جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
من اگه این آپدیت رو برای اسلیم اورجینالم انجام بدم مشکلی ممکن هست پیش بیاد ؟ ممنون یکی لطفا زودی به من جواب بده !

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من واقعا نمیخوام بی احترامی کنم
ولی بعضی ها سوالات واقعا چرتی می پرسن
وقتی شما داری بازی اورجینال میکنی و دستگاهت کپی نیست برای چی باید نگران باشی؟؟؟؟؟؟؟
این آپدیت فقط برای اشخاصی که دستگاهشون کپی مشکل سازه
مایکروسافت که دیوانه نیست بیاد برای اشخاصی که قانونی بازی میکنن مشکل درست کنه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
در یک کلام :

1. دوستانی که دستگاه اسلیم اورجینال کپی خور نشه یا هر مدلی از 360 که کپی خور نشده دارن آبدیت کنن !! و حالشو ببرن !تمام !!

2. دوستانی که کنسول کپی خور شده هر نوع مدلی دارن به هیچ عنوان آپ نکن!!! در صورت آبدیت کنسول کپی خور شده به آخرین داشبرد مشکلات زیر به وجود میاد !!!

مشکلات آبدیت جدید

1. فلش شدن درایو
2. از دست رفتن دی وی دی کی دستگاه که باعث مشکلات زیادی میشه
3.عدم اجرای تمامی بازیهای کپی
4. و بروز مشکلات جدید در لایو (بن و فل.... و غیره)

خواهشا دیگه سئوال تکراری نپرسید تا مشکل آبدیت جدید با فرمور جدید C4 حل بشه !این آبدیت نیاز به فرمور جدید داره و باید صبر کنید تا فرمور جدید عرضه بشه !

موفق باشید !!!!!!!!!!!!! @};-

MSLion

کاربر سایت
Jun 5, 2009
59
پس اگر کنسول خام اسلیم رو آپدیت کنیم، بعد از آپدیت، گرفتن dvd key سخت تر نمیشه ؟ اینو خیلی ها گفتن و میگن. ( گرچه هنوز آپدیتی برای من نیومده )

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
در یک کلام :

1. دوستانی که دستگاه اسلیم اورجینال کپی خور نشه یا هر مدلی از 360 که کپی خور نشده دارن آبدیت کنن !! و حالشو ببرن !تمام !!

2. دوستانی که کنسول کپی خور شده هر نوع مدلی دارن به هیچ عنوان آپ نکن!!! در صورت آبدیت کنسول کپی خور شده به آخرین داشبرد مشکلات زیر به وجود میاد !!!

مشکلات آبدیت جدید

1. فلش شدن درایو

خواهشا دیگه سئوال تکراری نپرسید تا مشکل آبدیت جدید با فرمور جدید C4 حل بشه !این آبدیت نیاز به فرمور جدید داره و باید صبر کنید تا فرمور جدید عرضه بشه !

اقا دمت گرم بالاخره یه جواب درست اینجا دیدیم.همچنان منتظر عرضه ی firmware جدید هستیم.

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
من واقعا نمیخوام بی احترامی کنم
ولی بعضی ها سوالات واقعا چرتی می پرسن
وقتی شما داری بازی اورجینال میکنی و دستگاهت کپی نیست برای چی باید نگران باشی؟؟؟؟؟؟؟
این آپدیت فقط برای اشخاصی که دستگاهشون کپی مشکل سازه
مایکروسافت که دیوانه نیست بیاد برای اشخاصی که قانونی بازی میکنن مشکل درست کنه
آقا بیخیال قاطی نکن :d:-*
دیگه بعضی از ترس اینکه میدونن جریان چیه اما سوال رو دوباره میپرسن که بواب قطعی برسن ;)
شما حرص نخور:-o
پس اگر کنسول خام اسلیم رو آپدیت کنیم، بعد از آپدیت، گرفتن dvd key سخت تر نمیشه ؟ اینو خیلی ها گفتن و میگن. ( گرچه هنوز آپدیتی برای من نیومده )
شما دستگاهت اورجینال هستش آپدیت کن مطمئنا بعداز آپدیت فایرمور جدید خواهد آمده ...
در یک کلام :

مشکلات آبدیت جدید

1. فلش شدن درایو

امین جان مرسی که 10 صفحه آخر رو جمع بندی کردی >:d<
اقا دمت گرم بالاخره یه جواب درست اینجا دیدیم.همچنان منتظر عرضه ی firmware جدید هستیم.
ولی خداییش موندم این آپدیت میایکروسافت رو چطور میخواد هک کنه b-)
واقعا ایول داره این کارو بکنن :)

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین

خواندن DVD KEY زمانی که کنسونی هک میشه آسان خواهد بود !این یعنی وقتی که در حال حاضر شما کنسولی دارید مثلا اسلیم با درایو 022 که هنوز کپی خور نشده قطعا نمیشه نظری داد و اما و اگر اون رو سنجید چون هنوز کپی خور نشده !ولی وقتی که کپی خور بشه بله به راحتی میشه روی اون صحبت کرد و خطرات احتمالی رو سنجید !
دستگاه های مدل جدید اسلیم با درایو 094 که کپی خور شدن آبدیت جدید این مدل رو نیز متحول میکنه و باعث میشه که فرمور هک رو کاملا پاک کرده درایو تعویضی د دستگاها رو از کار میندازه و فرمور جدید رو روی اون میریزه و حالت امنیتی اون رو چند برابر میکنه بنابراین باید از آبدیت بر روی کنسولهای هک شده چه اسلیم و چه فت جلوگیری کرد!
از اونجایی که داشبرد جدید جهت اجرای بازیهای جدید حیاتی و اجباری هست نباید زیاد نگران آبدیت دستگاهای کپی خور نشده باشید چون به هر حال برای اجرای بازیهای جدید نیاز به داشبرد جدید هست پس تفاوتی برای دستگاهای کپی خور نشده وجود نداره !

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان بنده همون روز اول (19MAY)آپدیت کردم البته قبلش فریمورکنسول رو اورجینال کردم و بعد آپدیت داشبورد و بعد کپی خور و الان هم تو لایوم و مشکلی نیست و تنها 6الی7 تا بازی است که باز دوباره با آمدن فریمور LTPLUS v2 حله و در آخر در مورد بن و فلگ باید بگم هر نوع حرکتی توی محیط لایو توسط ماکروسافت رصد میشه و اینها همش حرفه پس اگر توانایی آپدیت فریمور کنسولتون رو دارید اول کی کنسولتون را استخراج کنید و بعد مراحلی رو که عرض کردم ادامه بدید.

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
با وجود این که تصمیم داشتم در این فروم دیگه فعالیت نکنم، اما واقعا بعضی از پست ها رو که می خونم، می بینم باعث گمراهی کاربران می شه و اطلاعات ناقص و غلط داده می شه.
متاسفانه وقتی هم که پستی درست داده می شه، انقدر سوال در مورد منبع، یا سوالاتی که به تاپیک مربوط نمی شه و همچنین پست های نامربوط زده کی شه که واقعا آدم رو دلسرد از پست دادن می کنند، نمونش در تاپیک هک فرم ویر که دوستانی که 2 هفته هم نشده 0225 گرفتن، روزی 10 تا پست توش می دن و باعث گمراهی کامل تاپیک می شن.

به هر حال، جزئیات صحیحی از آخرین آپدیت در اختیار شما می زارم:

در این آپدیت، همونطور که در نسخه های بتا دیدیم، درایو ها به صورت زیر فلش می شن:
Code:
PLDS DG-16D4S -9504- -> 0272
PBDS VAD6038 ->04421C
PLDS DG-16D2S -> 02510C
درایو ms28 که در نسخه بتا پچ می شد، در این نسخه پچ نمی شه و کلا پچ درایو سامسونگ منتفی شده است.
بدیهی هست، درایو های فلش شده که در بالا ذکر شدن، بعد از آپدیت به داشبورد جدید قابلیت اجرای بازی های کپی را نخواهند داشت زیرا cfw اون ها به یک ofw جدید فلش شده است.
درایو های hitachi و samsung دارای فرم ویر قبلی خود هستند و بعد از آپدیت قابلیت اجرای بازی های کپی را دارا هستند، همچنین این درایو های سامسونگ و هیتاچی زیر 59 قابلیت اجرای بازی های دارای ap25 فعال را دارا هستد.
درایو هایی که در آپدیت فلش می شن ، بعد از فلش شدن می توان روی اون ها مجددا lt+ فلش کرد و از بازی های کپی استفاده کرد، اما بازی های دارای ap25 فعال ، به دلیل افزوده شدن شاخصه های ap25 در داشبورد جدید، قابل اجرا بر روی درایو هایی جز درایو های ذکر شده را ندارند.
محل key در درایو های BenQ و phat liteon تغییر کرده و با jf جدید قابل خواندن نیست، می توان از dos flash 1.9 یا jf 1.67 برای این کار استفاده کرد.
آپدیت جدید بر روی BenQ و Slim-Liteon در صورتی که ofw بر روی درایو نباشه، ممکنه با ارور مواجه بشه.
هنوز داشبورد جدید برای لایو آنالیز نشده، پس از اتصال به لایو جدا خود داری کنید و آفلاین بازی کنید.
مساله Write Protected شدن درایو های 9504 تقریبا منتفی هست و به نظر شایعه بوده.
آپدیت جدید در 6 فاز ارائه می شه و هنوز ارائه اون ادامه داره، پس ممکنه هنوز افرادی باشن که آپدیت برای اون ها قرار نگرفته باشه.
ap25 table جدید که در آپدیت بتا قرار گرته بود در نسخه نهایی قرار نداره، بدین معنی که در حال حاضر همون 6 بازی دارای ap25 هستند تا به حال.
ap25 scheme جدید در ریلیز نهایی قرار گرفته است که مانع از اجرای بازی های پچ شده ap25 فعلی می شه.

امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشه.

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یکی بگه خواهشا که برای کنسول های فت فقط کی درایو جاش تغییر میکنه و دیگه نمیشه بعد از اپدیت از روش های mra و روشی دوم استخراج کرد.یا اینگکه کی درایو هم change میشه.(دیگه کسی جواب نده.چون پست بالایی زودتر از پست من رسید و جوابمو گرفتم.)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آپدیت جدید در 6 فاز ارائه می شه و هنوز ارائه اون ادامه داره، پس ممکنه هنوز افرادی باشن که آپدیت برای اون ها قرار نگرفته باشه.
.
با تشکر برای اطلاعات خوبتون

این بخش هم تایید میشه هنوز آپدیت برای من هم نیومده ، امروز چک کردم هنوز خبری نبود

فقط میخواستم بدونم خبری مبنی بر اینکه کی فاز بعدی آپدیت شروع میشه هست یا نه ؟ فاز های بعدی هم همین آپدیت رو دارن یا اینکه احتمال این وجود داره که این آپدیت برای تست بوده و باشه و آپدیت های بعدی یه جورایی تکمیل شده این باشند ؟

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
چرا 6 فاز یعنی چی؟ آپدیت حالت تست داره در صورت عدم مشکل برای همه کابران ایکس باکس لایو اجباری میشه اینکه میگید تحت 6 فاز ارائه میشه جای سواله قبلاً هم ماکروسافت گفت بود از 16 تا 27 می ادامه داره در کل دوستانی که کی درایو کنسولشون رو دارند اون رو حتماً حفظ کنند چون می تونه حیاطی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر