جمع شیپ جهانی بازی Persona 5 از 1.8 میلیون نسخه عبور کرد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
جمع شیپ جهانی (فروش محصول به فروشگاه‌ها) عنوان «Persona 5» از مرز ۱.۸ میلیون نسخه عبور کرده است. این در حالی است که طبق ‌آخرین اعلام در ۵ آپریل (۱۶ فروردین) این مقدار ۱.۵ میلیون نسخه بود، لازم به ذکر است از آن زمان تاکنون بازی در کشور کره جنوبی نیز منتشر شده است.

banner_1772.jpg

پرسونا ۵ عنوانی در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی (JRPG) با مبارزات نوبتی است. این عنوان در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶ (۲۵ شهریور ۹۵) در ژاپن و ۴ آپریل (15 فروردین سال جاری) در غرب، برای ۲ کنسول PS3 و PS4 منتشر شد و توانست متای ۹۳ را به دست آورد.

می‌توانید نقد این عنوان توسط بازیسنتر را اینجا بخوانید.

Read the whole post here.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این خبرهای آمار فروش, خیلی cheap هستن. switch, splatoon و این.
خب حالا چه کار کنم که این یا اون چقدر فروخته!
وقتی مثلا یه کنسول زیاد بفروشه پشتیبانی ازش قاعدتا بیشتر میشه , پس به نظرم بی اهمیت نیستش این . در مورد بازی هم فروش بالایی یک بازی میتونه نوید بخش پشتیبانی خوب از اون بازی یا حتی تضمین کننده ی ساخت یک نسخه جدید از اون بازی باشه
البته اینا نظر منه

• Like
Reactions: artour-2198

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,650
من فقط یک بار همین آمارو خبر کردم ، تاپیک حذف شد پشت بندش فردین فکر کنم بود پیام داد توی قسمت آمار فروش کنسولو بازیها خبر رو بزن ، این آمارها توی سرخط خبرها هم باشه از نظر من خوبه ، ولی اینکه تاپیک جداگانه ای داشته باشه درست نیس حتی برای خبرنگار ، چون تاپیکش بحثی توش شکل نمیگیره و سریع دان میشه ، ولی تاپیک سرخط خبرها قابلیت مرور ساده ترو سریعتری به کاربر میده .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,624
نام
محمد
من فقط یک بار همین آمارو خبر کردم ، تاپیک حذف شد پشت بندش فردین فکر کنم بود پیام داد توی قسمت آمار فروش کنسولو بازیها خبر رو بزن ، این آمارها توی سرخط خبرها هم باشه از نظر من خوبه ، ولی اینکه تاپیک جداگانه ای داشته باشه درست نیس حتی برای خبرنگار ، چون تاپیکش بحثی توش شکل نمیگیره و سریع دان میشه ، ولی تاپیک سرخط خبرها قابلیت مرور ساده ترو سریعتری به کاربر میده .
حرف شما درسته ولی اخباری که اعضای تحریریه روی صفحه اصلی میزارن به صورت اتوماتیک توی فروم هم نمایش داده میشه و دقت کنید کامنت ها هم توی هر دو تا یکسان هستن.

• Like
Reactions: Anonymous M3

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,650
حرف شما درسته ولی اخباری که اعضای تحریریه روی صفحه اصلی میزارن به صورت اتوماتیک توی فروم هم نمایش داده میشه و دقت کنید کامنت ها هم توی هر دو تا یکسان هستن.
حرف شما درسته ولی این غلطه که آمار بشه خبر صفحه اصلی :D ، هنوز اونقدر بدبخت نشده بخش اخبار :-" شایدم شده ، وقتی تحریریه این شکلی بشه از بقیش انتظاری ندارم . فردین چه وعضیه به خدا ، بیا یه سروسامونی بهش بده ، با سردبیر شدن ممد کاری ندارم :D ولی نقدی که به کرش شد نباید یه نظارتی بهش میشد ؟ اصلا نمره صفر ، کیفیت خود نقد زیر صفر بود .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دمشون گرم با فروش دیجیتالی یه 2.200-2.300 ی فروخته ! تا اخر سالم قطعا به 3 میلیون میرسه ! امار فوق العاده ایه برای یه jrpg اصیل و کلاسیک بدون فن بیس بزرگ و از همه مهمتر رده بندی سنی m

بازی که بدون رقیب بهترین بازی نسل 8 بوده برام تا اینجا !

• Like
Reactions: Armin.jrpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,624
نام
محمد
حرف شما درسته ولی این غلطه که آمار بشه خبر صفحه اصلی :D ، هنوز اونقدر بدبخت نشده بخش اخبار :-" شایدم شده ، وقتی تحریریه این شکلی بشه از بقیش انتظاری ندارم . فردین چه وعضیه به خدا ، بیا یه سروسامونی بهش بده ، با سردبیر شدن ممد کاری ندارم :D ولی نقدی که به کرش شد نباید یه نظارتی بهش میشد ؟ اصلا نمره صفر ، کیفیت خود نقد زیر صفر بود .
تمام سایت های معتبر آمار فروش رو کار میکنن و سایت بازیسنتر هم مدت ها هست که اخبار آمار فروش رو پوشش میده و این رویه همچنان ادامه داره. تمامی این اخبار مربوط به یک سال پیش هستن:
ریمستر Resident Evil 0 بیش از ۱.۱ میلیون نسخه فروش داشته است - بازی سنتر
تاکنون 43.5 میلیون دستگاه PS4 راهی بازار شده است - بازی سنتر
فروش کلی سری Metal Gear Solid به مرز 50 میلیون نسخه رسید - بازی سنتر
کپکام و 75 بازی با فروش بیش از 1 میلیون نسخه - بازی سنتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر