شایعه حدس و گمان هایی در مورد Mode های مولتی پلیر Arkham city

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حدس هایی در مورد مولتی پلیر این بازی زده شده که در پایین نوشته شده است .

Banner_VS.png

One Vs One (تک به تک )
-از لیست کاراکترها یکی را انتخاب می کنید . از جوکر گرفته تا Nightwing .

-هر کاراکتر استایل و شیوه خود را برای مبارزه دارد همچنین اسلحه های هرکدام مخصوص به خودشان میباشد . به طور مثال بتمن دارای مقدار محدودی Batarange برای استفاده در مبارزه دارد اما Victor Zasz چاقوهای خود را داراست .

-نقشه ها و لوکیشن های مبارزه از خود آرکهام سیتی گرفته تا جاهای بخصوصی مانند Wayne Manor (!).

VS_select.png

Challenge Room : Time Attack

- اولین بازیکنی که محوطه را از اراذل خالی کند برنده است .

-دارای مودهای Custom .

-مود مخفی کاری : اگر بدون دیده شدن کسی را ناکار (!) کنید به امتیاز شما افزوده میشود و اگر دیده شوید از امتیاز شما کم میشود .

- با قابلیت اضافه کردن و کم کردن تعداد اراذل در محوطه .

- قابلیت بالا بردن درجه سختی یا پایین اوردن آن برای هر نوع از اراذل در محوطه .

- Times added to leaderboard.

-Saved replays available through leaderboard.

ترجمه این دوتا چیز خوبی نمیشد اگه کسی تونست درست ترجمش کنه یه پست بده تا ویرایش کنم ;)

Challenge_room.png

Banner_co_op.PNG

Side Stories

-از بین رابین . Catwoman . nightwing یکی را انتخاب می کنید .

- ماموریت های فرعی که جدا از هسته اصلی داستانند در این حالت قابل انجامند .

- بعضی قسمت های داستان اصلی به این ماموریت ها ربط پیدا می کنند.

- حرکات مخصوص بصورت Co op ـ (Co-op special moves)

Co_op_select.png

Challenge Room: Co-Op

-مانند Challenge Room تک نفره می باشد و تنها فرقش در Co op بودن بازیست .

- از بین درگیری و مخفی کاری یکی را انتخاب میکنید .

- بالا بردن یا پایین آوردن تعداد دشمنان .

- بالا بردن یا پایین اوردن سختی و هوش مصنوعی هر نوع از دشمنان .

- Times added to leaderboard.

- Saved replays available through leaderboard.

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nihilnigritude

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
جالبه ! کم کم همه بازی ها دارن مولتی میگیرن اون از Dead Space 2 و Bioshock 2 اینم از این.

بعضی چیزا واقعا عجیبه بازی هایی که باید مولتی داشته باشن ندارن مثلا Fallout با اون دنیای

بزرگش هنوز مولتی واسش ساخته نشده.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بسیار عالی ... هرچی حالت بدرد بخور هست داره این بازی ...
پ.ن : ترجمه اون دوتا کجاش سخت بود ؟:D
همون چیز بد(!) رو ترجمه کن بنویس...!
سخت نبود مفهومو نمی رسوند ! :d هر چه قدر فشار اوردم یه چیز بنویسم که مفهومش با مورد انگلیسیش زیاد فرقی نداشته باشه نشد !:d
اشکال نداره کاکو ... ! :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بسیار عالی ... هرچی حالت بدرد بخور هست داره این بازی ...
پ.ن : ترجمه اون دوتا کجاش سخت بود ؟:D
همون چیز بد(!) رو ترجمه کن بنویس...!

سخت نبود مفهومو نمی رسوند ! :d هر چه قدر فشار اوردم یه چیز بنویسم که مفهومش با مورد انگلیسیش زیاد فرقی نداشته باشه نشد !:d

اینها مد مولتی پلیر بازی نیستند فقط حدسیات و خواسته های اعضای فروم سایت مورد نظر هستند :D

خب یکی که دستش تو این کاراس تاپیک رو منتقل کنه به شایعات :D من امروز سرم درد می کنه همینم به زور ترجمه کردم ! :D به هر حال اینطوری باشه هم بد نیست ! :D

دوستان اسم تاپیک رو ویرایش کردم فقط باید منتقل شه :D
کدوم ناظم انجمن این بخش بیشتر فعالیت داره و آنه ؟

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینا بیشتر شبیه همون چیزایی بود که توی شماره اول بود.اگه یه چیزی مثل همونا باشه عالیه و مشکلی نیست.فقط هرکاری میکنه گند نزنن خواهشا. این IP تازه جون گرفته حیفه سر یه مولتی بزنن ناقصش کنن

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
مثلا Fallout با اون دنیای بزرگش هنوز مولتی واسش ساخته نشده.
به به! تازه دیدم اینو من :D!!! PV13 یا همون Fallout Online خودمون اینجا چقندر هستن ؟ :D!!! (البته خوب معلومه کسی در موردش تو BC صحبت نکرده کل دنیای گیم ایران از وجود این بازی بیخبره)!
Project V13 یک نسخه MMORPG هست بر اساس دنیای فوق العاده بزرگ Fallout و داره توسط خود Interplay ساخته میشه فعلا مراحل اولیه خودشو طی میکنه و فکر کنم 2012 منتشر بشه (البته خیلی وقته در دست ساخته ولی خوب مشکلات Interplay یکی دوتا نیست!)
اصولا بازی های RPG مالتی پلیر ندارن به دلایل فراوان! ;)

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
من که اصلا امیدوارم یک شایعه باشه و این بخش ساخته نشه بازی دارای داستان خوب سینگل

زیبا بخش مولتی برای چیه. مثل قضیه Bioshock 2 شده.(البته که بایوشاک 2 سینگلشم بد بود)

اقای کن لیواین سره مولتی پلیر در Infinite Bioshock حرفی قشنگی زد گفت(ما در این نسخه

هیچ تصمیمی برای گذاشتن مولتی پلیر نداریم هروقت ما هم ایده ای مثل Left 4 Dead داشتیم

قطعا راجع بهش فکر میکردیم)

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
به به! تازه دیدم اینو من :D!!! PV13 یا همون Fallout Online خودمون اینجا چقندر هستن ؟ :D!!! (البته خوب معلومه کسی در موردش تو BC صحبت نکرده کل دنیای گیم ایران از وجود این بازی بیخبره)!
Project V13 یک نسخه MMORPG هست بر اساس دنیای فوق العاده بزرگ Fallout و داره توسط خود Interplay ساخته میشه فعلا مراحل اولیه خودشو طی میکنه و فکر کنم 2012 منتشر بشه (البته خیلی وقته در دست ساخته ولی خوب مشکلات Interplay یکی دوتا نیست!)
اصولا بازی های RPG مالتی پلیر ندارن به دلایل فراوان! ;)

اونکه رو هواست میدونم تکلیف اون چیه قرار بود MMO باشه .هنوز Interplay و Bethesda سرش دعوا میکنن . قرار بود Bethesda بخره حقوق اون بازی رو اما دیگه ازش خبر ندارم چی شد. فکر کنم کار به دادگاه هم رسید!

به اون نسخه بهتر هیچ امیدی نداشته باشیم چون اگر ریلیز بشه که نمیشه قطعا نیاز به پرداخت داره هر ماه .(با کردیت کارد)

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
Bethesda از لحاظ قانونی هیچ حقی نسبت به Fallout Online نداره و از اوجایی که میدونم خبر داری با دلیل ها و مدرک هایی که Interplay اورده مشکلشون حل شده! چون اسم بازی رو هم با Fallout ثبت نکرده که دردسر براش ایجاد بشه! اتفاقا خیلی هم وضع همین نسخه از 3ـه Bethesda بهتره! نکنه میخوای Bethesda بیاد برا Fallout مالتی بسازه تو این مورد هم باز گند بزنه به سری؟! از لحاظ کردیت هم برا من یکی مشکلی نیست! شما پایرت خورا برید یه فکری به حال خودتون بکنین :D

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
Bethesda از لحاظ قانونی هیچ حقی نسبت به Fallout Online نداره و از اوجایی که میدونم خبر داری با دلیل ها و مدرک هایی که Interplay اورده مشکلشون حل شده! چون اسم بازی رو هم با Fallout ثبت نکرده که دردسر براش ایجاد بشه! اتفاقا خیلی هم وضع همین نسخه از 3ـه Bethesda بهتره! نکنه میخوای Bethesda بیاد برا Fallout مالتی بسازه تو این مورد هم باز گند بزنه به سری؟! از لحاظ کردیت هم برا من یکی مشکلی نیست! شما پایرت خورا برید یه فکری به حال خودتون بکنین :D

نمیخوام حالا تاپیک از موضوع دور بشه اما شاید Interplayخیلی خوب باشه اماFallout 3خیلی

هم بد نیست ( حداقل برای من که زیاد نسخه های قبلیشو بازی نکردم جز 2) من میگم

کاش Obsidian و Bethesda حداقل برای فروش این نسخه جدیده (new vegas) بخش

مولتی رو اضافه میکرد نه بصورت Rpg . بصورت Free roam با Mode های متفاوت مثل

reddead (با توجه به اینکه سازنده های اصلی بازی هم روش کار میکنن) اگر این کارو میکرد

حتما استقبال میشد ازش من یکی که حتما نسخه PS3 رو میگرفتم. (بهتره دیگه تو تاپیک خود New Vegas بحث شه)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
داشتم فکر می کردم یه م.د ریس بزارن خیلی خوب می شه.همه بت موبیل هاشون اسپرت کنند آقابزن بریم......وسطش هم نبردی می شه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر