حضور بازی سنتر در اولین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
از نظر من بهترین غرفه BC بود بقیش زیاد باحال نبود بجز چندتا:تراوین,دنیای بازی و ......
ممنون که guest book هم قرار دادین.
(guest book رو اخرش چیکار میکنین)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
آره ! اما خوب یکم غرفه ها کوچیک نیست ؟!
مثل اینکه غرفه ها کوچیک و خلوته ! حالا اینطور که تو عکسا مشخصه !
دو طبقه از پارکینگ رو ورداشتن کردن نمایشگاه دیگه. چه انتظاری داری؟
منم امروز اومدم. ولی با یه عده بودم که نمیتونستم بیام جلو غرفه BC بگم سلام ، من اوپس هستم:D غرفه هم اینقدر شلوغ بود که اصلا داخلش معلوم نبود!
وقت بشه، دوشنبه یه سر میام.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
امروز خيلي خوب همه جمع شدن براي اولين بار تمام ادمين ها و اكثر مديران و تحريريه هم بودن به همراه خيلي از كاربران سايت واقعا خيلي خوش گذشت و بدون اغراق يكي از شلوغ ترين غرفه هاي نمايشگاه بوديم و جمع بسيار صميمي بود.

p890bu18ptlhkm8d8iq4.jpg

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
خسته نباشید به تمامی عزیزانی که امروز زحمت کشیدن ! شلوغ ترین و بهترین غرفه ماله بازیسنتر بودش. عکس هاشم بزودی ...

میشه یذره بیشتر از حالو هوای نمایشگاه توضیح بدید:-/اصلا چجوریاست معذرت میخاما غرفه بازی سنتر کلا یه ps3&360&pc داره .....چرا الکی شلوغه؟!! چهار تا پوستر داره دو تا کنسول >:)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میشه یذره بیشتر از حالو هوای نمایشگاه توضیح بدید:-/اصلا چجوریاست معذرت میخاما غرفه بازی سنتر کلا یه ps3&360&pc داره .....چرا الکی شلوغه؟!! چهار تا پوستر داره دو تا کنسول >:)
آقا حرفایی میزنیدا... مگه بقیه چیکار میکنن؟ جان کارمک و کوجیما رو میارن :D؟ همینه دیگه منتها همین دو تا کنسولی که میگید رو شاید باقی غرفه ها نداشتن که انقدر امروز شلوغ بود! فقط خودمون 2 ساعت تو نوبت کینکت وایسادیم :D! بی اغراق شلوغ ترین غرفه بودش...

• Like
Reactions: capitanrayan

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما تشریف میوردی ،ببینی چه خبره:D

فکر میکنم حد اقل 300-400 نفری با kinect بازی کردن،کلی با PS3 ،کلیا هم تماشا میکردن. به جرات میگم توی اون قسمتی که سایتها و مجلات و بازیها هستند بیشترین بازدید رو داشت. عکسا و ویدئو ها رو بزاریم کاملا متوجه میشید:D واقعا حال داد:D

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
درود ...

دوستان خب اون عکسا واسه روز اول بود ، امروز چون دسته اوباش رو اوردیم تو غرفه اصلا فضا از این رو به اون رو شد ... :d مدیران تقریبا همه بودن اونطور که انتظار میرفت واقعا افراد با شخصیتی بودن . ضمن اینکه غیر حامد عزیز بقیه ساکت ساکت در حد Ghost (:d) با احترام به همه مدیران گرامی . اینور من ، فردین ، آرش ، رضا ، شهاب ، ماکان ، حمید ، بابک ، نوید (عجب باحال بود این پسر) و چندتا دیگه بودیم که رضا و ماکان هم وظیفه هدایت ملت تو Kinect Adventure , Kinect Sports رو داشتن :d!

حـالا عکسهاش رو بچه ها میزارن .

خلاصه خوش گذشت ، دست همه درد نکنه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
رضا و ماکان هم وظیفه هدایت ملت تو Kinect Adventure , Kinect Sports رو داشتن :d !
این وظیفه رو باید به حمید ( MANIX ) میدادید :d :d :d
منتظر عکس های بیشتر هستیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر