جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

amin6666fifa

کاربر سایت
Nov 18, 2011
6
دوستان چرا الکی اسپم بازار میکنید هر کسی این داشبورد جدید رو نصب کنه رو دستگاه دیگه برای اجرا کردن بازیهای XGD3 از جمله MW3 , BF3 , Rage , Batman AC , GEOW3 , Driver SF , Warhammer , AC Revelations و ... که این قفل روشونه با مشکل مواجه میشه وصل شدن به لایو و خطر فلگ شدن با LT+2 هم که دیگه بماند حتی آفلاین آپدیت کنید مشکل در اجرای بازیها وجود داره
چاره کار اینه اول و آخر که باید آپدیت کنیم همگی پس چه بهتر تا کمی صبر کنید تا این داشبورد به طور کامل از طرف C4 آزمایش بشه و بعد از اومدن LT+3 آپدیت کنید یا به لایو وصل بشید طی آخرین حرفی هم که گروه C4 زده بود گفته بود قراره LT+3 بعد از 6 دسامبر عرضه بشه که روزش دقیق مشخص نیست ولی همین روزا چشم همگی به جمالش روشن میشه
پس بیایید همگی یه مقدار صبر کنیم;)

موافقم شدید

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
همین؟ بعد میشه اینو معنی کنی؟چرا دوست دارین حرف الکی بزنین!!
The new update continues to hit Xbox 360s, but we've been receiving reports of various problems from users, ranging from video issues to bricked consoles

اولا The new update continues to hit Xbox 360s
به معنیه گرم شدن دستگاه نیست این گرمای بیش از حد کنسول کجاست من پیدا نکردم
دوما تمام گفته بر اساس تجربیات کسانی هست که آپدیت کردن این مشکلات از طرف مایکروسافت تایید نشده
اگر تو این سایت برین یکی از مسئولین مایکروسافت گفته کسانی که بزاشون مشکلی پیش اومده به ما خبر بدن همییین

سوما به قسمت status xboxlive برین زده در وصل شدن به لایو مشکلاتی بروز کرده
من از دوستان خارجی هم که پرسیدم مشکل در وصل شدن به app ها بوده که ارور میداده

http://www.the-magicbox.com/forums/showthread.php?p=572891

http://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
برای وصل شدن به لایو تو دشبورد جدید وقتی کانکت میشی وصل میشه به شبکه لایو ولی دو تا گزینه میاد کنسل با اینفورمیشن میری توش یه تعهد نامه داره تایید میکنی حله همین.مندانلود کردم ترخدا این شایعه بنو فلگو من تو مایکروسافت کار میکنمو امسال بن ویو میادو وا بدین میخواین دانلود کنین نمیخواین اسپم الکی نکنین مایکروسافت اگر اراده کنه همرو یجا بن میکنه پس الکی داستان نبافین و مشکلاتیم که بعد آپدیت هست اجرار نشدن بازی های ap2.5وایکس جی دی 3 و اون هایی که تو هایدن آپدیت غیر فعال شد که با فرمویر 3 حل میشه تخیلیو توحمو حرفای بی اساسو مدرک نزنین.c4evaشده رهبر یسری کپی بازایه ترسو داره هر دفه یچیز میگه ملتو گیر میاره به حال شماها میخنده.بیشتر تو ایران بازی کپی انجام میشه ولی تو کشورای دیگه بخاطر جریمه سنگین و بصرفه نبودن و کسیم نی برات کنسول کپی کنه باید خودت بکنی یا بری بازار سیاه دردسر داره و گارانتی کنسولم میپره من اگه شرایط زندگی مردم اونورو داشتم هرگز کپی بازی نمیکردم کما کان تا اونجا که بتونم بعضی بازی هارو اریجینال میگیرم

• Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
به این میگن یه حرف اساسی . همه اینجا شدن کارشناس گیم و فریمور و ... هر کی یه نظری میده یکی میگه آپدیت کن یکی میگه نه آپدیت نکن آپدیت خطر داره حسن . من که دیروز آپدیت کردم و خدارو شکر هیچ اتفاقی نیفتاد .تا عرضه ال تی 3 هم بازی اورج می زنم

a-b

کاربر سایت
Jun 4, 2010
46
نام
آرمين
سلام بچه ها.من lt2ندارم و بعضی از بازی های xgd3رو اوریج می گیرم.اگه آپدیت کنم،مشکلی تو اجرای بازی ها پیش میاد؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ما که آپدیت کردیم الان داشبور خیلی شلوغ شده تو نگاه اول سرگردون می شی بعد یه مدت دستت می یاد ولی کلا خیلی رسمی تر شده و همینطور من می تونم بازی های کپی قدیمی رو اجرا کنم هیچ مشکلی تو اجراشون نداره.

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بچه ها من آپدیت کردم! همه برید آپدیت کنید و مثل من اصلا نترسید! :d
داشبورد خیلی قشنگ شده! ضمن اینکه کلی امکانات بهش اضافه شده. پیشنهاد میکنم حتما آپدیت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر