جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
داشت یادم میرفت.این بخش کلود هم 500 مگ فضا در اختیار شما میزاره.که میتونید سیوهاتون رو درش ذخیره کنید.

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
کاره خاص چیه دوسته عزیز ؟هنوز چیزی اعلام نشده که بخاد بازیهارو کامل اجرا کنه .فک کنم اگه افلاین اپ کنی مشکلی پیش نمیاد!!!!!!
لینک افلاین هنوز نیومده کسانی که اپدت رو انجام ببدن با xbox live در صورتی بازی ها اجرا میشن که بعد از اپدیت قطع شن و بازی شون رو به صورت افلاین انجام بدن

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
لینک افلاین هنوز نیومده کسانی که اپدت رو انجام ببدن با xbox live در صورتی بازی ها اجرا میشن که بعد از اپدیت قطع شن و بازی شون رو به صورت افلاین انجام بدن
من الان دارم mw3 کپی آنلاین می زنم .

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
کاره خاص چیه دوسته عزیز ؟هنوز چیزی اعلام نشده که بخاد بازیهارو کامل اجرا کنه .فک کنم اگه افلاین اپ کنی مشکلی پیش نمیاد!!!!!!
آفلاین و آنلاین فرق نداره که......
ایشون گفتن بازی هارو اجرا کردن ولی بعضی ها گفتن اجرا نمیشه خواستم بدونم چه جور این کارو کرده؟؟
الان یکی تکلیف مارو معلوم کنه بازی ها اجرا میشن یا نه؟

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان دقت کنید این آقای خفاش همونطور که خودشون گفتن از روش کلید بازی ها رو اجرا میکنن که در لینکhttp://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=43858 آموزشش هست. اما با روش Title Update که آپدیت قدیمی بازی های XDG3 رو از سایت xbuc.com دانلود و بازی اجرا میشد دیگه نمیشه آنلاین بازی کرد.در مورد آفلاین بازی کردن از طریق این روش مشکلی وجود نداره میتونید داشبورد رو از xbox live بگیرید و آفلاین این بازی ها رو اجرا کنید اما واسه آنلاین کردن XDG 3 ها باید صبر کنید LT 3+ بیاید. لینک آپدیت هم فعلا نیموده فقط الان از طریق live میشه آپدیت رو گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر