحله زیاد کنی موفق می شی اصلا اجازه نده دشمن روت قفل کنه
موفق باشی

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام
آخه Ace Combat 6 اینقدر راحت است و UI بسیار عالی ای هم دارد ، موندم چجوری هنوز بعضیا تاکتیک ها رو یاد نگرفتند و به جای اینکه بیشتر تمرین کنند ، تنبلی می کنند و سوال می کنند.
بگذریم ...
من برای چند هزارمین بار در عمرم اشتباه بزرگی مرتکب شدم و توسط یکی از بچه ها اغفال شدم Tomb Raider : Anniversary رو گرفتم.:D ( حالا یکی نیست حداقل نصیحتمون کند که پسر خوب ، چرا فسفرهای مغزت رو عوض ریاضی عمومی 2 پای این بازی می سوزونی !؟ :)
خلاصه ... الان بردمش جلو ، درست لودینگ دوم پس از نبرد با اون دایناسوره ؛ همینکه میخواهم وارد یک راهرو شوم یه سنگ بزرگی از اون بالای سرازیری می افتد و بعدش که پناه می گیرم دروازه بسته می شود.برای باز کردن دروازه باید به دو راهرو سمت راست و چپ بروم و 2 تا دستگیره را بکشم.البته اینها به همین سادگی ها که میگم نیست و مصیبتی داره واسه ی خودش ! حالا من سوالم اینه که بعد از اینکه 2 تا دستگیره را پایین کشیدم دیگه کاری نمانده انجام بدهم ولی دروازه اصلی همچنان بسته است و یک لوحی هم رویش است.
با این اوصاف چه کار کنم !؟

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا من توی مرحله 4 Bioshock، اسمشو دقیق نمیدونم ولی اولش ...Farmed احتمالا باید باشه به مشکل برخوردم، مشکلی که دارم اینکه تو این Level دو تا LittleSister داریم که من فقط یدونشو نجات دادم ولی یکیشو هر کاری میکنم نمیتونم پیدا کنم. BigDaddy چند جا تو بازی هست ولی هر چی صبر میکنم LittleSister پیداش نمیشه اون بنده خدا به مکانشون با مشت هم میزنه اما بیرون نمیاد. نمیدونم راهی داره (چون منم با Wrench به مکانشون خیلی کوبیدم اما خبری ازشون نشد)، در ضمن مرحله رو تموم کردم ولی نمیخوام قبل اینکه نجاتش بدم وارد مرحله بعدی شم. ممنون میشم که راهنماییم کنین .

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
اقایون بازی خوری که toruk رو بازی کردند به سوال بنده ی حقیر جواب بدن > اون جایی که یکی از دشمن ها یه ارپیجی دستشه و شلیک میکنه و کاری نمیشه بکنی و وقتی برمی گردی عقب یه ماشین عجیب و غریب میاد جلوت اونجا چه کار باید کرد و بعد اگه میشه بگید من الان مرحله چندم هستم :cheesygriو چه قدر دیگه به پایان بازی مونده

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
اقایون بازی خوری که toruk رو بازی کردند به سوال بنده ی حقیر جواب بدن > اون جایی که یکی از دشمن ها یه ارپیجی دستشه و شلیک میکنه و کاری نمیشه بکنی و وقتی برمی گردی عقب یه ماشین عجیب و غریب میاد جلوت اونجا چه کار باید کرد و بعد اگه میشه بگید من الان مرحله چندم هستم :cheesygriو چه قدر دیگه به پایان بازی مونده

کسی نیست که این بازی رو انجام داده باشه. چطوری باید اون تانک رو از بین برد:(

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

تاپیکی در مورد سوالات و مشکلات 360 نیست ؟؟!! جایی پیدا نکردم برای همین اینجا میپرسم !

2تا بازی arcade روی هارد 360م هست که وقتی اجراشون میکنم این پیغام میاد :

this game does not support
pal-50. please change your
display setting to pal-60. to
change your setting, in system,
select console setting, display.

توی display setting هم چیزی که به این ربط داشته باشه نیست !!
این معنیش چیه ؟

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
این تاپیک برای کسانی که در بازی های این کنسول دچار مشکل شدند .
اولین مشکل خودم رو می گم :
من تو باز وگاس همینطور که ت وعکس می می بینید گیر کردم یه بار رفتم اینجا وقتی می رفتم کنار کامپیوتر یه سرری نوشته می نوشت و بعد می گفت که دکمه A رو بزنید من می زدم و یکی از سربازان شروع به هک کردن کامپیوتر می کرد و بعد دشمنا می اومدن اونا رو که کشتم از یه راحی رفتم که دوباره یه objective بهم داد دیدم دوباره این کامپیوتره هست :eek: بعد که دوباره رفتم کنار کامپیوتر اینبار ننوشت که دکمه A رو بزنم تا اون رو هم هک کنه در صورتی که اون دایره آبی رنگ که ماله ojective بود روی کامپیوتره بود :eek:
کسی فهمید من چی گفتم ؟ ;)
اینم عکس ها :
http://www.parsaspace.com/hotgoal/31052007116.jpg
http://www.parsaspace.com/hotgoal/31052007117.jpg
خیلی جالبه یکی از دوستان من دقیقا همین مشکل داشت فکر کنم تنها راهت اینه که مرحله رو از اول بیای و به اون قسمت که رسیدی بدون حتی یه بار game over شدن اونجارو رد کنی و از نردبون بالا بری

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام لطفا یکی به این بنده حقیر کمک کنه ثواب داره به خدا
من تو بازیه dmc 4 مرحله 7 گیر کردم اونجایی که یه سنگه که روش سر سه تا مار هستش و رنگاشم قرمز و بنفش و سبزه و 4 راه هم داره که می تونی بری باید اونجا چی کار کنم هر مرحله رو میرم بعد بازم برمیگردم سر جای اول لطفا کمک کنید بازی خیلی توپیه ولی 1 2 روزه که تو اینجا گیر کردم
یه چیزه دیگه من 1 ماه نمیشه که 360 گرفتم و جزو اماتورام
چه طور میشه sss رو گرفت ss رو گرفتم ولی بعد این رو نمیتونم کاری کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر