حضور بازی سنتر در اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این بازی Killzone که گذاشــته بودین رو خودتون ساخته بودین ؟
صد در صد، شک نکن
ما علاوه بر این بازی، چند بازی دیگه هم ساختیم از جمله GT5 که بعدا برای دوستان به نمایش گذاشتیم

Killzone ؟ كينكت هم ما ساخته بوديم اونجا چي فكر كرديد ؟:d پوستر L.A. Noire رو ديوار بود، اونم ما ساخته بوديم. :d
دقیقا
تازه استاد حمید هم زحمت کشیدن و به عنوان یادگاری چند تا اریگامی ساخته و روش را با دست خط خودشون منور کردن :D

آره بابا اصلا SCEA رو هم خریداری کردیم:d:d
نه، این دیگه کار ما نبود
ما هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نمیکنیم :D

یه بنده خدایی میگفت این فناوری(کینکت) داخل کشوره؟ منم نه گذاشتم ،نه برداشتم گفتم اره:D کار برادرای داخل هست:D
رضا این که سوال معمولی بود
تو این چند روز یه چیزای از من پرسیدن که ...
یارو اومد از من پرسید (خطاب به پستر مافیا 2) آقا این بازی مافیا 3 هستش؟
من: نه عزیزم، این بازی مافیا 2 هستش و آخریش هم هست در ضمن
اون یارو خطاب به دوستش: دروغ میگه، من خودم 3ش را بازی کردم :|

سوالات قشنگی که ازم پرسیدن را بخوام بنویسم یه تاپیک جدا میخواد :D

• Like
Reactions: гадюка

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
کلا هر کی جمعه نیومد از دستش رفت ! فکر میکنم دیگه واضحه الان اکثرا با این وضع زندگی واقعا مشغله دارن و جمعه هم خب روزِ تعطیل و به طبع افراد خیلی بیشتری میان ولی بازم خوش بگذره ...

پ.ن:خب نوید صفحه قبل عکست رو گذاشتن ، خودتو معرفی میکنی یا بفروشمت ؟ :d

یارو اومد از من پرسید (خطاب به پستر مافیا 2) آقا این بازی مافیا 3 هستش؟
من: نه عزیزم، این بازی مافیا 2 هستش و آخریش هم هست در ضمن
اون یارو خطاب به دوستش: دروغ میگه، من خودم 3ش را بازی کردم :|

=))=))=))

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من فردا میخوام بیام با دوستم.ما پاسداران هستیم چطوری بیایم؟
ماشین شخصی نداریم با اتوبوس مترو تاکسی که ارزون هم در بیاد چطوری میشه اومد؟

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
حسینیه ارشاد ==> زیر پل سید خندان ==> ماشین های میدون صنعت رو سوار شو
یا
پاسداران رو بیا پایین تا فرخی یزدی ، همت سوار شو ، kزدیک خروجی شیخ فضل الله نوری پیاده شو 7 - 8 min راهه. :D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
لذت بردم حضور فیزیکی از این جامعه مجازی رو دیدم، Gest Bouk ـتون رو هم منوّر کردیم. از همه بهتر بالاخره دستمون به جمال زیبای ZillKon 3 مشعشع شد!

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
خب ما هم امروز نمایشگاه رو با حضور خودمون منور کردیم :d ولی جدی اسم این نمایشگاه رو بزارند کلوپ بازی یا گیم نتی چیزی خیلی بهتره ! دقیقا ساعت 3 ظهر بود که 300 400 تا دانش اموز 2 3 ابتدایی اونجا اسبدوانی میکردند ! تا خواستیم یه کینکت تست کنیم مگه گذاشتند ! بهترین جاش فقط همین غرفه بازی سنتر بود و ملاقات با اقا نوید که واقعا ادم خون گرمی هستند

راستی توی غرفه بازی سنتر که کینکت نبود خواستیم با پارتی بازی کنیم که اونم نشد ! این سوال killzone ساخت خودتون رو هم امروز خودم با جفت گوشام شنیدم که طرف داشت میپرسید !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب ما هم امروز نمایشگاه رو با حضور خودمون منور کردیم :d ولی جدی اسم این نمایشگاه رو بزارند کلوپ بازی یا گیم نتی چیزی خیلی بهتره ! دقیقا ساعت 3 ظهر بود که 300 400 تا دانش اموز 2 3 ابتدایی اونجا اسبدوانی میکردند ! تا خواستیم یه کینکت تست کنیم مگه گذاشتند ! بهترین جاش فقط همین غرفه بازی سنتر بود و ملاقات با اقا نوید که واقعا ادم خون گرمی هستند

راستی توی غرفه بازی سنتر که کینکت نبود خواستیم با پارتی بازی کنیم که اونم نشد ! این سوال killzone ساخت خودتون رو هم امروز خودم با جفت گوشام شنیدم که طرف داشت میپرسید !
طرف 4 5 بار از ماکان پرسید که این بازی ماله خودتونه؟ ( GeOW رو میگفت که یحتمل بخاطر شباهت این یارو با کلیفی ـه :D! ) ماکان هم توضیح میداد که نه فلان و اینا بعد دوباره یکی رد میشد میگفت : اَ داداش نیگا انگار گرز آف وار 3 ـه ها :))!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
و از همه بدتر زمانی بود که یکی در میون میپرسیدن کینکت چنده و از کجا باید بخرن. به عنوان مشاور خرید هم ایفای نقش کردیم:D کلا بساطی بود!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
و از همه بدتر زمانی بود که یکی در میون میپرسیدن کینکت چنده و از کجا باید بخرن. به عنوان مشاور خرید هم ایفای نقش کردیم:D کلا بساطی بود!
بابی تو که تمام عمرت به بطالت گذشت :d خب حداقل اونجا به یه دردی خوردی :d

منم خیلی دوست داشتم بیام ولی به خاطر درس و دانشگاه و کار نتونستم ، احتمالا یا برای نمایشگاه دیجیتال میام ( خوب اونجا هم یه غرفه بزنید :d )

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من هنوز در تعجب حرکات ماکانم :d این عشق Move بود چطوری رفت سمت Kinect خدا عالمه :d این همش به ماکروسافت فحاشی میکرد :d

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من که امروز صبح اومدم به طور کامل ضد حال خوردم.
1.هفت تومن دادم آژانس اومدم:((
2.ساعت 8.45 اونجا بودم خواستم برم گفتن نمیشه 10 باز میشه.:-o
3.پیاده تا برج رفتم کلی الاف شدم.:|
4.اسانسور ها را این بچه های مدرسه ای (که از طرف مدرسه اومدن) گرفته بودن از پله رفتم.:-s
5.دوباره کلی اون بالا منتظر موندم تا باز شد:)
6.جا برای چرخیدن نبود اینقد از مدرسه اورده بودن کلا نفمیدم چی شد(به زور یکمی تونستم قرفه بازی سنترو نگاه کنم):">
7.رفتم یه طبقه پایین تر(با پله) کلی خوشحال که الان kinect و move و ...:boxing:
8.گفتن فقط دخترا میتونن بازی کنن:shrewd:
9.من هم چند تا ف.. دادم اومدم بیرون:ranting:
10.هفت تومن دوباره دادم برگشتم:((
کلا نمایشگاه میتونست جالب باشه اگه اجازه بازدید از طرف مدرسه ها نمیدادند.

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر