جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوب اپدیت جدید هم رسید ، :d اپدیت به مدت چند هفته پخش میشه بین کاربران و کاربران slim اولویت داشتن مثل اینکه !!! انلاین بودم با این ورژن جدید دوستام با ورژن قدیم انلاین بودن عجب !! :d

نمیدونم چرا Game MarketPlace اینجوریه !!! فکر کنم میخوان یک پارچه سازی کنن

bimw4qe5tlx4zx6d2qen_thumb.jpg

هیچ چیزی اضافه ندیدم نسبت به نسخه قبل :|
خب شما که دستگاهت روآپدیت کردی الان مشکلی نداری ، میتونی بازی های قدیمی و جدید رو راحت اجرا کنی ؟

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
آپديت جديد رو روي دستگاه دوستم كه طبقه پايين خونمونه امتحان كرديم..........
تركيد!!!!!!!!!!!
ديگه بازي ها رو نمياره و ميگه PLAY DVD
فعلاً آپديت نكنيد

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
دوستان ریلیز آپدیت جدید شروع شده، به هیچ وجه آپدیت نکنید.

این اپدیت، طیف وسیعی از بازی ها رو در لیست بازی های با لایه امنیتی فعال anti-privacy 2.5 قرار می ده، در نتیجه حتی بعد از فلش کردن درایو به آخرین cfw ارائه شده توسط c4eva هم شما نمی تونید بسیاری از بازی ها رو بازی کنید(البته به غیر از درایو های سامسونگ و درایو هیتاچی ورژن 59 و پایین تر).

دوستانی که درایویشون قادر به شناسایی ap25 نیست، به لایو وصل نشن، چون cfw ارائه شده هنوز بر روی این داشبورد تست نشده اند و داشبورد هنوز آنالیز نشده و امکان فلگ شده و بن شدن شما در لایو وجود دارد.

نکاتی در مورد اشخاصی که می خواهند آپدیت جدید را انجام بدن:

-سعی کنید قبل از آپدیت ، درایو رو به فرم ویر اصلی خودش برگردونید.

-مشاهده شده که در درایو های BenQ و Slim lite-on در صورتی که فرم ویر اصلی بر روی درایو نباشه آپدیت با ارور مواجه می شه.

اطلاعات بیشتر:
Code:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1386792&postcount=1472

لازم به ذکر هست، هنوز پچ درایو سامسونگ در نسخه ریلیز شده داشبورد تایید نشده و معلوم نیست که این پچ به چه منظور انجام می شه و آیا باعث ارور در آپدیت داشبورد دستگاه هایی که درایو آن ها cfw دارند می شه یا نه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdysh

iroony70

کاربر سایت
Jul 1, 2010
33
نام
محمد
slm

منم الان رفتم دیدم اپدیت اومده دوستمون درست میگه کسایی که کپی بازی میکنن مثل خودم فعلا اپ نکنن تا ببینیم c4eva چی میگه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان ریلیز آپدیت جدید شروع شده، به هیچ وجه آپدیت نکنید.

این اپدیت، طیف وسیعی از بازی ها رو در لیست بازی های با لایه امنیتی فعال anti-privacy 2.5 قرار می ده، در نتیجه حتی بعد از فلش کردن درایو به آخرین cfw ارائه شده توسط c4eva هم شما نمی تونید بسیاری از بازی ها رو بازی کنید(البته به غیر از درایو های سامسونگ و درایو هیتاچی ورژن 59 و پایین تر).

دوستانی که درایویشون قادر به شناسایی ap25 نیست، به لایو وصل نشن، چون cfw ارائه شده هنوز بر روی این داشبورد تست نشده اند و داشبورد هنوز آنالیز نشده و امکان فلگ شده و بن شدن شما در لایو وجود دارد.

نکاتی در مورد اشخاصی که می خواهند آپدیت جدید را انجام بدن:

-سعی کنید قبل از آپدیت ، درایو رو به فرم ویر اصلی خودش برگردونید.

-مشاهده شده که در درایو های BenQ و Slim lite-on در صورتی که فرم ویر اصلی بر روی درایو نباشه آپدیت با ارور مواجه می شه.

اطلاعات بیشتر:
Code:
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1386792&postcount=1472
لازم به ذکر هست، هنوز پچ درایو سامسونگ در نسخه ریلیز شده داشبورد تایید نشده و معلوم نیست که این پچ به چه منظور انجام می شه و آیا باعث ارور در آپدیت داشبورد دستگاه هایی که درایو آن ها cfw دارند می شه یا نه.
دوست عزیز تا مایکروسافت موج بن نفرسته که کسی بن نمیشه چی می گی
وقتی این آپدیت رو میده تا اشخاصی که دستگاهشون کپی نتونن بازی کنن بیکار نیست بن کنه
امیدوارم ناراحت نشده باشی تشکر از اطلاعاتت

کسایی که آپدیت کردن و از روش مجانی بازی کردن بازی های آرکید استفاده کردن
ببینن میتونن بازی های آرکید رو بازی کنن یا نه
دستتون درد نکنه

Last edited by a moderator:

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
دوست عزیز تا مایکروسافت موج بن نفرسته که کسی بن نمیشه چی می گی
وقتی این آپدیت رو میده تا اشخاصی که دستگاهشون کپی نتونن بازی کنن بیکار نیست بن کنه
امیدوارم ناراحت نشده باشی تشکر از اطلاعاتت

عزیز ناراحت چرا؟؟؟

شما مگه داشبورد جدید رو آنالیز کردی که می گی تا Microsoft شروع نکنه Ban Wave فرستادن کسی بن نمی شه؟

این مورد در #fw مطرح شده، بنده از خودم حرف نمی زنم، می تونید برید ازشون بپرسید، نه سر این داشبورد، بلکه سر ریلیز هر داشبوردی دقیقا هر دو مورد فلگ و بن شدن رو در #fw ذکر می کنند و می گن صبر کنید تا داشبورد آنالیز شه.

بعدم عزیز شما پست های منو مطالعه کن، متوجه شی که همه دستگاه های کپی بد از این آپدیت فلش نمی شن، دستگاه هایی هستند که نه فلش می شن و نه ap25 table جدید روشون enable می شه.

دوستان مواردی مشاهده شده که درایو بعد از آپدیت فلش نشده، این مورد در چند درایو BenQ مشاهده شده که درایو بعد از آپدیت فلش نشده.
از اونجایی که اپدیت در 6 فاز ارائه می شه ممکنه برای بعضی آپدیت بیاد، برای بعضی نیاد و دیرتر پیغام اپدیت رو دریافت کنند.
گزارش هایی هم رسیده که ap25 table آپدیت نشده، و بازی ها همانند قبل به راحتی اجرا می شن، البته هنوز چون آپدیت آنالیز نشده معلوم نیست که دقیق چه اتفاقاتی افتاده، باید چند روز صبر کرد و دید، شاید بر روی یک سری دستگاه ها ap25 table آپدیت شده باشه و روی یک سری نه، اما چیزی که بدیهی هست، اینه که فعلا آپدیت نکنید.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
عزیز ناراحت چرا؟؟؟

شما مگه داشبورد جدید رو آنالیز کردی که می گی تا Microsoft شروع نکنه Ban Wave فرستادن کسی بن نمی شه؟

این مورد در #fw مطرح شده، بنده از خودم حرف نمی زنم، می تونید برید ازشون بپرسید، نه سر این داشبورد، بلکه سر ریلیز هر داشبوردی دقیقا هر دو مورد فلگ و بن شدن رو در #fw ذکر می کنند و می گن صبر کنید تا داشبورد آنالیز شه.

بعدم عزیز شما پست های منو مطالعه کن، متوجه شی که همه دستگاه های کپی بد از این آپدیت فلش نمی شن، دستگاه هایی هستند که نه فلش می شن و نه ap25 table جدید روشون enable می شه.

دوستان مواردی مشاهده شده که درایو بعد از آپدیت فلش نشده، این مورد در چند درایو BenQ مشاهده شده که درایو بعد از آپدیت فلش نشده.
از اونجایی که اپدیت در 6 فاز ارائه می شه ممکنه برای بعضی آپدیت بیاد، برای بعضی نیاد و دیرتر پیغام اپدیت رو دریافت کنند.
گزارش هایی هم رسیده که ap25 table آپدیت نشده، و بازی ها همانند قبل به راحتی اجرا می شن، البته هنوز چون آپدیت آنالیز نشده معلوم نیست که دقیق چه اتفاقاتی افتاده، باید چند روز صبر کرد و دید، شاید بر روی یک سری دستگاه ها ap25 table آپدیت شده باشه و روی یک سری نه، اما چیزی که بدیهی هست، اینه که فعلا آپدیت نکنید.
من نمیگم شما از خودتون میگید که
ولی وقتی میخواد کاری کنه کسی نتونه از بازی های کپی استفاده کنه احتمال زیاد بن ویو در کاری نیست
(تا الان هم کسی رو به خاطر استفاده از سی دی های کپی ( به صورت تکی) بن نکرده)(مثلا من رو امروز بن کنه تو رو 1 هفته دیگه و...)
بیشتر اشخاصی که تکی بن شدن به خاطر دزدی گیمرتگ که من چند تا از دوستام به همین دلیل و هک کردن رنکینگ بازی ها بن شدن

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقا یکی واسه من توضیح بده قضیه چیه.
یعنی اگه این update رو انجام بدیم همه ی بازی ارشیوی هامون قابل اجرا نیست دیگه ؟
اگه update نکنیم تضمینی هست که FW جدید بیاد بتونیم بقیه بازیهامون رو انجام بدیم یا نه؟؟؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اقا یکی واسه من توضیح بده قضیه چیه.
یعنی اگه این update رو انجام بدیم همه ی بازی ارشیوی هامون قابل اجرا نیست دیگه ؟
اگه update نکنیم تضمینی هست که FW جدید بیاد بتونیم بقیه بازیهامون رو انجام بدیم یا نه؟؟؟
بهتره فعلا آپدیت نکنی
برو سینگل بازی ها رو انجام بده تا c4eva چه اتفاقی افتاده

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
رفیقم اپ کرد و ...:D

بهش گفته بودم. الان چه غلطی باید بکنه؟:D

درایو رو به آخرین cfw فلش کنه، اما لایو وصل نشه، تست کنه ببینه بازی ها کار می کنن یا نه، هم بازی ap25 (همون 6 تا) هم غیر ap25.

heska عزیز، به هر حال افرادی که در fw هستند، از اولین داشبورد شروع به آنالیز اون کردند و بهتر می دونند که چه Announce ای بدن در مورد داشبورد ها، فعلا تا به حال تمامی Announce هاشون توش هم فلگ بوده و هم بن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر