جست و جو در صفحه تاریک تاریخ، کامل ترین پیش نمایش L.A. Noire

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ایولا کارت حرف نداشت امیر رضا=d>
ویرایش:فقط تنها اشکالت تکرار زیاد بعضی کلمات در جملاته.

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
پسرم تو هنوز تحریریه نشدی ؟! :d جزو 3 Top برو بچه های فعال Review ~ Preview هستی پس ... :d
فقط بپا میترسم آخر با این همه مشقت از دست بریا ... تحریریه هم نشی :d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
چقدر طولانی بود باو فکم پیاده شد چشمام چپ کرد
این همه اطلاعاتو از کجا اوردی لاکردار:d
خوب بود فقط یک ایراد خیلی بزرگ داشت!!!چشمو میفرسته مُرخصی
پ.ن:فیوز امضات خرابه. بکش فیوزو:d
پ.ن2:اگر من دلیل تحریریه شدن اعتباری (مدت دار) Aurlito رو بفهمم دلیل تحریریه نشدن تورواَم میفهمم:-s
:d

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
محض اطلاعت L.A. Noire از سال 2004 در حال ساخت، اونموقع اصلاً Heavy Rain ایدش هم وجود نداشته.

کلاً 10 دقیقه مفید ازاین بازی تریلر تا همین امسال موجود نبود بعد دیوید کیج از رو اینا تقلید کرده؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
باید بازی یه جورایی شبیه mafia 2 باشه
اگر من اون زمان رو خیلی دوست دارم
1940 تا1960 خیلی زمان جالبی بوده حیف خیلی کم بازی ساخته شده

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
کلاً 10 دقیقه مفید ازاین بازی تریلر تا همین امسال موجود نبود بعد دیوید کیج از رو اینا تقلید کرده؟
امیررضا که اینو نگفت!طرف برگشت گفت که این عنوان از HR تقلید کرده بعد امیررضا گفت این بازی سال 2004 شروع به ساخت کرده پس نمیتونه از HR تقلید کرده باشه.به نظر من این دوبازی رو اصلا نباید باهم مقایسه کرد چون پتانسیل دعواشدن سر مقایسه شون بالاست.:d:d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اين تكنولوژي Motion Scan خودش يه انقلابيه تو اين صنعت!
سبك هم بازي هم كه از انقلاب پا رو فراتر گذاشته!:d
ولي حيف كه تا بحال از گيم پلي بازي تريلري منتشر نشده!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
پیش نمایش خوب و کاملی بود. این نکته ها به نظرم میرسه که میتونه متنت را بهتر کنه:

پس مشخص است که داستان این بازی شاهکار خواهد بود.
بهتره نویسنده نسبت به بازی حالت خنثی داشته باشه. فقط واقعیت را بگه و نتیجه را به خواننده واگذار کنه، حتی اگه خودش طرفدار سرسخت بازیه. عنوانی مثل Mafia 2 هم چندین هزار خط دیالوگ داشت ولی عملا نتونست به جایگاه خودش دست پیدا کنه.
----

بخش عمده اشکالات موبوط به مسائل نگارشی بود که اگه یه کم توجه کنی نوشتت خیلی زیبا‌تر میشه:
صفحاتی از آن گمشده اند و باید برای بدست آوردنشان زحمات زیادی را بکشید.
"را" نشانه مفعوله و در اینجا اضافست.
به هرچه درک بیشتر وی از داستان و جو بازی کمک کند.
به درک هر چه بیشتر وی...
همین باعث میشود که او بتواند چهره LAPD را در ذهن مردم با تلاش های خود بهتر جلوه دهد
کلمات اختصاری را وقتی برای اولین بار وارد میکنی، توی پرانتز معنی کن. سطح سواد همه مخاطبان را در نظر بگیر. LAPD( دایره پلیس لس آنجلس)
موسیقی بازی عوض شده و حالتی هماهنگ به جو بازی تا زمانی که همه ی سرنخ ها را پیدا کنید به خود خواهد گرفت، که به نوعی به شما کمک میکند که بفهمید همه ی سرنخ هارا پیدا کرده اید یا خیر، البته در هر صحنه ی جرم نیاز به پیدا کردن همه سرنخ ها نیست، ولی هرچه سرنخ بیشتری پیدا کنید پیدا کردن مجرم برای شما آسان تر خواهد بود
تکرار زیاد یک کلمه در جمله از زیبایی متن کم میکنه.
انتخاب نادرست می تواند تمایل فرد را برای همکاری با شما بکاهد، و دربهترین حالت ممکن، باعث شود که یک مدرک را از دست بدهید.
در بدترین حالت
-------

موفق و مویّد باشی.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
کفمان بُرید :D هی میخواستم برم بخوابم ولی چون فوق العاده نوشتی منم به داستان های اینچنینی علاقه دارم همشو خوندم :)

کارت عالیه ، موفق باشی

فقط اول پیش نمایش به دهه 60 اشاره کردی ولی ادامش به دهه 40 که خود بازی هم دهه 40 هست ، اینو اصلاح کنی عالی میشه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر