جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
منم با حمید موافقم.;)

راه شناختن دیسک لایتون توی کنسول فت مگه این نیست که اگر قاب جلوی ایکس باکسو باز کنی و توی اوون سوراخ کوچیک رو نگاه کنی اگر دو تا سیم به رنگ زرد بود، LITE-ONه؟

هیتاچی جلوی سیم ها یه ورقی آلمینیومی به رنگ نقره جلوش رو گرفته و سیم هاش معلوم نیستند. شما دیگه این چیزا رو به من یاد نده.

Ramtin_07

کاربر سایت
May 9, 2011
22
بچه ها پیشنهاد میکنم اپدیت نکنید باید بازی هاتون با تایتل و رو هارد نصب نباشه مگر این که burner max باشه تا lt 3 اپدینت نکنید

ولی من الان بازی رو از رو هارد که شما گفتی پاک کردن ۱۰ دقیقه است دارم بتل بازی میکنم دیگه اون ضدای بد جور رو نمیده و بازی هم خارج نمشه .

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
راه شناختن دیسک لایتون توی کنسول فت مگه این نیست که اگر قاب جلوی ایکس باکسو باز کنی و توی اوون سوراخ کوچیک رو نگاه کنی اگر دو تا سیم به رنگ زرد بود، LITE-ONه؟

هیتاچی جلوی سیم ها یه ورقی آلمینیومی به رنگ نقره جلوش رو گرفته و سیم هاش معلوم نیستند. شما دیگه این چیزا رو به من یاد نده.

دوسته عزیز 100% شما با خودتون درگیر هستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که چیزی نگفتم که تو بخای یاد بگیری.اگه میخای یاد بگیری برو c4=)))))))))))))))))))))

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
IQ اینکه همون روش تایتله. من می گم بدون هیچ title updateی بازی هاشو اجرا کرده.

دوست عزیز اینی که تو میگی در هیچ جای جهان قابل قبول نیست .برو یه کم اطلاعات کسب کن ;)
اگه راست میگی خودت برو لایو اپدیت کن .بعد میفهمی.انقدر هم دوستم دوستم نکن .

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دوسته عزیز 100% شما با خودتون درگیر هستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که چیزی نگفتم که تو بخای یاد بگیری.اگه میخای یاد بگیری برو c4=)))))))))))))))))))))

شما داری می گی من دارم اشتباه می کنم که دسکم لایتون هست. منم گفتم اشتباه نکردم.

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:07 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزی اینی که تو میگی در هیچ جای جهان قابل قبول نیست .برو یه کم اطلاعات کسب کن ;)

تو باور نکن برو دنبال آپدیت بگرد.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
شما داری می گی من دارم اشتباه می کنم که دسکم لایتون هست. منم گفتم اشتباه نکردم.

---------- نوشته در 01:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:07 PM ارسال شده بود ----------

تو باور نکن برو دنبال آپدیت بگرد.

من که نمگم لایتون نیست .در ضمن من به این دوستت میخندم که تورو سرکار گزاشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر