جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
این یعنی چه

بیشتر توضیح بده
یعنی مثل دانلود بازیهای آرکید میشه با پرداخت پول بازیهای بزرگ رو دانلود کرد قبلا یه لیستی در مورد این بازیها داده بود که مثل بایوشاک و.. (معمولا بازیها تقریبا قدیمی تر رو شامل میشه)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بله همونطور که گفتم روی اپدیت قبلی میاد و حتی اگه 20 مگ هم خالی داشته باشین میتونید دانلود کنید.
------
یک چیز جالب که بهش اضافه شده میزان سابقه شما رو درلایو مشخص میکنه.یعنی مثلا بقل گیمرتگ شما زده باشه 2 یعنی دوساله که در لایو هستین با اون گیمرتگ.

آخرین ویرایش:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام.

میگم من کنسولم را آپدیت کردم . برای اولین بار بود که کنسول را وصل کردم به اینترنت ، الان نمیدونم که اکانت 1 ماه لایو که رایگان داره ، از امروز که وصل کردم داره کم میشه یا نه .
آیا ایمیلی چیزی واسم میاد که شروع شده؟

البته این کنسول دومم است و کنسول قبلیم لایوش تموم شد ، اما هاردم را نفروختم و زدمش روی این کنسول جدید تا پروفایل هام بیاد روی این کنسول !
تا وصلش کردم به اینترنت خود به خود رفت و آپدیت کرد ،
حالا کسی میدونه که چطوری باید بفهمم که 1 ماه رایگان شروع شده یا نه؟

CoCal0l

کاربر سایت
Jul 12, 2009
10
سلام.

میگم من کنسولم را آپدیت کردم . برای اولین بار بود که کنسول را وصل کردم به اینترنت ، الان نمیدونم که اکانت 1 ماه لایو که رایگان داره ، از امروز که وصل کردم داره کم میشه یا نه .
آیا ایمیلی چیزی واسم میاد که شروع شده؟

البته این کنسول دومم است و کنسول قبلیم لایوش تموم شد ، اما هاردم را نفروختم و زدمش روی این کنسول جدید تا پروفایل هام بیاد روی این کنسول !
تا وصلش کردم به اینترنت خود به خود رفت و آپدیت کرد ،
حالا کسی میدونه که چطوری باید بفهمم که 1 ماه رایگان شروع شده یا نه؟

اگر فرم ها رو پر کرده باشی و E-mail رو داده باشی برات ایمیلی مبنی بر شروع وخاتمه اکانتت میفرستند.. .:blushing:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
اگر فرم ها رو پر کرده باشی و E-mail رو داده باشی برات ایمیلی مبنی بر شروع وخاتمه اکانتت میفرستند.. .:blushing:

ممنون. من قبلا با کنسول قبلیم فروم ها را پر کردم و تمام شد!

یعنی برای کنسول دوم هم که با همون پروفایل هستم و همون هارد بازم ایمیل میده که شروع شد؟!

اما یه نکته که وقتی پروفایلم را توی سایت www.xbox.com باز میکنم هنوز گیم اسکورایی را که روی این کنسول اضافه کردم را آپدیت نکرده. یعنی عدد گیم اسکروام همون قدیم است و آپدیت نشده!

حالا موندم که یک ماهم شروع شده یا نه!:(

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
ممنون. من قبلا با کنسول قبلیم فروم ها را پر کردم و تمام شد!

یعنی برای کنسول دوم هم که با همون پروفایل هستم و همون هارد بازم ایمیل میده که شروع شد؟!

اما یه نکته که وقتی پروفایلم را توی سایت www.xbox.com باز میکنم هنوز گیم اسکورایی را که روی این کنسول اضافه کردم را آپدیت نکرده. یعنی عدد گیم اسکروام همون قدیم است و آپدیت نشده!

حالا موندم که یک ماهم شروع شده یا نه!:(

مطمین باش که شروع شده
چون بدون login کردن به live ، آپدیتی برات نمیاد
با وصل کردن اینترنت به کنسول پروفایلت به صورت اتو به live وصل میشه ولی تا ریکاوری رو نزنی گیم اسکور هات اضافه نمیشن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
برای اطمینان این دوستمون می تونه توی سایت XBox.Com بره و Sign In بکنه با ایمیل و پسورد مربوط به Gamertag ش.در قسمت بالای سایت،بالای GamerScore ش زده که Silver Member هست یا Gold Member.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
عجب حکایتی شده! :(. خدا لعنتشون کنه کاش دو سه روز تاخیر مینداختن. تا اومدم یکم پوینت خرج کنیم این لعنتی رو گذاشتن :((.
لینک دانلودش اومد بیخبر نزارید لطفا.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
ما اومدیم update کنیم آپدیت اولیه که شد رفت دومی همون اول دومی از اینترنت disconnect شد بعد الان هرکاری میکنم وصل نمیشه به اینترنت xbox live connection test رو که میزنم همون مرحله اول connect to network میگه failed نمیدونم این بلا رو آپدیت سرم اُوُرد یا چی...؟ چون ps3 و PC راحت وصل میشن که بگم مشکل از اینترنته
اگه کسی از دوستان کمکی در راه خدا کنه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر