جهت اطلاع! قضاوت با شما

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
توهم زدید خفن
همین الان dead space و shadowgun با کیفیت عالی رو gs2 من نصبه modern combat 3 هم به زودی میاد برای اندروید گذشت اون دوران که اینجور بازی ها فقط برا ایفون میومد تاپیک هم همون قفل شه بهتره

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
هر موقع epic واسه 'اندروید' (!) بازی ساخت اون موقع ما تو توهمیم.
سامسونگ ضبط و کاست و CD می ساخت یا فوقش این گوشی D900 و E250. الان نمی دونم چطور تصمیم گرفت S2 بزنه :-? شایدم اپل از رو سامسونگ آیفون زده! شاید!
البته قبول دارم از لحاظ LCD خیلی سره.

• Like
Reactions: bardia67m

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان کمی در مورد کمپانی ها اطلاعات درست خودمون رو ببریم بالا خیلی خوب میشه. اون موقع هر چیزی رو با توجه به جایگاهش و هدفی که پشت ارائه یک محصول بوده بررسی میکنیم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ادم خوبه یه ذره بزرگ بشه. با همون device های اپلیت خوش باش ،دنیا رو توی سیب ببین و به میوه های دیگه دست نزن

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من اصولا طرفدار اپل هستم چونکه مهم ترین نیاز من یعنی موسیقی رو به بهترین شکل فراهم میکنه :D! فقط حیف چون با قابلیت های Galaxy هم میتونستم خیلی کارا مثل دیدن انیمه و اینا هم انجام بدم ولی خب اصلا پخش کننده موسیقی محصولات اپل یه چی دیگس :D!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
ادم خوبه یه ذره بزرگ بشه. با همون device های اپلیت خوش باش ،دنیا رو توی سیب ببین و به میوه های دیگه دست نزن
فعلا که اگه شما کامپیوتر توی خونتون دارید به خاطر اپله. >> اولین کامپیوتر شخصی یا خانگی توسط استیو جابز ساخته شد
یا اگه اینترنت و سرور های عظیم وجود دارن به خاطر اپله. >> اولین کامپیوتر استیشن توسط استیو جابز ساخته شد
و ... (خیلی بیشتر از سه نقطه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر