جشنواره FTTH + فیبر کشی و مودم رایگان!!

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
بی‌شرفا امروز صبح به من گفتن همچین طرحی نداریم. اما وقتی رفتم اتاق رئیس و تهدید کردم که در سامانه ی ۱۹۵ و بازرسی مخابرات شکایت میکنم و لازم باشه یک روز کامل مرخصی میگیرم حضوری میرم وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم و هرجا که ربط نداشته باشه هم پیگیری میکنم، ترسید گفت بشینید تشریف داشته باشید پیگیری میکنم نیازی نیست خودتونو اذیت کنید ما اینجاییم تا به مردم خدمت کنیم

یک مو از خرس کندن غنیمته

من که با زور تهدید تونستم بکنم

امیدوارم شما هم بتونید

البته اگه نزدیک خونتون باکس فیبر هست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
این همین طرح ابر و باده فیبر نوری تانوما مخابراته؟
گویا برای گرفتن مودم رایگان باید پول یکسال اینترنت رو یکجا پرداخت کنیم تا مودم رایگان بدند.(حدود 3600)درسته؟چه مودمی میدند؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
بله اسم طرح دقیقا همون هست که شما گفتید
فکرکنم پول رو یکجا میگیرن اما هنوز از من چیزی نگرفتن
امروز تماس گرفتن گفتن فردا یکنفر میاد برای بررسی مسیر فیبر کشی
اول انکار میکردن که همچین طرحی هست اما با زبون تهدید تونستم آدمشون کنم

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
883
اقا غیر از فیبر نوری هم چیزی هست بدرد ماهایی که فیبر نوری نداره شهرمون بخوره؟ بدرد دانلود؟ متاسفانه با کنسول اصلا نمی شه با این adsl ها دانلود کرد.

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
نامحدوده ؟ اگه اوکی شد یه تست سرعت بگیر همینجا بذار اگه خوب باشه منم برم تو کارش :D

به نظرم نامحدود نباشه به درد نمیخوره با اپراتور شاتل صحبت کردم برای سرویس فیبر نوری که دارن لم پس نمیداد و هی میگفت باید اجازه بدین تکنسین بیاد بررسی کنه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
کجا باید ثبت نام کنیم ؟
سلام والا منکه با 2020 تماس گرفتم اما چون خط ثابت سیم مسی نداشتم مجبور شدم حضوری برم مخابرات که مجبور نباشم برای دریافت فیبر نوری یه هزینه ای برای خرید تلفن ثابت روی سیم مسی بدم
اگه شما تلفن ثابت دارید میتونید با همون 2020 تماس بگیرید ثبتنام کنید

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
سلام والا منکه با 2020 تماس گرفتم اما چون خط ثابت سیم مسی نداشتم مجبور شدم حضوری برم مخابرات که مجبور نباشم برای دریافت فیبر نوری یه هزینه ای برای خرید تلفن ثابت روی سیم مسی بدم
اگه شما تلفن ثابت دارید میتونید با همون 2020 تماس بگیرید ثبتنام کنید
خط تلفن باید مسی باشه حتما ؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
822
نام
سپهر
خط تلفن باید مسی باشه حتما ؟
عزیزم من که خط تلفن مسی رو جمع کرده بودم، قصد هم نداشتم دوباره بگیرم. به خاطر همین حضوری رفتم مخابرات که بدون نیاز به گرفتن خط تلفن ثابت روی سیم مسی بتونم سرویس فیبر نوری رو بگیرم
وگرنه اگه شما با 2020 تماس بگیرید بهتون میگه باید تلفن ثابت روی سیم مسی داشته باشید که این اشتباهه

• Like
Reactions: Black Roz

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام
با 2020 تماس گرفتم، برای فیبر نوری میگه باید 15 درخواست از محل شما باشه تا فیبر نوری رو اجرا کنیم. درسته همچین چیزی ؟
برای vdsl هم میگه باید فاصله تا مرکز مخابرات کمتر از 700 متر باشه! اینو چی ؟ درست میگه یا چرت گفته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر